Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Bekimi ne 28-06-2006, 12:47:19

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-06-2006, 12:47:19
Tash mu kujtu kjo tema, dhe thash ta hap njeher se e kam pas te preferuar.

Hajde njeher ti poshte, ca ke me thon per mu?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 13:12:04
une them se ti me ke ber DJ ne dasmen tende
ky larte eshte nje djal o urt qe edon chakie chanin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 28-06-2006, 16:11:59
ky larte eshte nje djale i mire qe e do shume capkenen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 28-06-2006, 16:24:19
ky lart eshte shkenctari i vetem i  forumit tone qe ene e duam shume hahahahah
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2006, 16:56:28
kjo larte yll eshte  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-06-2006, 17:12:43
Ky lart eshte meteor. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 17:48:14
ky larte  eka hapur kete tem LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-06-2006, 17:49:14
Ky lart shkrojti i pari. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 17:50:38
ky larte eshte per mu nje shok ( i mire ) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 28-06-2006, 17:57:48
ky larte eshte shume i rrezikshem keni kujdes :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 17:59:42
ky larte e din se kend e kam dashnore une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-06-2006, 18:01:57
Ketij larg i tregova ken e kam te dashur, a ky nuk me tregon. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 18:04:28
qfare ta tregoj une ty o ti larte kend ekam dashnore???
ky larte e ka emrin bekimi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 28-06-2006, 18:11:55
per ket larte e di se ka nje dashnore ........(do ta na ftosh ne darsem hmmmmm:)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 28-06-2006, 18:15:07
por ti je i fetuar si VIP o ti larte pormos u mundo me shkencue se qfare veture ka me qene ajo e nuses :D se nuk e gjen :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 29-06-2006, 11:33:32
ky lart eshte dragoni per te gjithe ju qe nuk e njihni, dhe eshte cun i mire, nuk ka te share. Dikur  ka qene DJ pastaj na u be dragua.Tani ka ndermend edhe te martohet. He doni me per dragonin?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 11:34:50
kjo larte po dika shume per mue :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 29-06-2006, 11:40:36
ehuuu sa te tjera di une per kete lart :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 11:41:42
thuj te gjithe o ti larte qa di per mu :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 29-06-2006, 11:44:33
jo te gjitha jo se disa jane sekret. edhe dicka tjeter, ky lart nuk di per mua asnje gje :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 13:17:08
Kjo lart eshte yll me 8 cepa. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:19:04
ky lart eshte shok i mire, i besueshem, e mban fjalen qe e jep dhe... alltan bre eshte alltan. nr 1 i forumit.
respekte bekim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 13:20:42
Ky eshte i vetmi qe me njeh ashtu si jam. LOL LOL


Respekte vlla
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 29-06-2006, 13:21:50
falemnderit vlla, respekte edhe per ty.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 29-06-2006, 16:44:22
Shume shume i mire  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 17:29:58
shume shume e mire  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 29-06-2006, 17:44:45
ky lart

-shumë shumë i mirë :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 17:47:26
ky larte

-shume shume i mire (skenctar :D )
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 29-06-2006, 18:09:59
ket lart e pershendes eshte djal i mire  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 29-06-2006, 18:12:36
Ej po t'gjith po thoni ky lart i mir / kjo lart e mir, s'ka ndonje t'keq k'tu?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 18:14:27
edhe une kete fjal e pershendes veq nganiher perzihet shume ne dashni te njerzve :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 19:07:56
Ky lart eshte djal i urt, i zellshem, punetor, i degjon dhe i respekton me te rriturit.....Me nje fjale, Cun mamaje......LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 29-06-2006, 19:14:43
Ky siper meje njeri i mir po ta fut nga nje cik :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 19:16:29
ky siper meje eshte great
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 19:17:11
Keto dy siper meje, ende nuk e kan kuptu se nuk shkojne gjerat pa te futme..... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 19:20:18
ky larte prej sodit eshte  boss :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 19:22:48
Jo o dragon jo....se jam tip modest une...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 19:26:16
e une sjam dragon une jam Deejay :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 19:27:00
Ky eshte Deejay qe ben mix me audio kaseta. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 19:34:24
ky e don shume durresin  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 19:43:01
Kush te ka rrejt ?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 19:46:28
ti me paske rejt mue pra :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 19:47:37
O ti larte, une nuk rrej asnjeher. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2006, 19:50:31
naten e mire o ti larte se ika
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-06-2006, 19:56:10
Naten o ti lart, se thashe se kishe ikur! :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-06-2006, 20:04:17
Naten oj ti lart, rri vetem tash. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-06-2006, 20:13:58
E re mire, ik edhe ti! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2006, 04:43:00
kjo larte eshte embelsire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 30-06-2006, 05:19:00
ky lart eshte djale i mir
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 30-06-2006, 05:22:37
po ju ku i njihni kaq mir?????????? :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 05:34:16
 Hem, qte them edhe tirons edhe futbollist, ska pershkrim me te sakte!

  Sapo te shoh individ ne tirane me top futbolli dhe me veshje sportive te klubit te Tirones ne qytet  them qe eshte ky!

           
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 30-06-2006, 08:47:17
kete ketu lart nuk e njoh ...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 10:01:57
Duket se i xixellojne zemrat kesaj, por nuk jam i sigurt se ku eshte shkaku i ketyre xixellimave?


Eh zemergjeresia!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 30-06-2006, 10:13:40
ky di ti interpretoje figurat shume mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 30-06-2006, 10:17:56
nuk je per ketu ti mi,po hec te kafja :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 10:19:13
 Edhe ti mej, vec per kafe llafe!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 30-06-2006, 10:20:51
ja mbeshtes mendimin ketij une :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 10:23:59
 me kend rrin ashtu behesh!  Edhe ti e eperme nuk je aq larg saj jo.
       
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 30-06-2006, 10:25:12
uuuuun,jooo keni ngaterruar person Jojo:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 30-06-2006, 10:27:05
kjo siper...zemerngroht e... e shihni si e shkrin akullin??? :lule
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 10:27:47
    pasi qe iu ka ngrir zemra medoemos te shkrihet  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 30-06-2006, 10:30:49
ky siper... i perzine punet pak, po eshte shok i mire ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 30-06-2006, 10:32:47
ky siper eshte djale per se mbari.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sensitiv ne 30-06-2006, 10:34:28
         kjo siper duket qe eshte nga Korca!
 
p.s.hahahahahahahah ahahaha, ani ibro ani!

        je  i mbar dhe hallall!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 30-06-2006, 10:36:55
sensitiv, respekt shoki.
sic thash... ky siper eshte shok i mire.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 30-06-2006, 10:39:36
ibraimi ka shok sensitivin
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 30-06-2006, 10:40:49
capkenia korcare...vet zemra
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 30-06-2006, 10:43:34
djale si ibraimi s'ka :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 30-06-2006, 10:53:15
ta mbeshtes mendimin......po mua vetem me shani ju e?  :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: valdoente ne 30-06-2006, 11:22:32
Vajze per merak
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-06-2006, 11:24:01
S'e njoh! :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 30-06-2006, 11:26:21
kam qene dikur futbollist por nuk jam me , ste le cim muca te besh hajer ke tirona hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 30-06-2006, 11:27:24
cti besh o sensitiv eshte skuader qe te ben me zor tifoz....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 30-06-2006, 18:22:58
nuk e njoh............. vetem po duket si adhurues i futbollit :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 30-06-2006, 18:29:53
Ky lart me duket se eshte me verte shkenctar
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2006, 18:40:38
ky larte e ka nje avatar qe leviz :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 30-06-2006, 18:48:42
edhe ky larte shume e don futbollin.......... ......nganjeher edhe gocat :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2006, 18:59:16
ky larte interesohet shume per pune te huaj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 30-06-2006, 19:07:54
ky larte interesohet........ .........dihet nuk ka nevoj me thene :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2006, 19:09:38
ky larte interesohet per me dit se per qka interesohena une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 30-06-2006, 19:11:19
Ky lart s'me pelqeu avatarin,dhe un e nderrova
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2006, 19:12:05
ky larte eka nderuar avatarin vetem per mu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 01-07-2006, 01:57:30
ky lart ju vlereson anetareve avataret :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 06:51:25
kjo larte vete e ja avatarin e mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 01-07-2006, 06:55:28
ky lart e ben punen e tij shume mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 01-07-2006, 06:57:52
coje i her te mbreteri afemres ta shohim :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:01:47
kete siper nuk po e njof mire  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 01-07-2006, 07:03:25
ky lart cun i mire eshte
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:06:08
edhe ti moj je  goce e mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 07:07:08
ky larte e do italin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:14:51
ky lart po shikon endrra me  sy hapur LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 07:15:47
kta larte te gjithe e quajne kopuk LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:17:50
e ty si po te quajne .... hmmmmm: mangup eee LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 07:19:12
jo mua me quajne dragon :D
'
ky larte mendon qe eshte me i forti! LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:21:45
ne  enderrat e tua poo LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 07:22:35
ky larte emrin e vertet eka kushtrim LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:28:28
ja ke fut kot tani  ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 07:29:36
mos u ngushto o ti larte, emer i mire dhe i madhe eshte e pranoj :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-07-2006, 07:33:38
mos ....seee për bese  me kapi verdheza tani nga turpi LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 07:37:32
ky larte nganiher ngushtohet
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-07-2006, 08:26:42
Kurse ky lart do e haje mire kur te lozi gjermani me Italine  :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2006, 10:03:16
Goc e mir kjo goca. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 01-07-2006, 10:04:10
ky lart thote gjithmone te verteten  ;) :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2006, 10:10:20
Sa i dua keto korcaret uneeeeeeee LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 01-07-2006, 10:26:58
sa me dashka ky mua LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2006, 10:31:11
Sa bukur i kupton sendet kjo....... LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 01-07-2006, 10:33:28
ky lart e kuptoi shume shpejt LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2006, 10:36:07
Kjo lart eshte kopuke..... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 01-07-2006, 10:39:29
ky lart ka inat LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2006, 10:46:13
Kjo lart goc e keqe. :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 01-07-2006, 10:49:56
u me marrsh te keqen :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 01-07-2006, 10:52:08
Kjo e paska zemren Akull kaspik. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: valdoente ne 01-07-2006, 12:12:06
Ky llafazani  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 01-07-2006, 13:53:11
kjo lart po doket si kosovare ,e bukur dhe e rrezikshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 01-07-2006, 13:59:34
ahtu eshte,se di e rrezikshme,por e bukur a ajo,sidomos kur hekuros :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2006, 14:36:27
anna,sexy,atom,bombe,.............. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-07-2006, 17:28:14
ky lart shume i rafinuar LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 18:54:28
nuke  njo fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-07-2006, 19:31:27
ky tjetri shume kritik LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 19:41:45
avatar qe nuk muj me lexue hiq e ka ky nalte
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-07-2006, 19:43:21
ky lart ka veshtiresi te kuptoje LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 01-07-2006, 22:07:00
Se njoh fare....kocke e njome hihihi do mu kenaqka Smiley kur ta shikoje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 01-07-2006, 22:12:41
kjo larte.... goce e mire e sjellshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 08:46:51
 ajo qe eshte siper ketij larte me qujti kalama :( :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-07-2006, 09:43:49
ketë lart nuk e njof fare, por besoj se do e njoftoj ne te ardhmen  :) :)  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 09:46:26
Kjo larte eshte nder ma te mirat. :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 09:53:31
ky lart mire fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 02-07-2006, 12:51:32
kete edhe une si te tjeret nuk e njoh.......... per momentin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 12:53:31
nuk e di , por me duken te gjithe ultra,,,
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 02-07-2006, 12:56:43
ky lart eshte tifoz i tirones :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 13:00:40
 hmmmmm: kam qene jam dhe do te jem deri sa te mbyll syte , kam shku ne stadium qe 5 vjec , i kam pas gris pantallonat neper hekurat rrethues te stadiumeve per te hyre pa leke , dhe kam luajtur disa vite me te rinjte e tirones , por ti moj capkene , me ke je ?>???? :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 13:02:36
me skenderbeun me duket????????????
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 02-07-2006, 13:05:14
Me Skenderbeun jam :D :D
Tifoze tamam jam me Juventusin dhe Italine.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 13:07:43
pu pu pu me ata qe bejne pazare ndeshjesh , ska kete vit juvja ne seri c c c c c c c c c c c , por keni nje alternative tjeter capkene , eshte dhe siena qe ka bluzen gati njesoj me juven keshtu qe beni tifo kete vit per sienen :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 02-07-2006, 13:15:30
me sienen bej tifo vete ti se une nuk e tradhetoj juven time. E kam si shpirt :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 02-07-2006, 13:17:52
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D hahahahahaaaaaaaaaa aaaaaa ke ajo do te perfundoni , dhe shiko se te kam shkruar nje gje shume te bukur aty ke ika mirupafshim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 15:36:08
Ky marolsi esht tirons me tapi. :D Djal i mir, qefli per futboll e femna. Dhe, thot do llafe per Juven qe me knaqin shpirtin. :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 15:38:44
kte siper e kemi me  italine.
gjynaf i shkreti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2006, 15:39:26
po  ti  lart  mos  u  mundo  me  see  Italia  do e  qoj  kupen  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 15:41:22
do e çoj ne podium ta ngreje gjermania :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-07-2006, 15:43:05
haha ...ky  lart  gabohet  shum ....vetem Brazili ka  mund  ti  beje diqka Italise ...keto tjerat jan  si  tepih LOL per  te
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 15:44:02
Ky nxjerr flori nga goja.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 15:44:30
hahaha

ku ka me brazil mo???????
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 02-07-2006, 16:01:38
ky lart shume po qesh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 16:03:45
ky siper tu fluturu ne hapesire(perdore me ajnshtajnin) :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 02-07-2006, 16:11:05
ky lart e nje ajnshtajnin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 16:15:06
ky lart e kuptoi qe e kam pat ne ushtri ajnshtajnin LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 02-07-2006, 16:26:49
ket lart nuk e njoh ...........prej shqipris hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 16:32:38
ky lart nuk e di qe jam shqipetar nga berati un :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 16:48:11
Ky lart qenka beracak. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: valdoente ne 02-07-2006, 16:49:38
Ky llafazani LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 16:52:23
ja mbeshtes kesaj larte LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 02-07-2006, 16:53:44
Ma marrshit te keqen qe te dy........ LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-07-2006, 16:56:23
i mbajtsh per vete LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 03-07-2006, 01:51:14
ky po ma shan Bekimin LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2006, 03:27:26
JA DHE NJE AVOKATE  LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 03-07-2006, 03:32:10
e gjete tamam LOL jam avokatja e popullit LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2006, 03:35:28
mire avokate si profesion po e popullit pse duhet te jeshe.

goce ska me lufte partizane dhe komandante me pushke te ndryshkura
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 03-07-2006, 13:58:42
ky lart djale i mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2006, 14:02:12
ku e di ti? :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 03-07-2006, 14:09:35
ky larte nuke di qe une e di qe ky larte eshte djale i mire
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2006, 14:12:38
o ti larte mo jafut kot :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 03-07-2006, 16:28:42
po ti lart mos fole me bukur kshu:P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 03-07-2006, 19:01:46
o ti aty siper me ler rehat sta kam ngene
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 04-07-2006, 09:50:14
Epo s'esht me ngera kjo oune mor djal ^o) po more pjes ketu do presesh mendime nga c'do kush ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 10:03:18
ai siper ketyre dyve eshte shoku ime :D


P.S me te vertet ore
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Perla ne 04-07-2006, 10:06:33
Ky siper meje ,mbase mund te jete dhendrri i prinderve te mij,ku i dihet  :-[ :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 10:08:03
kjo siper do ma marri shpirtin me te puthura mu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 04-07-2006, 10:08:20
pse ke moter tjeter ti ? sa her do martohesh ti perla? :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 10:10:35
o marolso po i kam fut punet ne vije mo burr ca ben kshu ti.
na ler i cop ven neve me be naj nuse :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 04-07-2006, 10:12:33
 hmmmmm: me fal plako ishte thjesht nje shaka :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 10:13:47
ok ateher te ftoj ne dasem :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 04-07-2006, 10:15:57
me gjithe qejf....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 04-07-2006, 13:11:49
djale shume i mire eshte ky :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 04-07-2006, 13:20:26
kjo siper eshte goce e sjellshme  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 04-07-2006, 13:25:22
edhe kjo shume e mire me duket :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 04-07-2006, 13:31:48
edhe kjo siper shume e mire eshte (ashtu duket se nuk e njoh)
avajtu mi pak perq :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 04-07-2006, 13:36:50
edhe ky shume shume i mire eshte :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 04-07-2006, 13:51:31
kjo siper do me u martu me mu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 04-07-2006, 19:19:15
ky sipër po she endera :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 03:26:31
ky siper eshte tifoz me Gjermanin :D :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 03:33:46
o qe na vdiqet me kete italine gjermanine ju. :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 03:42:50
kjo lart u merzit :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 03:44:44
eeeeeee ne fakt ashtu eshte :( :( :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 03:48:06
e moj mos u merzit edhe ti tani :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 03:58:47
po perpiqem por nuk me iken,vetem kur te vdesin italianet :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 04:07:11
ehhhh atehere ste ndihmoj dot :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 05-07-2006, 04:13:20
e shef pra sa e merzitur qe jam :(  :P  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 04:17:19
e pashe e pashe ,do te te kaloje :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 04:41:32
kjo anna mendon si une dhe eshte sikur une, e/i merzitshem

kjo  siper shume  perdor  kete simley: :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2006, 06:54:56
ky i gjori siper ka menduar se  Gjermania do  ta fiton titullin e  kampionit  ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 05-07-2006, 06:57:53
ky lart eshte i flaket pas Italise mos je Italian ti
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-07-2006, 06:59:17
kete lart e dua shum  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 09:05:06
ky larte.... i do gocat ..por ata kete jo LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 09:10:55
me vjen keq per kete lart, nuk eshte tifoz me ate qe duhet LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 09:12:31
kjo larte mendon se eshte mesuesja ime dhe duhet te me thote me kan me qene tifoz une LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 05-07-2006, 09:18:53
ky lart tani u be nervoz
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 09:20:22
kjo eshte goce e mire :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 05-07-2006, 09:22:06
Kjo lart kerkon te vendosi rekorde por s'ja arrin dot qellimit LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 05-07-2006, 09:25:55
ky lart do e shohe qe do ja arrij :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 05-07-2006, 09:30:04
kjo lart eshte shume shume e mir
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 05-07-2006, 10:09:55
edhe kjo lart eshte shuuuuuum e mire
avajtu mi pak :puth :lule :perqafim perq
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 10:17:24
ky larte shpesh thote:

avajtu mi pak
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 05-07-2006, 17:22:29
e ky lart eshte i respektuar nga une ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 05-07-2006, 17:37:57
ky lart i do femnat shume  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 18:46:28
ky larte eshte nr. 1 :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 18:51:22
rrini larg ketij siper se mund me ju djeg :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 18:53:16
ky larte e preferon michael jacksonin LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 18:54:53
ky lart po njef dike qe sme kujtphej emri me prej kohesh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 18:57:00
kete larte 99% e quajne " kopuk" LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 05-07-2006, 18:58:22
ky lart e di matemetiken :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 18:59:15
këtë lartë 99% e quajne " kopuk" LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 18:59:32
ky larte jeton ne shekullin e 43. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 05-07-2006, 18:59:51
ky siper duhet te jete ne tripodin
foggia-.....-bursa LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 19:00:58
ky larte perdor fjale qe nuk i kam ndegjuar asnjeher ne jete! fjale te shekullit 43. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 05-07-2006, 19:02:50
Ky lart ka plotesisht te drejte per ato cka thote.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-07-2006, 19:04:00
ky larte eshte i menqur ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2006, 07:48:02
oohhoohhho....  ohoho:  LOL ... cfare te  them  per  kete lart  :( me dhimbset shum
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 06-07-2006, 07:55:11
per kete lart sdi cfare te them
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 06-07-2006, 08:38:32
kte lart e kom si ballokume :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 06-07-2006, 17:48:39
ky larte ende eshte ne shekullin e 43. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-07-2006, 18:10:44
^^ Ky lart duket qe eshte i vogel... LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 06-07-2006, 18:14:26
kjo larte duket qe she endera LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 06-07-2006, 18:25:01
po po kjo larte ka pare piktura falsifikata qe jan bere kopje dikund dhe e kan shenuar emrin tim LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 07-07-2006, 02:36:54
ky lart po na flet anglisht :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 02:37:46
kjo siper eshte pe korçe
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 07-07-2006, 02:39:53
ky lart eshte komunist :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 02:46:57
kjo lart do me u be partizane LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 02:48:06
kto lart po flasin kot :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 02:49:03
ja dhe nje fashiste LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 07-07-2006, 02:55:03
ky merret me politike :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 02:59:17
ti me komente :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 03:16:27
kjo siper ka qef me qene llafazane LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 03:20:33
kurse ky siper do te me sfidoje.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 03:33:04
kjo siper e ka hunden shume larte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 03:36:21
me lumte e kam ngrit memerit

ti e fut hunden ne shume pune :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 07-07-2006, 03:37:12
kjo siper eshte vajze shume shume e mire
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 03:38:47
me lumte e kam ngrit memerit

ti e fut hunden ne shumë pune :D
kjo do te thote se nuhas shume.
ty psh te vjen nje ere maceje.
ke mace ne shpi patjeter ti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 03:46:05
jo kam macok(lypenin).
ky lart nuk nuhat mre LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 03:47:52
turpe turpe.
kjo siper i  ngre bishtat maceve per me i pa gjinine
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 07-07-2006, 03:54:35
LOL LOL LOL LOL
jo jo e ngren veten ai
ky lart shpif shume
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 04:58:14
kjo siper prdhunon macokun e vet
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 07-07-2006, 10:42:29
ky do te beher me llafazani po nuk behet dot LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 07-07-2006, 12:30:15
ndoshta mundet me arrit
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 15:23:47
sa e mire kjo siper  :-[ :-[ :-[ me beson mua.
Zot si e kam  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 07-07-2006, 15:40:07
nuk e njoh por nga pjesa e dyte e emrin them qe eshte i mir :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 07-07-2006, 15:52:38
kjo siper ka emrin si une :D
un me ere te mire kjo me ere te lehte :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 07-07-2006, 19:20:22
ky lart eshte nr 1 ne forum :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 07-07-2006, 19:22:10
ky larte genjen, une jam numer 1 :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 07-07-2006, 19:29:26
ky lart eshte nr 0 LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 07-07-2006, 19:41:37
jo une numrin e user'it ekam 6587 numer nje eshte BESIM ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 07:43:03
ky siper ka fillu me me pas qef mu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 07:50:18
ky lart ja fut gjithmone kot :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 07:57:56
kjo larte.....
yll bote e kam :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 08-07-2006, 08:19:08
ky larte, nje avatar shume te mire e ka ;) ( ekam purime, shume i mire avatari ;) )
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 08-07-2006, 08:47:24
ky vazhdon te shohe avataret e te tjereve :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-07-2006, 08:52:01
Kjo lart po perpiqet te behet seksi  :D LOL  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 08:57:24
kurse kjo qe e pason e sfidon :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 08-07-2006, 08:59:15
kjo ka shume te drejte LOL :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 09:23:37
kjo lart foli me mend :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-07-2006, 09:31:32
Kjo lart llafazane e madhe. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 09:33:22
edhe ky siper nuk eshte i paket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 08-07-2006, 09:37:30
as ti lart nuk ke mbet keq jo
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 09:38:42
kesaj lart do ja haj synin :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 10:07:30
ky lart eshte kanibal :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 10:09:42
o ti lart mo na detyro ti hapim te palarat ketu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 10:42:36
ky lart paska te palara :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 08-07-2006, 12:09:32
kete lart e kam shoqe :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 08-07-2006, 12:45:19
qyqjy mi jahu ...na mbyten keta korcaret :D

jo mi jo  se i kemi  llokume me arra  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-07-2006, 12:46:09
kjo lart llokum  eshte  fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 08-07-2006, 12:48:16
erdhe ti ore    italiano

ky o me italine :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 12:56:32
edhe kjo lart me ato eshte me duket?!!!!!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 13:22:45
kjo lart ka mace  LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 08-07-2006, 14:30:37
macok mo oooooooo :@ :@ :@

ky lart dyshon gjinine e macokut tim,gjithmone i thote mace (?) (?) (?) (?)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-07-2006, 15:04:23
kjo siper ka nje mace bisexuale
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 08-07-2006, 16:32:48
edhe ti ke nje mace me duket hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 09-07-2006, 02:54:13
mos je gje korcar ti? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 09-07-2006, 03:14:26
kjo lart eshte shume e mire ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 10:26:48
ehde ti lart gjithashtu je shum e mire
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 09-07-2006, 10:28:08
kete lart se njof fare
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 10:28:42
mos je gjë korcar ti? :D

po korçar jam.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 09-07-2006, 10:31:19
këtë lart se njof fare

pusho se te erdha.mashtrus :@
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 10-07-2006, 02:27:52
qe eshte korcar e di, me shume jo
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 10-07-2006, 09:53:47
Qe eshte si yll e di une, tjeter gje jo :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 10-07-2006, 11:19:45
rrofsh e njish. :perqafim
per te tjerat ku di un ça doni ju me shum.
pysni  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 09:21:10
e kishte per mua komplimentin  ai ore :P :P LOL LOL
ky me duket se e ka emrin nertil?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 09:25:26
po ashtu e kam.  :)
emer i bukur apo jo? :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 09:29:31
shume i bukur :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 09:34:24
rrofsh.
edhe ti nick te bukur ke.besoj se edhe emrin ashtu e ke
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 09:37:58
capkene e kam edhe emrin une kurse mbiemrin korcare. Keshtu e kam dhe ne pashaporte LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 09:40:53
perderisa thua qe kam emrin çapkene ska nevoje te thash mbiemrin se ajo kuptohet qe eshte korçare :) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 09:45:32
ti e kupton se e korcar vete :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 10:01:43
E kam thene gjithmon.... Keto korcaret me jan ber fiksim...... :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 10:06:38
jo se nuk jane te mira fiksimet ore, ki kujdes. Po ske faj kaq te mire sa jemi ne korcaret....... LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 10:09:44
kjo nuk e din se vetem gocat jan te mirat, se meshkujt jane katastrofe fare. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 10:15:37
posi ti , cuna si korcaret nuk ka. Edhe ata elbasanllinjte i kam qejf une. po ti ca je apo e ke sekret?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 10:20:54
Un jam aty afer teje, mjafton te kalosh kufirin, ose te kalosh liqenin me not. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 11-07-2006, 10:26:40
po nga elbasani je ore?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 10:28:43
Kjo qenka "tape" ne gjeografi. :D Nga Struga goce. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-07-2006, 10:30:28
he ja se erdhi elbasni,tju baje vizite kuptohet:)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 10:35:56
Erdhi kjo llafazanja. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-07-2006, 10:38:54
po spo e mbaja dot ma,edhe u futa sa per tu zbrazur i her edhe ja e bana ime po iki. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 11-07-2006, 10:40:47
Un jam aty afër teje, mjafton te kalosh kufirin, ose te kalosh liqenin me not. :D :D

Iiiiiiii atje kam qene une 3 dite..tek hoteli afer liqenit Drini se harrova me duket"
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 10:46:27
Pse nuk thua qe ti qenke e pasur. LOL LOL DRIM quhet hoteli, esht me i miri ne Maqedoni.

Do vish prap me? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 10:49:39
kush drim ai aty ke dalja drinit ne struge?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 10:52:00
Po miro. Ai i madhi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 11-07-2006, 10:54:08
Pse nuk thua qe ti qenke e pasur. LOL LOL DRIM quhet hoteli, esht me i miri ne Maqedoni.

Do vish prap me? :D

Kam qene ne nje seminar  e kane organizuar gjermanet se ne ahaha LOL

Ishte goxha mire....u ca qejfi mo nene !
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 11:04:12
Ca qejfi ka qene mbrem ta dish ti....... Un mbeta atje gjith kohes LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 11-07-2006, 13:57:10
Bekimi  hmmmmm:  eshte kenaqur shume kur fitoj Italia :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-07-2006, 13:59:42
Ahh Erlehta ahhhh   :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 14:01:54
Ky eshte BO$$I.

 :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 11-07-2006, 14:07:47
jo ai ore .po ti je bossi  :D   Ai vetem te renkoj di LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-07-2006, 14:11:44
Renkova e kisha nga malli... :D....Bekim hajd tregoi prap kush eshte bossi se kjo veshtire kupton... :D.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 11-07-2006, 14:15:36
u ja ty tu keput barku per mua LOL LOL

Lefto mu me ka ca inat  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 14:23:02
Une nuk te kam inat. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-07-2006, 14:32:58
as un ty,madje te kam qef :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-07-2006, 14:33:53
Une vdes per kete siper.... :D

E per ate siper Bekimit qes pushke.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 14:43:38
Un vdes per kete siper Leftos. Goc e gjysem esht.

