Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 131 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 73762

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3250 ne: 17-02-2009, 23:06:47
Hahahahhahahaha

Hajde ishulli, beje nje per shejtanen........ja m kureshtare ;)

 • Postime: 851

#3251 ne: 17-02-2009, 23:43:06
Shejtania,
ka nje emer ne forum qe nuk i pershtatet aspak ne fakt. Eshte krejtesisht ndryshe, dhe personalisht do ka ktheja kendin 180 grade ne krah tjetr, dhe ne kete menyre do dilte varjanti krejt ndryshe dhe i admirueshem qe do te pershkruante "shejtanen" ne menyre perfekte.  E embel, e kendshme, me humor dhe e predispozuar te te shoqerroje gjate dhe te te beje shoqeri deri ne mengjes. Ka pak qejf te fle gjate ne mengjes, e te shkoje cik me vonese ne pune, dhe per arsyje kohe here pas here harron te laj dhe syte e jo me te bej make up qe se ka aspak me qejf LOL

Mesa duket ka rene ne dashuri te thelle me forumin zeriyt saqe nuk i flihet as gjum, harron te haje dhe buke nganjehere, saqe ka rene dhe ne peshe dhe as gje tjetr nuk i intereson me si me pare sepse shkurt ketu gjen rehatine dhe qetesine e nevojshme. Thot qe eshte shume argetuese te jesh ketu dhe besojeni se gjera e pare qe bej kur ulem para kompjuterit, qofte ne shpi apo ne pune, une nje adrese kam ne mendje... zeriyt.com LOL

Punon shume saqe diten nuk behet fjale te shikoje drite me sy... vetem naten e ka puhsim kjo dhe sigurisht esht punetore e madhe, dhe normalisht kjo te sjell edhe te ardhura te mira. Problem kryesor ka trafikum e makinave ne Tirane... pasi eshte shofere e re por shume e kujdeshme dhe ka qejf te eksploroje rruge te pa shkelura me pare. I pelqen te udhetoje larg, mundesisht jashte shtetit dhe frekuentuese e bareve me te famshem dikur, por jo me realisht dhe i njeh mire te gjitha pijet me imtesi. Per te ndare pervojen ka hapur edhe barin e vet ketu free per te gjithe.
 

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3252 ne: 17-02-2009, 23:46:23
 LOL LOL LOL

Te lumte Ishull...........sh ume i sakte kesaj rradhe djali ;)

 • Postime: 851

#3253 ne: 17-02-2009, 23:50:58
Kjo me siper, perderisa perdor terma sic jane "djali" ka nje moshe qe nuk eshte me vogel se 37 as me madhe se 43. LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3254 ne: 17-02-2009, 23:53:59
Ky po vazhdoi me tutje, me dolen te gjitha te zezat ne fushe  LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3255 ne: 18-02-2009, 00:04:28
ishull je orakull i vertete... me mjaftoj e teproj pershkrimi...rrofsh .... :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#3256 ne: 18-02-2009, 16:46:51
Kjo?
E pandare nga Ujku i saj dhe mbi te gjitha shume besnike.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3257 ne: 19-02-2009, 13:29:17
e qete, e shtruar, e hapur,shkruan pak por thote shume..dhe shhh.smart.. :) :)

 • Postime: 12743

#3258 ne: 19-02-2009, 14:17:57
mike mire ne kohe te veshtire....gjithnj e e ka nje fjale per gjithcka...e cmuar  :perqafim

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#3259 ne: 19-02-2009, 15:26:44
E cilter dhe pa komplekse.

 • Postime: 12743

#3260 ne: 19-02-2009, 15:54:59
e kendshme dhe shume e prere.... :)

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#3261 ne: 22-02-2009, 13:56:05
S'jane kembet e kesaj. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3262 ne: 22-02-2009, 18:05:27
qylaxhi.... :P

 • Postime: 12743

#3263 ne: 22-02-2009, 21:50:24
S'jane kembet e kesaj. LOL

e prure koken ti mo teveqel....e mos thuj gjithmone te verteten LOL


Kjo siper paaaahhhhh sa e sakte LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#3264 ne: 22-02-2009, 21:52:06
Mos e pac ne qytet se ne lagje jo e jo. LOL

 • Postime: 12743

#3265 ne: 22-02-2009, 21:55:51
koke qip LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#3266 ne: 22-02-2009, 21:57:01
koke qip je vet. LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3267 ne: 22-02-2009, 22:18:00
koke shtate sahan paca LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#3268 ne: 22-02-2009, 22:19:02
sukliaxheshke e stazhionuar. LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3269 ne: 22-02-2009, 22:21:13
hahahhaa cte bej nga halli ...cta ben femija sta ben as perendija.... :D

akrepaxhi :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#3270 ne: 22-02-2009, 22:21:57
Coronaxheshke. LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3271 ne: 22-02-2009, 22:50:13
akrep i rrezikshem..:D

 • Postime: 4261

#3272 ne: 22-02-2009, 22:51:14
E padukshme dhe e heshtur :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3273 ne: 22-02-2009, 22:52:07
i dukshem dhe i zhdukshem :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3274 ne: 22-02-2009, 22:52:56
Pronare e barit te Lales

Temat e fundit