Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 152 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74654

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3775 ne: 26-06-2019, 21:22:57
Qe sheh ate qe ka siper se qfar ben e me qa merret

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3776 ne: 26-06-2019, 21:35:32
Njeri qe u tregon vendin llafazaneve..😁

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3777 ne: 26-06-2019, 22:29:06
Mik qe te gjendet prane gjithmon.

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3778 ne: 27-06-2019, 22:30:09
Fjalet me te mira per Camin. Respekte shoku

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#3779 ne: 03-07-2019, 06:24:56
I mire, i mire ☺️

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#3780 ne: 03-07-2019, 11:41:31
E nalun ..  ( zbuloje vet cka eshte) :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3781 ne: 03-07-2019, 13:33:44
Cun flori

Temat e fundit