Ndersa per kete siper, e kisha pi i raki rrushi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 14:45:44
kta te tre siper i ftoj ne dasem, nje do e kem parukiere keta dy shofera LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 14:49:38
Mendoju dy here o Miro, se ti e din se te kam inat. Te prish dasmen una, e di kete gje ti apo jo? LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 15:13:34
ej kush ka patente te klasit te trete?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 11-07-2006, 15:28:03
ky lart kerkon patent te klasit te trete...........nuk egziston kesi lloj patente :D


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 15:40:07
Ky ka zbulu dicka te madhe. LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 15:44:38
kete lart e bej tap duke i dhen birre me pikatore
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 15:46:45
Ky lart nuk e di se une nuk pi alkool. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 11-07-2006, 15:49:17
per ket lart nuk e di qfar alkoholi pin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-07-2006, 15:50:36
kete lart e kam xhan edhe ate lart ketij  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 15:51:22
kte lart e kam shpirt LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-07-2006, 15:53:43
un e kam shpirt kte lart :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 15:55:45
kesaj lart do ja haj tronafilin qe ka n'avatar :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 15:56:20
Ky lart asnjeher sme le te qelloj ne ndonje femer...... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 15:57:33
ketij siper i duhet me dhene kaj lek se spo ka femer :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 11-07-2006, 16:02:23
ky lart krejt femnat i ka marr :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 16:04:01
sa mire me njef ky siper mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 16:08:10
ata te njofin po un qe ste njof si tja bej?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 16:09:42
Ketij lart i rekomandoj qe te mos e njohe ate pak me larte.... LOL LOL Se do zhgenjehet, jo per ndonje gje. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 16:10:54
ky lart flet me vende

P.S kujdes ju qe nuk me njihni :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 16:13:36
kte ktu e lart e njof shum mir fatkeqesisht:P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 16:16:00
Se mos je gje me i mir ti tili???? Nje koke keni qe te dy. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-07-2006, 16:17:49
o ti larte un me ate me larte do dalim se kemi miqe ketu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 16:20:02
apo se kemi nje koke pa jemi te mire ne jo si ty hahahahahaha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-07-2006, 16:21:23
Ti dhe aj tjetri dilni sa me shpejt, se kam nevoj per qetesi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 11-07-2006, 16:23:50
hahahahahahahaha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 11-07-2006, 17:02:02
ky lart qeshjen e ka hobi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 12-07-2006, 01:32:55
ky duket qe nga nick-u sa i zgjuar qe eshte. :D po eshte edhe cun i mire
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 05:47:25
kjo ktu lart esht njish fare.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 12-07-2006, 08:54:08
edhe ky nuk eshte dysh :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 12-07-2006, 10:54:40
Kjo larte ben si CRAZY  LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 12-07-2006, 11:08:53
ky ka qejf te numeroje postime :D :D

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-07-2006, 14:14:07
Kete e kam si shpirt. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 14:22:38
edhe ti sje keq.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-07-2006, 14:36:30
Ky eshte katastrofe fare LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-07-2006, 14:42:09
ky lart cmenduria vete :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-07-2006, 14:43:31
Kjo lart ma keput shpirtin kur e shof. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 12-07-2006, 14:44:35
ky siper ka te drejte LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-07-2006, 14:47:53
ky lart eshte ziliqar dhe degjon histori falas :P :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 12-07-2006, 14:54:43
kjo siper ma shpreh dashurin ne menyre te terthorte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 15:15:52
ky lart me duket se ka rene ne dashuri me shikim te papare
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 12-07-2006, 15:17:26
ky gabon se kam rene ne dashuri me lexim te pare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 15:19:48
kjo lart lexon novela dashurie me duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 12-07-2006, 15:21:21
ky lart nuk dashurohet lehte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 12-07-2006, 15:23:19
ky lart ka te drejte :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-07-2006, 16:12:57
keto lart
flasin dallavere :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 12-07-2006, 16:20:30
kjo me kupton mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 12-07-2006, 16:39:44
kjo siper ketij nuk me kupton mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 12-07-2006, 16:45:32
shkenctar tjetri ore  :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2006, 16:52:48
kjo lart .....  hmmmmm: e din kjo se qka  eshte  per  mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 13-07-2006, 04:34:17
ky larte..ska koment :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 05:26:56
as ky ska fare,per vec faktit qe ka qef dragonjt
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 13-07-2006, 06:24:49
dhe ti ke qejf moj LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 07:03:37
ti je duke rrahur veze tani LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 13-07-2006, 07:25:55
e moj mire LOL ua kjo  :P

 ;) 1
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 07:42:38
kete lart e kam xhan ;) :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 13-07-2006, 07:55:25
kete larte ekam sic lexon ne profil te saj "super freundin" :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 07:57:46
e un kete lart e kam "Super Freund" :) :) ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 13-07-2006, 08:16:41
kete larte kesha deshte te kem ma afer se vetem 'freundin' LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 13-07-2006, 08:21:27
LOL   ah cfare eshte ky lart  pa pa pa .LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 13-07-2006, 08:25:28
kjo e din mire se cfare jam, eka provuar vete LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 08:27:33
ky lart tani po ja fut kot por un prap e  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 13-07-2006, 08:30:07
kjo larte me  :perqafim e une kete larte e   :puth
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 13-07-2006, 08:35:57
kjo e din mirë se çfarë jam, eka provuar vete LOL LOL

LOL qyqja ore dreq    do te keqkuptoje dynjaja reeeeeeeeeeeeeeeeee eee


pu pu pu    
he me gra te vut ne sherr tjetri   mojjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjj   LOL LOL

 :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 08:42:00
hehehehe........... .kjo larte paska dredhur paksa LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 13-07-2006, 08:46:24
 :O :O

jo zemer kur ti lexosh postimet mos i beso atyre ... :perqafimpuuuuuuuuuuuuuu moj goce e keqe LOL LOL

 :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 08:47:31
kjo lart me shavi :@ :@ :@  :P  uk e kam ma xhan :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 13-07-2006, 09:51:49
Eeeee ju kapa mat, me lloqe mereni ju o te vrara, po skeni pune shtepie, jo te lani enet, jo te fshini shtepine, po tërë ditën su ngopet me lloqe. Moj cupke sipër meje, leviz pak se s'po e shikoj atë qe është sipër teje se si fytyre e njohur me duket, he deeee Ana moj cupke levize pak menderen, ashtu pooo, ohoohohohohohoho kush qenka, trendelina e xhaxhait, Erlehta mirë je moj luledele, te fala nga shtëpia nga Miloja. Ana ulu aty ky ishte te keqen, e mirë je dhe ti si kasate e ftohte je, po mbylli kembet te keqen plaku dhe palose fundin ne mes te kembeve, he te kam rixhan se sjam mirë sot. brrrrrrrrrrrrr.

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 10:11:22
aha akoma si paska mbledh gomeret xhaxhai yne :( :( :P....i shkreti ka qene njeri i mire  LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-07-2006, 12:29:20
Kjo goca me ben te cmendem...... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-07-2006, 12:34:01
edhe mua ti :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 13-07-2006, 17:36:07
ti mua hiq :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 01:30:11
as ti mua :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 01:30:50
kjo lart eshte yll bote
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 04:36:30
Kjo larte poston dy here...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 04:42:05
ky lart qenka i vemendeshem sot  :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 04:46:09
kjo larte e meriton te :puth nje her ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 04:49:03
po edhe ky lart ama e meriton nje  :perqafim :perqafim :perqafim te madh  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 04:51:20
une meritoj me shume se perqafime, sikur puthje LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 04:52:25
ky lart do puthje edhe me kenaqesine me te madhe ja jap :puth :puth :puth
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 04:54:32
keshtu praa :D kjo larte e ka zavendsue vendin ne zemren time ku ka qene capkenja korcare :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 04:56:10
jo joooooooooooooo,vendin e capkenes jo,por po me bane cik vend me sgume ne zemren tende,qe et me nxej ene mua,do vi :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 05:02:17
vend ka sa te duash behu kojshike e capkenes ti tash :D kjo larte po me intereson me njoftue personalisht LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 05:09:21
ky lart paska mendje te keqe  hmmmmm: hmmmmm: :P :P :P :P  LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 05:14:06
miremengjes anna  :D

kjo siper u gdhika ne forum  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 05:25:52
Kjo lart eshte shefe per se mbari. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 05:27:10
miremengjes anna  :D

kjo sipër u gdhika në forum  :P
po shyqyr qe u zgjove ti i her,se na mor malli
ku e ke fut torten qe bam dje moj,se mos na e mori Berni hmmmmm:
se un se gjej se doja ta provoja pak? :P :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 05:35:08
e hengri te gjithe bern llupsi moj.... :@

e mori msheftasi ai depzeziLOL

bejme nje tjeter moj e siperme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 05:38:45
epo mire po ke radhen e vezeve ti LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 05:47:59
eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeee

hajd se po shkoj po ja blej nje te gatshme  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 05:51:00
e di qe se ke keq ti? :P
ohuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu  kush rri ban torte tani :P
po pusho ti mos na degjoje lepurushja sheeeeeeeeeeeet.... . :S

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 05:56:29
Nja dy tema paskan vajtur ne arushe... LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 05:58:09
Nja dy tema paskan vajtur ne arushe... LOL

ky lart do dajak LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 05:59:31
Me kete lart duhen bere 5 here llogarite... se te nxjerr deficit nga dhemballet! LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 06:13:47
Ky lart dashka dhemballe te reja me duket LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 06:15:57
Kjo lart do m'i beje protezat e reja me porosi, si dhurate per ditelindje! :P LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 07:28:54
ky larte nuk i adhuron femrat :P LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 14-07-2006, 10:12:34
ky lart do dajak LOL LOL


Bjeri qenit, si me ka mare nje fshatarke ai.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 14-07-2006, 10:14:10
Kjo lart do m'i beje protezat e reja me porosi, si dhurate për ditelindje! :P LOL

Ore qukapik, te genjen mendja, se protezat e reja, ajo sipër tjeje dhe 4 kate sipër meje mi blen vetëm mua, se unë kam nevojë për proteza jo ti. A mbush corapet, e mos kërko proteza, djal i ri ti do proteza, po kur te plakesh mos do të te blejne këto fshatarka dhe .....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 10:16:34
Ky Xha Milua i ka protezat prej ari. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest8255 ne 14-07-2006, 13:03:51
Bekimi i ka prej argjendi :D :D :D LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 13:07:38
kjo lart qenka dentiste  :P :P LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 13:10:15
kjo lart ta thyen protezen
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 13:22:51
ky lart e ka provuar :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 13:29:28
Kjo eshte Nr.1. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 13:40:46
pas meje qendron ti ;) LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 13:55:35
Kjo esht goc e keqe me shpirt te mir. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-07-2006, 14:03:49
^^ Shume njeri i keq! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 14:05:33
Shume goce e mire, edhe pse meriton i dajak te mir. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-07-2006, 14:08:21
Me dha nje te mire motra vogel me ate qe vret mizat! ....... edhe tani te kuqe e kam! :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 14:12:53
Kë ke te kuqe moj? :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 14:17:16
ky siper eshte pisanjos
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 14:18:25
Ky eshte pizeveng
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 14-07-2006, 14:27:46
edhe ti sje me i mir se ai jo:P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 14:28:55
ore bekim si more e pyt gocen se ca ka te kuqe
LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 14:33:22
Ngaqe jam icik i trashe re.........
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 14-07-2006, 14:37:34
paske ngrene shum grosh ti pranaj :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 14:41:46
ky lart e kam burre :P :P :P LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 14:44:41
kesaj i paska ardhur burri LOL LOL

lum si ti e ke aty
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 14:48:36
ky lart e kam burrë :P :P :P LOL LOL LOL

ke ke burr ti me. ec i her ktu ta mrim vesh mire hajt_ktu: hajt_ktu: hajt_ktu:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 14-07-2006, 15:02:58
ket lart nuk e ndegjon gruja :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 15:04:30
iiiiiiiiiiiiiiii :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

e ngaterrova zemra,e kam ngaqe kam pasur temperature,edhe nuk e lexova mire emrin :-[ :-[ :-[ :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2006, 15:05:47
kjo  lart  goce tejkanoze duket  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:10:25
ky lart me ka prek ne nder. nuk e di qe ate zogun siper e kam gru :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 15:13:33
kete lart e kam shpirt,e kam zemer......ne fund te fundit e kam burre ;) :-* :-* :-* :-* perq
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2006, 15:15:11
kjo lart  qenka e  martuar e  une  nuk e  kam  ditur fare  :O
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 15:16:39
nuk e ke ditur, se mbete gjith kohes tu e festu fitoren e Italis..... :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:17:31
këtë lart e kam shpirt,e kam zemër......në fund te fundit e kam burrë ;) :-* :-* :-* :-* perq
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
sa bukur e lun lojen. un e di qe ti nuk ben hopa hopa vetem me mua...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2006, 15:19:23
nuk e ke ditur, se mbete gjith kohës tu e festu fitoren e Italis..... :D LOL LOL


haha.....psee  ti e  ke  ditur  ee ....nuk  dyshoj  ne  ty  vallain  ....see  ki  merak  qe ti  futesh  hundet  gjithkund LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 15:22:00
Mua me kapin per hunde dhe me cojne gjithandej..... Dmth, me zorr. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 15:25:36
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
sa bukur e lun lojen. un e di qe ti nuk bën hopa hopa vetëm me mua...
je batohem per kokene lypenit tim qe nuk baj hopa me te tjeret :P LOL LOL LOL LOL LOL
un vetem ty te kam ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:31:48
edhe ti betim bere. po betohet robi per koke te maces? ( dhe kur macja eshte na ato prostit se) LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 15:32:58
Keto dy qe kur jan martu, vec zenka kan pas.

Duket qe s'jane per njani-tjetrin. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 14-07-2006, 15:43:29
deri sa ta bind qe ajo macja nuk eshte homo do zihemi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 15:46:28
opo me cmeni ky mua................ .lypeni eshte macoooooooook...... .......dhe pike. :@
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2006, 15:47:40
mos  ma  ngacmoni  annen see  ju  dergova  ne  ajer  ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 16:14:21
 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim  vetem per  CHarlie-n ;) ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 20:35:37
Kjo e meriton nje meremetim te mire, se sikur ka humb ca nga mendja koheve te fundit. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 14-07-2006, 20:48:17
ky larte ende nuk eshte fjetur :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-07-2006, 20:51:25
Ky lart po shkruan duke fle. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 15-07-2006, 03:05:04
kete lart e kam shume xhan ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-07-2006, 03:37:08
kesaj siper i them miremengjes   :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 15-07-2006, 03:49:53
e un ketij ene e  :perqafim shume
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-07-2006, 09:31:40
Un u them mirmengjes ktyre dy lart. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-07-2006, 09:41:06
sa shpejte lindka dielli aty te ty LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 15-07-2006, 09:48:40
uni puc shume keta dy lart :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 09:52:00
o anna,po mua nje te vockel ne faqe nuk do ma e japesh :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 15-07-2006, 09:55:51
jo me ty jam me nerva,neser ne oren 7:30 me del inati mety,sot ska puthje neser po sa te duash ti
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 09:58:04
ua po une neser nuk vij dot ne forum,as pasneser,si do ia bejme? :(
shiko se te marten e dua puthjen me gjithe interesat 2 ditore. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-07-2006, 14:31:04
pu pu me kete nuk llafos dot...

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 15-07-2006, 14:33:24
ty erlehta po te zura ... :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 15-07-2006, 14:34:44
ty erlehta po të zura ... :D :P
..shiko tjeter ore..se kjo eshte e zene.. hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-07-2006, 19:36:38
Ky esht tropojan e gjysem. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-07-2006, 20:08:11
^^^ Llafazan :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 16-07-2006, 09:19:52
pu pu pu kush flet per llafazan ...... kjo siper  LOL LOL LOL ohoho: ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 16-07-2006, 11:25:44
uni puc shumë këta dy lart :)
...te lumte anna..paske filluar me puth nga 2 njeheresh..paske ecur mire..jepi jepi anna..suksese
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 16-07-2006, 11:29:44
pu pu pu kush flet për llafazan ...... kjo sipër  LOL LOL LOL ohoho: ohoho:
...ka filluar te flase me pseudonime..kjo SwEeTNeSs...per te mos u kuptuar nga te tjeret..sa e zgjuar qe eshte...me pelqen kjo..metode..qe perdor..
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 29-08-2006, 00:27:07
ky siper harron qe e kam patriote switken

kujdes robo ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 29-08-2006, 10:05:35
kte nick se njoh shume un po personi poshte nickut sec me duket sikur e kam pas burre
 :D :D :D :D :D :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 29-08-2006, 10:12:23
Kjo sipër është goc e zgjut :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 29-08-2006, 10:32:51
as ky lart nuk ngelet mrapa per nga zgjuarsia  :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-08-2006, 15:53:37
Kjo lart nuk me duket edhe aq interesante..  :D  :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 30-08-2006, 16:31:47
ketij lart i pelqenka vetja me duket  :D :D :D :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 30-08-2006, 17:12:37
me  kete lart kam patur nje histori njeher e nje kohe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2006, 17:35:34
spo e njof  (?)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 11:05:24
këtij lart i pelqenka vetja me duket  :D :D :D :P :P


Kjo lart paska nevoje per syze se po e merr ne qafe ate sy te bukur qe ka vene...  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-08-2006, 13:26:26
Ky lart e paska pa syzet e xha sylos ate synin e asaj. Po kush te tha ty more qe syrin e ka te vetin eeeeeeeeeeeeeeeeeee ee hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2006, 14:33:58
Ti do te te them qe ajo me ka thene ... epo nuk te them se ajo me ka thene atehere. :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 31-08-2006, 16:54:17
nuk e njoh shume kete tiin larte por po e shikoj qe e paska marre me shume pasjon forumin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 17:00:37
cfare te themi per kete lart ...goce e mire  eshte ...por nganjehere me ben me nerva :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 17:01:56
Ky eshte aq cun i keq, sa qe asnjeher s'me le te qelloj ndonje goce. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 17:08:42
ik ree ti ,,,, cfare te bej une kur ti je i gjymet LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 19:36:24
ca po ndodh ketu eh???  ^o) ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 19:39:50
Kjo embelsira akoma nuk po gjen rrugen :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 19:42:32
vallahi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 19:53:29
kjo lart  si duket e paska  humbur rrugen ...:P

p.S. Goce per merak e kam :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-08-2006, 19:58:43
e pra, ti me ke mua, une ty :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:11:32
Keto dy kan njeri tjetrin. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 21:14:41
ne autostrade se kur esht rruga me balte sia varin njeri tjetrit LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:15:39
ky lart o krushku im :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:16:43
Beri vaki qe e shau njeri kete lart, ta dije qe ka problem te madh sa TITANIKU. Me mua, normalisht. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:18:13
ky larte nuk njeh cunin e vet LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:19:47
Le ate, por as goca sme njeh mo. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 21:20:41
kjo lart esht krushka ime re.beni kujdes me kte se po i bet gje skam per te ngrene tre ore buk.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:21:16
paske dhe goce ore LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:24:44
Ashtu me kane thene,, se kam taku ndonjeher :D :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2006, 21:25:11
kjo lart  e  rezikshme  eshte  ....kujdes ..:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 21:27:06
po si e gjete qe eshte kjo re?
se nga emri duket sikur eshte ky po ne te vertete se dine shum vet qe eshte kjo  LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:28:25
LOL LOL  postime te njekohshme

pu pu pu
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:31:12
Ashtu eshte kur nuk i pastron njeher e mire punet me profilin. :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 31-08-2006, 21:32:30
po he pra pastroje ça pret se e moren vesh gjith qe je femed. LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:34:35
Ta tregoj qefin une ty, hy online shpejt se te gozhdova. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 31-08-2006, 21:35:44
Ore krush o burra gjeje nje nuse a tu befsha  se na ngele beqar  LOL

Gozhdoje Beko LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 31-08-2006, 21:36:56
Ky krushku jot, eshte aq i fiksum pas grave, sa qe edhe burrave ua nderron gjinine. :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-09-2006, 23:58:06
Ky lart eshte llafazan i madh! :D
P.S E them me kuptimin e mire te fjales! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-09-2006, 16:55:29
Kjo lart kohet e fundit shume po xhelozon :D LOL
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2006, 21:18:13
Ky siper kopuk... :P..Mundohet te kopjoje bossin po si bo pune ajo puna.... :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Cami ne 09-09-2006, 21:56:42
nuk shoh mir se kush eshte siper ama nuk me duket i mir ne pamje disi i merrolur
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 10-09-2006, 17:54:05
Ky nuk shifka mire. :D LOL
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 10-09-2006, 23:24:57

Me kete siper ka kohe qe nuk kam shkrua ,eshte djalosh  :D :) :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sensitiv ne 11-09-2006, 12:18:54
 Pershendetje te perzemerta per te gjith siper meje!
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 11-09-2006, 13:53:42
patjeter ky siper meje fytyre e pame ......e kom pa ketej verdalle nga lagja jone po se kam idene fare kush eshte....brredh me biciklete ky se te bridhte me makine do ta njihja kush ishte nga targa makines :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 14:11:22
kete larte e kam  xhan  :perqafim kurse kete poshte e pershendes :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-09-2006, 14:26:11
kete larte e kam  xhan  :perqafim kurse kete poshte e pershendes :D
kaq pak per mua e  :( :( :(
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 14:28:22
hahaa....oree po te dija  te  je ti  do te kisha  percafuar edhe  me  shume ...ku ta di une se  kush  do vije poshte meje ..pastaj kush e di se ca do mendonte ai pastaj LOL
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-09-2006, 14:29:12
kush mo?
 ^o) ^o) ^o) ^o) ^o)
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 14:30:36
epo kush e di  se  kush  do  qellonte posht meje ....
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-09-2006, 14:35:05
hahahaha
kte lart e kam shume xhan  :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 14:37:20
edhe  une oree te kam  xhan :P jo  vetem ti :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 15:10:18
Mezi e gjeta qe ky eshte Charlie, qe mos qente fare me mire. :D LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 11-09-2006, 21:56:29
Bekimi do futur ne burg  LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-09-2006, 22:00:12
kete lart e pershendes shum dhe perqafoj shume  :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2006, 22:14:39
Kte lart e kisha shti 24 ore  te mi bej punet e kuzhines... :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 22:16:07
Nje :perqafim per keto dy gocat larte leftos, se jane si yje jane :D :D


Ndersa per Lefton  :lule :lule qe tua dhuroje te dashurave. :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 11-09-2006, 22:17:39

flm Bekim , avajtu pakez  :perqafim :perqafim :P
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2006, 22:19:20
Bkim mos fantazo shum po te thot gocaa.... :D

Ndersa per lulet sjan te stilit tem se edhe pa lule jau mar une mendt.... :D...Por he 2 tufa jan ju japim ktyre te dyjave siper... :P


Kjo lart me lun kaptinen mua.... :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 22:19:57
kurse kete lart shpesh  e  rroki te  mirat perpara  LOL
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 11-09-2006, 22:20:12
Oj prishtina   :perqafim    flori te ka forumi ty moj....

ruhu nga lefteri se vdes per i cik flori ai  LOL

Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-09-2006, 22:21:40
Kjo per keshilla e para eshte. :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-09-2006, 22:22:18
Kjo Erlehta  gjethmoon vanohet ne keshilla.... :D
Titulli: Re: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2006, 22:31:56
ky  lart  kurr  nuk  i  pranon kshillat
Titulli: Disa fjale per anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 12-09-2006, 07:30:53
Ky me siper e ka kunj me mua. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 11:01:42
Leni kunjat po futi nje dopjo tani me eks se te duken gjithe kunjat si fije bari pastaj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:02:50
Ky eshte njesh per Zotin, rrafsh i duket bota. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-09-2006, 15:15:12
ky larte eshte  dysh ... sepse gjithnje e rafshon  token :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:16:46
Traktorist thuaj, me qe jam edhe katunar. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:19:47
Me falni por keni harruar plugun tim. Mjera ata/ato qe i dalin perpara se pleh per lule perfundojne pastaj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 15:29:03
Ore ne cfare  ferme punoni ju te "Fitorja"  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:31:06
Une punoj te ferma "Ruhuni e mos me dilni perpara"
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-09-2006, 15:34:41
une  punoj  tek  ferma " Ruaju se te ngrena " LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:37:04
Si ishte kjo more "ruaju se e hengre" jo more jo se nuk ka lidhje me ty kjo pune :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:37:26
Ore, flisni per veten ju apo per ate paraprakun??? :D

Turp te keni :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-09-2006, 15:39:15
ky lart e  han  misrin  shume LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:39:40
Aha pune qe nuk behet ajo Beko se ngado qe te rrotullohesh eshte parapragu qe te prin  (?)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 15:40:30
Ore lereni misrin se eshte buka e popullit ... :D  Me kallamat edhe mund te luani LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:41:46
LOL LOL LOL Te hyfte kallami aty ku nuk hyn as miza LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:43:16
Ore pse hyn kallomi te vrima e kallomit hmmmmm:

Nejse ti e di :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-09-2006, 15:43:21
oree mos  se  nuk  ja  ze  aty kallamin LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:46:38
Ky e ka nje grep kallami. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:49:00
Ore pse e hap gojen si peshk "karas" ti apo ke ndonje hall :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 15:50:21
i erdhi ushqimi prandaj (kallami) LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:51:59
Te thash njeher un ty, nuk e perseris sikur edhe toka te rrotullohej. :D LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2006, 15:53:47
Plako ne e shperndajme kallamin, pritsit te bejne porosine dhe te presin rradhen :D

Duke filluar qe nga ty (mor i paduruar) LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-09-2006, 15:54:38
E hongri ne ky trimiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiii LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-09-2006, 15:55:22
He se nuk e kam me ngut, kam gjona tjera me te "parendesishme" per te bo. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-09-2006, 19:25:48
Ky lart do tre gra per dhome LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-09-2006, 19:26:46
Kjo larte cuditet per gjera normale. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-09-2006, 19:31:52
Ky cuni qonka per tu mare per burre LOL LOL


keshtu me kane thene  reeeeeeeeee :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-09-2006, 19:39:11
Goce, hajde po deshe, se e kam nje vend te lire. :D

Vetem mos mendo se do me thyesh. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-09-2006, 19:56:40
ketit lart i duket vetja boss :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 15-09-2006, 20:06:34
shpirt njeriu
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2006, 20:18:04
gjithashtu  edhe  ti  anna  je  shpirt  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 15-09-2006, 20:38:46
shume i dashur  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2006, 20:46:55
Shume sexi.... :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 16-09-2006, 23:48:10
Tip interesant. ;) Ose sic i themi ne Tip-Tipi
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 16-09-2006, 23:50:20
Drakulle hesapi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 17-09-2006, 00:02:11
Don Zhuan ky tjetri :D

Ps. Ça eshte kjo ''DRAKULLE''? Se mos me ke shajt se ......  :@
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 00:14:45
Scary ikon :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: GREATBOY ne 17-09-2006, 00:18:21
Shum llafazane kjo siper hmmmmm: pa pa pa pa ..........
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 00:21:07
S'di ca flet ky lart.. papapapapapapa
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 01:07:31
Grua me tipare burri kjo paraprakja. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 01:30:11
Ik se s'ke vene syzet mor i uruar! :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 01:52:57
Prit njiher prit. Uaaaaaa, sa thekthi qe qenke moj e uruar. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 01:56:55
E pra, se thashe nga kush ane po na shef ky! hahahahahahahaah :D LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 01:59:03
Po shifesha ne pasqyre une. :D  LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:24:29
gjynaf..... dukesh qe je plakur! :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:34:17
Plak plak pooooooo........... :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:37:41
Ky lart eshte plak pooooooooooooo.....  hmmmmm:  (?)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:38:57
pooooooooo........ Merakli. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:41:59
ahaaaa..... thashe ca kishte ndodh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:43:09
Sa s'kupton kjo paraprakja mo amani. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:44:59
vallaj se c'kom kto dit, i Zot e di :D LOL LOL  as me... me.... me... fol mor do t'thosha s'po m'del
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:46:21
Kurre mos te dalte. Memece dreqit. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:50:49
ncuq, si...si...si...shum e me shan ti m....m......m.....m u mor edepsez
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 02:56:23
Epo mardheniet duhet te jene reciproke. Apo jo, ti m..... m..... memece??? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 02:58:50
Ore qerrata, m....m......m....mo s me perqesh mua ti s......s......s.... ..se ta rregulloj une q....q.....q....qef in ty.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 03:00:40
Kjo lart me ka heq monotonine sonte. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 03:01:58
S'marr vesh fjale te gjata une! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 03:04:42
Ti s'merr vesh te shkurtrat mi, jo me te gjatat qe as di ti lexosh. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 03:11:14
ma perkthe mua se s'morra vesh.... hajde...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 03:13:57
S'kam kohe tashti. Po shkoj te bej nani. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 03:14:43
E mire ik, po mbaj mend se do vish prap! :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 03:22:36
Nuk vi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 03:24:16
Po s'erdhe ti PTU me befshin mu ne fytyre! :D LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-09-2006, 03:25:30
Uaaaa.... Nuk lejoj te peshtyhet ajo fytyre prej engjelli, pa edhe toka te rrotullohej rreth boshtit te saj. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 03:27:26
Ik Ik se po te degjoj grun duke te thirr :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2006, 23:52:40
per kete  lart nuk kam  fjale ... e kam  zemer fare  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 23:54:17
Ele une ty :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 00:00:15
Kjo larte  me  cmendi me  buzet e saja :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 00:02:21
Ik re ti se ia the gjithe lagjes! :@
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 00:03:26
me fal  ...po  nuk  po mund  te  permbahem  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 00:08:00
S'ka gje se te mbaj une! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 18-09-2006, 01:07:19
Viagra ne dy kembe.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-09-2006, 01:46:26
:D :P E di ti eh?? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 08:23:25
SwEeTNeSs
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:\sdi cte them per kte vajze

super fare ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-09-2006, 10:09:07
Robe zoti dhe njeri normal, jo si ca e ca ketu... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 11:23:59
lene fare kte mbi mua
ngeli mbi goca i shkreti tere jetes
LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-09-2006, 11:28:18
Me raste edhe poshtëë, ja si tani! :d

Për ty moj anna, fjalët mbarohen vete, ashtu si qetesisht dhe pa pandehur. Kështu s'po shtoj asnjë gjë pos atyre qe i kam thënë tashme!  :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 11:29:30
lënë fare kte mbi mua
ngeli mbi goca i shkreti tërë jetës
LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-09-2006, 11:36:55
Kesaj siper i pelqen te citoje veten. Me duket se do qe te behet klasikja e gjashte e marksizem-leninizmit! :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 11:41:21
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
sa kuoton kupton ky re budalla

hahaha po stalinizmin ku e le  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 11:56:09
kjo ketu lart po u hyn seriozisht ideve te marksizem-leninizem-stalinizmit.

