Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 78353

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 24-09-2006, 21:32:29
ket sipar vetem e pershendes nuk pe zgjati me shume se po nervozohet  :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 24-09-2006, 21:39:03
për ket sipër s'po di ca me than :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#752 ne: 24-09-2006, 21:41:37
ky siper nevrik i madh :D :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 24-09-2006, 22:01:25
Kjo siper me mire qe ka heqe armatimin dhe duket e qeshur  :perqafim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#754 ne: 24-09-2006, 22:03:07
Kjo sipër me mirë qe ka heqe armatimin dhe duket e qeshur  :perqafim

epo eshte kthjellu koha  :D :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 24-09-2006, 22:29:19
kjo siper duhet me qene yll, se eshte kthjellu koha  :perqafim :perqafim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#756 ne: 24-09-2006, 22:34:09
epo rrall kthjellohet koha ktej keshtu qe mund me mzene rete perseri :D :D :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 24-09-2006, 22:36:58
un per ty i fshij rete me fshese korenti, vetem e vetem qe ylli im te ndricoje :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#758 ne: 24-09-2006, 22:40:29
Citim nga: D'alber ne 24-09-2006, 22:36:58
un për ty i fshij rete me fshese korenti, vetëm e vetëm qe ylli im te ndricoje :D

 o po qe kur u bera ylli yt une
mu mkan thene qe ti sben pjese tek galaktika ime LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 24-09-2006, 22:43:04
ke te drejt se un jam asteroid i levizshem. :D

kisha rrugen per nga venusi dhe thashe te hedh nje sy ty :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#760 ne: 24-09-2006, 22:51:51
Citim nga: D'alber ne 24-09-2006, 22:43:04
ke te drejt se un jam asteroid i levizshem. :D

kisha rrugën për nga venusi dhe thashë te hedh një sy ty :D
LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 24-09-2006, 23:15:09
mos qesh shum se kam frik se mos qahesh ne mes duke qeshur

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#762 ne: 24-09-2006, 23:18:39
mos qesh shum se kam frik se mos qahesh ne mes duke qeshur


mos u bej merak se i kam mar  masat perpara :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 24-09-2006, 23:21:52
epo kujdes se me dhimbsesh se po te behej fjal per dike tjeter nuk isha brengosur aq shum por pasi qe je ti me vjen keq

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 24-09-2006, 23:30:10
S'di ca me thon per Camin. :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 24-09-2006, 23:35:00
ta bej un nje roman per ty :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#766 ne: 24-09-2006, 23:36:57
Shko meso abetaren njiher, pastaj merru me romane. Kopuk :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 24-09-2006, 23:39:49
Djal i keq :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 24-09-2006, 23:42:45
cupke e mire :perqafim

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 24-09-2006, 23:44:28
Cupka te mira. :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 24-09-2006, 23:46:19
Shko mëso abetaren njiher, pastaj merru me romane. Kopuk :D

te menderoste pula trunin ty LOL LOL

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 25-09-2006, 01:15:39
ky sipër qenka nervoz me mirë nuk po them asgjë për te .....  :-[ :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 25-09-2006, 01:19:00
Kjo hyn ne grupin e prishtinalikeve te mira  :perqafim

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 25-09-2006, 01:23:43
kurse kjo siper kohen e fundit ka hy ne" listen e te preferuarve "  :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#774 ne: 25-09-2006, 12:28:09
kurse kjo  siper gati e  ka qe te hyje ne  listen time  te  preferuar :D

Temat e fundit