Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 129 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 78227

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3200 ne: 04-02-2009, 11:56:02
Endrra e forumit..

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3201 ne: 04-02-2009, 11:56:10
dreamm keamm klimm fimm simmm pimm trimmm

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3202 ne: 04-02-2009, 11:58:02
dreamm keamm klimm fimm simmm pimm trimmm

qenke fix per rimues ti.. :D :D


sarkastik ky siper  :P

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3203 ne: 04-02-2009, 11:59:34
jo mii...por esht njejt sikur te thuash...do re mi fa so la si  dooooooo

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3204 ne: 04-02-2009, 12:00:37
jo mii...por esht njejt sikur te thuash...do re mi fa so la si  dooooooo

...got u.. :D

stilll..sarkastic :D

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3205 ne: 04-02-2009, 12:01:44
ika njeher

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3206 ne: 04-02-2009, 12:05:08
Student....nice when he wants to be....calls me Hitler.. hmmmmm: :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3207 ne: 04-02-2009, 12:45:51
e mire e veshtire po pak e ...........

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3208 ne: 04-02-2009, 13:11:14
E mire...e kuptueshme...and hopefully I would like to stay friends with her.. ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3209 ne: 04-02-2009, 13:30:21
You can wish more than that my dear but first at all you have to know the meaning of a single word......RESPECT each other


byeeeee

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#3210 ne: 04-02-2009, 14:32:01
Mahnitese! Karakterizohet nga disa elemente kryesore qe e ben ate te palekundur per te ecur perpara drejte nje te ardhme me karriere te pasur. Se pari, ka nje kuraje burrerore dhe e afte per te perballuar cdo trysni qe vjen ne cdo lloj menyre qofte ajo... se dyti, eshte nje diplomate persa i perket marrdhenieve shoqerore dhe miqesore me anetaret e tjere te forumit. Se treti, pavaresisht se jeta vjen duke u komplikuar dhe jo cdo gje s'eshte me si me pare, kete femer nuk e pengon dot asgje per te qene gjithnje e re (forever 21) dhe e njete perhere persa i perket kenaqesise se saj per te qene me plot gojen nje "femer"
E fundit, eshte e kujdesshme ne vlersimin e te tjereve dhe e pa tolerueshme kur i cenohet qofte edhe nje e drejte e vogel gje qe e con ate ne themelet e karakterit te forte te saj.

 :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3211 ne: 04-02-2009, 14:37:49
WOWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWW

REALLLLLL??????????  :O :O :O :O


Nje njohes i mire virtual...... :perqafim

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3212 ne: 04-02-2009, 14:54:02
Mahnitese! Karakterizohet nga disa elemente kryesore qe e ben ate te palekundur per te ecur perpara drejte nje te ardhme me karriere te pasur. Se pari, ka nje kuraje burrerore dhe e afte per te perballuar cdo trysni qe vjen ne cdo lloj menyre qofte ajo... se dyti, eshte nje diplomate persa i perket marrdhenieve shoqerore dhe miqesore me anetaret e tjere te forumit. Se treti, pavaresisht se jeta vjen duke u komplikuar dhe jo cdo gje s'eshte me si me pare, kete femer nuk e pengon dot asgje per te qene gjithnje e re (forever 21) dhe e njete perhere persa i perket kenaqesise se saj per te qene me plot gojen nje "femer"
E fundit, eshte e kujdesshme ne vlersimin e te tjereve dhe e pa tolerueshme kur i cenohet qofte edhe nje e drejte e vogel gje qe e con ate ne themelet e karakterit te forte te saj.

 :Ppese, ne ditar, hartim shum i bukur. E paske ber roman dhe e ke pershkruar porsi te ishte VIP shqiptar aktore

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3213 ne: 04-02-2009, 15:58:53
ti kishe nai llaf me thone nga xhepi yt?????Mos me thuaj...... hmmmmm: pse kam pershtypjen se ti sje hic i ri ne forum...

nejse ky mistrec, , nick pakuptim,.....kaq per momentin

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3214 ne: 04-02-2009, 16:01:08
TE ben me dhembje koke. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3215 ne: 04-02-2009, 16:02:40
te ben me pi birra..... :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3216 ne: 04-02-2009, 16:05:49
E shyqyr qe nuk te jap ndonje efekt tjeter se hajde te mbaheni pastaj. LOL LOL

Edhe kjo me dhembje koke te ben. LOL

 • Postime: 96
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3217 ne: 04-02-2009, 16:07:52
ti kishe nai llaf me thone nga xhepi yt?????Mos me thuaj...... hmmmmm: pse kam pershtypjen se ti sje hic i ri ne forum...

nejse ky mistrec, , nick pakuptim,.....kaq per momentin


ateher kush....mos ma thuaj dhe ti se kam nje IP adres te ngjashme me dike tjeter, se kjo me ngjan shpesh her ne forume

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3218 ne: 04-02-2009, 16:11:28
nese sje ai....ji vetvetja!!!!


do mesohet

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3219 ne: 04-02-2009, 16:13:16
E shyqyr qe nuk te jap ndonje efekt tjeter se hajde te mbaheni pastaj. LOL LOL

Edhe kjo me dhembje koke te ben. LOL

epo mbasi te pish shume birra fillon dhimbja e kokes ore.... :P

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3220 ne: 04-02-2009, 22:08:48
mbeta pa fjale LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3221 ne: 04-02-2009, 22:16:15
chorr e memec e nervoz.... :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3222 ne: 04-02-2009, 22:18:57
sa gjera qenka fshire ketuuuu ^o)

Kjo e ka adapt emrin Shejtane :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3223 ne: 04-02-2009, 22:20:30
i pandreqshem,pijanec,gjakpires,lugat,kasap,i pameshirshem,...boll njehere..:D LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3224 ne: 04-02-2009, 22:23:23
Pak shume the. :P


Hot por jo ne krevat por sepse ka temperature te brendeshme. LOL LOL

Temat e fundit