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 11:58:36
ky lart meje nuk qenka shume i rende

LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 12:00:25
Nuk kam renduar mire mbi kete lart prandaj. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 12:03:49
eshte normale nuk kam renduar me gjithe peshen se me dhimsesh... :P

kjo siper u zbethye se qeshuri :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 12:51:28
ky lart kullot syte mos shef naj gja po se di ky se un kisha bluze tjeter poshte
hahahahah
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 12:55:18
E pashe moj e pashe por ti e pe zhgenjimin tim dhe e hoqe edhe ate bluze qe kishe vashur. ;) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 13:17:31
kete lart nuk po e  njof mire  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 13:20:35
Mos u merzit plako se nuk eshte faji yt.. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 13:23:06
ky larte qenka  i  parehatshem ....se po mi  ngacmon  gocat e  mija ... :P cunooo rri urt
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 13:27:06
Nqs  te kam hyr ne ise me thuaj dhe nuk ti ngacmoj... :D

Per ke e ke fjalen nga gocat ti .... hmmmmm: :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 13:29:33
te  gjitha :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 13:33:39
sa shume.......... :D

Mire do i ngacmoj me rradhe. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 13:57:39
mos prap ky ;lart meje LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 14:05:27
Kjo larte po me  ngacmon  ne  Familjee :D vajzoo ...kujdes se  te  vret Sweetnes pastaj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 18-09-2006, 14:07:18
jo jo se a shpirt ajo
po qesh un e ze sikur ka qene vete ajo LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-09-2006, 14:11:33
kjo  lart mi  hedh fjalet  me  bishta :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-09-2006, 14:39:27
ore prija bishtin asaj lart teje pa ta prere ajo ty... LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 17:54:40
Ky lart u prek ne hise tjereve.... :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-09-2006, 10:54:44
Ky lart duhet te kete shume oreks, megjithese pa ngrene mbetet gjithmone... LOL LOL LOL LOL ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 14:40:38
Prap ky shangarepi LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-09-2006, 16:06:40
He moj cironke prap te hyra ne ise ty... :D

Ec mos u bej merak se me mire sec jane do te ti kthej. ;) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 19:21:22
S'e njoh mire kete lart.... :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 19-09-2006, 19:46:56
shume e embel kjo lart ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 19:51:02
Fenkju suiti :) ele ti shume e mil je! :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 19-09-2006, 19:53:06
 :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 20:17:26
:perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2006, 20:45:52
Shum sexi qe te dyjat.... :D...Si me qen llolly pop.... :-* :love:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 20:48:58
"I'll take you to the candy shop..." :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 19-09-2006, 20:51:47
 :-* lefto per ty flori se mko mar malli  :P


sweety  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim per inat te lefterit
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2006, 20:51:51
Give me a llollly pop... :D..And if  llolly pop doesnt work.... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 20:56:27
Sorelushe, aq me dhe moj ti????? :( Dua me une! :D :P LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 20:57:37
kjo  lart sexy babe  fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 19-09-2006, 20:58:34
Per sonte kaq neser ka te tjera :D :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2006, 20:59:14
:-* lefto për ty flori se mko mar malli  :P


sweety  :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim për inat te lefterit

Jo moj jo se me kenaqe...Se asaj perqafimet e mua pufjen.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 21:00:10
kjo  lart  duket  shum e  qeshur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 21:01:37
kjo  lart sexy babe  fareThanx Buli!!! :) :-[

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2006, 21:04:17
No comment... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 19-09-2006, 21:04:22
Jo moj jo se me kenaqe...Se asaj perqafimet e mua pufjen.... :D


e meriton Lefti e meriton     ;) :) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2006, 21:07:54
E dija e dija per ate pune  te kam prit qe 1 vjet..... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 19-09-2006, 21:17:52
Po cti beja une o Lefto pergatitjeve per ne uni  :)


ne internet hyja rralle  per te mos  me mberthyer:D
tani i kam vene perpara te gjitha dhe kam kohe me pash   :D


 :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 21:53:41
kete latre e kam si shpirt  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-09-2006, 21:55:16
shyqyr zotit erdhi kjo larte u ngjall forumi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 21:57:02
LOL LOL LOL  +ky larte do shtate hunj e tre perteka LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-09-2006, 22:00:42
ngaterrove temen :D

ishim te piiiiiiiiiiipat neve LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:02:15
leri ore pipat rehat  :P :P

ky lart vdes per ca pipa LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 19-09-2006, 22:04:52
Kjo larte eshte shume e embel  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-09-2006, 22:05:03
kujdes me fjalet se jemi tu fol shqip i kthejme si te dum kuptimet :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 19-09-2006, 22:06:01
kjo lart e paska gjet se per ça vdes ai me siper.

bravo krushke.  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:08:06
Ladix eshte per ty  :perqafim

ju te tjeret mos ngaterronini pipat ju lutem LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-09-2006, 22:09:39
kujdes ti lart se kemi piipa rezerv :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:11:10
e te zende pipa fytin ty ore LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 22:13:35
si rrush :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-09-2006, 22:14:22
si moll
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:15:36
si hither LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 22:16:55
si  miser :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-09-2006, 22:17:35
si elb
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 22:19:25
kjo  si dredheze fare
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-09-2006, 22:21:41
bul i mil :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-09-2006, 22:22:01
si hither LOL

u me marrsh te keqen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2006, 22:23:30
bul i mil :D


glua  e  mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-09-2006, 16:55:09
Djal i mir kjo gocja lart. :D LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:12:07
^^ Ma shan shume ex burrin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:18:28
E shan sepse qe te dyte jan EX burrat e tu... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:30:53
No Bekon s'e kam pas ndonjëherë burrë.... e kam pas kshu... anash :P :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:36:20
Se paku ka pretenduar te mer fronin... :D....Edhe pse e din  te gjithe me se sjau leshoj une vendin aq lehte jooo... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 19:39:03
Ky lart i prirur gjithmone per vendin e pare :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:40:32
Kjo  lart m shume se 365 dite me luan kaptinen mua.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 19:42:29
Kte lart e dua tamam dhe jo me kaptin tluajtur une ;) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:43:33
Kjo  lart m shumë se 365 ditë me luan kaptinen mua.... :DTi genjen edhe te vdekurin.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:45:09
Kjo siper mi qet te palarat ne shesh.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 19:47:26
kete lart se du me  :P
kushedi cke bere ti kur skam qene une ketu  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:47:50
Jo re jo se t'i ka lare..... mban mend kush? :D :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:50:40
Shif shif sorelushe kaq shpejte dorezohesh moj.... :P..Mdoket ja ke mar frigen Sweeties... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-09-2006, 19:53:04
Sorelushja eshte shpirt! :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 19:54:00
po jo mo jo ate e kam shoqe dhe nuk ja prish :)
dhe ty nga dashuria e madhe qe kam nuk ta prish :D ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:54:08
Hej ti lart tregoji  Sorelushes se se kam tradhtuar kurr... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 19:57:15
lere Lefter lere se vetekuptohet :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2006, 19:59:18
Kjo   lart e din se jam une  burre besnik.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-09-2006, 20:11:34
Po si jo re zemer :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 16:10:49
Kjo lart merret me persona t'dyshum. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guess ne 21-09-2006, 16:36:59
Ky lart o martu 6 her  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2006, 17:57:21
Kombinatsja qe me le pa mend... :P..Si viager ne dy kembe.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 18:26:36
Ky o manjak seksual. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 19:28:41
Si fytyre e pare me duket kjo lart.... qe eshte siper atij..qe eshte siper ketij anetarit paraprak(me falni per shkeljen e rregullores..por ishte nje perjashtim) hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 19:31:56
Si i lodhur me duket ky. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 19:33:27
Shume i raskapitur duket ky..edhe kokrrat s'po i bejne me pune hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 19:46:46
Bejne bejne. Ke ca? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:09:10
Bejne bëjnë. Ke ca? :D

Bekimo te duhet gje ty? Se po deshe kokrra kam une ca ...

ti fal po deshe?!.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2006, 21:12:41
kjoo  lart  edhe  pak  do cmendem  nga dashuria per te
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2006, 21:13:33
Ky lart eshte kopuk veq  me mer menbdja permirsohet per nja 100 vjet... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:14:08
kjoo  lart  edhe  pak  do cmendem  nga dashuria për te

permbahu djalo....do nje gote uje? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2006, 21:16:24
nuk po  mundem  te  permbahem
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 21-09-2006, 21:21:26
qenka 7-anik :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:23:11
nuk po  mundem  te  permbahem

do nje recete? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2006, 21:24:19
jo se ja kam  dhon une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:31:23
po ka dhene ndonje retultat se mesa shoh asgje deri tani :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guess ne 21-09-2006, 21:32:32
Kjo lart qenka llapiste  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:37:22
e nxjerr ndonjehere kur nuk shkon ndonje gje mire
por po ta shohesh te avatari jam e qeshur :D ok
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2006, 21:41:00
Kjo lart eshte yll fare.... ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 21-09-2006, 21:42:14
e kam shume xhan :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:42:23
ky lart eshte si shpirt :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-09-2006, 23:28:56
kjo siper meje rri gjithmon "e qeshur "  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-09-2006, 06:00:13
Kjo siper ngeli pothuajse duke u puthur... po puthe de! I bere ca veta me fiksime... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 22-09-2006, 12:15:56

Ky siper meje ska fare durim .... :P po prit de mo se tash e puthi por ti ktheje koken andej dhe mbylli syt , se turp te me shikosh se si e puthi  ....  :P  :-[  LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-09-2006, 12:22:35
Kjo sipër meje e paska durimin të gjatë, të gjatë, të gjatë tërkuzë... po pse moj çupë, kujton ti se do të të presë shumë ai çuni në foto? Hajde t'u haptë e mendjes hajde, kape moj djalin se te iku! :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 22-09-2006, 13:01:09
ky siper mendon se "ai ne foto " me ik mua aq shpejt .... jo jo  :D

hajde mbylli ti syt mo syrgjyn dhe ktheje koken andej  .....  :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-09-2006, 13:30:26
Kjo sipër ka  :-[  kur puthet.

 :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2006, 14:57:04
ky siper ...krykput kopuk :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 22-09-2006, 23:27:15
Ky siper taman i ka mbush vjetet... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 22-09-2006, 23:41:05
Ky siper meje i cope legeni mashtrusi...edepsez te gjitha te zezat mi ka vetem donzhuan nuk me eshte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 22-09-2006, 23:44:05
hahahahah...Mdoket sot nu eshte 1 Prilli.... :D....Se kjo o ka genjen me te madheeeeeee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 22-09-2006, 23:51:30
une me nje prill e kam pushim :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2006, 00:06:20
Kjo  siper  364 dite ne vjet e ka 1Prill... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 23-09-2006, 00:14:03
hahhahahahah mos mu anko shume ;) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2006, 00:35:24
Jo mo jo vetem ate nje dite te vij une per pune ,,jetike,,  ty ,se tjera diteve nuk te kam besim.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 23-09-2006, 02:43:46
 po ti hajde njehere ......
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:37:51
Kjo o njishe. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 18:47:12
Ky siper duhet me qene dyshi, sipas rregullit te numerimit :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:51:19
Kjoo  siperr  .....duhet te  rregullohet edhe  pak :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:54:45
Ky siper o truthat. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:59:16
kurse  ky  lart  eshte  truplot me  karramele  mbrenda LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 19:02:58
Ky ne vend te trurit ka KASHTE. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:23:37
Lio çfarë më duhet te rregulloj se ma sa di unë te tera ne vendet e duhura i kam.....

Ky sipër hmmmmm:....ja kam një inat te vjetër...por meqë jam zemermire.....i them se ky sipër është djalë i mirë... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:24:58
Kjo  siper  yll  fare
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:28:20
ky siper dru fare :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:31:59
kjo  siper  shum e qeshur   :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2006, 19:49:23
Kjo siper shum sexi.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2006, 00:45:52
Ky siper paska fillu tÂŽi ngaterroj gjinite  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 24-09-2006, 01:14:34
Kjo eshte si shpirt. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 02:03:31
ky eshte lopuk :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2006, 02:06:17
Kte siper sÂŽe njoh, por ndoshta me tregon cka do te thote lopuk  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 02:47:29
Kte sipër sÂŽe njoh, por ndoshta me tregon çka do të thotë lopuk  :D

eshte nje fare pemethymi :D

per me teper mund te kontaktosh bekimin ne mp LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 24-09-2006, 21:32:29
ket sipar vetem e pershendes nuk pe zgjati me shume se po nervozohet  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 21:39:03
për ket sipër s'po di ca me than :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-09-2006, 21:41:37
ky siper nevrik i madh :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2006, 22:01:25
Kjo siper me mire qe ka heqe armatimin dhe duket e qeshur  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-09-2006, 22:03:07
Kjo sipër me mirë qe ka heqe armatimin dhe duket e qeshur  :perqafim

epo eshte kthjellu koha  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 22:29:19
kjo siper duhet me qene yll, se eshte kthjellu koha  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-09-2006, 22:34:09
epo rrall kthjellohet koha ktej keshtu qe mund me mzene rete perseri :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 22:36:58
un per ty i fshij rete me fshese korenti, vetem e vetem qe ylli im te ndricoje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-09-2006, 22:40:29
Citim nga: D'alber ne 24-09-2006, 22:36:58
un për ty i fshij rete me fshese korenti, vetëm e vetëm qe ylli im te ndricoje :D

 o po qe kur u bera ylli yt une
mu mkan thene qe ti sben pjese tek galaktika ime LOL LOL

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 22:43:04
ke te drejt se un jam asteroid i levizshem. :D

kisha rrugen per nga venusi dhe thashe te hedh nje sy ty :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-09-2006, 22:51:51
Citim nga: D'alber ne 24-09-2006, 22:43:04
ke te drejt se un jam asteroid i levizshem. :D

kisha rrugën për nga venusi dhe thashë te hedh një sy ty :D
LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Cami ne 24-09-2006, 23:15:09
mos qesh shum se kam frik se mos qahesh ne mes duke qeshur
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-09-2006, 23:18:39
mos qesh shum se kam frik se mos qahesh ne mes duke qeshur


mos u bej merak se i kam mar  masat perpara :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Cami ne 24-09-2006, 23:21:52
epo kujdes se me dhimbsesh se po te behej fjal per dike tjeter nuk isha brengosur aq shum por pasi qe je ti me vjen keq
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 24-09-2006, 23:30:10
S'di ca me thon per Camin. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 23:35:00
ta bej un nje roman per ty :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 24-09-2006, 23:36:57
Shko meso abetaren njiher, pastaj merru me romane. Kopuk :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-09-2006, 23:39:49
Djal i keq :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 24-09-2006, 23:42:45
cupke e mire :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 24-09-2006, 23:44:28
Cupka te mira. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 24-09-2006, 23:46:19
Shko mëso abetaren njiher, pastaj merru me romane. Kopuk :D

te menderoste pula trunin ty LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 25-09-2006, 01:15:39
ky sipër qenka nervoz me mirë nuk po them asgjë për te .....  :-[ :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 25-09-2006, 01:19:00
Kjo hyn ne grupin e prishtinalikeve te mira  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 25-09-2006, 01:23:43
kurse kjo siper kohen e fundit ka hy ne" listen e te preferuarve "  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 12:28:09
kurse kjo  siper gati e  ka qe te hyje ne  listen time  te  preferuar :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2006, 17:03:26
^^ Bul i kec :@
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 08-10-2006, 17:11:02
Gluja e atij bulit shum e mil.... :D

Thjesht dashuri eshte kjo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2006, 17:11:10
Glua e  mirë  kjo  siper :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 08-10-2006, 18:20:35
Ky siper ngaterron gjinite shume :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 08-10-2006, 20:12:10
Kjo siper me duket sikur eshte 3m egjate dhe 4m e gjere :D :D :D :D

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 08-10-2006, 20:51:24
Kjo siper si gjethmon...Shum sexi.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 08-10-2006, 22:01:18
ky siper djal i mire  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 08-10-2006, 22:19:19
Edhe ky siper gjithashtu  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 08-10-2006, 22:45:23
edhe kjo siper gjithashtu ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 09-10-2006, 14:20:55
mos doni te them edhe Ky siper gjithashtu ???

JO
Po them "ky djam shkruan pak e sak "
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-10-2006, 14:30:37
kjo siper gjithashtu LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 09-10-2006, 14:34:50
ja u shkri kalamoni keq.......
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-10-2006, 14:40:03
kjo siper i ka merak  kalamojt shum :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 09-10-2006, 14:55:56
pu pu pu qamet .....kom per ti mor nja 6 cope :D

ky siper eshte grrice :D

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 09-10-2006, 15:04:33
Kjo siper mi vodhi mbreme 2 ore duke lexuar poezit e saj te mrekullueshme. Mos ju shterrofte kurre ai burim   :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 09-10-2006, 15:36:35
kjo eshte misterioze X :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 09-10-2006, 20:48:33
Ktij siper i jane bere trute vetem germa.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 09-10-2006, 20:51:33
Kjo siper eshte thekthi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 09-10-2006, 20:52:37
Ky sipër është macok camarrok...thuthuq :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 10-10-2006, 10:26:29
kjo siper po ma qon mallin x-men :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2006, 13:45:45
kurse  ky  lart  ma  qon mallin e  Sandokanit :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 10-10-2006, 20:50:04
ky lart ma qon mallinn e tarzanit :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 10-10-2006, 22:54:05
Ky lart vetem per shkenctar nuk ma mbush mendjen mua...se si me duket me shume tip historjani :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-10-2006, 00:36:22
Tortura,vrasja,masakra mashqijsh,pashpirtsia,synetia,frika(ime :D)...jan këtu lart.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 11-10-2006, 00:38:40
Pyffffff, era kembe......vjen nga lart me duket  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 11-10-2006, 00:45:15
Era Rosalinda...... :D....(kape koven shpejte) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 11-10-2006, 01:00:15
ky lart shume serioz me duket :D


ti posht ajt ndonje kritik mundesisht :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 11-10-2006, 01:39:20
Kritike per ty a?
nck, nje realitet, ky larte eshte dembel  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 11-10-2006, 01:47:04
e keshilloj kete larte qe te punoj me shume  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 11-10-2006, 01:53:07
Ky lart me duket se eshte lodhur aq shume duke i rene asaj bote an e mbane po aha gomarin e ngordhur ka gjetur :D
Edhe mua mu morren mend nga ai globi.....Rreth e rreth perqark
Globi rrotullohet
fluturojne mbi te
gjithe kontinentet
Jaaaa atdheu ime
ja permes kaltersis
Shqiperia ime ja ku eshte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 11-10-2006, 01:59:18
qka flet kjo ore  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 11-10-2006, 02:01:32
Ore cik me dine per zemer gure mos u mbush mendjen qe flas percart.....:D
Po ti nga globi me dole ne perralla me dragonj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-10-2006, 22:30:18
kjo  lart  goce  e  shfrenuar  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 12-10-2006, 20:01:48
Ajo e shfranuar?!.... :O..ska teori me pa ti se si duket ,,shfrenimi,,saj  bohesh me fol me veten.... :D


Ndersa kjo goca(Charlie) me duket icik si lavire.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 12-10-2006, 20:54:50
:O lavire..........une desha me e mor ne per kusherinin tim ate dreq :D

Lefteri me duket shume familjar mua (nuk e di perse) edhe pse me hiqet cik si horr :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 12-10-2006, 23:16:17
Jo mos e mer per ,,kusheririn,, se eshte shum e konzumuar ajo.... :D


Kjo lart nuk me duket gjo se sa here mar me bo ca fjale per te ,trubullohet,, ekrani.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 12-10-2006, 23:38:11
shif mos ke nai nipce anej ka mrapa tu e lujt PC-ne se nuk ka mundesi :DD

Ky lart.....me hiqet shume djal i shkathet por kam pershtypjen se po ta kem perballe do jet disi me i urte.....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-10-2006, 23:57:34
Kjo  lartt ..... goce  e  mire  eshte valla :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 13-10-2006, 00:00:54
shih mos ke nai nipce anej ka mrapa tu e lujt PC-ne se nuk ka mundësi :DD

Ky lart.....me hiqet shumë djal i shkathet por kam përshtypjen se po ta kem përballë do jet disi me i urte.....

Jo jo nipcet i kan qit ne gjum motiii.... ;)

Charli ri urte ti aty....

Kjo Lisa si te me jet perball.... hmmmmm:..Garant kam me bo qys thot ajo,se ste jep kj dy zgjidhje.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 13-10-2006, 00:02:57
Ky lart hajdut fotosh  :D Ma mori foton me te mire nga albumi dhe e vendosi ne forum  LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-10-2006, 00:04:20
Kjooo  lart  ....mire  e  kaa  qe  eshte  hajdut  aii ....edhe  shum  rrenc  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 13-10-2006, 00:06:00
Ky lart me duket si jashtokesoret... :D....E ndersa ajo lart shum fotozhenike.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-10-2006, 00:09:00
Ketij  lart  du  me  ja  shkurtu  vesht  edhe  pak  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 13-10-2006, 17:43:49
Ky lart me duket si bicim macoku, vetem se nuk po e marr vesh se ku e ka cu lekuren me gjithe qime :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 13-10-2006, 20:15:44
Ky siper o Bishe e duruar :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-10-2006, 11:12:56
kjo siper ...kafsha me e bukur e pyllit... :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-10-2006, 11:18:15
Kjo siper ka me shume se nje jave qe po ate pozicion ka ne avatar... :D   ja thyu qafen te shkretit. :P

O mishel futu ne stile te tjera..... LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-10-2006, 11:21:05
epo misionarin njoh...te tjerat kam kohe... :D
ky siper si shume i konsumuar me duket
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-10-2006, 11:25:12
Kjo siper nuk qelloi fare ne shenje (po me duket se nuk do e kete per here te pare) ;)    :P


E lodhur nga jeta duket por e ka shijuar disi. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-10-2006, 11:28:07
ehe ashtu eshte...si e gjete>>> :P

hajt se folim :D

ky siper mos e mundo veten te dish si eshte ajo me lart se veshtire e gjen.. :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-10-2006, 11:36:26
Moj ti siper nuk kerkoj me shume se me japin  :P

Kjo siper goce e mire duhet te jete por pak ne siklet ... a thua do tja hapi edhe asaj doktori ( SALA)  dosjen si ish sigurimse.   LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-10-2006, 12:36:16
ti siper meje....dosja ime eshte si dosje X, ka shume te dhena dhe zor se dikush mund ti bej balle...ndaj, une them ta lesh me mire kete lloj sporti te veshtire per dike si puna jote.... :D :D :D
Serisht shume i konsumuar me duket  :D :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-10-2006, 15:59:49
Sinqerisht mendoj se je bere pishman qe ke lindur qe kur zure moshen e adoleshences por se perse ndoshta e gjen vete.... hmmmmm: ;)


Me vjen keq qe kjo perfshihet ne ato rastet e dosjes X  Pa shprese dhe pa nje rrugedalje.  Sinqerisht shume e konsumuar deri ne......... LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-10-2006, 22:43:49
ku  lart  u  knaq duke  qeshur  se  koti  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 15-10-2006, 20:02:47
ti sipër meje....dosja ime është si dosje X, ka shumë te dhëna dhe zor se dikush mund ti bëj ballë...ndaj, unë them ta lesh me mirë këtë lloj sporti te vështirë për dike si puna jote.... :D :D :D
Serisht shumë i konsumuar me duket  :D :D :D :D :D
OOOOOO mishel..po nuk te zbriti ky moj akoma...?????? hmmmmm: :S
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-10-2006, 23:47:06
hi
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2006, 23:50:58
Hyre vetem per te te dhen koment ti eee.... :P...Sdu me dhen koment se ka  minorene verdalle... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-10-2006, 23:52:29
Hajde ma thuaj ne vesh :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2006, 23:54:07
Nuk te them se mandej po te ankohet ,,buleci,,... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-10-2006, 23:56:33
bubuleci :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2006, 00:03:45
Kjo siper sa here e shof me duket si sytlaq.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-10-2006, 00:28:47
hahaha sa here shoh kete siper sikur shikoj yllin e pare... i have to make a wish! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2006, 00:33:32
Sa here e shoh kete lart me vjen te jem ,,a wish,,... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-10-2006, 00:40:54
ti  lar  rri  urt  mos  ma  nguc  grun see  vesh ne  dor  ti  jap  ....te tregoj   tani  qysh  wishes  tii :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-10-2006, 10:59:31
ku  lart  u  knaq duke  qeshur  se  koti  :D

Ky siper do kohe te kuptoje pse qeshin njerezit.  Eh ky evolucioni sa me nge e ka marre me kete djalke.  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 16-10-2006, 19:13:45
me gjithe me mend ky po siper me mbeti.... LOL
hej zbrit o burre i dheut se e shikon me bukur gjerat nga poshte ;)

 :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2006, 22:04:04
Kjo siper eshte nga ato ,,tironset,, qe te lujn kaptinen .... ;) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-10-2006, 22:06:55
ky  siper  antar  i  mire  eshte  .....po poo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-10-2006, 18:28:31
Anetar i keq... s'i pushon goja.. papapa :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:20:58
Ohhhhhhhh..sa pantollat e mira... :D..Sa mire pe dridh zemer sa mire pe dridh.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 17-10-2006, 19:32:05
kush e dridh more lefto..se qe e dridhte cili kete e morem
vesh po e dridhkan edhe ketu eeee :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-10-2006, 19:35:17
Dridhja eshte  shkaktari kryesor i Tsunamit..... :P..Kshu qe edhe une jam  shfaqur si shkak i dridhjeve qe bejn kto..... :D

Kjo lart eshte dicka speciale.... ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 17-10-2006, 20:35:16
ky lart edhe me special... :perqafim
 :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 29-10-2006, 15:10:14
kete lart e pershendes  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 20:16:26
Nuk  kam  koment  per  kete  siper :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 20:20:59
As une s'kam koment per kete siper meje! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 20:23:26
kjo  siper  me  le pa  fjale  kur  shkruan ktu  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 20:26:39
Ky lart shyqyr qe di te shkruaj se fjalet s'di e s'di! :D :PTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 29-10-2006, 20:29:34
keta lart flasin bukur shum... :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 20:30:05
ti  lart  mos  u  perziej  ne  pune  familjare
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 29-10-2006, 20:31:24
pse te dogji ty...... :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 20:33:38
Me djeg edhe mua edhe mire e ka Charlie... s'ka per problemet tona familiare :DTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 20:33:48
du me  te  djeg  une  ty  qysh  jam  ka e  sho  :D po  ik  prej  ktu  
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-10-2006, 20:34:33
prape ky me qelloi..po e thashe nje here mistrec kalama
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 20:35:52
Capkenja mistrece Beratse! :DTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 20:37:36
kjo  lart  omelsin  beratse
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-10-2006, 20:40:17
po jemi dy neee apo  helmohesh nga sheqeri i tepert :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 20:43:03
po jemi dy neee apo  helmohesh nga sheqeri i tepert :)


Ishalla helmohet ai lart teje! :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 20:48:22
ty  nuk te  konvenon fare  sepse pastaj  te  qajn  femija  ...e  kerkojn  baban  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 21:27:26
ty  nuk te  konvenon fare  sepse pastaj  te  qajn  femija  ...e  kerkojn  baban  :D


Mos ki merak jo! :D


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-10-2006, 21:43:29
per kete lart me ka marre shume malli  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2006, 21:46:57
Per kete lart me ka marre malli edhe me shume!!!!!!!!!!!!:-* :-* :-* :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-10-2006, 21:49:21
 :perqafim :puth :-* :-* :-* :lule
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-10-2006, 22:23:44
per ate siper meje :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2006, 23:38:08
Kjo  lart  ka  marr  diplome  edhe  nuk  qeras fare....  :O
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 30-10-2006, 04:42:54
Charlie aha te keqen Lisa jote ty , po pret te qerasura ti....mos prif dhembet kot se pe ti qe ajo hapi derro tem vetem e vetem qe te merrte dhurata........:D Degjo Lisen hajde te te jap nje panine te ngrohte me nja dy qofte ne rri rehat (ahhh ci kujtova vetes qoftet e ngrohta me henger mortja me hengert :D)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 30-10-2006, 09:20:07
o lisa ke noji gjo te ngrohte edhe per mua :D ;) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 30-10-2006, 09:20:55
Degjo Lisen hajde te te jap një panine te ngrohte me nja dy qoftë ne rri rehat (ahhh ci kujtova vetes qoftet e ngrohta me hëngër mortja me hengert :D)

Eh, c'me ke kujtu Tymin mi goc... :D

Lisa, ca bo mi lal, na bone me pa ondrra me ato qoftet 200 lekshe, bukn' e zez te ngroht vale, piperin e perzim me icik kryp, ene at' birrn' e ftoft me krriklla t'mdhoja, masanej ecja hauhiu për ke sheshi a anej na 21-shi, tu knu konge sarhoshesh, ose tu shty njoni-tjetrin te ferrat e krasitme n'mes t'Rruges Kavajes... Ti do rraf, vallaj :P

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2006, 13:13:39
Charlie aha te keqen Lisa jote ty , po pret te qerasura ti....mos prif dhembet kot se pe ti qe ajo hapi derro tem vetëm e vetëm qe të merrte dhurata........:D Degjo Lisen hajde te te jap një panine te ngrohte me nja dy qoftë ne rri rehat (ahhh ci kujtova vetes qoftet e ngrohta me hëngër mortja me hengert :D)

Eh ...c'na kujtove ato  kohet e  vjetra ....mi  Lisa ..:D kur hajshim bashk  atje  mbas  ferrave :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-10-2006, 16:02:07
Ky lart njeri koti! :PLOLTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2006, 16:08:29
LOL ....ku po me  lexon  qe  jam  ashtu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-10-2006, 16:51:09
E di e di :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 30-10-2006, 16:52:12
o lisa ke noji gjo te ngrohte edhe për mua :D ;) :P


Per ty vetem nje apple pie kam une .....;) te mbaron pune besoj :DSyrgjyno rri te keqen Lisa se une i haja aty te Ylli cik me poshte selvise ca eshte aty nje Hotel Stela me duket se e ka pas ne krah eshte nje si qebaptore vogel me dy kate ....fshihej Lisa anej ka cepi dhe hante qofte e pinte birra (zakonisht me babin e bej keto pislleqe ...edhe Ti si ai ma paske te piren me kenge :D Ehhh kohe te bukura ...megjithese i bej realitet kur shkoj ne Tirane i bej :)


Charli rri me kalamo i keq rehat kur ka honger Lisa qofte i bije maces me luge ti ......apo me mire te themi haje pershesh me qumesht :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 30-10-2006, 17:05:02
nga ty lisa pranoj çdo lloj gjeje qe sben dem ku mund te fus dhembet  :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2006, 17:07:07
Charli rri me kalamo i keq rehat kur ka honger Lisa qoftë i bije maces me luge ti ......apo me mirë të themi haje pershesh me qumësht :D


hahah.....o Lisa lere  moo  mos  i  moho  ato  kohra ....se  kan qene  te  mrekullushme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 30-10-2006, 17:26:03
prijsi....dhembet ose kemben ti fut c'te duash aty...pune per ty :D


Charli rri te keqen pse enderron me sy hapur  teta Lisen kot :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: stalion ne 30-10-2006, 18:43:31
un per kete me siper e kam then iher,po them diqka per ate tjetren siper Lises.. :D ajo si sexy me duket qafsha kalamojt.. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 30-10-2006, 20:11:19
kete lart nuk e njoh cuni mire duket  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: belushi ne 30-10-2006, 20:58:08
ketij larte eshte koha qe te nihemi o lalo
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 31-10-2006, 01:39:55
Ketij siper i them i ke ra pikes.......

