Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74525

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 08-10-2006, 17:03:26
^^ Bul i kec :@

 • Postime: 12234

#776 ne: 08-10-2006, 17:11:02
Gluja e atij bulit shum e mil.... :D

Thjesht dashuri eshte kjo :D

 • Postime: 4261

#777 ne: 08-10-2006, 17:11:10
Glua e  mirë  kjo  siper :D

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 08-10-2006, 18:20:35
Ky siper ngaterron gjinite shume :perqafim

 • Postime: 1580

#779 ne: 08-10-2006, 20:12:10
Kjo siper me duket sikur eshte 3m egjate dhe 4m e gjere :D :D :D :D

 • Postime: 12234

#780 ne: 08-10-2006, 20:51:24
Kjo siper si gjethmon...Shum sexi.... :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 08-10-2006, 22:01:18
ky siper djal i mire  ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 08-10-2006, 22:19:19
Edhe ky siper gjithashtu  :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 08-10-2006, 22:45:23
edhe kjo siper gjithashtu ;)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 09-10-2006, 14:20:55
mos doni te them edhe Ky siper gjithashtu ???

JO
Po them "ky djam shkruan pak e sak "

 • Postime: 4261

#785 ne: 09-10-2006, 14:30:37
kjo siper gjithashtu LOL

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 09-10-2006, 14:34:50
ja u shkri kalamoni keq.......

 • Postime: 4261

#787 ne: 09-10-2006, 14:40:03
kjo siper i ka merak  kalamojt shum :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 09-10-2006, 14:55:56
pu pu pu qamet .....kom per ti mor nja 6 cope :D

ky siper eshte grrice :D

 • Postime: 1015

#789 ne: 09-10-2006, 15:04:33
Kjo siper mi vodhi mbreme 2 ore duke lexuar poezit e saj te mrekullueshme. Mos ju shterrofte kurre ai burim   :)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 09-10-2006, 15:36:35
kjo eshte misterioze X :D

 • Postime: 1580

#791 ne: 09-10-2006, 20:48:33
Ktij siper i jane bere trute vetem germa.. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 09-10-2006, 20:51:33
Kjo siper eshte thekthi. :D

 • Postime: 1580

#793 ne: 09-10-2006, 20:52:37
Ky sipër është macok camarrok...thuthuq :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 10-10-2006, 10:26:29
kjo siper po ma qon mallin x-men :D

 • Postime: 4261

#795 ne: 10-10-2006, 13:45:45
kurse  ky  lart  ma  qon mallin e  Sandokanit :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 10-10-2006, 20:50:04
ky lart ma qon mallinn e tarzanit :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 10-10-2006, 22:54:05
Ky lart vetem per shkenctar nuk ma mbush mendjen mua...se si me duket me shume tip historjani :D

 • Postime: 12234

#798 ne: 11-10-2006, 00:36:22
Tortura,vrasja,masakra mashqijsh,pashpirtsia,synetia,frika(ime :D)...jan këtu lart.... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 11-10-2006, 00:38:40
Pyffffff, era kembe......vjen nga lart me duket  :D

Temat e fundit