Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 132 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74660

 • Postime: 12743

#3275 ne: 22-02-2009, 23:40:32
ndryshim programi

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3276 ne: 22-02-2009, 23:42:06
oj loqk po ku je bre njeri  LOL

 • Postime: 12743

#3277 ne: 22-02-2009, 23:47:01
Poshte tavolines,dora majte ,gishti i 3perpjete LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3278 ne: 22-02-2009, 23:52:55
kjo na eshte bere si fantomasi here duket here zhduket... :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3279 ne: 22-02-2009, 23:55:58
xhaxhist loqkist sherbetist gishti i tret LOL

 • Postime: 12743

#3280 ne: 22-02-2009, 23:57:17
alkolist

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3281 ne: 22-02-2009, 23:57:56
drapiste :P

 • Postime: 12743

#3282 ne: 23-02-2009, 00:00:33
kooperativiste e shkerlqyme LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3283 ne: 23-02-2009, 00:20:43
vaj vaj vaj gishtat me kajmak

 • Postime: 12743

#3284 ne: 23-02-2009, 00:23:01
ty mor djal i vogel kam me t'bo me qajt

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3285 ne: 23-02-2009, 00:30:59
ty mor djal i vogel kam me t'bo me qajt

ahhahhahahahaaaaaaa aaaaaaaaaaaahahahaa aaaaa veq ja nisa  tani me ndal po mujte hahhahahaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

 • Postime: 4261

#3286 ne: 23-02-2009, 00:36:16
Eshte budalla ...qesh me veten shume ...ja ben veti rrafsh si budalles :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3287 ne: 23-02-2009, 00:59:37
matrix gjamsme... :D

 • Postime: 4261

#3288 ne: 23-02-2009, 01:04:53
Luanesh :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#3289 ne: 23-02-2009, 01:11:40
disa fjale o hajvan, LOL  ani luanesh :D kuku bre shejtane :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3290 ne: 23-02-2009, 01:13:18
hhahaahhaaa hahahahaha haahahaaaa

 • Postime: 12743

#3291 ne: 23-02-2009, 09:06:13
e zgerdhime nga mos fjetja gjume... :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3292 ne: 30-05-2009, 10:59:53
e zhytme me koke e kembe ne shkresa burokrate dreqi  :P LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3293 ne: 30-05-2009, 11:09:24
e hallakatur LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3294 ne: 30-05-2009, 11:12:43
cuno mos dil nga tema thuj disa fjale jo vetem 1  :P

ky pershembull avokat i djallit i krimbur me pare sllonaxhi dhe zockaxhi i madh LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3295 ne: 30-05-2009, 11:13:55
me ate zogun ne fund te listes sime jau hape nepsin njerezve hahahahhaha LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3296 ne: 30-05-2009, 11:18:24
se jam pergjumesh akoma kush eshte zogu me LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3297 ne: 30-05-2009, 11:19:00
e corientueshme nga gjumejshen. LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3298 ne: 30-05-2009, 11:20:26
damlla me brire LOL LOL

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#3299 ne: 30-05-2009, 14:41:46
Delikate dhe tekanjoze :P

Temat e fundit