Si je qysh je.....nga je me origjine ti iher?
Shpin e momes ka e ke pas.....?
C'are pune bo zotrote???
Mos me kaloj ka menia sa vjec je?
A ke kalamoj a grua aa apo te kena te ve ? :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 31-10-2006, 11:06:34
lisa vdiska per keqkuptime,po me duket se une flas per nje gje :-[ kjo shejtan  ma kthen per nje tjeter :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 31-10-2006, 11:52:11
Kete siper me duket se e ka marre malli per ato kohera te mrekullueshme... :)

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-10-2006, 13:23:41
Ky siper akoma i syrgjynosur qenka......... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 31-10-2006, 15:44:45
Ky siper te shtin friken :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 31-10-2006, 22:11:24
kjo siper no coment
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 01-11-2006, 01:21:24
Burr i mir.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-11-2006, 10:32:51
Ky sipër te shtin friken :D :D

Kjo goca paska buze vertet te bukura  :D  Duhet ti kete edhe te shijshme hmmmmm: :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-11-2006, 13:40:03
ky siper  njeri  se  koti ...:P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-11-2006, 13:59:40
Ky ketu siper nga avatari me duket ajo bjondja :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-11-2006, 14:28:12
Ti lart ..nuk  është  ai  avtar për  kalama :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-11-2006, 14:43:32
Vallahi or ti ene kalomojve u bohet kerce tu e pa ate avatar, e jo mo mu :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-11-2006, 15:53:38
ky sipër  njeri  se  koti ...:P

Per kete person mund te them se eshte me identitet te shumefishte, pra pa karakter. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 02-11-2006, 19:28:12
tip jo fort i kaperdisshem , por po ti shtosh nje cike vaj e uthull dhe sidomos kripe eeee edhe hahet, :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: belushi ne 02-11-2006, 20:19:44
Kjo siper flet nga pervoja!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2006, 23:45:28
s'po e njo   hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-11-2006, 23:52:00
as une s'e njoh kete lart :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2006, 23:54:43
as une  :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-11-2006, 23:10:08
^^^ Koti :PTitulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2006, 23:27:41
kjo  lart  meriton  nje kamxhik fytyres ....:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 07-11-2006, 15:03:07
Këtë Çarlin nuk e njoh as une po qe ky niki qe  ka eshte i mire po s'di cka iu tek me be germen L te madhe...
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 13-11-2006, 11:22:17
Ketij siper i rrjedhin fjalet si lum, thjeshte shpirt poeti  :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2006, 11:34:30
Kjo siper... hmmmmm:   Cupke e mire me duket dreqi. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 13-11-2006, 11:36:53
Ky siper.....hmmm, po te mos kish kete maske ne avatar, do mendoja se eshte me i pashem  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 13-11-2006, 11:41:01
Kjo është goce për shtepi... "Vraponi burra se s'ka me prit!" :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 13-11-2006, 11:45:01
Ky siper e ka gabim tani, me mire mos vraponi burra se do ju bie te pritni kot  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-11-2006, 14:29:05
Po praa tregoju Kenga ..burra vraponi kot edhe lodheni kot ...sepse kjo eshte zën :D


p.s. Kenga eshte si yll nate - :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-11-2006, 17:22:15
^^ Si yll dite :D


Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-11-2006, 17:57:57
si drite
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 13-11-2006, 19:55:43
kete siper s'ka kandar qe e peshon.... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 14-11-2006, 03:53:52
e mirë   :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 21-11-2006, 20:40:08
Dembel ky larte, hyn vjedhurazi ne forum dhe asnje fjale nuk e shkruan  (?)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 21-11-2006, 21:06:21
Kam nje respekt te madh per kete gocen. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 21-11-2006, 21:08:05
Respekti eshte i ndersjelle Bekim  :)

P.s A tu rrit ende djali ?? :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 21-11-2006, 21:16:59
Se kam pa qe kur doli nga materniteti.... :D :D

Sa per temen,,, nuk e mban fjalen kjo Lady... ama hic :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 23-11-2006, 10:40:39

djale i mire  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-11-2006, 10:43:33
Nuk e njof por nga avatari qe ka vene me duket goce romantike. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 24-11-2006, 18:03:34
nuk e njoh

po i mire qofte :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 25-11-2006, 08:29:12
nuk e njoh

Pak me me kujdes ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 03-12-2006, 16:01:54
Nuk e njoh shume, shume pak kam lexu postimet e tij..Megjithe ate kame mendim pozitiv per te ..  :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 03-12-2006, 16:12:06
No comment....
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 03-12-2006, 16:34:14
ahhh mos me pytni per kete lart  ^o) ^o) :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 03-12-2006, 20:24:46
no coment per kete siper as une  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-12-2006, 20:58:53
No comment :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 03-12-2006, 21:24:04
tradhtare :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-12-2006, 21:40:42
eat dust. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 03-12-2006, 21:51:10
ok ... traitor :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 04-12-2006, 17:41:31
ik re ti.. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 18:12:28
ik vet :P :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 04-12-2006, 20:05:16
ky charlie osht pak zavrak ;)
respekt charlie
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 20:24:23
he  mor ibro edhe  me quan zavrak edhe ne  fund  e shkruan respek LOL phaaa cfare respeki  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 04-12-2006, 20:27:14
epo ai qe ka respekt ai dhe te thot zavrak ;)
respekt charlie
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 20:29:32
valla po ...respekt  te  madh kishe  ...e pash :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 04-12-2006, 20:30:46

Ibraimi per mendimin tim : Nje antarë shume i respektuar por qe din edhe te respektoj.  :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 04-12-2006, 20:35:53
nuk ishte  ibrahimi po  une  ....:D po nejseee ...kjo  siper e  mire  eshte  e  mire  ...kur  flen :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 06-12-2006, 02:30:21
per charlin mendoj se femrat i ka shume merak   :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2006, 03:03:01
nuk e njoh por nga shkrimet me duket nje tip shume interesant ....
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 06-12-2006, 12:17:35
Nuk e njoh, por bazuar te avatari, kjo s'te le as me fol. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2006, 12:22:08
ESHTE PATRIOT I FLAKTE DREQI. :D :P

JA KA BERE RUP-SUP GREQISE ME KETE AVATAR. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 06-12-2006, 14:44:08
Pergjigju per anetarin siper teje, jo per ate tjetrin siper tij apo me lart...
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2006, 17:43:46
ketij siper meje ju ka heq e drejta fjales..........Ujk o kthehu me 1 qershor :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 06-12-2006, 17:54:22
Kudo qe eshte e pershendes Lisen  :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2006, 17:55:07
edhe uen te pershendes ty e dashur......:) FLM
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 06-12-2006, 18:41:29
kjo eshte e mire vetem ne chat  :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2006, 18:45:51
se ti ne fakt ke patur shume raste te chatosh me mua :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 06-12-2006, 18:49:44
po ti vetem futesh ne chat :D  keta te tjeret jane te humbur :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2006, 19:23:31
Ky lart nuk e di se ,,gjuan,, ne kafshate qe mund t'a  le pa fryme... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 21:50:25
edhe ky lart ashtu  eshte ...e gjuan grepin  aty  ku nuk i kapet :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 06-12-2006, 22:05:27
Ky lart sa behet gati te hedhi grepin e pickojne gaforret nga kembet :D LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 22:13:44
ti lart ...mos ke dert se une  nuk hy fare ne uje qe te me  pickojn ...por nga bregu i pickoj une :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 06-12-2006, 22:18:36
ti lart ...mos ke dert se unë  nuk hy fare ne ujë qe te me  pickojn ...por nga bregu i pickoj unë :D :P

uuuuuuuuuuuu behet si i forte njoni :D :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2006, 22:23:45
Kete lart me luan ky kopuku... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 06-12-2006, 22:27:53
Ja lefton e kam grup une si lefto ska forumi... :D
plas nga lnati ti charli po deshe :D :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2006, 22:36:38
Ja kjo gjethmon e fol te drejten... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 23:06:56
Ja lefton e kam grup unë si lefto s'ka forumi... :D
plas nga lnati ti charli po deshe :D :D :P


 >< >< >< LOL LOL ohoho:
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2006, 23:08:05
ja ky qe ja aprovon gjithmon..........
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2006, 23:09:25
Ja kjo qe don me me bo me pashaporte.... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 23:10:38
ja  ky  qe dua ta mbys :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2006, 23:11:06
une nuk dua po c'are me bo qe duhet  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2006, 23:12:22
Ja kjo qe  don me mar belane mi kry.... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 23:13:05
ja  ky  kopuki :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 06-12-2006, 23:15:00
ja ky qe shan belane time :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 23:16:23
ja  kjo  qe  lavderon belan  time :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2006, 23:17:19
Ja ky qe ke mbat mes dy zjarmave.... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 23:19:21
ja  ky  zjarrfiksi :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2006, 23:21:33
Une fiki une kalli,zjarri eshte i jemi.... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-12-2006, 23:23:22
hajt hajt  see  kërkon ti ndonjëherë ujë  tek  unë  :D do ta jap do acid tani LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2006, 00:35:42
acidin e kam vetem une te drejten t'ja hedh atij....nuk ja fal askujt ate kenaqesi :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 20:45:35
Kjo cupa flori e shkuar floririt o Tunxh :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 20:59:08
allton e kemi erlehten allton :lule
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2006, 21:28:56
I shkojne syzet dreqit :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 21:33:19
lisa avajtu pak  (http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a025.gif)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2006, 22:31:08
M'ka marr malli me e pi nje kafe me Ibren. :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 22:33:03
e ke radhen tna vijsh ne kumanove beko...
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2006, 22:34:29
Mund te vi javes se ardhshme per ca pune, dhe ka mundesi e pijme nga nji kafe. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 22:39:17
mire se vjen beko...
vec, kafet i pagun ti, ok :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 22:53:02
Ibrahimin e kemi asllan djale :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 07-12-2006, 22:56:47
 (http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif)   :D
erlehta osht allton
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2006, 23:01:18
Keta dy siper meje, si yje  , bile edhe ai i treti ( katerti )  :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 07-12-2006, 23:20:02
Kenge edhe reze drite eshte kjo cupelinka siper :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2006, 23:22:55
goce e mire ....me shum nuk na  lejohet te themi  per te :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 07-12-2006, 23:27:58
ashtu mendoj dhe une per ty :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2006, 23:30:53
per kete  nuk kam  fjale ta pershkruaj  ....aq  e  mire  qe eshte  ...si  yll  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 07-12-2006, 23:34:16
hahahhahah muahhhhhhhhhhhh te kam xhan une ty
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2006, 23:38:45
E ku ka Shkodra goca te keqija???? :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 07-12-2006, 23:50:59
Beko qe qafir je kete e dija :P
Po se do ankoheshe per mu te fatorinoja e bar-kafese nuk ma merrte mendja :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2006, 23:56:28
Kush eshte anku mo Ujko??? Mos shpif per mu, se jam njeri i ndershem. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-12-2006, 00:13:41
Paske pas mik te forte or tai :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2006, 00:18:19
Ujk hesapi,krejt dhembe.... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 00:23:13
Paske pas mik te fortë or tai :P

Or taj, i fort jam vet un,por, defto ku e ke hallin se me prishe ceren fare. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-12-2006, 00:47:00
I bute a i forte se di por ka ankesa se jam tregu brutal ndaj teje e disa te tjereve. :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 03:28:58
Te them te drejten Ujko, nuk e dija se paskam pas "zedhenes" :D Por nejse, nuk ankohem une nga ty, se je e vetmja bishe ne forum. :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2006, 10:35:53
Per kete s'po flas fare me mire se kam fol boll. :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 14:54:40
As une nuk flas per kete, sepse nuk e kam zanat te shaj. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 08-12-2006, 15:45:17
o beko s'paskan lan sen tjert pa than per ty... LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 15:51:21
E mo burazer,,, c'do sen kan then, asgje s'kan gjet. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 16:49:25
si kopuk :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-12-2006, 19:19:27
Njeri kot :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 19:41:32
gjithashtu
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-12-2006, 19:43:17
Gjithashtu.. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 08-12-2006, 19:43:43
Charli  o njeri i mire dhe pak mistrec :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-12-2006, 19:47:05
Njeri e mire je edhe ti :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 19:48:25
ti  jooo :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 08-12-2006, 19:48:40
Dhe sweety gjithashtu njeri i mirë  :D  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 19:51:52
si  yll
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 08-12-2006, 20:40:21
Lazdran,por pasi ka ngrene fli,ladran i ngopur  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 20:44:30
haha....cajin  nuk  ma ke  bo  endee ....per mu  bo lazdran  komplet :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2006, 10:07:24
Cdo koment tjeter do ja prishte me shume imazhin ketij ketu. :P :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 20:17:02
njeri koti :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 20:52:17
nuk kam fjal :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 20:55:57
psee moj  :d
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:03:33
mos del nga tema :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:05:09
haha...kjo  lart  nuk  i  shkelqejn  vetm syte por  e tera :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:18:24
hahhahaha....jam e te njejtit mendim LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:20:49
e praaa ..:D shyqyr qe u  pajtove njehere me mendimin tim :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:28:19
hahahah e pra her qe me pelqeve :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:29:34
edhe  me  heret te  kam pelqy ...po nuk e ke pranuar kurr :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:34:36
shyyyyttttt se po vjen  pulici :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 21:36:09
kjo  lart ende nuk po e pranon qe me  do :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 10-12-2006, 21:43:44
ky lart ka nevoj per nje te rrahun :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-12-2006, 22:18:59
ti lart ...po beje nese ke zemer te me  rrafesh :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 11-12-2006, 17:00:08
Nuk ia vlen me rraf ndonje si ky ketu siper se garant qe te ngel ne dore :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 11-12-2006, 17:55:16
ky siper...emmm me mire poshte se siper :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 11-12-2006, 18:07:10
kjo siper... i shiko avatarin dhe e merr vesh ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-12-2006, 19:42:15
Ky siper nuk e ka kuptu, se avataret jane si puna e atyre sendeve qe njerezit i enderrojne por nuk mund ti kene. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 12-12-2006, 19:45:28
Bekim kjo besoj se vlen edhe per ty eeeee :D :D :D

Larg duret nga avatari im se ju piu e zeza...eshte derdhur mund e djerse per ate perfeksion more ti djale i mbare LOL LOL LOL LOL

ky siper shume djale i mire por vetem se eshte shume inatci
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-12-2006, 19:47:32
Njashiii, mos genje edhe aq shume ti. Se te njejten gje pata thon edhe une si Ibra, por, ti ma ktheve troc "Aparenca genjen". :D :D LOL

Nejse, kjo siper eshte zonje e nderume dhe e respektume deri n'detaj. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 12-12-2006, 19:55:28
ashtu eeeee

ky siper djale shume koerente hahhaha (kjo fjala perdoret shume se fundi, mode e re apo tendence e re)  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-12-2006, 20:00:35
Ne fakt, kater vite kam mesu fizike, kurre nuk e mesova domethenien e kesaj fjale.... :D

Por, te falemnderit per komplimentin. :D LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 12-12-2006, 20:18:04
e ske ce do kuptimin po he,,,,

hajde komplimente pa pare ketej :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-12-2006, 20:21:47
Pasi i paske pa pare, na jep dhe ca tjere. :D LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 12-12-2006, 20:31:43
ky poshte qe do vije do jete me mire se ky larte  :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-12-2006, 22:20:02
ky lart njeri se koti :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-12-2006, 01:25:01
Ky me ngjan me nje maçok plerash. :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-12-2006, 06:40:46
^^ Ujk i tmerrshem! :DTitulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-12-2006, 09:52:01
Per kete  hmmmmm:  nuk di c'te them se nuk kam fjale ta pershkruaj :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-12-2006, 16:55:28
Ky ketu me duket tamam si Celo Mezani LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-12-2006, 16:57:49
Ky ketu me duket si Refiku i portokallise.  :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-12-2006, 17:00:15
Mos more mos je gje ai Nasi Gjymi me ate mantenxherin e famshem tina LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-12-2006, 17:02:47
Eh po me duket si polici i portokallise ky dreq me emer gjerman. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 18:02:37
ketej nuk paska plas peshku...qeka qelb fare

ky siper as ashtu e as keshtu ne gjendje te ngurte akoma
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-12-2006, 19:45:25
kesaj nese ja lexon emrin nga prapa, del me domethenie. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2006, 19:59:17
koke e kembe kopuk ky siper :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 20:12:33
po te c'te pjell mendja more djale hahaha

ky siper  hmmmmm:ouu e kam thene njehere mendimin per te
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 20:16:25
e pra bekim bej leshime une..hahaha tolerante, dhe boj gaf ta lexoj ndryshe te grivaaaa :P :P :P :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2006, 20:16:56
thuje  thuje  edhe  nihere  see kom harru :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 20:22:07
ca ke harru mer charli... :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2006, 20:29:40
ca ke thene per mua  dee :P !
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 20:35:59
te kam thene qe je pavidhe, karabush dhe kete te fundit s'po e them me mire....

 :D :D :D :D, po qe te kam xhan kete e them.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2006, 20:42:17
hahaha....kisha dashur ta  degjoj edhe  ate te fundit se  cka eshte  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 20:58:30
epo mos ja kerko fundit gjerave charli se fundi vetem ashtu me ere te keqe ka... LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-12-2006, 21:01:49
1) Goce e mire,
2) shakaxheshe dhe
3) qejflie :D

Megjithese per ate te paren s'jam shume i sigurte...  hmmmmm: :P :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-12-2006, 21:10:23
per keto dy te fundit ishe eeeee

ky siper zuzar me nam :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2006, 21:14:06
si  rrush  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 14-12-2006, 21:18:24
kjo siper hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
diçka.diku ashtu diçka kshu.
por me teper anon nga ashtuja. :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 15:04:52
ti lart ...paske problem me dallim te  gjinise :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 15:11:47
Kacak hesapi. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2006, 15:13:16
Ah c'ma zure rradhen Bekim :D
Nejse ky djali si komit duket. :D :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 15:19:33
Ky me ngjan si ballist. :D :D Me sakte, si Sali Protopata LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 15:19:34
perseri ky kopuki ee :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2006, 16:12:39
Ky me ngjan si ballist. :D :D Me saktë, si Sali Protopata LOL LOL

Nuk eshte djali i keq ky Bamke Qyrrollari jo... LOL LOL LOL LOL LOL
Sa per kete tjetrin eh le te flasin te tjeret me mire se nuk ja vlen te shprehem. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 16:15:51
Do i jepja nje te sharë, por ce do, me duket djal i mire dreqi. :D LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-12-2006, 18:16:27
Ky lart eshte njeri i mire, por pak si llafazan :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 15-12-2006, 18:23:03
kjo siper me kete nje cicke fustanke....si zogu pushverdhe me duket :D :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-12-2006, 18:33:14
:(Si shoku i Elmos e ke fjalen ti shoqe? :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 18:41:44
kjo siper do ftofet me kto qe ka vesh me duket.:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-12-2006, 18:42:53
Jo jo se me shkojne. :D


Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 15-12-2006, 18:44:05
kush o ky moj shoqe????
kur ishim te vegjel ka qene nje tip filmi per femije zogu pushverdhe,,,nuk di pse ti me ngjan me te, per mire moj :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 18:48:11
plasi pushi ktejaaaaaaaaaa.
nese kjo siper me duket goc e mire.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-12-2006, 18:48:39
Jo me s'ka gje, te pakten te kujtova nje gje. :D


:perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 18:50:21
ça thu ti re.oooooooooooooooo oooo.
posto me shpejt se ngatrove personin.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 15-12-2006, 19:02:54
ky siper shume tip i lezetshem...kaq kam pa me shume nuk ka shit :D :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 19:06:16
rrofshi rrofshi.:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 20:49:45
Ky u beson te gjitha llafeve.... :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 20:51:18
ky sbeson fare :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 20:52:46
po ia bej qefin kot re.
sjam injorant si puna e njerit qe ka shkrujt ktu siper un LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 20:54:13
Sa i pakuptushem qe esht ky rrota... :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 20:55:32
jo re trangull jo.:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:04:56
Nejse, qe je rrote nuk e luan as topi i turkut. :D LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:06:14
Ky dhe ai tjetri e paskan kap me topat :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:11:02
Kujdes ti siper, se nuk luhet me topa. :D LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:12:11
Ky ka hallin  se mos i shpohen topat :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:14:47
Offfffffff, kjo nuk e di se jane prej celiku. :D LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 21:16:50
nuk na shpohen topat ne me soreline jo.i kemi te forte.:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:20:08
Ashtu i pacit :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:21:35
Rrofsh per urimin. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 21:23:18
mi gezofsh.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:24:19
I gezofshit pra :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 21:25:37
se bashku:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:26:41
aty me fal pak.... :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:28:16
Je e falme, goce e nderume. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:30:23
Edhe ju jeni te nderum e te respektum deri ne detaj...LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 21:32:51
ejvalla.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:34:38
Ky me ngjan si turk mua. :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:36:06
Kurse ky siper si anti grek :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:38:18
Kurse kjo si antilope LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:42:05
U qyqa ca thot ky keshtu mi :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-12-2006, 21:42:30
Kurse kjo si antilope LOL LOL LOL
qafuk edepsiz zhollak gaguk biçimsiz LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 21:44:08
edhe mu ashtu me duket qe ia henksha buzet:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:45:20
LOL jo ore se ste le shqiponja :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:46:03
qafuk edepsiz zhollak gaguk biçimsiz LOL LOL LOL


Tutkun, hajvan, dejuz, dordomuz, qafir e munafik. :D LOL LOL

LOL jo ore se s'të le shqiponja :D :D

Shqiponja trembet kur e shef skifterin. :D LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-12-2006, 21:46:13
ku pyt ujku per shqiponj me goce :D
mo ja fut kot neme LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-12-2006, 21:49:40

Tutkun, hajvan, dejuz, dordomuz, qafir e munafik. :D LOL LOL

Shqiponja trembet kur e shef skifterin. :D LOL LOL

xhiblaxhi, yezik, hajvanofil, çapaçul, gjurulldi kaptin LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:50:30


Është shqiponja e maleve tona kjo more dhe atë se tremb asgjë LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-12-2006, 21:51:42
e ke fut ne sfide me  ujkun kur eshte hena mu si temcije pesmdhetshe :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:52:13
Nuk ka kalu ajo shqiponja ketej nga katundi im, e te shofe c'ka eshte skifter i vertet. :D LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-12-2006, 21:53:31
skifter tutkun vez prishm eshte :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-12-2006, 21:54:42
Ky e ka qejf shume boren ne turqisht. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:55:18
Ca skifteri ore? kjo e shqyn skifterin     LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 21:55:31
oj soreline.e ke provu ndonje here skifterin andej nga fshati Bekimit ti?
aty jane njerezit si ujqer pa lere skifteret ti.:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 21:58:00
Jo ore bekimi nuk duket ashtu :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 15-12-2006, 22:00:21
Ky e ka qejf shumë boren ne turqisht. :D

te dalte pi veshesh jarebi :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 22:04:55
Jo ore bekimi nuk duket ashtu :D
provoje nje her masanej me jep pergjigje. :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 22:06:27
E ka tregu veten LOL  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 22:08:51
po hajt ti se kur flet me femra ashtu ben ai.veç te kalosh afer fshatit te atij dhe ke me e pa:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 22:12:16
ore ti ke heq keq nga fshati bekimit ti :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 22:15:06
jo me se un jam mashkull shyqyr.po kur po kaloja nje dit aty pash se ça i ben nji goce te urte si puna jote:D:D:D:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 22:22:07
Kush eshte e urte more vec mos te te dalsha njdonjehere perpara :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 22:39:32
KJo lart si yll eshte :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 22:41:40
Ky eshte si meteor :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 22:43:31
kete siper e dua shum  dreqin :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 15-12-2006, 22:46:03
edhe une kete siper se dua hic :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 22:54:29
une  edhe  me shum  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 15-12-2006, 23:14:40
po po po plasi ktej.or çun po ne qoftese e don kaq shum çoi re nje mesazj.na mere nr :09005058090404
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 23:22:35
haha...ti  numer te parashikusve te fati po me  jep ee :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:24:18
Charlie ta parashikoj une fatin :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 23:26:36
jo jo  see  ti je  e  rezikshmee :D edhe pastaj  na bertasin  keta te shtepis :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:27:36
uuuuu ti ke hall se ti nxjer te palarat ne shesh LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 23:30:40
kam  hall se  mos  na  bertet ndokush :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-12-2006, 23:31:32
Po ke te drejte :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2006, 23:32:59
e praa ...keshtu largohu  sa  nuk me  ka zene sherri ende :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-12-2006, 18:45:32
Koput. :P


Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 16-12-2006, 18:54:36
Kjo s'di te fole fare. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 16-12-2006, 21:09:42
Bekimi .. shume i respektuar te une  :) :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-12-2006, 21:48:57
Koput. :P

ti kopute :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2006, 15:11:36
Charlie eshtë plot humor "me thumba" e "pa thumba" :D :D   :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 19-12-2006, 15:16:15
ket siper e kemi si diamant te forumit ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2006, 16:05:36

Ibraimi e kupton shakan dhe seriozitetin shume !!  :)

