×
Hyrja
Profili

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 73724

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3150 ne: 01-02-2009, 21:01:34
gjynafqar,i forti i l/asgjes :P, kendus, gjel pa pende.... :D

 • Postime: 12234

#3151 ne: 01-02-2009, 21:05:35
Shejtane,tatli,cok guzel,cok bomba...LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3152 ne: 01-02-2009, 21:06:55
tashi e mora vesh tatli-n hahahaaaaa


ky siper edhe keshtu edhe ashtu.... :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3153 ne: 02-02-2009, 00:47:41
Kjo u humb   hajt_ktu:

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3154 ne: 02-02-2009, 01:04:02
nuk humbet dreqi ,kjo siper  mashtruese LOL llokum  :D shankiste,

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3155 ne: 02-02-2009, 09:26:53
sa cudi, i verber dhe shkruan ne forum

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3156 ne: 02-02-2009, 10:25:42
fyes :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#3157 ne: 02-02-2009, 10:32:59
 hmmmmm:

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3158 ne: 02-02-2009, 21:53:43
tani, kam ren ne dilem. Celulari - esht nokia apo sonyericsson

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3159 ne: 02-02-2009, 21:56:34
Anetar i ri ne forum

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3160 ne: 02-02-2009, 21:58:35
e kendshme, e dashur, e zgjuar,shpuze nga goja...dhe ortake e merituar :D  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3161 ne: 02-02-2009, 22:00:14
e kendshme, e dashur, e zgjuar,shpuze nga goja...dhe ortake e deshiruar :)

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3162 ne: 02-02-2009, 22:05:06
simbas avatarit, nje femer e cila do beje cmos per mua.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3163 ne: 02-02-2009, 22:06:19
Sipas fjaleve, larg realitetit si dhe axhami  :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3164 ne: 02-02-2009, 22:07:17
Sipas fjaleve....si yll...

 • Postime: 4261

#3165 ne: 02-02-2009, 22:10:20
Sipas fjaleve qe kam degju per te ....:D


Shume seksi duhet te jete :D

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3166 ne: 02-02-2009, 22:10:55
Sipas fjaleve....si yll...flm, po ashtu je dhe ti

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3167 ne: 02-02-2009, 22:11:34
Nuk ishte per ty...hapi syte djaliiiii...

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3168 ne: 02-02-2009, 22:15:39
e mora vesh, por pasi keso komplimentesh me behen zakonisht cdo dit, e mora persiper se edhe kjo e jotja ishte e till

 • Postime: 4261

#3169 ne: 02-02-2009, 22:17:53
Sipas shkrimeve ...kopuk po tregohet ky :D :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3170 ne: 02-02-2009, 22:18:31
Ahhh komplimentet...me kujtojne nje anetare...mos e ke gje edhe ti?..

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#3171 ne: 02-02-2009, 22:19:46
po varet nga institucionet e lart qe ke ti ne krahasim me mua

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3172 ne: 02-02-2009, 22:21:43
..Ty tu shtofte besimi..

 • Postime: 4261

#3173 ne: 02-02-2009, 22:22:25
Ty tu shtoft dashnia per mu jarabi :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3174 ne: 02-02-2009, 22:23:49
Disi si i humbur me duket

Temat e fundit