Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 127 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 80567

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3150 ne: 01-02-2009, 21:01:34
gjynafqar,i forti i l/asgjes :P, kendus, gjel pa pende.... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3151 ne: 01-02-2009, 21:05:35
Shejtane,tatli,cok guzel,cok bomba...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3152 ne: 01-02-2009, 21:06:55
tashi e mora vesh tatli-n hahahaaaaa


ky siper edhe keshtu edhe ashtu.... :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#3153 ne: 02-02-2009, 00:47:41
Kjo u humb   hajt_ktu:

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3154 ne: 02-02-2009, 01:04:02
nuk humbet dreqi ,kjo siper  mashtruese LOL llokum  :D shankiste,

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3155 ne: 02-02-2009, 09:26:53
sa cudi, i verber dhe shkruan ne forum

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3156 ne: 02-02-2009, 10:25:42
fyes :D

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#3157 ne: 02-02-2009, 10:32:59
 hmmmmm:

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3158 ne: 02-02-2009, 21:53:43
tani, kam ren ne dilem. Celulari - esht nokia apo sonyericsson

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#3159 ne: 02-02-2009, 21:56:34
Anetar i ri ne forum

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3160 ne: 02-02-2009, 21:58:35
e kendshme, e dashur, e zgjuar,shpuze nga goja...dhe ortake e merituar :D  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#3161 ne: 02-02-2009, 22:00:14
e kendshme, e dashur, e zgjuar,shpuze nga goja...dhe ortake e deshiruar :)

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3162 ne: 02-02-2009, 22:05:06
simbas avatarit, nje femer e cila do beje cmos per mua.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#3163 ne: 02-02-2009, 22:06:19
Sipas fjaleve, larg realitetit si dhe axhami  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3164 ne: 02-02-2009, 22:07:17
Sipas fjaleve....si yll...

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3165 ne: 02-02-2009, 22:10:20
Sipas fjaleve qe kam degju per te ....:D


Shume seksi duhet te jete :D

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3166 ne: 02-02-2009, 22:10:55
Sipas fjaleve....si yll...flm, po ashtu je dhe ti

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3167 ne: 02-02-2009, 22:11:34
Nuk ishte per ty...hapi syte djaliiiii...

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3168 ne: 02-02-2009, 22:15:39
e mora vesh, por pasi keso komplimentesh me behen zakonisht cdo dit, e mora persiper se edhe kjo e jotja ishte e till

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3169 ne: 02-02-2009, 22:17:53
Sipas shkrimeve ...kopuk po tregohet ky :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3170 ne: 02-02-2009, 22:18:31
Ahhh komplimentet...me kujtojne nje anetare...mos e ke gje edhe ti?..

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3171 ne: 02-02-2009, 22:19:46
po varet nga institucionet e lart qe ke ti ne krahasim me mua

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3172 ne: 02-02-2009, 22:21:43
..Ty tu shtofte besimi..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3173 ne: 02-02-2009, 22:22:25
Ty tu shtoft dashnia per mu jarabi :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#3174 ne: 02-02-2009, 22:23:49
Disi si i humbur me duket

Temat e fundit