Njeri i kompletuar  :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 19-12-2006, 17:41:24
Si shpirt. :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-12-2006, 18:26:46
thuj bekim ja ke then te gjitha :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-12-2006, 19:38:07
keta siper jane njesha :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-12-2006, 19:40:42
kjo siper esht zero per nje njish :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2006, 20:24:05
Kete siper se njof mire  :-[
Por e pershendes shume !! :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2006, 20:49:21
Kte kurr se kam pa.......... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2006, 21:03:00
Kete siper as qe dua ta shof  :P :-[
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-12-2006, 21:05:34
kjo siper me duket sa ma vuri syrin :P LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-12-2006, 21:08:38
ky lart do vrare LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2006, 21:09:22
Ky siper Erlehtes me duket se e ka me te drejte.... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2006, 21:19:15
Kurse une nuk pajtona fare me mendimin e ketij siper
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-12-2006, 21:24:05
kjo siper po lun vajzen e mbare ... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 19-12-2006, 21:42:13
 LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2006, 21:52:05
Ju siper kesaj  rrini  urt :D kjo  lart  eshte  si  yll
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 19-12-2006, 23:53:07
andaj po i gjuj me metora (gura qelli) LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 20-12-2006, 00:48:22
ky siper siq po shifet qenka shume i rrezikshem  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 20-12-2006, 06:56:57
kurse ky siper u tregoka si i mencem!  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-12-2006, 11:38:03
Kjo siper tregohet ne asnje menyre.. Se perndryshe do e njihja :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 20-12-2006, 14:24:15
ky siper çun i mir.vetem se esht pak fare .....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-12-2006, 15:20:05
Se njof (?)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 20-12-2006, 15:22:05
Djal i mire Charlie  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-12-2006, 15:30:25
Goce e bukur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-12-2006, 15:41:25
Tamom si macok i zi eshte ky  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-12-2006, 16:28:44
Ky ma shpif mua. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-12-2006, 16:32:49
Prit more mos e nxirr sa te gjej nji filxhon keteja :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-12-2006, 16:37:16
Ehu, gjersa te gjesh filxhonin ti, une kam sos punen. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-12-2006, 16:42:05
Po hudhe te prehri i ndonjeres o plak pse e lodh veten kaq shume LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 20-12-2006, 19:40:04
Ku lart, eshte nje rrapatush, eshte armik i popullit, se nje gjerman me kete mbiemer,ne kohen kur une luftoja, me ka lodhur derisa e vrava, dhe kur vrava ate qeveria e atehershme me quajti "Partizan i Popullit" dhe me vone me quajten "Partizan i merituar".
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 20-12-2006, 19:58:15
plak zevzek, harbut, pizeven e mashtrus :D  :D  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-12-2006, 17:15:25
Ky ketu me duket "Partizani i vogel Velo" LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 21-12-2006, 19:21:39
I mire kur s'ka te tjer :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-12-2006, 01:23:01
E mire edhe kur ka tjera :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2006, 10:17:11
Djale harakat.  ;) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Berni ne 28-12-2006, 13:53:12
Ky/kjo posht meje ka 2 qen e nje mace  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2006, 14:25:11
Ky/kjo ketu poshte duhet ti pije ilacet te ftillohet.  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-12-2006, 22:06:34
ky siper njeri se koti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2006, 10:16:04
Per kete ? hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

Shifeni avatarin dhe jepjani spjegimin. :P
Nuk po flas fare se cdo koment do te qe i tepert. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-12-2006, 15:46:02
Ky eshte i lodhur. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2006, 17:11:51
Eh vit i gjate Bekim e i lodhshem. ;)


Ky djale ka rene njehere nga fiku me duket... hmmmmm: :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 29-12-2006, 20:37:18
ky siper me vrap te shkoj te mbyll ato vrimat tek disko "zeriyt", se i ka lene per ibret....
LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-12-2006, 20:57:54
ti  lart ...sa  vrima i ke  te  hapura per  momentin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-12-2006, 21:07:42
Sa ti doje qejfi asaj.... :P

Ky lart eshte kopuk mbi kopuka,mashtron vajzat minorene.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-12-2006, 21:09:56
haha ...nuk merrem une  me  minoritete si  ti jooo :D
LOL

ky  lart ....si lloj gomari duket :D


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 30-12-2006, 16:01:18
Ashtu te duket ty... :P..Se te mbet ajo foto neper sy se para se te me shohesh mu ki kqyr ne pasqyre... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 30-12-2006, 16:07:33
Ky paska mbet pa rrujt qe kur ka le. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 30-12-2006, 16:25:32
Po bre nuk hapi kush naj berber kendejna... :D..Ky siper e ngacmon baadimrin,se din qe mbetet pa dhurate... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 30-12-2006, 17:06:17
qenka i gjat e biond :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 30-12-2006, 17:44:11
qenka e re e e ambel... ;) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 30-12-2006, 17:54:07
ky..lart ta vrasesh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 30-12-2006, 18:19:44
Kjo siper shume shume shume e keqeeeeeee

Si shpirt! :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 30-12-2006, 22:54:08
kjo e bukur  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 02-01-2007, 18:21:57
Ene kjo e bukur duhet te jete. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-01-2007, 18:33:26
Edhe ti i bukur je. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 02-01-2007, 18:34:45
Kjo s'shihet me sy.... :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 02-01-2007, 19:45:02
ky kulller  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 02-01-2007, 19:52:03
Shume e mirke eshte
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 02-01-2007, 19:53:11
edhe ti simpaike
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-01-2007, 22:20:35
shum e  mil  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 03-01-2007, 15:22:36
shum i lezetshem -llokum  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 03-01-2007, 16:34:40
edhe ti e mir duhet te jesh se po qe per nga avatari qe ke sdukesh gje.:D:D:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 03-01-2007, 20:08:28
Pse mo ti cfare dukesh nga avatari si top futbolli LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 03-01-2007, 21:19:45
ayhaghahahhahahhaha sorelina ti je llokum me arra
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 03-01-2007, 22:50:04
prap kjooo .... :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 04-01-2007, 16:32:37
prap ti   :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-01-2007, 16:47:16
Teper e vogel per te perceptuar mendime te medhaja.... :P :D LOL LOL LOL LOL LOL

Shoqe me charlien mo..... LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 04-01-2007, 17:19:36
hahahah ti shum i madh per te treguar diqka per mua  :P   ahahha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-01-2007, 17:29:57
eshte aq e vogel sa edhe tualet nuk di te beje... :D

shih si i ka kallangjosur syte. LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 04-01-2007, 19:05:48
Ky siper me ato syze duket si i verber  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 04-01-2007, 19:25:15
shume mir  vetem po qan shum sepse e ke mbushur lumin me uj
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 05-01-2007, 03:45:18
kjo lart me kte foton, me kujton filmin The Ring
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 05-01-2007, 07:23:59
Kjo lart nuk eshte fare ekologjike.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-01-2007, 14:11:58
ky lart shum zeologjik duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-01-2007, 18:12:44
Ky lart shume fjale te medhaja perdor. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 05-01-2007, 18:25:24
Kjo lart i mer ne qafe meshkujt... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 05-01-2007, 18:25:49
kjo shum sexy  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 05-01-2007, 18:36:27
Kjo si dallon ngjyrat hiq.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2007, 20:12:28
Ky lart me duhet ta shkurtoje pak mjekren se sikur po i mengohen kembet vajzave :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-01-2007, 21:03:07
Kjo lart shum e rezikshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 05-01-2007, 21:54:46
Kjo si dallon ngjyrat hiç.... :D
  po une mendova per DeLiCiouS[[SwEeTNeSs se nuk te pash ty


kurse per charlin qfar te them ende nje djal  i vizatuar  :P  i lezetshem
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 06-01-2007, 23:31:52
Agnesa eshte xhan, e embel e mire.Por keta sy qe nuk iu hoqen ende ata lote qe ia prishen krejt makeup-in, hmm.Qeshu nje here agnesa le te shkelqejne syte  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 07-01-2007, 13:16:06
eshte si trendafil kjo ladyx... e mire, e kendshme ne diskutime, e qete...
ladyx...avajtu pak :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 07-01-2007, 16:11:30
per foton qe ka shum i mir
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 12-01-2007, 22:55:19
Agnesen nuk e njof mirë por kam pas rastin ka shoh ka rubrika "Lojra dhe Kuize " !!!  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 12-01-2007, 23:25:54
se njof personalisht :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-01-2007, 04:49:36
^^ *cought cough* cun mistrec. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-01-2007, 16:12:57
Kjo ma ben mishin kokrra kokrra. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-01-2007, 16:20:31
Kjo lart do drru... por nje te zhdapme te mire aman  :DP.S. te pershendes me kengen Rovena - Nese do te marresh grua.... "po deshe llafe nate per nate, merre gruan ne Berat"   LOL luv ya!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-01-2007, 16:21:14
Kjo ma bën mishin kokrra kokrra. :D :D

nga u fute ti ore?? isha duke shkrujt un!!!!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-01-2007, 16:33:39
Po ti bjeri shkurt mi goce, mos u zgjat aq shume sa te ta kalojne tjeret... :D :D


p.s. Rregullo profilin qe te njoftohesh nese dikush ka postuar ne kohen kur ke qene duke shkruajtur. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-01-2007, 16:53:36
ik mre do me mesosh ti mu  :P


P.S. qysh ta ndrroj profilin? LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-01-2007, 16:58:12
O mi se s'te mesoj me. :D :D


p.s. Kliko te profili, pastaj te Look and Layout Preferences... pastaj te dalin ca opsione,,, aty e ke Dont Warn me on new replies while posting.... E, pikerisht ate duhet ta lesh bosh. :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-01-2007, 17:20:03
FLM.  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-01-2007, 17:27:24
avatar te bukur paska kjo goca :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-01-2007, 18:44:13

Charlien e pershendes shumm  :perqafim :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-01-2007, 14:15:19
Ani ....:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-01-2007, 18:28:22
Kjo lart do drru... por një te zhdapme te mirë aman  :DP.S. te përshëndes me këngën Rovena - Nëse do të marrësh grua.... "po deshe llafe nate për nate, merre gruan ne Berat"   LOL luv ya!


Ti do ma japesh te zhdepmen? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-01-2007, 19:34:43
Kjo sipër disii .... hmmmmm: si  .... :D Se di si ta them ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 05:51:11
Ky Charlie as gervisht e as fiton, tip interesant ky. :P Po Charlie une gati jam. Kur ta fitosh Tele-bingon me bej nje tel. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2007, 13:00:04
Kjo goca siper do qe une  ta  gervish icik :D vetem tregoma vendin se ku te gervish ...pastajj ...ku di une  se  cka do ndodh ...ndoshta i bie Jackpotit :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-01-2007, 15:21:13
^^ Ky lart do t'i bjeri Jackpot-it. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 15-01-2007, 16:16:08
ngjane te jete e mire...
he mi sweetness... je e mire ti?
avajtu pak :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 19:10:20
Ky ibraimi gjithmone me ben te bie thelle ne mendime, eshte tip filozofi. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-01-2007, 19:11:56
Kete siper me duket se sikur qe e njoh me vite e vite...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 19:13:00
Këtë sipër me duket se sikur qe e njoh me vite e vite...


Ti me njeh mua, qysh keshtu, nga se? Jo per gje por une s'te njoh. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-01-2007, 19:17:00
Kesaj siper duhem me i tregu se ska nevoj te njoh fizikisht qe te te njoh,  ;)mjafton disa shkrime ehde fjuuuuuuuup ksiha te njoh  moti e motiiiiiiiiiiii... ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 15-01-2007, 19:19:19
ky shoku lart - njohes i mire i femrave
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2007, 19:28:58
Ibro njeri Idealist :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 19:30:18
Kësaj sipër duhem me i tregu se s'ka nevoj te njoh fizikisht qe te te njoh,  ;)mjafton disa shkrime ehde fjuuuuuuuup ksiha te njoh  moti e motiiiiiiiiiiii... ;)


Ky ketu kujton se me njeh. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-01-2007, 19:33:11
Kjo sipetr de din qe mar eren une prej kilometrave.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2007, 19:35:00

Ky këtu kujton se me njeh. :P

Besa edhe  une  :D


ndersaa ky siper kopuk tjeter asgje me  teper :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 19:47:13
Kjo sipetr de din qe mar eren unë prej kilometrave.... :D

Besa, ere mbaji sa te duash. Po ka ere dhe ere. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-01-2007, 19:48:50
Kjo siper nuk e ka idene se mar eren shum me mire se ato qent e gjuetise... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2007, 19:50:09
Besa, ere mbaji sa të duash. Po ka ere dhe ere. LOL

Ka ka ...mirpo kjo era jote disi sikur e kam  nuhatur edhe me heret ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 15-01-2007, 19:53:27
he mo... ju vec nga era merni vesh? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 19:58:40
Ky poshte meje nuk mban ere. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 19:59:51
Charlie & Lefter: merrni ere sa te doni dhe qofte ere e mire ishalla. Une jam shume larg jush keshtuqe s'ma merrni dot eren sado te doni apo te perpiqeni. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-01-2007, 20:06:13
Era trandafil o ka vjen.. :D...Ska nevoj te jesh ketu  afer qe te te mar eren,une mer eren edhe nga larg... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-01-2007, 20:10:34
Ky poshte vdiska per trendafilat. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 15-01-2007, 22:16:23
ani kur te thon: per cka vdiq???... per trendafila...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-01-2007, 22:17:50
O Ibro   akoma i coni kalamojt ne plazh ju :D

Njesh e kemi ibron :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 15-01-2007, 22:26:01
po ne ne katun veres nuk kemi kohe... i cojme tash dimrit :D 
ma e majra pi ma te majrave asht erlehta...
respekte erlehta
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-01-2007, 20:39:55
ti me dukesh nje femij i braktisur ahha :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 17-01-2007, 07:35:57
Agnesa duket goce e mire, e dashur dhr tip cool. :)

 :perqafim per Agnesen.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 17-01-2007, 11:26:09
pupupupupup na e bombardoi forumin sa hyri kjo :P pale me te kalojne ca kohe :D :D

vecse eshte e mire dreqi ... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-01-2007, 14:50:28
ja ky Beratsii ...:D moti nuk ka  qene kendej :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2007, 14:58:28
No coment  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-01-2007, 15:11:14
Psee shkruajte atehere .....:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2007, 15:18:53
Ok po bej koment... :D

Djale i mire por duhet te rregulloje modelin e flokeve. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 17-01-2007, 15:25:55
djale per se mbari dhe shume grindavec,si mbaj mend heret qe jam zan me te  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2007, 15:28:54
Ti je zene me mua  hmmmmm:  Jo asnjehere :P :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 17-01-2007, 15:35:12
hahahahha he ti ti
ika se skam kohe se ta rregulloja un ty.......ciao
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2007, 15:40:39
Ashtu eee po iken po ben bisht nejse pres sqarime prej teje . :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-01-2007, 18:12:39
Ky ka vajt per gorrica. :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-01-2007, 18:18:38
ja ky strategu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 17-01-2007, 18:23:11
Ja ky kalamon i keq :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-01-2007, 18:25:35
Kalama e keqe. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 17-01-2007, 18:27:25
E lodhme. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-01-2007, 18:28:26
Ja ky kalamon i keq :D :D

haha....ah ti ti ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 17-01-2007, 19:02:16
ti....no coment kam folut me pare por prap je ne djla i mir
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 25-01-2007, 07:34:10
pupupupupup na e bombardoi forumin sa hyri kjo :P pale me te kalojne ca kohe :D :D

veçse është e mirë dreqi ... :D

Ky Dalber eshte pak i obsesum me mu, se ndryshe nuk do shkruante keshtu. E ka nga dashnia, djalka. LOL

Nejse, Dalberi eshte cun i mire. I falet. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 25-01-2007, 10:17:00

Elegance, nje antare e re e cila duket shume e shoqeruesheme !!!

 :perqafim 
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 25-01-2007, 12:33:58
komplimenta per tipin qe ka....supermedchaen :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-01-2007, 13:47:07
goce e mire  eshte dreqi ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 25-01-2007, 13:57:30
skam cti them....cun per se mbari :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Berni ne 25-01-2007, 13:59:49
kot ja fute  :D

Ky/kjo poshte meje njeri me 4 kembe  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-01-2007, 14:01:55
kurse ketije lart ia  shtojm edhe  dy brinje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2007, 15:23:26
Ky kot e ka vene ate avatar me mire te kish vene nje foto te KAMELEONIT... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 25-01-2007, 17:55:03
ti dukesh si ata te filmat horror (shaka)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 25-01-2007, 18:23:35
ti dukesh sikur je ngritur nga varri.LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 25-01-2007, 18:24:53
ti do e pushtosh gjermanin per se dyti (hitler ) aahahha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 25-01-2007, 18:36:41
te ishte ne doren time pushtoja ameriken un po ça ti bej se skam gje ne dor.hmmmm  :D :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 25-01-2007, 18:38:41
ok sipas kesaj foto qe ke ne avantar ti po enderrojshe shum :P ahhaha LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 25-01-2007, 18:43:37
pa lek esht.pse mos enderroj?:D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 25-01-2007, 18:47:53
enderro enderro se mir eshte :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 26-01-2007, 20:32:52
Nuk e njoh fare, por goc e mire duhet te jete. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-01-2007, 22:09:58
Ky Bekimi e ka shume inat Greqine. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-01-2007, 22:25:22
kjo lart ...gjithnje me duket se e kam njohur edhe me  pare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 26-01-2007, 22:47:07
Offffff ky offffffff :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 27-01-2007, 00:14:14
Nuk e njoh fare, por goc e mirë duhet te jetë. :)
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 01:04:16
:perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

Ikonat flasin vete :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 27-01-2007, 01:05:57
e vertet :D perqfim:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 01:49:16
Jepi mire keto perqafimet, se na mbetet hatri neve. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 27-01-2007, 08:49:33
perqafim: perqafim: :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 18:09:11
goce e mire dhe e urt duket kjo lart :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 18:11:23
Edhe ky lart goc i mir duket. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 18:17:48
ky lart nuk e ka koken per dy kembe ...ashtu mendoj une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 18:27:22
Ja ke qellu... E kam per me shume LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 18:30:33
po brinje ke ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 18:38:27
Normal qe kam... Ende s'ka lind ai bir none qe te mi thyej :D :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 18:41:33
po kashte a han ti ? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 19:03:36
Jo ate ta kam lene ti. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-01-2007, 19:11:06
^^ djal i keq :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 19:12:48
Me siguri e kishe per Lion... Apo jo ? :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-01-2007, 19:14:12
Jo jo per tyja :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 19:18:04
Mu me marrsh te keqen ti... E di une, flet nga inati ti. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-01-2007, 19:28:36
Po po ashtu flas une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 27-01-2007, 19:47:14
kjo shume bebi i logel  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 20:23:54
si rrush  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 27-01-2007, 20:42:11
ky si mandakall  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 20:53:22
si papagall :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 27-01-2007, 21:12:28
Ky lart kohëve te fundit  është bërë shumë i urtë ndaj meje :P  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 21:41:03
LOL .....skam koment  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 27-01-2007, 21:43:09
mos qeshë sepse ashtu eshte  :P :D

 :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-01-2007, 21:52:29
Kjo siper shpesh shef endrra me sy  hapur  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 27-01-2007, 22:14:36
 LOL LOL

Ky lart ndonjehere e ka gabim ...  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 27-01-2007, 22:38:44
kjo shum e bukur
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-01-2007, 23:30:06
Kesaj po i rrjedh Make Up-i. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 28-01-2007, 04:55:35
Ky poshte meje vdiq se na nxjerri gishtin. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 04:58:55
Kjo lart eshte elegante :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 28-01-2007, 06:26:48
Kjo lart është elegante :D

Une elegante jam, por as ti nuk mbetesh poshte. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 12:54:08
kjo eshte e gjat dhe e bukur (ashtu si e paramendoj une ):P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 13:32:06
e lezetsheme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-01-2007, 13:43:39
Ky lart sot me ka dhurua nje lule  :perqafim

Eshte bere djali i mire  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 13:51:29
kjo lart i  zmadhon gjerat ....mos e be  te madhe se vetem lule ishte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 28-01-2007, 13:58:47
Ky lart mendon se i zmadhoj gjerat ...
Jo nuk eshte ashtu  :D

Por te me erdhe mire per at lule  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 14:17:26
kjo ehste cool
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 17:40:53
Kjo lart eshte najs :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 18:33:55
kjo e embele shummmm
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 28-01-2007, 18:51:30
kjo siper me duket se i paska si debolese beratsit :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 19:01:46
ky me duket shum i sakt dhe cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 19:02:43
Kjo lart eshte e vockel :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 19:03:51
ti shum e lezetsheme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 28-01-2007, 19:09:21
ky me duket shum i sakt dhe cool :D

u per zotin si e ke gjet, mjalte e ke gojen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 19:18:47
Ky nuk i han genjeshtrat asnjehere.... :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 19:27:04
u për zotin si e ke gjet, mjalte e ke gojen :D
auhauhauahauauhauh
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 19:54:30
Kjo ka te qeshme karakteristike. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2007, 19:57:16
Kopuk..... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 19:57:48
Koput. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 19:59:46
Thekthi. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2007, 20:05:08
You too.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 20:07:04
Lefto ke ngaterru adrese shoku. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 20:11:14
hahahahaha :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 20:14:40
Kur qesh kjo me vjellet. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 20:18:19
Mos degjo... mbyll veshet :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-01-2007, 20:19:26
Eshte e kote...E vetmja menyre per te mos degjuar eshte ta plas timpanin e veshit.... :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 20:21:09
Po eshte e mundur, beje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 28-01-2007, 20:34:29
auhauhauahauauhauh


kush e ngjalli frankeshtajnin e e vrava LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2007, 20:45:12
djale shtepie !
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 20:51:16
kush e ngjalli frankeshtajnin e e vrava LOL LOL LOL LOL LOL
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 28-01-2007, 21:09:37
kjo siper tamon rrush aguridhe :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:12:13
^^ dreq. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:13:57
ju tuuu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 21:15:02
you three :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:16:02
ju for :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:21:24
ju best LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 21:23:51
you cool
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2007, 21:26:58
nuk mbaj mend!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 28-01-2007, 21:27:30
qka nuk mban
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:40:05
per asgje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:41:16
ca thua ti mor? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-01-2007, 21:43:21
goce e bukur kjo !
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:45:44
edhe kjo
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:45:56
....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:47:01
edhe ti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 28-01-2007, 21:48:09
goce e bukur kjo !

normale fare, ka te bej krahina :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:52:16
^^^

:perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:54:33
goce e keqe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:56:34
Ca ke ti re?? kishe ndonje prob.? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 21:58:45
jo asgje ....faree ...po ti ke  ndonje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 21:59:57
Kam... pse do ta dish ti? :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 22:07:16
jo....as qe me  intereson :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-01-2007, 22:11:18
Ok po deshe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 22:15:30
jo sdua :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 28-01-2007, 23:28:32
ma thuj mu se un du me e dit.:D :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-01-2007, 23:50:41
se besoj  qe  ta  thot  as ty ...sepse eshte  bere me  nerva :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 29-01-2007, 00:29:59
me mu i ul nervat ajo re.
ehhhhh
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 29-01-2007, 05:47:57
Ky poshte meje ka mall per Hitlerin. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 13:01:47
mendon per ate siper teje ...sepse une kam  mall per Enver Hoxhen :D jo per Hitlerin :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 29-01-2007, 16:32:42
mendon se ky lart mund te jet komunist  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 18:36:32
mendoj ...ca dua une mendoj ...mendimi eshte i imi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 20:21:19
kur behet fjal per kyt antar me len pa mendime fare :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-01-2007, 20:25:28
Kinge :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 20:28:13
kur bëhet fjal për kyt antar me len pa mendime fare :D :P

pse moj ca kam  une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 21:43:55
hahah asigja mor ca ke, thash vetem qe me len pa fjal :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 29-01-2007, 21:46:08
kinge :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 21:49:28
erlehta :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 22:07:59
:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-01-2007, 22:09:58
kur te me  bjen ndermend kjo lart... me  le  pa gjum :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 22:30:44
kur shof kte lart me vjen ne menje tironsia :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 29-01-2007, 23:12:26
Ka kohe qe se kam pare kete lart ne forum !!

Kinge  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 29-01-2007, 23:31:59
 per kte siper mund te them qe eshte fantastike :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-01-2007, 23:49:27
Kte lart sa here e shof ne shkon mendja per Fuego... :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-01-2007, 01:18:41
Ky lart eshte tip interesant, here ashtu e here keshtu  ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2007, 01:22:26
Kjo lart  eshte per ca shpulla.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 30-01-2007, 01:23:41
 LOL LOL

Keti lart po i kruhet dora po me duket  LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 30-01-2007, 13:44:31
kesaj po i kruhet faqja :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 30-01-2007, 14:25:09
kjo larte goc e mire :) :)

gjasme LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-01-2007, 16:22:21
ky lart icik si i frikshem ...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-01-2007, 16:36:12
Mund te them eshte goce interesante. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 30-01-2007, 16:38:34
i shtir
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-01-2007, 17:01:51
fol per vete... une jam si shpirt :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-01-2007, 17:13:41
ky lart ja benka qefin vetes LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 30-01-2007, 18:56:00
Kjo eshte e fejume. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Aida ne 30-01-2007, 19:02:32
Ky siper eshte cdohere i disponuar dhe i qeshur! :)

Mos harroj, akoma beqo e kemi te shkretin, kanditatet i lus te rreshtohen! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 30-01-2007, 19:47:07
Kjo siper shume e mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 30-01-2007, 19:59:01
kjo siper... e kemi engjellushe forumi ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 30-01-2007, 20:03:43
Ky siper poet shume i mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 30-01-2007, 20:06:37
efkaliminderit sorelina...
engjellush mo...
avajtu pak :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-01-2007, 21:54:44
Njeri i mire eshte ky ibrahimi ... Peace njerii :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2007, 00:27:54
Ky lart duhet te shumohet :D,se eshte goxha i mire...  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-01-2007, 00:30:06
Don Zhuan :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2007, 00:32:10
Kjo aq e embel sa ti prish edhe dhembet... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-01-2007, 00:33:38
Ky lart eshte tutti Frutti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2007, 00:34:51
Veq nji frut me ka mbet... :D

Kjo lart omelsine,te prish mendjen edhe prej mijera kilometrave... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 31-01-2007, 04:09:02
Ky lart ka per tu martu 7 here  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-01-2007, 14:59:43
goce e mire  eshte  kjoo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 31-01-2007, 21:48:55
Ky lart ngeli duke pare byth. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-01-2007, 23:34:25
Kjo lart eshte [permirsoje fjalorin!] WTF fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2007, 05:46:15
Ky lart ja paska punu bukur asajt qe ka lart  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2007, 09:22:19
Shume terheqese kjo Crystal Tears.  :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 13:37:03
ti shum ngacmues :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2007, 13:48:29
 E cfare te them per kete  hmmmmm: nuk e di se cfare i pelqen kesaj fotos ne avatar?
I sygjeroj ta nderroje ne menyre qe ta tregoje veten e saj me dinamike si vete mosha e saj dhe jo me kete foto te shpelare pa jete. :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 13:49:50
uahuahuahau se foto jote ka diqka me jete ajo vetem sa paralajmron vdekje dhe sa per foton time e di qe  ehste e frikshme por me pelqen :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2007, 13:56:45
Vdekja eshte nje fillim i ri per kedo ashtu si dhe jeta. :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 13:57:38
ok pra edhe foto ime nuk  etregon karakterin tim :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2007, 14:06:23
kesaj goces i them ik laj syte njehere dhe flasim prap me pas.  :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 14:07:38
:S thuaj fotos time e jo mua se siq shihet ti shikon foton e jo njerin LOL
ky shum po e mban ate shkop ne dore dhe nuk po lodhet kurr se po ec :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-02-2007, 15:49:46
agnesa LOL LOL LOL LOL LOL :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 15:51:06
qka agnesa a ?
nejse ti prap je me djal i mir se sa ky  pak me lart se ti :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-02-2007, 15:52:58
 :-[ :-[

kur thote ibrahimi, avajtu pak  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 16:01:36
auhauhau te kam xhan :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-02-2007, 16:10:35
amon xhan me ki po te lutna ndrysho at menyren e te qeshmes :D :D

jo per gje po do na futesh ne atak kardiak ndokend na forumi :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 16:39:55
LOL LOL keshtu qeshi une mir pra me propozo nje te qeshme ti :P hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-02-2007, 17:09:29
kte e ke mire po ajo "ahuahauhauahauahauh a" sme duket fare normale, megjithate ti sido qe te qeshesh te ka hije
(kompliment ky :D :D )
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 17:11:45
flm  mir a eshte mir ta bej te qeshmen  hahahaha :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2007, 17:21:59
Kjo ka te qeshme koti.. :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 17:27:11
mos hyr pa u lajmruar :P LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2007, 17:35:02
Miku e gjen gjithmone deren hapur moj agnese .... :D :P

Kete goce do ta marrim ne mal partizane. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 01-02-2007, 20:25:04
e kam un ne ceten time qe lufton per VLFP (varja luftes...FP), agnesa eshte pergjegjese per pushket :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2007, 21:15:09
WTF fare eshte ky lart :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:34:56
dabler flm une do kujdesem mir per pushet LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2007, 21:41:36
kjo  lart shum  po qesh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:43:57
e di sdi te gjith ashtu me thone se uen qeshi shum do mundohem te qaj   :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2007, 21:44:45
Ky lart lyp plum ballit... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2007, 21:46:58
qysh  ore  i thua  goces  ashtu ....:D si  nuk te  vjen  turp pak :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:49:06
ai e ksihte per ty lio ndoshta edhe per mua :P

sido qe te jete  ti je nje djal i mir :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2007, 21:49:36
Ty te thash o kopuk..Se ate e kam zemer... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:50:47
:D :D prap mua me the kopuk LOL LOL  jo jo e di qe nuk e ke per mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2007, 21:51:21
hahaah....lere  tash  ...ajo  ishte  per mbi ty :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:54:35
LOL LOL   e lio ti qfar je qfar je mir pra o leftoooo trego se ksuh eshte kopuk ajde fol tashh
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2007, 21:58:16
hahaa....o agnesa  te  gjitha  ato  ofendime  ne adres tenden ti  ka  dergu  ai :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 21:59:09
LOL edhe ti lio te gjitha qe ti tha ty mi le mua sidoqoft flm :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2007, 22:03:29
po bree  a  po e  she cfare kopuki eshte  ky tipi i  lart permendur ee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-02-2007, 22:04:43
hahhaah mir mir prap flm se une i them qdo kujt flm edhe nese me japin gjera palidhje :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 00:40:12
^^ Goc e vockel sa nje gockel :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 02-02-2007, 07:33:40
I pelqejne lulet.


