Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 128 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 78354

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3175 ne: 02-02-2009, 22:25:41
kjo disi e gjetur me duket

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3176 ne: 02-02-2009, 22:26:42
Disi si kopuk me duket :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3177 ne: 02-02-2009, 22:28:03
TheOne..

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3178 ne: 02-02-2009, 22:29:04
shum fyen

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3179 ne: 02-02-2009, 22:29:49
The best one  ...:D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3180 ne: 02-02-2009, 22:30:28
Perhajer..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3181 ne: 02-02-2009, 22:32:14
The one and only of this kind :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3182 ne: 02-02-2009, 22:32:57
 :S...What r u talking about??..

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3183 ne: 02-02-2009, 22:35:48
Per pasul po flasim :D :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3184 ne: 02-02-2009, 22:36:49
Tukuluk....Limesk.. .. :D

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3185 ne: 02-02-2009, 22:38:42
suk kuk muk nuk fuk ruk puk....adidas

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3186 ne: 02-02-2009, 22:38:59
Per what po talk tash ti :D :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3187 ne: 02-02-2009, 22:41:06
Gjuhe e huaj ajo.. e pa zbuluar.. :D :D

Ky lart...yll...sheqer ...cute...sexy...li psy... :-*

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3188 ne: 02-02-2009, 23:04:01
me kerkoi msn

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3189 ne: 02-02-2009, 23:05:47
Ncncncnc....if only...

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#3190 ne: 02-02-2009, 23:06:02
Injorant dhe i papjekur ;)

me kerkoi msn

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3191 ne: 02-02-2009, 23:07:11
Shkurt dhe sakte.. ;)

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3192 ne: 02-02-2009, 23:07:30
i ka ne qejf prostitutet dhe nga shprehjet qe ben duket te jet analfabete

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3193 ne: 02-02-2009, 23:10:06
Mos po me ngaterron me motren tende gje....

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3194 ne: 02-02-2009, 23:11:04
ishte per kengen...babybitch

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3195 ne: 02-02-2009, 23:12:21
..Perjashta do dalesh..

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3196 ne: 02-02-2009, 23:14:35
varet se si definohet fjala birtch nga ju....dhe te te them sinqerisht, as qe dua t'ia di

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#3197 ne: 04-02-2009, 11:40:24
Booooo  hmmmmm: nuk e njoh LOL

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3198 ne: 04-02-2009, 11:43:11
kjo edhe ajo siper asaj moderator.... Stefi me do dhe me mendon te bukur, ndersa, Babygirl, esht i cik sikur Hitler

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3199 ne: 04-02-2009, 11:54:48
pik. tik.rik.lik.sik.mik ...vazhdon..:D

Temat e fundit