Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 85120

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 19-09-2006, 22:21:41
bul i mil :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 19-09-2006, 22:22:01
si hither LOL

u me marrsh te keqen :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#677 ne: 19-09-2006, 22:23:30

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 20-09-2006, 16:55:09
Djal i mir kjo gocja lart. :D LOL LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 20-09-2006, 19:12:07
^^ Ma shan shume ex burrin :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#680 ne: 20-09-2006, 19:18:28
E shan sepse qe te dyte jan EX burrat e tu... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 20-09-2006, 19:30:53
No Bekon s'e kam pas ndonjëherë burrë.... e kam pas kshu... anash :P :D LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#682 ne: 20-09-2006, 19:36:20
Se paku ka pretenduar te mer fronin... :D....Edhe pse e din  te gjithe me se sjau leshoj une vendin aq lehte jooo... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#683 ne: 20-09-2006, 19:39:03
Ky lart i prirur gjithmone per vendin e pare :D :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#684 ne: 20-09-2006, 19:40:32
Kjo  lart m shume se 365 dite me luan kaptinen mua.... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#685 ne: 20-09-2006, 19:42:29
Kte lart e dua tamam dhe jo me kaptin tluajtur une ;) :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 20-09-2006, 19:43:33
Kjo  lart m shumë se 365 ditë me luan kaptinen mua.... :DTi genjen edhe te vdekurin.... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#687 ne: 20-09-2006, 19:45:09
Kjo siper mi qet te palarat ne shesh.... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#688 ne: 20-09-2006, 19:47:26
kete lart se du me  :P
kushedi cke bere ti kur skam qene une ketu  :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 20-09-2006, 19:47:50
Jo re jo se t'i ka lare..... mban mend kush? :D :P :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#690 ne: 20-09-2006, 19:50:40
Shif shif sorelushe kaq shpejte dorezohesh moj.... :P..Mdoket ja ke mar frigen Sweeties... :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 20-09-2006, 19:53:04
Sorelushja eshte shpirt! :perqafim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#692 ne: 20-09-2006, 19:54:00
po jo mo jo ate e kam shoqe dhe nuk ja prish :)
dhe ty nga dashuria e madhe qe kam nuk ta prish :D ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#693 ne: 20-09-2006, 19:54:08
Hej ti lart tregoji  Sorelushes se se kam tradhtuar kurr... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#694 ne: 20-09-2006, 19:57:15
lere Lefter lere se vetekuptohet :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#695 ne: 20-09-2006, 19:59:18
Kjo   lart e din se jam une  burre besnik.... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#696 ne: 20-09-2006, 20:11:34
Po si jo re zemer :D :D :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 21-09-2006, 16:10:49
Kjo lart merret me persona t'dyshum. :D

 • Postime: 830
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 21-09-2006, 16:36:59
Ky lart o martu 6 her  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#699 ne: 21-09-2006, 17:57:21
Kombinatsja qe me le pa mend... :P..Si viager ne dy kembe.... :D

Temat e fundit