P.S. Propozoj nje korrigjim te vogel ne kete teme. Pse thoni kete lart? Te gjithe keshtu shkruajne, "ky lart" apo "kjo siper". Sa here qe shkruani mbas dikujt tjeter, teknikisht postimi para jush quhet poshte jush. Pra duhet thene: "ky me poshte ose kjo poshte", ne vend qe te thuhet "ketij lart apo kjo siper". Shpresoj te mos keqkuptohemi. Fundja tema eshte te themi dicka per anetarin paraprak!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 02-02-2007, 14:17:28
eleganc rregullo profilin se si duket ti nxjerka postimet e fundit ne fillim te faqes.

ne te tjereve ne pergjithesi na i nxjer ne fund ndaj eshte bere personi siper ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 17:21:31
Ky djal eshte djal i mencur ene nice. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 18:17:01
Kjo lart goce e keqe :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 18:24:15
Ky lart eshte Luan :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 18:25:40
kjo lart eshte mace :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 18:29:55
Ky lart eshte me shpat. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 18:34:33
kjo lart paska ndërruar nikun  ma ne fund :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-02-2007, 19:25:08
ky lart mundet me nderrua disponimin shpejt  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 19:27:51
po bre  a  e  ke vrejt ....:D ti lart  ma  mirë  është  me  mbyll nga njëherë ...se te  shpallim  pastaj  llafazane te  vitit :D edhe fute  gjuhën mbrenda se po ta  kepus :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-02-2007, 19:37:32
ky lart  duhet mësuar njëherë  drejtshkrimit sepse ka shkrua "shallim"  (shpallim )  LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 19:42:02
ksaj  lart  i  duhen syzet  se nuk  po shef mire  ...:D ku eshte  moj  shallim :D shpallim eshte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-02-2007, 19:50:41
hahha  LOL ky lart e ka permiresua at shkrimin me lart

ehhhhe çka je ti çka je   :O
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 19:58:04
ku more  e  kom  permirsuaa :D qashtu  ke  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-02-2007, 20:03:23
ky lart ndonjehere nuk e tregon te vërtetën  ^o) :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 20:05:31
ti  lart  rri  urt  tash  mooo hajttt :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Prishtinasja ne 02-02-2007, 20:06:48
une do rri urt vetem nese edhe ti rri urt  :P :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 02-02-2007, 20:09:58
Kjo si shpirt :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 20:11:30
kjo  si  zemer :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 20:12:15
Ky si melci. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 20:15:37
kjo  si  veshke :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-02-2007, 20:21:21
ky si zorra trash  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 20:32:39
Kjo lart ka bythen e bukur. :D :D And I'm not talking about the avatar. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 02-02-2007, 20:34:10
Kjo lart edhe me e mire se ajo me lart... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-02-2007, 21:20:17
ky lart po ja fut p0rdhes kot!  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 21:23:52
Kjo lart shume xheloze :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 02-02-2007, 21:46:34
pse oshte merzit kjo lart (?)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-02-2007, 21:57:17
kjo lart shume dinake  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 02-02-2007, 22:00:40
kjo lart te rri rehat e te mos me shaj se kam per ta cuar ndonjedite te Opati dhe do ta lidh aty ...qe gjithe shqiptaret kur shkojne te thone .....uaa shikoje Crystal tu ble rroba te Opati :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-02-2007, 22:17:34
hahahahahahahahahah ahhahahahahaha :D :D :D LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 22:29:47
si zorre e holl :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 02-02-2007, 22:30:05
ej omelsine te te tregoj uen ty historine kur jam futur per here te pare dhe te fundit te Opati :D
Nje shoqja ime qe jetonte aty (qe eshte larguar tani i ka shku Syrgjynit kojshi :D)  Me thote mua nej dite kam gjet nje dyqan ku gjen gjera te lira ....edhe une pasdite ca do beja hajt mo thash po shkoj me kete...
Kur futem une aty o nene o nene e di vete ti :D Tha Arta nga me ke sjelle...si nuk ke turp qe ma bere kete gje :D Po me le pa martuar moj i thashe (sikur kisha sy per qabe une po hajt mo :D) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-02-2007, 22:48:58
Kjo lart rren shume se cdo jave e shof te Opati..(se di pse i thoni Opati se quhet Red, White & Blue)  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2007, 23:08:15
Me  tregon  dikush  se  sa kushtojn gjerat aty :D qe qenka  Opati :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 02-02-2007, 23:55:55
Nga .20 cent deri ne $20  LOL heren e fundit qe kam hyr aty ka qen para 8 vitesh, kur isha 13 vjec dhe e kam ngjitur me shpin.. po mendoj te shkoj ndo nje dite por do marr edhe SwEeTNeSsin me vete  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 03-02-2007, 00:00:38
Ku di gje une mi mo keshtu i thonin ato atehere dhe na mbeti opati si histori....edhe kur flas ne tel i them te kam blere nje bluze nga Opati....
Po ti ku me shikon mua apo kur futesh me ble ndonje pale brecka si ato qe me ke veshur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 03-02-2007, 00:02:57
kjo po e luan shoten shum dhe fare nuk po lodhet
P.S nje vajz e mir e bukur dhe cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 03-02-2007, 00:04:32
ojjj Lisa do e dredh deri ne vdekje .....:D

Agnesa hiqe avatarin se ti je e embel dhe ai avatar nuk te shkon ....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 03-02-2007, 00:52:26
Kjo osht qejflie e madhe per te kcy. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 03-02-2007, 01:58:18
o c'na the ti ...sikur se dinte forumi kete :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-02-2007, 04:57:04
po mendoj te shkoj ndo një ditë por do marr edhe SwEeTNeSsin me vete  :D


No way, I don't wanna go in there. Every time I go theres a spanish dude checking me out. :D


E kshu moj goc. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 03-02-2007, 07:58:42
eleganc rregullo profilin se si duket ti nxjerka postimet e fundit ne fillim te faqes.

ne te tjerëve ne përgjithësi na i nxjer në fund ndaj është bërë personi sipër ;)


Nuk e kisha aty Dalber, joooo. E paske keqkuptuar ate qe kam dashur me thene. LOL Sa here qe shkruan dikush ka nje person perpara tij apo perpara saj, prandaj edhe quhet personi paraprak, prandaj duhet thene: Ky Poshte jo Ky Lart. Nuk ka rendesi nese une shikoj postimet me te vjetra ne fillim apo ato me te rejat. Ajo qe dua te them eshte qe ai qe shkruan i fundit ka gjithnje nje qe i PARAPRIN! Me kuptove me mire?! Me fal per tere kete shpjegim te gjate. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 03-02-2007, 13:47:21
goce per merak eshte kjo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 03-02-2007, 17:40:44
o c'na the ti ...sikur se dinte forumi këtë :D
:S mir do e ehq avantarin
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2007, 18:47:29
Kete lart po pres te ritet edhe pak... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 03-02-2007, 18:50:31
ky  lart  eshte  kopuk edhe  kogja rrenc :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2007, 18:53:27
Kty lart me din me se miri... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 03-02-2007, 19:53:02
Ky para meje ka shpatulla te forta me shume muskuj. :P E di se i kam provuar. Hahahahahaa
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2007, 19:55:38
Kjo siper meje mi reklamon shpatullat vetem. :D(dua reklamen komplet :D)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 03-02-2007, 20:17:15
Ky poshte meje duhet ta fitoje reklamen komplet qe ta marri. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 03-02-2007, 21:12:59
kjo lart eshte nice :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 03-02-2007, 21:50:35
kjo lart është nice :D

Kjo lart eshte COOL :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 03-02-2007, 22:14:47
Kjo lart është COOL :D :D
ky lart eshte fine :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 05-02-2007, 07:11:58
Kjo paraprakja eshte goc e urte. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2007, 13:37:33
Kjo paraprakja si shpirt :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 05-02-2007, 13:42:19
I mir e dembel :D por prap cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2007, 17:31:37
pse mi dembel une (?) ....:D 
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 17:34:28
Goce e mire. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 05-02-2007, 17:36:21
Goce e mirë. :D
lio-se ti i thua goc e mir a LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2007, 17:40:56
ka  pi  mbrem shum  ai  oj  agnesa ...:D per  ate  thot  ashtu  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 05-02-2007, 17:42:55
aahah LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 18:01:07
lio-se ti i thua goc e mir a LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Pse gabim e kam po thu a? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 05-02-2007, 20:22:27
ky siper...hemmm i forti lagjes, Lymi i Tutit ka qene njoni ke lagjja ime...mos je ti re te shplafte shpanuklla :D :D :D

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 05-02-2007, 20:26:33
nuse e re :D

Si shpirt eshte kjo larte.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 05-02-2007, 20:38:17
e moj eee :D :D
Kjo poshte apo siper varja, e papame fare
si yll eshte :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 20:45:42
Me duket vetja si me qen me teleskop,krejt yjet qe po i shof. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 05-02-2007, 20:46:52
Edhe ky yll eshte :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 05-02-2007, 20:47:58
Kjo siper gabon shpesh,perin Yjet me Diellin. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-02-2007, 18:57:48
Ky lart eshte koke qep  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 06-02-2007, 19:32:02
Kjo elbasanllie mo :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-02-2007, 21:36:32
kjo  lart  meteor ,yll,shpirt te gjitha :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 06-02-2007, 22:12:51
avash ore se te gjithe keta qe the ti shtepine e kane ne hapsire...une ketu ne toke banoj...

Lio si te them si arush dudushi hahhaa...nuk di pse gjithmone me krijon idene e atij femijes naiv, dhe te pafajshem... :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2007, 22:16:53
Naiv eshte po i pafajshem kursesi. :D


Kjo lart shum sexi. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-02-2007, 22:22:51
Ky lart shume i fort. I forti lagjes. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 06-02-2007, 22:24:06
kjo siper sic ka edhe emrin si omelsine  :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-02-2007, 22:28:50
Kete lart e kam dhimte te vjeter. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-02-2007, 22:35:11
ky lart viktime e  pafajshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-02-2007, 00:37:06
Ky lart paska ren ne dashni  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-02-2007, 00:45:26
E mire duhet te jete.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-02-2007, 00:54:31
kte lart e kam qef se ja ka punu bukur Grekeve me kte avatar  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 07-02-2007, 00:58:16
Kjo lart eshte e bukur. :D :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 07-02-2007, 00:59:32
Njera me e mire se tjetra. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-02-2007, 01:02:46
Te dyja me te mira se ky. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-02-2007, 01:12:02
per kte fola njehere...  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 07-02-2007, 01:13:20
Vdes une per avataret e kesaj. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-02-2007, 01:48:13
Lefto, a ma hedh njeren kendej ore? :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 07-02-2007, 06:52:15
Ky ketu poshte meje, pret t'i hidhet njera ne qafe! :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 07-02-2007, 14:11:06
vdes për këte lart meje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-02-2007, 16:42:43
u more vesh me ke paska ren ne dashni ky lart  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 07-02-2007, 20:31:01
Kjo lart si gjethmon me ne avatar tjeter. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 07-02-2007, 23:11:06
ky e ka ne terezi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-02-2007, 13:28:08
u more vesh me ke paska ren ne dashni ky lart  :D

haha...mos moj  ashtu see te gjithave ju dua njësoj ..unë nuk e dalloj asnjeren :Dkurse ky lart meje ....kryeqep :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 08-02-2007, 13:37:08
ky lart meje eshte i fort :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 08-02-2007, 13:37:24
Se njoh ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-02-2007, 13:40:41
ani pse e ngrit vetullen atehere :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 08-02-2007, 14:01:05
I ri je ketu ti lart ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-02-2007, 14:25:57
me i vjeter se sa mendon ti jam une ktu ...:D edhe vetullen posht thash :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: futjakot ne 08-02-2007, 14:35:27
Gjyshi lart ai chati u rregullua ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 08-02-2007, 17:07:23
ky lart :D nuk  e di duket cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 09-02-2007, 01:38:28
Agnesa shume cuc e lezecme. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-02-2007, 02:20:04
Bekimi eshte cun i keq. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 09-02-2007, 02:28:55
Edhe une te dua shume. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-02-2007, 03:32:58
E di qe me do e di. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 09-02-2007, 05:24:48
edhe un e du kte lart... ashtu siç je ne atë pozicion kthehu icik djathtas dhe hec icik mbrapsht  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-02-2007, 05:53:45
Jam e dashur, ca te bej. :D


P.S Ti je cmendur. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 09-02-2007, 07:21:10
Kjo paraprakja eshte po aq e embel sa Shen Valentini qe po vjen. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 09-02-2007, 07:22:03
vdes për këte lart meje :D

Cke ti do te te punoj nje qilim te tere me vegel me dore, vetem mos vdis aman. LOL ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-02-2007, 15:19:37
nuk vdes unë jo aq kollaj.... :D po edhe nëse vdes amanet vetëm ne duart tua te vdes :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 09-02-2007, 15:21:02
Lio o indonezian :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-02-2007, 15:24:33
seksi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-02-2007, 18:34:47
Lio is in Love. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 09-02-2007, 18:37:12
e mire e mire :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 09-02-2007, 18:45:40
i mire i mire :D per shokun e ketij e kam fjalen LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 09-02-2007, 19:21:04
e bukur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-02-2007, 19:26:57
Lio is in Love. :D

with  juuu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-02-2007, 19:28:12
Edhe une me ty. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-02-2007, 19:37:49
ehh ....:D e mire  eshte kjo e mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 09-02-2007, 19:38:43
eh ky dreq eshte :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 09-02-2007, 23:00:26
shume e kendshme.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 00:17:48
Goc e mil. :)

:perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:19:23
edhe kjo eshte e mil .... kur flen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 00:20:36
Mr. Sarcastic. :@Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 00:26:43
prap kjo ee ...:D e mil e mil :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 10-02-2007, 03:43:45
Charlie/Lio eshte WTF tip. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 10-02-2007, 03:53:49
ky eshte top fare tip  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 10-02-2007, 04:09:06
Kjo eshte fringo fare goce. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 04:22:01
Ky lart si i perdor. :P


P.S Crystal.. me pelqen avatari :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 10-02-2007, 04:25:26
kjo eshte si shpirt...  :-* hec icik ktu ...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 05:17:39
Jo me se kam frike. :D :P
:-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 10-02-2007, 05:28:29
Jo me se kam frikë. :D :P
:-*


hec se s'te bëj gjë, vetëm hunden do ta kafshoj iciiiik fare  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 05:31:21
Kjo lart eshte kafsh. :D :D LOL

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mistrecia Tironse ne 10-02-2007, 06:17:43
Kjo me sa mbaj mend ka pas jetu ne Usa tani se di ku eshte
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 06:38:26
Pse njihemi?? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 14:57:23
Yll fare kjo  lart :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 15:48:01
Gjithashtu. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 16:29:32
Vdes per kete lart meje :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 16:34:21
Mos! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 16:35:57
psee ...a mendon ti qe  nuk ja  vlen ...apo cfare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 16:56:29
Ky eshte tullac LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 17:00:05
kurse kjo  lart cullake :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 17:01:56
Ca eshte cullake ore? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 17:05:11
hahaha...e merr  vesh  me  von :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 17:07:38
Ky bon si interesant :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2007, 17:09:00
Kjo  lart eshte kurioze :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 17:15:12
Ky lart eshte me kurioz :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 17:55:48
Kjo lart ngeli duke nderruar avatar. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 17:58:59
Kjo lart ngeli duke pa avataret e mi :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 17:59:59
Jan te bukur ne fakt. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 10-02-2007, 18:16:34
kjo lart e ka zili.:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 18:17:54
Ik mer Hitler ik. Une kam gjithe ate teme. :D Mos bej numra me mua. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 10-02-2007, 18:21:19
me fal re goc.:P :P :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 18:24:01
te ka falur Zoti. :D :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 10-02-2007, 18:31:12
pse ti jo e?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 18:36:06
Po te fali Zoti ti i falur je. :DP.S Ku e kam patriotin? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 10-02-2007, 18:42:12
ne ....
ku ta di un re ku eshte ai?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 18:44:56
Po juve rrini edhe bashke... mos na ler ne ferra ate se humb shpejt :PTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 10-02-2007, 18:56:54
po pse re ça me di ti mu?
se mos jam baba i atij un e?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 19:01:25
ehe... ashtu te dija. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 10-02-2007, 20:17:50
Kjo do nji qotek te mire... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 20:33:51
Ktij i ka vajt mendja per biftek me duket :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 20:35:02
Kjo shum turbulluese. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 20:39:21
Ky o vorbullues :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 20:40:47
Shum e pashpirt. :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 20:42:44
Shume terheqes ky :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 20:45:07
Kjo siper mastrohet me kete avatar qe kam. :D


P.S Sjam une ky jooo  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 20:49:55
Ky lart eshte Shefi i grave. :D


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 20:52:19
Kjo lart po zgjedh shefat :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 20:52:57
Keto lart  e dine mire se cfare do te thote shefi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 20:57:46
Jo nuk e di :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 20:58:16
Une i zgjedh shefat pse jo?! :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:00:38
Po ndoshta i zgjedh ti,pa he mi trego se cfare karakteristikeash duhet te kem qe te jem shef? :D

Kjo lart dine se cfare eshte shefi :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 21:06:14
Ku lart me njef. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:06:41
Ti them une karakteristikat qe te jesh shef

Ti doj te gjithe antaret njesoj
Te jet i ndershem
Morali dhe detyra mbi te gjitha LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:07:56
Kjo lart  me pershkruajti mua. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:12:31
O xhaxhi shefi e poske rjep tera zockat,si poske lene me pupla LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 21:16:04
Zocka edhe kendes. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:16:40
Nuk kan nevoje per pupla,se kam mush jorganin me pupla te tyne. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:18:42
Po kuroren ore :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:20:11
Kete e kam nga ato qe fluturojne lart. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:22:27
Jo ore se ato si kap dot ti, se te rrajin ato :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:24:39
Jo moj une vetem puplat ju shkuli,se i lo prap te fluturojne aty ku duan. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:26:06
Ky lart paska llofe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:28:07
Kjo lart sme tregon se cfare jan llofet? :P


Edhe kjo lart me prish mendje me drite te mengjesit me ate avatar. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:30:09
Llafe ore llafe dhe ti, sguxon robi me be nje gafe :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:33:57
Mendova se kjo lart ka zbuluar ndonje ,,llaf,, te ri  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:39:37
E kam zbulu po si bej publik :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:43:21
Thuaje ,thuaje clirohesh. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:45:17
 pagjume:  Ky lart qonka pergjumesh :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:46:40
Kjo lart paska sekrete. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:47:41
Ky lart paska sy :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:49:45
Kjo lart se  di qe une jam ,,shef,, i indianeve.Di te gjitha. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:50:48
Ky lart o shef fallco :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-02-2007, 21:52:24
Kete lart e pashe qe po genjen. :D

P.S Ikaa une se kam  per te dale me gjueti. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 21:56:03
Nuk genjej une jo :D

P:s Hajt qellofsh ore, keshtu i thon nga anet tona kur shkon me gjujt. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 22:15:01
Kjo lart shume shekshi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 10-02-2007, 22:23:19
Kjo larte me shume :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrAzYbUba ne 10-02-2007, 23:06:10
kto dyja mdukte si lezbike  :P   ( in a good way :P )
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 10-02-2007, 23:14:36
hahahaha


Kesaj lart i vete mendja per gjera te keqija gjithnje. :D


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-02-2007, 00:14:02
kjo lart shum eshte asi ..... :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-02-2007, 05:15:37
Kete e kam shok. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-02-2007, 05:30:41
Kete e kam armik. :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrAzYbUba ne 11-02-2007, 05:35:44
hahahaha


Kësaj lart i vete mendja për gjëra te keqija gjithnjë. :D

Oh zot sa te dashuroj
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-02-2007, 05:36:37
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOLLikewise. :DTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrAzYbUba ne 11-02-2007, 05:38:05
Nuk po tallem :D


e shef ate avantarin tim te hipsha siper si ajo atij LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 11-02-2007, 05:45:45
Plasi sheshit kendej. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-02-2007, 05:47:26
Po me mire ne shesh se sa fshehur... kshu them una :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 11-02-2007, 22:37:00
o sevtniske a me pranon edhe muven ke skuadra jote :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 12-02-2007, 00:56:43

Apapapapa ky ka nuk i fut hundet.... :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-02-2007, 13:34:14
tju fus i her ne teme un ju,se paskeni rreshkit ju...

cun per se mbari
 :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 12-02-2007, 13:35:07
:D ccoooll
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-02-2007, 13:45:05
1-she fare  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2007, 14:02:30
E u be nje vjec me e madhe dhe sec i duket vetja kesaj. :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-02-2007, 14:06:25
E u be një vjeç me e madhe dhe sec i duket vetja kësaj. :D :P
haaahhahahahhaa
he mo fole ti?
e du shume dreqin  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2007, 14:15:29
e ku me rrihet mua pa folur kur t e shoh ty on line... :P :D Nejse edhe une e dua shume kete capkenen e vogel  :perqafim :perqafim

P.S Se kam per ate CAPKENEN se mos e ngaterroje bota. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-02-2007, 14:34:13
kam then per ty un qe je figure fare  :P  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrAzYbUba ne 12-02-2007, 14:36:26
Kte siper meje e kam gjysem patriote  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 12-02-2007, 14:38:40
hey gjyspatriote njihemi ne realitet ne?!
se mdukesh si e njohur mua ti
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2007, 14:39:52
E di e di  :) ;)

edhe kjo dreq figure eshte. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-02-2007, 05:07:20
Ky parapraku eshte nje tip tipi qekur i tiposet te na beje per te qeshur, na ben qe cke me te. ;) LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 05:10:44
Kjo paraprakja me pelqen teper. Edhe serioze edhe gazmore. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-02-2007, 06:09:10
Kjo paraprakja me pëlqen tepër. Edhe serioze edhe gazmore. ;)

Faleminderit, faleminderit. Ta paca Borxh! Te Hengsha Dasmen! :) :P

Edhe ti s'bie poshte, jo. ;) (Ja pra i thashe pak fjale edhe per paraprakun.)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 06:10:52
Ne fakt, edhe bie poshte...Ja psh aty te postimi tjeter jam lart teje,,,ndersa te ky jam poshte teje...E shikon? :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-02-2007, 06:53:32
Ne fakt, edhe bie poshtë...Ja p.sh. aty te postimi tjetër jam lart teje,,,ndërsa te ky jam poshtë teje...E shikon? :D :D


Ehhh c'te ben pagjumesia ty ore. Kur te japin nje kompliment, merre te shkretin. Falas eshte dhe me vjen nga shpirti pa le. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-02-2007, 12:11:54
kjo paraprakja eshte tip qe kur i tiposet te beje dicka e ndan mendjen, nuk e ben fare. :P LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 14:23:31
Kete paraprakun, nganjeher nuk e marr vesh fare. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-02-2007, 15:33:38
ky parapraku i thot vetes Strateg ...po per cfare see :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-02-2007, 16:27:24
kjo paraprakja është tip qe kur i tiposet te beje diçka e ndan mendjen, nuk e bën fare. :P LOL LOL

Perkundrazi kur me tiposet, jo vetem qe e bej qe cke me te, POR E BEJ SHKELQYESHEM FARE! :) Ke Inat ti?! :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-02-2007, 16:30:56
kjo paraprakja me duket se e ka me sherr te tiposuren. :D :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-02-2007, 16:46:59
se njof
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-02-2007, 16:56:28
Ne një vrime i bie fyellit ky  ^o) parapraku :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-02-2007, 17:08:10
ky parapraku paska deshir shum ne fyella ...po deshe ta jap une nje fyell e kam :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-02-2007, 17:11:30
Po mire mor djale te pakten mos e prano qe je fyell... :D

Ky djale ka nevoje per psikiater qe ta binde qe nuk eshte fyell se e mori veten me qafe e mori me keto iluzione per vetveten. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 13-02-2007, 23:07:31
I tmerrshem fare....papapapapap apapa :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-02-2007, 00:06:21
Strateg ...papapap :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-02-2007, 00:31:40
ky lart eshte bere per nuse  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-02-2007, 00:56:58
do ma  gjesh ti nje praa :D vetem ato komshijet tua jooo :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-02-2007, 01:54:58
Epo, ne dac te mallkosh ndonje goce, i thuaj "U martofsh me LIO-n :D ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-02-2007, 02:13:09
Beko, u martofsh me LIO-n!! LOL  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-02-2007, 02:17:26
te ka mallkuar qitash kogja mire LOL  ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-02-2007, 02:54:43
Hapi syte o dreq, se na mallkoj te dyve dreqja... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-02-2007, 05:07:31
hahahahahahahahahah ahahahahhahah LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-02-2007, 05:15:11
I miss you moj :perqafim  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-02-2007, 05:24:39
I miss you moj :perqafim  :P


No I miss you more. :D


:-* :-* :-*


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-02-2007, 05:28:47
Hey, e shef sa bore po bie??? Hajde dalim jashte te lujm me topa bore dhe te bejm nje dordolec, un po marr sumllat ti merr karroten  :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-02-2007, 05:31:40
Ehhhhhhhh une e kam inat boren. Pastaj, s'e shef ti me sa ftoft qe eshte perjashta??? pupupupu ik dil vete edhe te shikoj une nga penxhereja. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-02-2007, 05:36:29
Ca do bej vetem un me?  :( pastaj kujt do ti gjuj me topa bore un vetes time ehh?? Ec po them, para se ta rras nje n'penxhere  :P E pse e ke inat boren ti, ca t'ka bere bora ty? LOL aj llajk!  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-02-2007, 05:46:07
OK OK do vij me ty te luajme me topa. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-02-2007, 07:37:34
OK OK do vij me ty te luajme me topa. :D :D

Do vij edhe une te luaj me topa. Edhe ketej nga une eshte shtruar me bardhesi. Duket bukur po vallaj xhixhi ta ben te dalesh jashte. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-02-2007, 07:49:35
Ketu ku jam une s'ka rene dhe aq shume, por eshte AKULL!!!!!! brrr!

