Disa fjale për anetarin/en paraprak/e - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 74527

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 14-10-2006, 11:36:26
Moj ti siper nuk kerkoj me shume se me japin  :P

Kjo siper goce e mire duhet te jete por pak ne siklet ... a thua do tja hapi edhe asaj doktori ( SALA)  dosjen si ish sigurimse.   LOL LOL LOL LOL

#826 ne: 14-10-2006, 12:36:16
ti siper meje....dosja ime eshte si dosje X, ka shume te dhena dhe zor se dikush mund ti bej balle...ndaj, une them ta lesh me mire kete lloj sporti te veshtire per dike si puna jote.... :D :D :D
Serisht shume i konsumuar me duket  :D :D :D :D :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 14-10-2006, 15:59:49
Sinqerisht mendoj se je bere pishman qe ke lindur qe kur zure moshen e adoleshences por se perse ndoshta e gjen vete.... hmmmmm: ;)


Me vjen keq qe kjo perfshihet ne ato rastet e dosjes X  Pa shprese dhe pa nje rrugedalje.  Sinqerisht shume e konsumuar deri ne......... LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 4261

#828 ne: 14-10-2006, 22:43:49
ku  lart  u  knaq duke  qeshur  se  koti  :D

#829 ne: 15-10-2006, 20:02:47
ti sipër meje....dosja ime është si dosje X, ka shumë te dhëna dhe zor se dikush mund ti bëj ballë...ndaj, unë them ta lesh me mirë këtë lloj sporti te vështirë për dike si puna jote.... :D :D :D
Serisht shumë i konsumuar me duket  :D :D :D :D :D
OOOOOO mishel..po nuk te zbriti ky moj akoma...?????? hmmmmm: :S

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 15-10-2006, 23:47:06
hi

 • Postime: 12234

#831 ne: 15-10-2006, 23:50:58
Hyre vetem per te te dhen koment ti eee.... :P...Sdu me dhen koment se ka  minorene verdalle... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 15-10-2006, 23:52:29
Hajde ma thuaj ne vesh :P

 • Postime: 12234

#833 ne: 15-10-2006, 23:54:07
Nuk te them se mandej po te ankohet ,,buleci,,... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 15-10-2006, 23:56:33
bubuleci :D

 • Postime: 12234

#835 ne: 16-10-2006, 00:03:45
Kjo siper sa here e shof me duket si sytlaq.... :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 16-10-2006, 00:28:47
hahaha sa here shoh kete siper sikur shikoj yllin e pare... i have to make a wish! :D

 • Postime: 12234

#837 ne: 16-10-2006, 00:33:32
Sa here e shoh kete lart me vjen te jem ,,a wish,,... :D

 • Postime: 4261

#838 ne: 16-10-2006, 00:40:54
ti  lar  rri  urt  mos  ma  nguc  grun see  vesh ne  dor  ti  jap  ....te tregoj   tani  qysh  wishes  tii :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 16-10-2006, 10:59:31
ku  lart  u  knaq duke  qeshur  se  koti  :D

Ky siper do kohe te kuptoje pse qeshin njerezit.  Eh ky evolucioni sa me nge e ka marre me kete djalke.  :P

#840 ne: 16-10-2006, 19:13:45
me gjithe me mend ky po siper me mbeti.... LOL
hej zbrit o burre i dheut se e shikon me bukur gjerat nga poshte ;)

 :D :D :D :D

 • Postime: 12234

#841 ne: 16-10-2006, 22:04:04
Kjo siper eshte nga ato ,,tironset,, qe te lujn kaptinen .... ;) :P

 • Postime: 4261

#842 ne: 16-10-2006, 22:06:55
ky  siper  antar  i  mire  eshte  .....po poo :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 17-10-2006, 18:28:31
Anetar i keq... s'i pushon goja.. papapa :D LOL

 • Postime: 12234

#844 ne: 17-10-2006, 19:20:58
Ohhhhhhhh..sa pantollat e mira... :D..Sa mire pe dridh zemer sa mire pe dridh.... :D

#845 ne: 17-10-2006, 19:32:05
kush e dridh more lefto..se qe e dridhte cili kete e morem
vesh po e dridhkan edhe ketu eeee :D :P

 • Postime: 12234

#846 ne: 17-10-2006, 19:35:17
Dridhja eshte  shkaktari kryesor i Tsunamit..... :P..Kshu qe edhe une jam  shfaqur si shkak i dridhjeve qe bejn kto..... :D

Kjo lart eshte dicka speciale.... ;)

#847 ne: 17-10-2006, 20:35:16
ky lart edhe me special... :perqafim
 :D :D :D

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 29-10-2006, 15:10:14
kete lart e pershendes  :D

 • Postime: 4261

#849 ne: 29-10-2006, 20:16:26
Nuk  kam  koment  per  kete  siper :D

Temat e fundit