Ca vendi jeton ti Eleganca?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 14-02-2007, 10:39:31
e kam shume xhan kete lart
eshte vajze cool  :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 14-02-2007, 14:17:28
edhe ti je :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-02-2007, 19:46:49
Te gjitha cool jeni.... Prandaj me dukeni si t'merdhifta. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 14-02-2007, 21:10:54
ti je nuk e di si te them nuk mund asgje te percaktoj sipas kesaj foto ne avantar
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-02-2007, 22:07:05
Kjo Paraprakja eshte pak Punk Princess apo jo Agnesa?! (Dhe ky eshte kompliment!)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-02-2007, 02:44:12
Dua ti vjedh nenshkrimin kesaj paraprakes, por ce do, e ka me kopirajt. :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-02-2007, 13:27:31
kete paraprakun e kan  mallkuar gocat :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-02-2007, 14:16:46
Ky parapraku ja ngjiti mallkimin Bekimit. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 15-02-2007, 14:36:54
Kjo Paraprakja është pak Punk Princess apo jo Agnesa?! (Dhe ky është kompliment!)
flm flm ishte kompliment :D:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 00:37:25
kjo shum  coole eshte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2007, 00:44:31
Edhe ky eshte si kjo. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 16-02-2007, 00:46:04
E ky, jo  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 16-02-2007, 00:48:15
Kjo hupet kanjihere.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 00:54:20
ketij lart i kam hy virusat gjithkah :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 16-02-2007, 00:58:48
Ky lart paska nje virus, se sonte nuk tha fjale tjeter veqse virus...virus

Lio..........TAKSIR AT  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 01:25:40
trrriinc .... :O :D ku moj ti ...na ke mungu  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 16-02-2007, 01:30:41
Lio u sherua si duket  :)

Rralle e permalle Lio  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 01:37:59
si duket kjo lart me sheroj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-02-2007, 01:39:31
I mire duket ky lart. :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 01:40:41
he ..erdhe ti ee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-02-2007, 01:42:23
Erdha erdha, pse ca kishe ti? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 01:45:35
po kisha ...e do pak :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 19:28:23
kyyy kam folur me heret per kete :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 16-02-2007, 19:37:09
edhe un per kete :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 19:40:41
edhe  per ty :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 16-02-2007, 19:43:41
hajt se po ta bej nji koment

kte siper meje (ne kuptimin qe ka shkrujt me par se un :D ) e kemi metalaren e forumit :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 19:44:37
mund te me tregosh qka i bjen metalare se nuk e kuptoj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 16-02-2007, 19:47:36
ke te drejte se perdorin te gjithe kete term

jane ata qe degjojne shume rok dhe alternativ 
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 19:52:45
aha shum flm

ti je shummm coooooooooollllllll llll dhe shok  i mir i forumit  :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 16-02-2007, 19:55:51
kete ma thon te gjithe, ti vetem sa e perserite :D :D

eniuej thnx per komplimenin
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 19:56:51
:D nice to meat you :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 16-02-2007, 19:59:24
edhe ju. ti are so e bukur dhat un uill vdes for ty :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 20:03:43
hahaha when I dream you are there ahhaha when I cry you are with one girl :P hahah
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 16-02-2007, 20:07:55
e rensishmne eshte kur enderron se e di qe ti bej realitet :D :D

un do jem ollueis me ty, pervec uen I em ne WC :D :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 20:28:00
ahahhahahuahahahaua hahahahaha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 20:46:48
cool  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 20:49:18
nice:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-02-2007, 20:57:54
Kjo lart eshte e mire fare. :)

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 21:01:43
kjo lart eshte  shum  puntore :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-02-2007, 21:03:11
:-[ :-[


Ca te bej?! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 16-02-2007, 22:12:10
e bukur
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-02-2007, 23:39:44
cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-02-2007, 00:11:17
uncool
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-02-2007, 00:21:11
ti jo po agnesa :D LOL


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 17-02-2007, 00:31:36
hahah  you are the WINER LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-02-2007, 00:33:52
gjithmon kam qen po nuk kan dashur ta pranojn humbjen kta tjert :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 17-02-2007, 00:35:01
hahah une po e prnaoj :S :P ose.... nuk e di :S
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-02-2007, 00:38:08
nuk ke  çka mendohesh ....futja vulë menjeher :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 17-02-2007, 00:39:16
une mendoj shum para se te vendos por a e di qfar???  nuk do ja vendos vulon mirpo do ehtoj me se parii

HETIMET VAZHDOJN  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-02-2007, 17:50:53
cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2007, 18:48:47
Shume simpatike kjo. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 17-02-2007, 19:10:56
EDHe kjo siper simpatike LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2007, 19:15:50
Ky siper duket  i zerrikshem. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-02-2007, 19:29:20
Keni nderruar 53x? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 17-02-2007, 21:50:00
siq duket paskan nddruar gjinin mir edhe unepo e ndrroj 

ky ketu eshte sexi :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2007, 01:23:32
Ju tu . :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-02-2007, 01:37:31
Ju tu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-02-2007, 02:24:41
ju thri. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-02-2007, 15:48:20
ju gomar LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 21-02-2007, 00:00:16
ju lop :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 21-02-2007, 00:12:35
E vogel por e mencur ama. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 21-02-2007, 00:13:51
i madh mirpo me pak i menqeun se uen :P  jo jo i madh dhe aq sa i madh aq edhe i menqun ky....:P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 21-02-2007, 19:12:04
kete siper po te ishte dhe pak me e vogel do e merrja nuse per vllain  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 21-02-2007, 19:15:44
sa vjet e ke te vellain
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 21-02-2007, 19:17:34
ne maj ben 13  :D


shi,shi fillove te interesohesh ti LOL  :P  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 21-02-2007, 19:18:29
ahahah po thash mos po del pakk me i madh dhe do e mirrja une do te lija pa vella hahahah LOL LOL(qenka i vogel)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 21-02-2007, 19:20:54
i vogel moj i vogel po te merr ne qafe ai  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 21-02-2007, 19:23:35
i vogel i vogel por .... nejse :P LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 21-02-2007, 19:58:19
agnesa adashja ime e lexuar pak me ndryshime

sy bukur...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 21-02-2007, 20:08:31
Buze bukur... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 21-02-2007, 20:11:19
kapele bukur... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 21-02-2007, 20:12:38
gjuh bukur :D :-[ :-[ :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2007, 21:57:37
cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 21-02-2007, 22:10:13
coolllllllll :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2007, 16:40:17
shume e mire dhe punetore :P :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 22-02-2007, 18:34:35
ky siper  hmmmmm:
nje vrime ne erresire  :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 22-02-2007, 18:41:55
kjo siper , ne pune gjasme rri kot aty ben sikur punon ....merr diten e punes qyl :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 22-02-2007, 19:15:55
Kjo siper shume i fut hunet anej knej...ca ke ti mi goce si e marr une diten e punes... :D :D :D

Pastaj qari me qederin fare pak i ndan...apo jo??? :P :P

Goce e papame kjo siper
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 22-02-2007, 21:23:56
 e  di kjo vet se q'eshte :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 22-02-2007, 21:35:40
vallai e di...por nuk e di c'a di ti!!! :D :D
kjo siper me pelqen per shume arsye por per nje ne vecanti
shume e embel duket  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 22-02-2007, 22:07:06
Ta vrasesh LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 22-02-2007, 22:18:20
ti t'a vrasesh
une ta vras
ai/ajo t'a vrasesh
por per ca ta vrasim se kuptoj?!!!!

Kjo siper...c'te them per kete, nuk ben me nena dy. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2007, 22:30:54
ju tu :D  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 22-02-2007, 22:53:45
o Lio jemi bo sikur me qene i shpi mer burre i dheut ca bohet kshu aman??....
na duket sikur i kemi gjithe motra e vellezer... LOL LOL LOL

ky siper si puci i vogel
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2007, 23:14:31
Une nuk kam moter. :D


Kjo siper punon punon. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2007, 23:22:14
kjo siper e mire e mire eshte ...punon si sahat :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 22-02-2007, 23:43:53
Ky parapraku paska rene ne dashuri, ilegalisht, me duket. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2007, 23:50:38
Kere Fluter e kemi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 23-02-2007, 00:21:07
Kere Fluter e kemi. :D

Tamam Flutur, dhe goxha kompliment biles. ;)


Ky parapraku eshte cun djalli (edhe ky kompliment, Lefteri.)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 23-02-2007, 00:27:18
Nuk ja une asi dalli me dy brina jooo... :D

Kjo siper shume kendshme. ;)(me te vertet e kam,si ty i kemi sa  gishtat e nje dore  ;))
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 23-02-2007, 03:36:51
Ky siper eshte Japrak fare :D Ky do jete i pari ne forum me semundje Seksuale :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 23-02-2007, 04:30:25
Kur shof qe ka shkrujt Lisa ne forum, e hap temen dhe them me vete "It's showtime" :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 23-02-2007, 05:27:34
LOL LOL

Ky djale shume rri neteve te vona pa gjume ....ku e ka hallin valle ...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 23-02-2007, 05:44:39
Kjo vajza nuk hakmerret, e ka vaj e byrek me te gjithe. :) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 17:07:30
kjo eshte elegante dhe keto  krahet i jan ngrir nuk po levizin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2007, 20:41:17
cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 22:16:13
this is cool boy is very nice and cute :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 23-02-2007, 22:19:31
agnesen ngjan ta kemi alltan ktu ne forum
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 22:21:07
mund te me tregosh qfar eshte alltan :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 23-02-2007, 22:22:21
ar mi ar
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 22:25:14
aha :D flm flm  per kompliment

ketu me duket me pska mbetur nje perqafim dhe ja nje ty se shum je i mir  :perqafim(eshte vetem nje mirpo i veqant) :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 23-02-2007, 22:37:01
epo kto te vecantat te bejne de edhe ty te vecante ;)
avajtu nje te pergjithshem ta jap une ty :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 23-02-2007, 22:39:25
Ky parapraku eshte tip intelekt dhe me ka munguar, ketu ne forum. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 23-02-2007, 22:41:09
:D :D :D po e pranoj :D :D :D tani u bene 2 perqafime qe ti kam marr :P uen jam duke i mbledhur :P vetem em jep ti jep :P LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-02-2007, 11:01:10
cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-02-2007, 12:47:24
Ice :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 24-02-2007, 13:11:05
"hot" girl  :O :O :O
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-02-2007, 23:52:43
cool :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 24-02-2007, 23:54:28
Ky siper qenka ftohur me duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-02-2007, 00:00:57
valla pak  po ...pse ku po e din  ore ti :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 25-02-2007, 07:20:30
Ky parapraku eshte trim!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 25-02-2007, 12:49:54
kjo eshte ....... mmmmmmmmm......mmmm e veshtir te gjesh nje fjal per te
shum shum shum e mir :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 25-02-2007, 18:35:28
Agnesa camarroke :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-02-2007, 23:58:49
kurse kjo lart marroqe :D asi.. seksi mendova :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 26-02-2007, 00:01:05
Ky ka marre dallash koheve te fundit. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2007, 00:10:01
cka eshte dallash see ...mos ke menduar kallash :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 26-02-2007, 00:25:39
Offff, ku je per kallash ti mo aman. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2007, 00:28:40
ehh ..me  ke  flas edhe un ...ku di kalamaji çka është kallashi see :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 26-02-2007, 00:51:24
Une jam per Paqe, nuk i dua armet :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-02-2007, 07:16:26
kjo është ....... mmmmmmmmm......mmmm e veshtir te gjesh një fjal për te
shum shum shum e mir :D :D

Flmd (me bere me turp, cupke) ja qe gjete disa fjale, sidomos fjalen shume. Thanks Again Agnesa.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-02-2007, 07:17:12
Ky parapraku nuk do armet, do kryqin e Hitlerit, ama. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 26-02-2007, 13:48:24
kjo prap a :P hahah nuk kam fjal pa koment (per te mir ama )
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 26-02-2007, 18:58:24
Trendafile kjo lart  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2007, 20:03:55
kjo lart karafile fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 26-02-2007, 20:17:33
ky lulu me therra hahaha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-02-2007, 23:19:22
Capkene!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2007, 23:35:38
Elegante :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-02-2007, 23:44:05
Ky ka fjale pak, ndonjehere pak si shume ama, mgjth fjale me mend. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2007, 23:46:25
pak pak po domethense ...apo joo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2007, 00:35:06
Genjeshtar. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-02-2007, 00:49:38
haha...:D Ky lart i mbushet mendja qe eshte rritur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 27-02-2007, 21:37:20
ky..... si ai atje :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-02-2007, 23:33:45
Kjo lart kaktus fare. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 27-02-2007, 23:38:13
me gjemba une a mos me prek se therresh
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-02-2007, 23:46:47
E mire je e mire. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-02-2007, 23:48:01
Kjo lart shum seksi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2007, 00:16:09
Ky i dehur. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-02-2007, 00:21:03
jo aq sa je ti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2007, 00:23:51
Une 24/7 jam,nuk me nevojitet rakia te dehem. :D


Ky lart ritet ritet. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-02-2007, 00:27:50
e di e di nuk ke nevoje ta thuash :D


Ky lart keto dite eshte rritur per nje MM me shum :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 28-02-2007, 00:44:28
Ky eshte das!!!!!!!!!!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 28-02-2007, 06:58:39
Ky per hesap te tij. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-03-2007, 23:51:21
Seksi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 03-03-2007, 07:29:25
Seksi :D

Flmd flmd. Ky parapraku eshte Huligan Shejtan qe do me jape lajthia, mua. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-03-2007, 07:45:36
Gazetare. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 03-03-2007, 08:13:07
e embel
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-03-2007, 08:24:27
i kripur. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 03-03-2007, 08:33:28
e vogel
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 03-03-2007, 08:35:50
Gishtoja. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 03-03-2007, 08:37:58
Geshtenja moj ! Behen ne atje ne nga vendi im.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2007, 14:18:58
se njof :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-03-2007, 14:54:53
Ky këtu është figure ndaj po i bëj nji Bejte te vockel :P

Erdhi Charli ose Lio në forum
Filloi te bënte sum-pozium

Gocave u ra ne sy menjehere
Dukej i respektushem e papotere

Kur ndonjë e ngacmonte si me shaka
Dukej sikur thoshte ik more maskara

Me në fund e pane qe ishte i parrezikshem
E futen ne valle si te ishte njera prejtyre fuqishem

Mos u mërzit si nga hera
Se për ty do këtë te tjera pranvera

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-03-2007, 15:08:26
 LOL LOL LOL

E solle koken ti more???????? :D :P

Shumë dhunshem u paraqite :D :D

Nejse nuk po them gjë për këtë se e di qe do beje ndonjë pizi kështuqë me mirë po them fjale te mira. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 05-03-2007, 17:22:42
Ky i shkreti ndodhet ne mes te stuhise dhe s'di nga t'ja mbaje. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2007, 17:24:35
Ky këtu është figure ndaj po i bëj nji Bejte te vockel :P

Erdhi Charli ose Lio në forum
Filloi te bënte sum-pozium

Gocave u ra ne sy menjehere
Dukej i respektushem e papotere

Kur ndonjë e ngacmonte si me shaka
Dukej sikur thoshte ik more maskara

Me në fund e pane qe ishte i parrezikshem
E futen ne valle si te ishte njera prejtyre fuqishem

Mos u mërzit si nga hera
Se për ty do këtë te tjera pranvera

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ujkooo...per ate qe rrin urt jam i parrezikshem ...ndersa per ata qe nuk rrin urt vaj halli per ta :D

Megjithate me  pelqeu poezia :)


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-03-2007, 17:35:01
Ky i shkreti ndodhet ne mes te stuhise dhe s'di nga t'ja mbaje. :P
Eh moj Elegance se c'ke dashur te thuash me kete vetem ti e di. hmmmmm: :P :P

Sa per kete charlien  vetem fjale te mira duhet te flas se ai LIo-ja ja nxiu pak faqen. :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 05-03-2007, 17:43:11
Cun i mire :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2007, 17:48:59
goce e keqe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 05-03-2007, 19:28:48
Huligan me floke te gjata. :P Zarar. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 05-03-2007, 20:43:18
Sa per dijeni eshte qose, po nejse kjo ketu me duket tamam si STEKE bilardoje
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 05-03-2007, 21:18:48
Nese eshte vet sikur foto'ja e saj eshte e rrezikshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 06-03-2007, 12:50:26
Mire se erdhe Diki. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-03-2007, 14:56:10
njeri i pafajshem :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 06-03-2007, 23:38:13
Yll fare, por tani yll ne nje ujdhese i vetem  :( ( se paku nga foto e avatarit) :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2007, 23:44:40
Kjo  humb nganjehere kshtu. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 06-03-2007, 23:47:43
Ky eshte  xhan ,por nje grimce kurreshtar per jeten private te kafsheve  :D O Lefto, a u more edhe nga nje autogram  kur i fotografove  apo me kamere te fshehte e bere ti  hmmmmm: Thjeshte : i rrezikshemmmm :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-03-2007, 23:51:30
kjo lart nganjehere gabohet ne  vlersime te te tjerve :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2007, 23:54:36
Ku perzihet ne punet e mbrendshme shum. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 07-03-2007, 00:09:34
perzihna perzihna ...:D


ky lart ....kopuk :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 07-03-2007, 05:26:45
Sa për dijeni është qose, po nejse kjo këtu me duket tamam si STEKE bilardoje

Cdo te thuash me kete, njehere?! :P

Meqe ra fjala, anetari para meje mbeti ne ishullin jetim. Do t'i arrijne floket deri ne b**** kur ta gjejme. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 07-03-2007, 20:47:28
Kjo lere lere spo e them se sme del faqa per pershkrim.Mbi te gjitha Super Goce e mire sa per info :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2007, 21:04:08
Sheqer hesapi. ;) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 07-03-2007, 21:19:56
ehhhh me ka len pa fjal....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2007, 21:26:07
Si borebardha. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 07-03-2007, 21:31:15
:P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2007, 21:38:48
Yll Shkodre. :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 07-03-2007, 21:57:26
Ky e ka menjen vetem per qef...  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 07-03-2007, 22:04:10
llokume  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 07-03-2007, 22:21:10
^^ Si shpirt. :perqafim


P.S Crystal, do shkosh ke festa e nenes ne Garfield this Saturday?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 07-03-2007, 23:44:40
naughty girl :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 07-03-2007, 23:46:55
^^ Me marsh te keqen. :D


Bad boy :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 07-03-2007, 23:56:15
ta marsha te miren :D


kjo siper ...e mire e mire eshte ...kur flen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 00:23:38
Ndersa ky gerhet kur flen. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Aida ne 08-03-2007, 00:30:54
Bekimi eshte shpirt njeriu! :)

Me ka thene ti gjej nje nuse por me ata kerkesa qe i ka ky ma veshtireson misionin! LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 00:34:28
pupupupu mos i trego te gjitha moj se na u vulos beqaria ne balle pastaj. LOL

Nejse... Kjo eshte AJO te cilen une e respektoj me teper nga te gjithe ne forum.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 01:55:14
Bekimi cun i mire dhe inteligjent  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 03:15:58
Na thuj dicka qe nuk e dime moj te keqen. :D :D

Lepurushen e kam gjitone, nja 50 km larg, kur vjen nga Kanada ama. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 08-03-2007, 03:20:29
une fjalet me te mira per bekimin.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 03:25:19
Ene une. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Syrgjyn ne 08-03-2007, 03:29:12
Ene unë. :D

LOLGjithashtu. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-03-2007, 03:38:35
^^ Si shpirt. :perqafim


P.S Crystal, do shkosh ke festa e nenes ne Garfield this Saturday?

Kush po e organizon? Se grupi jon knej e organizon ne Maj (me datën e Amerikes)...

Kte lart se njoh mirë veçse e di qe jeton ne Michigan me një vend kot fare  :D  :P j.k

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 03:39:44
Kjo lart dikur ka pas do avatare te llahtarshme fare. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-03-2007, 03:40:40
Si llokum me arra. :DP.S Kete ketej, hmm I don't know, but I dont really wanna go, sounds boring. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-03-2007, 03:54:53
Kjo lart ka një culo o nene o nene..  :puth


P.S. ty do t'marr me zor un..se kur e pyta mamin tat vitin qe kaloj më tha qe ishe me një shoqe se do kisha ardh..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-03-2007, 04:01:38
Kjo lart eshte nje goce, qe o nene o nene.. do ta kisha martuar :D


P.S Yeah I was at a friend in Hacken.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 08-03-2007, 07:38:19
E Embel si sherbet. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 16:23:36
E madhe si traget. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-03-2007, 16:47:28
trap hesapi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 08-03-2007, 17:55:04
Ky si Robinsoni LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 08-03-2007, 18:47:40
zonja forumit
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 08-03-2007, 19:12:54
Zoteriu i forumit :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2007, 19:33:21
Cuperina e forumit. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 08-03-2007, 19:43:07
Djalerushi i forumit :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2007, 19:48:23
Maca e forumit.  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 20:05:12
I shkathet the trouble maker  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 08-03-2007, 20:18:07
Nuk frikesohet. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 20:20:54
Patjetër qe jo e sidomos nga breshkat  :D
I papermbajtur  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 08-03-2007, 20:25:38
E zgjuar :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 20:31:04
E dashur e qeshur,inteligjente e mprehte  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 08-03-2007, 21:30:36
Seksi. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 08-03-2007, 21:32:14
Gjithashtu  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 00:14:44
e mbrapsht ...po ja kepute koken i del tjetra menjeher :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 09-03-2007, 00:17:08
tinzar LOL te merr mendjen me llafe dhe me lajthia :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 00:21:46
mmm nevrike :) ahahha mos ma merr per keq :)mgjs simpatike ma ha mendja !
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 00:24:12
E keqe. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 00:27:54
I pangopur per femra :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 00:29:04
Edhe me e keqe. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 09-03-2007, 00:30:38
vdekte gruaja jote e ardhshme per ty :D
dmth eshte djale i mire, shume i mire madje.. dhe kam respekt shume :perqafim

ps. Capkene, s'te marr gje per keq, jo :perqafim
jam icik nevrike, e di dhe vet :-[ :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 00:32:03
Kjo te heq kaptinen. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 00:34:41
i pangopur  LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 00:39:40
simpatik :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 00:42:15
gjithashtu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 00:52:20
ku me ke pare mua :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 00:56:57
me  kanë  treguar :D dhe gjithashtu shum e bukur :D


p.S. Po ti mua ku me  ke  pare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 00:59:19
tek fotoja jote ke 2 cope tek galerija :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 01:02:24
ehh ...ndoshta edhe une aty te kam  pare :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 01:12:23
kopuk. ve fotot e veta neper forum. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 01:13:48
ahahahahhahahah po jo si ty breshkat e amoralshme:)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 01:18:19
ky gomari nuk e ve foton e vet se ka frike se mos e zgjedhin  miss :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 01:21:56
Po per zotin jam i bukur sa edhe zockave i jau kaloj. :D


Ku siper ndjek ndjek. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 01:23:21
epshdielles ky siper :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 01:25:19
Kte lart e kam  si une.  :P Paramendojeni. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 01:27:16
ahhahahahhahha do marr flak dynjaja :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 01:31:44
le  te  kallet ...ka  kush e  shuan :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 01:33:20
elegant me duket ky siper :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 01:35:57
Boss thuaj  ...:D mos  u  frikso
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2007, 01:38:48
Rrenc. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 01:40:52
Boss Boss ma  mire  thuaj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-03-2007, 17:28:13
Boss. :P :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 09-03-2007, 19:31:14
Trendafile  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 09-03-2007, 19:43:57
Karafile. :D:perqafim  
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 20:16:32
nice girl :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 20:20:26
Kafshe. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 09-03-2007, 20:27:33
Insekt. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 20:43:10
Kafshe. :P


qy kafshe ...pse ti ca ishe me e mire  ee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-03-2007, 20:51:51
mmm interesant :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 20:58:32
simpatike :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 09-03-2007, 21:25:25
Kujton se eshte me i mire se mua. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2007, 23:55:57
Kujtoj joo ...po jam  :Dkjo lart mendon qe është e menqur  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 10-03-2007, 05:38:47
Ky lart është Çaplin. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-03-2007, 10:06:00
Nuk e njof por me duket djale gazmor. :) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 10-03-2007, 10:39:00
Shakaxhi...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 10-03-2007, 13:42:22
Çapkëne që ka merak lojëra (me mua nganjëherë)... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 10-03-2007, 14:26:59
sikur i ngjet atij Irenis qe ka qenë me pare :P
tip paqesor dhe zbavites duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-03-2007, 15:02:02
TNT dhe Seksi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 15:13:54
I mencur (keshtu thote [per veten e vet dhe keshtu po them edhe une.) :P


P.S. O Charlie, si i zgjuar qe je c'fare do te thote TNT?!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 10-03-2007, 15:28:45
Me pelqen te lexoj postimet e Elegances.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-03-2007, 21:48:36
I mencur (kështu thotë [për veten e vet dhe kështu po them edhe unë.) :P


P.S. O Charlie, si i zgjuar qe je ç'farë do të thotë TNT?!


e praaa ..kështu është ...:D


p.S. Elegance.. mjafton qe e di ajo qe i tash se cfare do te thot kjo TNT :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 22:07:36
TNT, Kafsheror dhe Seksi. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 10-03-2007, 22:52:53
Kjo sipër është partnerja ime në...seksionin e lojërave, kuptohet. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 10-03-2007, 23:01:57
Lumi eshte si engjell nga brenda jashte, shume i zgjuar dhe capken. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 10-03-2007, 23:20:06
Si ka mundësi nga brenda jashtë të ma shpjegojë kjo sipër që siç thashë ishte bandillja ime e kuizeve. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 10-03-2007, 23:50:03
shum i mir
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-03-2007, 00:33:24
TNT, Kafsheror dhe Seksi. LOL

vallai kujdes se me kafshu kafshoj  shum  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 11-03-2007, 01:19:58
ilegal vetem ne dashuri ky LOL se ne te tjerat eshte legal me pashaporte :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 11-03-2007, 01:28:21
Kjo sipër është shumë gazmore. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 11-03-2007, 01:36:11
he me te lumte ty, dalloke mire dhe pse jeton planete larg :P
vezhgues i denje :D zbavites i shkathet djali lart :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 11-03-2007, 16:54:24
Shume pak kam lexuar nga personi paraprak, por kam nje simpati per te,nuk e di kam pershtypje se eshte shumeee e embel :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-03-2007, 17:23:06
me te ëmbël nuk e di a ka valla Lady ....për veç se është edhe një tjetër këtu e ëmbël (ajo eshte omelsine Berati moo) :D


p.S. Lady është shum e veçantë këtu ne  forum ...komplimente Lady :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 04:22:34
^^^ I mire duket. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 14-03-2007, 04:37:07
^^^ e kam inat!   :@Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 04:49:28
^^^ Ene une ty! grrrrr


P.S Pse e ke vene foton tate ti atje duke lujt me byckat??? :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 14-03-2007, 04:57:53
Kjo sipër paska avatar të lezetshëm, pardon një çikë të lezetshme në avatar. :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 14-03-2007, 15:44:04
Nuk e paska më, e ndërroi. :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 15:58:11
^^^^ Nosy. :P


he re ti, ngele duke pare avatarin tim. :D :P


Edhe ti shume te bukur e ke. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Berni ne 14-03-2007, 16:36:18
cin kam te bukur une moj LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 16:38:08
Berno, une po i flisja Lumit, c'deshe ti ketu? :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 14-03-2007, 19:12:23
Kjo siper llukum mi llukum o LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-03-2007, 20:37:18
E embel si macke me kordele roze. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 14-03-2007, 20:56:46
E lehtë dhe fluturuese si një flutur. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 14-03-2007, 21:06:05
te gjithe jeni te persosur ne menyrat tuaja.... :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-03-2007, 21:09:14
I Pelqen Dija & Intelekti. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 14-03-2007, 21:37:14
te gjithë jeni te përsosur ne mënyrat tuaja.... :)

Më ka takuar mua një vlerësim se ish sipër. Pasi s'më njeh s'dite ç'të thuash. :P

Kjo sipër, s'ka fjalë, është elegante. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 14-03-2007, 21:42:06
I cmendur pas lojes  :D

 :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 14-03-2007, 21:53:54
 :perqafim Kjo sipër ka një nofkë shumë të lezetshme. Aq bukurtingëllues është që shpesh e pëshpëris në vete: Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina, Sorelina. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-03-2007, 21:57:46
Ky parapraku eshte tiger ne lojra. Dhe sa per mua, ke gabuar: une kam fjale PLOT! :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 14-03-2007, 22:00:24
Unë e pata fjalën për atë Dijen së cilës ia citova postimin. Kurse për ty që ishe sipër thashë se, s'ka fjalë, je elegante.
Kjo sipër duhet të rikthehet një faqe prapa. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-03-2007, 22:13:39
Ky lart i ka qef hugs. :D (nga avatari dmth :D)


:perqafim 
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 14-03-2007, 22:32:15
perq
Sa mirë e di kjo sipër. Ama kjo sipër edhe duhet ta kthejë atë avatarin fenomenal që e pat disa orë apo ndoshta disa minuta. :P
Kjo sipër ka pasur një avatar të mrekullueshëm por tash e ka një avatar fëmijëror. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:08:43
këtij sipër i pëlqejn lojrat shum :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 00:17:21
Lumi, cilen kete mo? :DCharlie, sharap ti. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:19:51
haha...pse nuk po e ve ate me glasses se te rri me  mire  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 00:21:43
Pse edhe me glasses Hot jam une. :D


P.S Hajde se e ver une ne MSN :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 15-03-2007, 00:22:51
Eeeeeeh edhe kjo qenka shumë e bukur. Më duket se e njëjta femër ishte në atë avatrin që më pëlqeu mua. ;)
Kjo sipër po bën alamet avatarë. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 00:34:53
Pse edhe me glasses Hot jam unë. :D


P.S Hajde se e ver unë ne MSN :D

haha...jo joo me  glasses lluuking terribell :D :P 
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 15-03-2007, 00:56:54
Ti sipër nëse janë glasses syzet atëherë varet çfarë lloji vendos. Nëse janë të bukura syzet (e që po më duket për ty s'paska të tilla :P) atëherë është shumë hot edhe kjo sipër sipër teje. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 01:30:51
haha...jo joo me  glasses lluuking terribell :D :P 

No I don't. :(


Lumi, i njejti person mo. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 01:37:19
dont cry ...be happy :Dkjo sipër hot është hot ene with glasses :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 01:41:46
Ku po qaj mo?? une kisha sad face, jo crying face.. Dashke gjyslyke ti me duket mua. :D Po nga ato gjyslyket e medhaja. :DKy lart eshte shume i keq... papapapa mos ta kesh ne dere. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 01:47:00
haha...do mi kishe borrow ti nese do kisha patu nevoj per gjyzlyke :D 
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 02:21:10
Jo jo s'te bëjnë te miat ty se s'i kam per qorra unë. :D :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 15-03-2007, 03:15:23
I bukur ky avatari yt sweetness.  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 15-03-2007, 03:18:00
Ky sipër ka plotësisht të drejtë.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-03-2007, 04:15:31
Ky parapraku ate perqafimin e madh do ma jape mua se me ka shume xhan - vetem nje Elegante mezi e ka. :) :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 04:43:50
Dije & Lumi, thanxxx :) :-[:perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 15-03-2007, 04:53:19
Kujt i jepet mundsia te perqafoj kte lart ka lind me kemishe i themi ne  :D


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 04:55:57
Kujt i jepet mundsia te perqafoj kte lart ka lind me gjithë rroba, i themi ne. :D :PP.S Deksha une per avatarin tat.  :perqafim :-* :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 15-03-2007, 13:07:48
Vdeksha une per avataret tuaj. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-03-2007, 15:18:16
Profesionist qe merret me  vibracione :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-03-2007, 15:50:45
^^ Koput. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2007, 15:59:41
duke pare fotografine shume seksi me duket... :P :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 16:02:19
Genjeshtar me duket. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2007, 16:08:32
E mirë se thashë te behesha pak si ty po nuk te le rradhë ti . ;) :P

Edhe ky  rrenacak duket. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 15-03-2007, 17:33:18
Ky sipër duket dashamir i lojës "Need for Speed". :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2007, 17:35:49
Edhe ky duket sikur ka idhur macokun Grinfild... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-03-2007, 21:18:21
Nje tip qe mos te rente ne dere, sa Stereo qe eshte. He se bej shume shaka. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-03-2007, 21:19:41
E kendshme  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2007, 21:19:58
E zonja. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 15-03-2007, 21:21:48
i Zoti   :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 00:01:09
e rrezikshme ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:15:11
I keq. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 01:41:44
e keqee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:45:08
Koput. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 01:47:00
kopute :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:48:12
budalla
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 01:50:52
budallaqe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:53:30
injorant
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 01:56:42
injorante ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 01:58:26
leshmadh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 02:01:10
leshmadhe ....ne mbrendesi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 02:32:00
edepsez :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 02:34:07
edepseze :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-03-2007, 02:41:45
he mre ju boll se na cat vesht...


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 02:44:00
mbylli nese nuk do te degjosh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 16-03-2007, 02:44:03
charli sheen...... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 16-03-2007, 05:25:00
Me kostum. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 16-03-2007, 11:41:35
Kjo si flutur me shume ngjyra ylberi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 16:38:15
e mire duhet te jete  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 16-03-2007, 16:50:54
I mire por i mplakur duket. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 17:09:49
Elegante duhet te jete :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 17:37:11
Plak i keq. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 17:42:55
plake e keqe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 17:54:51
Ik mo ti genjeshtar. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 17:58:31
kjo lart mjaft rude duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-03-2007, 17:59:30
Jo mo s'jam rude, ti je. :@:perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 18:04:05
je pak jee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 16-03-2007, 18:10:03
Charlie & SwEeTNeSs pse nuk hapni nje teme vec per ju te dy ku mund ta shani njeri tjetrin me lirshem...  :D


Ore ti lart me cfare jeton ti?? Dmth cfare han ti ne ate shpelle gura?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-03-2007, 18:17:31
haha...me  bjen Sweetie nga pak  buke kur i bjen  kesaj ndermend qe jam  gjall dikund :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 17-03-2007, 20:06:43
I dashuruar ilegalisht LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 20:10:16
^^^ Si shpirt. :) :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 17-03-2007, 20:12:01
E Embel por seksuale. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2007, 23:12:29
Elegante dhe Seksi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 23:13:21
in love edhe ilegal. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2007, 23:18:13
in love po ...but in juuuu :D e ilegal meybe :P


kjo  lart meje ...Sheqerke shqiptare ....a ka me  mire  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-03-2007, 23:24:25
^^ Ky ka qejf te me beje qefin mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 17-03-2007, 23:26:04
Nice shale  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-03-2007, 23:26:50
Kur sho  këtë nëpër foto mbetem  pa fryme fare :D

 :-* ylli
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 08:30:44
gjumash. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 18-03-2007, 09:26:31
^^^>>>> ?  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 16:41:06
Ky lart s'po di cfare po ndodh me duket...?! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 21:47:48
Kjo lart e di ....Sweetie cfare ndodhi tash  tregom :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 21:59:29
As une s'e di. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 22:02:59
Kjo lart asgje nuk di ...kot e mban  kokën :D 
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 22:05:32
E mbaj per bukuri, ca kot thua ti.. :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 22:11:35
Kjo lart..  nga jashte e ka koken  e  bukur po nga mbrenda e ka bosh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 22:21:58
Ky lart gjithnje me shan. :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 22:26:32
ju started first :D  Kjo lart e mire e mire eshte ...edhe HOT gjithashtu :Dp.s. kur i bere floket pink ti mi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 18-03-2007, 22:45:44
Dje, te pelqenjne? :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2007, 22:51:15
Noooo :P :D kthej  si i ke pasur  prap :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 18-03-2007, 23:34:54
Ky lart eshte Prishtinali  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 19-03-2007, 14:00:02
Nuk e njof. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 19-03-2007, 16:45:12
Ky po me kte gisht mbeti  :P

P.S. Jam CrYsTaL TeaRs  :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-03-2007, 17:32:43
Epo kshu eshte kur ndryshon emrin. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2007, 17:34:05
e mire si embelsire.... :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2007, 18:11:14
I shpejte i shpejte. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-03-2007, 18:42:02
Djegs shume djegs  :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2007, 19:03:00
E paparashikueshme. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 19-03-2007, 19:25:13
c'esht ky spec mo lefter ?  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-03-2007, 20:42:31
ky lart vdes i cik me kenue  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-03-2007, 20:47:16
kjo gjithe xixa e gjitha ylla... :perqafim :perqafim
shume e mireeee ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-03-2007, 21:04:11
Me gjuhe perjashta. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-03-2007, 21:09:37
Kishe ndonje gje ti me gjuhen time,,, :D :D :D

Kjo me shume ngjyra dhe me nje forme shume te cuditshme te pjesen se siperme te kurrizit te flutures,
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 19-03-2007, 21:13:31
buze bukur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-03-2007, 21:17:46
eh smiley pak nga kronike ne gur  :D :D :D

Kjo sic ka emrin & nick name-in ka edhe edhe shpirtin :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 19-03-2007, 21:57:36
me avatar sexy  :D
dhe shpirtin njashtu e ka  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-03-2007, 22:07:50
E Dashuruar dhe e Martuar me Tigrin. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-03-2007, 22:12:51
kjo siper i thashe ndrysho avatarin se krijon panik  LOL LOL

Erlehta si e kam shpirtin une mi  LOL LOL epo kisha degjuar shume po shpirt sexy nuk kisha degjuar hahahha me kenaqe fare

si shpirt si shpirt je :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-03-2007, 22:41:02
e mire e mire  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-03-2007, 22:48:05
ky ngeli po rob i eger  :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-03-2007, 22:54:53
prap kjoo ...:D nuk kam  komente per te :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 19-03-2007, 22:57:00
po per mu ke ti rob i eger :P
ec pra kthehu ne boten moderne :D boll e ushqeve veten ferrave e pemeve LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-03-2007, 23:01:33
per ty  kam  po kam  frike se nuk mi ze forumi  fjalet :D aq shum  qe  kam   :perqafimme  nje  fjale  po i  perfshije te  gjitha ... I llov juuuu ....:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 19-03-2007, 23:05:19
qyqja cuno une kam frike te them luv u 2 :D jo per gje, por dashuria jote eshte ilegale, e po u bera bashkepunetore ne krim kam frike se mos me fusin ne burg :P

cun persembari :engjell: tamam si Charlie's Angels :P

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-03-2007, 23:06:43
 LOL LOL LOL
s'kam c'te shtoj po ja fus nje naten e miren dhe gjume te embel te gjithve,. :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-03-2007, 23:10:38
ti lart ...nate pafsh endrra me ngjyra :DSmiley ...une  timen e thash ...tash  ty te mbetet te vendosesh :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 19-03-2007, 23:14:38
kur te shoh unazen me diamant te shoqeruar me dashuri legale, atehere po qe i kemi punet ne vije une e ti :P

deri atehere, hajt pra dhe nga une naten e mire dhe gjume te embel :engjell: pacim "dashuri ilegale" :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-03-2007, 23:20:37
mire mire ...po e sho se nuk do te hysh puneve ilegale ti ...:D naten edhe ti hajttt....:P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 19-03-2007, 23:43:09
^^njeri koti. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-03-2007, 00:28:23
Kjo nuk e ka idene se sa shume e resepektoj. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 01:50:43
^^^ Mund te ma thuash?! :D:perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-03-2007, 01:58:49
Nuk nuk. Se te rritet mendja pastaj. LOL

:perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 02:22:32
shi dreqi.. po jo mo jo se ti e di qe mendja s'me eshte rit ndonjehere... gatitu ne vend me rri. :D :D:-* folt :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 20-03-2007, 03:31:48
Edhe ty fol folt (http://graphics.hotmail.com/i.p.emlips.gif) hihihi. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 03:46:53
hahahahaha thanx Lumo :P:perqafim


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 20-03-2007, 04:47:28
Kjo e konsideron veten te embel por eshte nje piperke qe... :P :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 20-03-2007, 04:58:18
Kjo sipër është edhe më e ëmbël kur i heq takat. :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 04:59:54
Elegante, ca te bejme aman, edhe piperke do behemi. :D :P


Ky lart eshte shume i dashur. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 20-03-2007, 05:22:22
Kjo sipër është e lezetshme, piperkë më a çka ishte. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 20-03-2007, 05:44:27
Ky poshte me "akuzon" qe vesh taka. Ku kam taka une ore?! Ja tani jam kembe-zbathur fare. ;) LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 20-03-2007, 18:18:50
Kjo i ka qejf detajet. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 18:22:40
Ky shti hundet cdokund. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 20-03-2007, 18:30:28
Ky lart shume pervelues :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 18:35:41
Kjo nderron burrat shum shpesh. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 20-03-2007, 18:39:08
^^^>>>  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 18:53:20
Ky lart i pakuptimte... hmmmmm:

 :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 18:53:33
Ky lart i pakuptimte... hmmmmm:

 :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 18:54:58
Kjo ta heq kaptinen. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 20-03-2007, 19:02:10
Ky lart i pakuptimte... hmmmmm:

 :D :D :D :D

pse moj cupe ?  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 19:04:20
Po ste kupton ore. :D

Ky lart shum  dasmor. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 20-03-2007, 19:07:08
pershesh hangra pershesh hangra
o me speca t'djegse... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 19:07:16
ky lart pervelon vetem me te pame imagjino ta kesh afer  LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 20-03-2007, 19:08:21
^^^ spo te kuptoj... :S
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 19:13:42
E pat me mu ajo se ajo GUXON :DPrap nuk kupton ky siper. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 19:14:25
E kisha me lefterin po paske postu me i kohe... :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 19:15:45
Krejt buze eshte kjo. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 20:22:15
gjithe speca osht ky gjoja :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 20-03-2007, 21:05:12
Kjo paraprakja eshte nene e nje cuni 3 vjec e gjysem. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kisss ne 20-03-2007, 21:08:49
Kjo paraprakja është nene e një çuni 3 vjeç e gjysëm. :)

what ? huh ?  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 21:51:52
Ky i bekuari. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2007, 21:53:03
kopuk ....:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 22:12:45
Eleganca sa per informacion djali im ne 3 mars mbushi vetem 3 vjec qe keshtu, nuk ka bere as 3 e nje muaj e jo gjysem  :D :D

Charli eshte flori djale dhe e them vertet, eshte nga ata qe mudn te besh cdo lloj shakaje dhe kurre nuk e keqkupton apo te irritohet...keshtu qendro charli stoik rrushi :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2007, 22:15:44
Kjo genjen per Charlien. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 20-03-2007, 22:16:25
Dhe ti si charlie je  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2007, 22:20:30
e rrezikshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 20-03-2007, 22:22:39
Ahstu eshte vertet....Erlehta errenda e kam shume xhan... :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2007, 22:35:00
buze te mira  ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-03-2007, 22:36:41
Ky larte eshte koke kdhe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2007, 22:40:18
koke cka ..... :-[


Kesaj lart nuk i mirret vesh gke nganjeher :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-03-2007, 22:41:33
Cdo nje kopace ti ore :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2007, 22:46:11
Kjo lart ende vazhdon te flas si ne enderr :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 20-03-2007, 22:48:03
Po po virtualisht :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 20-03-2007, 22:50:14
iiiiiiiillllllll je :D


:perqafimTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2007, 22:50:37
Kjo lart ....sdi ca te them per tee ....u huqur fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 21-03-2007, 07:15:15
Ky eshte njeri guvash, mgjth goxha inteligjent si per guvat qe eshte. ;) LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 21-03-2007, 07:24:39
mesa kam pare eshte...: cool
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 21-03-2007, 07:54:14
Kjo lart llapazane e madhe eshte,... shume shume. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 21-03-2007, 08:03:36
ty sta kaloj ma...rob zoti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-03-2007, 09:02:27
Rebele :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 22-03-2007, 18:03:58
Sa her qe te shkruash ke kjo tema, gjithmon Charlie'n e gjen. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 22-03-2007, 20:50:59
Ky sipër e ka hapë këtë temën. :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-03-2007, 21:07:03
femij i keq. :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 22-03-2007, 21:15:28
Lazdravicë e përgaztë. :P :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 22-03-2007, 21:23:16
e du shqyp un bre :P


hahaha j.k :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2007, 03:04:57
rude ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 24-03-2007, 12:50:34
cool ky shumm :D dhe i "rrezikshem "
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2007, 12:58:22
edhe ti je  kull :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2007, 13:01:01
Krejt akull  :D, por jo i rrezikshem  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2007, 13:10:31
kjo lart nuk e pranon te verteten kurr :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2007, 13:13:50
Ky i thote deshires te vertete  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 24-03-2007, 13:15:22
Ky sipër është luftëtar i së vërtetës SË TIJ. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2007, 13:18:34
ti lart rri urt aty :DKenga ...hajt se bohet mire ndonje dite bohet :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2007, 13:18:47
Ky sipër Charliet, ka perzi Charlien me mua  :P


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2007, 13:20:25
tash edhe ti e  perzivee krejt :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2007, 13:23:41
Charlizë, po e shiqove me mire  e kupton ndoshta qe se kam perzi  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-03-2007, 13:28:17
hahah...kjo lart nganjeher flet te verteten :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 24-03-2007, 15:51:51
ky lart gjithmone genjen  :P


ndersa kjo poshte edhe me shume genjen  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 24-03-2007, 15:56:16
LOL LOL  nuk besoj , por ky lart siur te bente mungesa ne shkolle sikur ben ne forum do mbetej gjithemone ne klasen e pare  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: shkenctari nr 1 ne 24-03-2007, 16:27:39
ndesa kjo larte sikur te bente mungesa ne shkolle sikur bene ne forum do te perjashtonin prej shkolle  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ladyx ne 24-03-2007, 16:28:59
Ky lart bene kritika e  fjalen vetkritike se ka mesuar ende  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 24-03-2007, 19:43:38
Kjo sipër është udhëtuese e pasionuar. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-03-2007, 21:53:17
Pershendes kete lart. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 05:37:29
Puth kete lart :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 25-03-2007, 08:51:54
Ia shkurtoj mjekrën këtij lart. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 25-03-2007, 09:00:34
I'a marr krahet ketij lart, ta perqafoj. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 12:02:44
edhe e mire edhe e keqe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 13:29:44
^^^ Di vetem te luaj. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 25-03-2007, 14:34:56
Kjo eshte mistrecke. :P :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 16:31:05
^^^ Di vetëm te luaj. :D

mvaret se si deshiron te luash ti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 16:44:29
dinak :P... apapaaaa çfarë mashtruesi moj, s'e bo nëna! LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 16:50:23
pseee mojj ...i urt jam une :D


kjo siper e keqe :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 16:58:13
Dinak i keq.. papapapa s'di ta mbaj gojen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 17:01:16
edhe ty te erdhi rendi eee ...:D kjo lart shum  rude :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:02:44
shtrigaq i keq :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 17:04:43
shtrige e mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:06:22
ahhhh kjo po qe me pelqen :P

njeri i eger, por teper i avancuar me zhdukjen e gjurmeve :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2007, 17:08:41
haha ...e praaa po duhet nganjeher ashtu :D


kjo lart e mire e mire  eshte
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:13:03
P.S Charlie mos mi  fshi postimet! jarge:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:16:08
prush :D

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:17:25
Zjarr. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:20:51
troublesome :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:24:29
Me djegst se ky spec ne avatar qe kam. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 25-03-2007, 17:30:55
seksi bomba :D LOL LOL

 :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2007, 17:36:44
T'myt per se gjalli. :D :P

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 17:41:09
maskara :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 25-03-2007, 18:50:32
Çikë pa ngjyra kjo sipër. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 19:41:47
S'kam ngrene buke. :D


Do hugs :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 25-03-2007, 20:02:42
Yes I do. :D
Give me, hurry up! ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-03-2007, 20:05:07
ok ok :P:perqafimTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lumlumi ne 25-03-2007, 20:13:26
From me too. perq perq perq

Kjo sipër përqafon në mënyrë shumë "hugiste". :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-03-2007, 09:02:41
Ky para meje shumë fatlum. :d

perq :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 09:47:18
Kjo para meje shume analiste.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-03-2007, 09:48:53
Ky parapraku me ka munguar, te pakten bashke s'kemi folur njehere, ka ca kohe. ;)

P.S. Hej, pse analiste une?! :P

perq
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 09:52:11
Edhe kjo me ka munguar,po une hap hap faqe neper tema tjera nuk pash emrin tim askund. :D


P.S Ashtu e  kam njefar pershtypje. ;)Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 26-03-2007, 10:13:15
Ku lart,mafjoz  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 10:19:34
Kjo lart genjen  nga pak  :P,vetem qe te largoj konkurrencen .Don te me mbaje per vete. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2007, 11:17:31
Ky lart mendon qe  ja  kam  friken  :D  ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 26-03-2007, 11:19:10
^^ Dreqi ta haje. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 11:21:08
E menqme e menqme. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2007, 11:22:48
kopuk  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 11:27:40
Hajn. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2007, 11:29:30
ty nuk ta kaloj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2007, 06:34:54
Ja kalon ja kalon. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-03-2007, 07:04:33
edhe ty te erdhi rendi te flasesh eee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-03-2007, 19:12:36
Jo keq jo keq. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-03-2007, 20:01:11
Per kte lart m'ka marre malli.. kam kohe pa fol dhe pa e pare  :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 27-03-2007, 20:03:39
Ene mu m'ka marr malli per kete. :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-03-2007, 20:06:28
Per kte lart se dija qe m'dashka kaq shume  :-[  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-03-2007, 20:13:24
Për këtë lart, s'e dija qe me dashka kaq shumë.


P.S Crystal, me tregoi babi makinen tate te re, ia kishte treguar babi jot, edhe s'ishte si ajo qe me the ti mua qe do blije... Nejse edhe një gjë tjetër, si do ta vinin emrin ty para se te vune këtë qe ke tani? :D :D LOL LOL


P.S.S Beko, pse s'je online ti?   :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-03-2007, 20:39:54
Kjo paraprakja eshte shume kurreshtare, te gjitha do t'i dije. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-03-2007, 20:41:09
^^^ Kjo lart s'e di qe une e di por dua qe ta thote ajo. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-03-2007, 21:14:07

P.S Crystal, me tregoi babi makinen tate te re, ia kishte treguar babi jot, edhe s'ishte si ajo qe me the ti mua qe do blije... Nejse edhe një gjë tjetër, si do ta vinin emrin ty para se te vune këtë qe ke tani? :D :D LOL LOL


E di, s'më pëlqeu ajo qe te tregova se si kam qejf makinat qe jan hatchback... nga e more vesh ti ca emri do me vinin mua? Ik mi, se ta futa nji shqelm...nuk e them!  :PP.S. Ndryshova menje... s'me ka marrë malli hiç, ja futa kot!

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-03-2007, 22:36:52
^^^ Kjo lart s'e di qe unë e di por dua qe ta thotë ajo. :D :D

Nje cike me sqaruese heren tjeter se s'merret vesh sec po thua. Duke pire e ke shkruajtur kete?! J/K.

Kjo poshte meje ka blere makine te re (une them poshte sepse postimet e reja i kam gjithmone ne fillim te faqes, jo ne fund.) Ta gezosh makinen e re Kristali! ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 27-03-2007, 22:43:02
nga e more vesh ti ca emri do me vinin mua? Ik mi, se ta futa nji shqelm...nuk e them!  :P

P.S. Ndryshova menje... s'më ka marrë malli hiç, ja futa kot!Babi jot i kishte thene babit tim. hahaha. I was cracking up when he told me the name. LOL LOL


P.S Come onnnn, I miss you and I know you miss me too. :D :perqafim :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-03-2007, 05:49:00
kopute :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-03-2007, 05:54:50
mistrec kalama
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-03-2007, 05:57:08
capkene kalama :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 28-03-2007, 12:08:51
Ky si shume flet...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2007, 12:09:58
Kjo si  shum me kristale. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 28-03-2007, 12:12:47
Ky spo din ca po fol  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2007, 12:19:50
Kjo din mire se ca them une. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OXSA ne 28-03-2007, 12:38:53
qa kini more,, a mos keni TEMPERATUR????? :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-03-2007, 12:46:22
S'e njof. :(


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OXSA ne 28-03-2007, 12:54:08
kan????  (?)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2007, 16:34:04
Objektin qe e shef perpara se njef,as une jo. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OXSA ne 28-03-2007, 20:46:52
Lefter ku je mer kapiquzzzzzzz :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 28-03-2007, 22:55:15
Ky parapraku dashka qe une te vdes, por une kam respekt dhe i them qe ate deshire qe ka per mua, ta kete per veten ne rradhe te pare! :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-03-2007, 06:06:14
Mire i ke thene :D


kjo lart nuk ben me vdek jooo ...larg qoft ajoo pune :D  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 06:22:30
mos bre kush me ra per koment :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-03-2007, 06:27:28
he re ti ...paske ardh ee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 29-03-2007, 07:10:55
Per habi me ka pelqy nje postim i ketij lart  :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 07:13:14
se njof drejt me thene :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-03-2007, 08:29:35
Për habi më ka pelqy një postim i këtij lart  :D :P

haha..cili qenka ai postim ashtu :D Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2007, 10:13:03
Genjeshtar i papermiresueshem. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 10:14:50
cun me namuz :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2007, 10:19:02
Kjo me duket si tutti frutti. :D Krejt lezet.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 11:54:54
Ky eshte i arte si Oskari. :) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-03-2007, 12:05:09
Kjo siper njesh fare  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 12:21:14
Kjo paraprakja gjithmone hap shume tema te mira. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2007, 12:32:18
Skam koment. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 12:33:29
Mbaruan llafet e bukura do nis nga ato te shpifurat tani :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 12:34:14
Kjo nje rreze dielli mes luleve te diellit. :)  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2007, 12:43:53
Kjo syte si shpate. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 12:44:50
oh rrofsh rrofsh po dhe ti sje mbrapa jo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2007, 12:47:50
Kush une a kjo? :D


Kjo se di qe une jam perpara. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 12:51:30
ti po ore ti ke dale jashte standarit se aq para je :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 13:09:01
Kjo thote qe jep masazhe shume te mira. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-03-2007, 16:45:30
Edhe 2 muaj tjere, dhe do ma kaloje edhe mua per nga postimet. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-03-2007, 16:47:25
edhe 2 muaj te tjere edhe do i keputet fare gishti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-03-2007, 16:57:02
Koke qepe. :D :D:PTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 29-03-2007, 17:01:49
Koke qyp. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-03-2007, 17:01:58
Si rrushe  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-03-2007, 17:03:49
Si rrushe  :perqafim
E kisha per Nafijen  :D

Bekimi si portokall  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:02:37
Si lulkuqe. :D:perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 08:09:54
kopute :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 30-03-2007, 08:11:58
mosssssssssssss dreqi prape ti re :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:12:43
ca ke ti re???

budallaTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 08:20:42
shyqyr qe nuk me  thua mua ato fjale :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:24:12
uaaa patriotja... sorry se e kisha per kete koqen lart. :D


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 08:29:56
hahah....vajzoo kujdes fjalorin  se te  editoj  :D LOL


kjo lart shum rude duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 30-03-2007, 08:30:24
moj sheqerke ca jane keto koqkat me te keqen :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:33:36
moj sheqerke ca janë këto koqkat me te keqen :D :D


Po ca gjithnje qe flas une, ky kjo keshtu kjo ashtu, nothing nice to say about an angel. :D


Ky lart meje shume djal i mire eshte. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 08:38:26
kjo lart shume e keqe duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Dalber ne 30-03-2007, 08:41:17

Po ca gjithnjë qe flas unë, ky kjo kështu kjo ashtu, nothing nice to say about an angel. :DKy lart meje shumë djal i mirë është. :perqafim

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu

zemra mal mu be :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 08:45:58

zemra mal mu be :D :DPo ti zemren mal e ke. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 09:07:15
Kjo lart ka zemer te vogel po te keqe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 09:09:18
Ti e ke te madhe edhe shkemb. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 30-03-2007, 11:05:50
Mekatare  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 30-03-2007, 12:08:51
Pweety  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2007, 12:48:47
Sweety  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 30-03-2007, 13:25:12
Ky lart add motren time on myspace por ajo s'do ta add-i. :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 30-03-2007, 17:48:54
Kjo lart duhet ta ruje motren nga syni keq. :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 30-03-2007, 23:51:23
Edhe 2 muaj tjerë, dhe do ma kaloje edhe mua për nga postimet. :D :D

Mos ki merak se s'ta kaloj. LOL Ky me siper qe po citoj, cun i bekuar, pra. :) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 30-03-2007, 23:55:36
Kjo siper vajze me goxha ambicie... ;)

 :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 31-03-2007, 00:06:36
Kjo sipër vajzë me goxha ambicie... ;)

 :D :D :D

WOW Goxha kompliment, po nej gje s'kuptoj: ne fillim e ke shkelur syrin te pohosh ate qe po thua dhe pastaj ke qeshur (3 here biles) me te madhe. S'te marr vesh! :)


Kjo paraprakja eshte kinge!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 31-03-2007, 03:19:24
Sa energjike qeke sot eleganca...me jep edhe mua i doze.
tani une gjuhen e shenjave nuk do te te shpjegoj , dhashe nje mendim dhe ato ikona ishin si efekt i "Bar Kafese",
besoj mos ti kesh keqkuptu se vallahi veshtire me u kuptu me ty.... :P

 :) :) :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2007, 04:05:23
Nuk e njof.  :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 31-03-2007, 04:13:38
pune e madhe fort :P te njohim ne ty :D
shume rude ky siper me ate avatar LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2007, 04:17:13
Avash se tu keputen zorret nga te qeshurit. :D

Dinamit eshte kjo qe s'me njef. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SmiLey ne 31-03-2007, 04:32:19
mos qaj hallin e zorreve te mia, se s'keputen për atë arsye, jo :P
po qaj hallin vetes tate se mos te perfshin dinamiti :P e zhdukesh pa nam pa nishan ri LOL :D

ketij i rre menja se eshte warmaster ohoho: :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2007, 04:41:45
Kesaj me duket se i ka zene truri ne ndonje vend kallo dhe i duhet te vere nej kallep TNT qe ta cliroje. :D :P


Per te tjerat ka kohe per me fol. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 31-03-2007, 05:50:40
e njof e njof...hajt mo
 :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 31-03-2007, 05:55:05
moj sheqerke ca janë këto koqkat me te keqen :D :D

Ahahahahhaaha ahahhaahhah
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-03-2007, 06:35:33
ohh ..kush me ra për koment ...:D Kjo lart i ka fiksim djemet e eger :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 05:25:44
parahistorik (sipas fotos en avantar)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 01-04-2007, 08:37:26
E embel dhe e mprehte! :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: agnesa ne 01-04-2007, 08:42:31
e bukur dhe si gjithmon elegante
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 01-04-2007, 10:42:34
interesante dhe e sjellshme
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 10:44:30
Shum e dashurume. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 10:46:38
Zemer mire. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 10:49:04
Zemergure. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 10:51:20
Jo genjeshtar. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 10:52:53
E meshirshme. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 10:57:18
Jo i keq. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 10:58:30
E dashuruar marrezisht ne mua. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 11:05:12
 :X :X
 :-[
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2007, 11:07:50
alla tash u vertetova se shum po genjejke kjo. :D


Mi tu mi tu. :X :X :-x :-* :XX perq :lule :puth :love:........ :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 01-04-2007, 16:50:31
Rrenc :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 01-04-2007, 17:55:14
Paska dale nga guva dhe i eshte kthyer civilizimit. Amin! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2007, 03:13:22
E mire e mire, :D por ka edhe me te mire... :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 08:56:19
 LOL LOL LOL LOL LOL


e mira /i miri s'ka fund mo...

Ky siper  hmmmmm:, po ja ta shof, ta rrotulloj....mire mire si bebush si o, o shume i lezetshem....po me ate gishtin vallaj qe ka drejtu me ke e ka pas xhanem??? hee :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2007, 09:11:52
E mire eshte nuk kam pse ta shaj se nuk shahet jo per gje... :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 10:12:55
I Paturpshem fare. Pak jo-xhentil, gjithashtu. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 10:22:50
e verteta lakuriqe dmth i Paturpshem??


Kjo siper nga flutur ne imazh...po me pas?

E kendshme vetem se pak me shume se c'duhet kurioze  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 10:29:43

E këndshme vetëm se pak me shumë se c'duhet kurioze  :P

Now that's the pot calling the kettle - Black! Shiko kush flet kjo goca qe me beri 50 e kusur pyetje ne intervisten e saj dhe pjesen me te madhe i kishte nga ato te nxehtat. LOL Ke goje ti te thuash qe une jam shume kurioze mi?! Une jam kurioze - s'po genjen - edhe ti s'je me pak jo. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 10:45:22
Ti mi shoqe ngaterron e thene kshu me zhargon "kekun me byrekun", gjithsesi ashtu sic une u shpreha per ty je e lire edhe ti te shprehesh per mua....Intervista jote nuk rridhte aspak nga skutat e kuriozitetit tim...ishte komplet dicka tjeter....

PS: Dhe dicka tjeter, vertet jam shume kurioze por vetem per ata qe me interesojne...akoma nuk perben pjese ne kete kategori njerezish... ;) ;)

Kjo siper shume vajze e kendshme por goxha me komplekse
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 11:48:47


Kjo sipër shumë vajzë e këndshme por goxha me komplekseOK, ato me siper i kuptova se i kishe shpjeguar por s'te lejoj te me thuash qe qenkam me komplekse, pasi e para nuk jam fare dhe e dyta, ku me njeh ti kaq mua saqe te dish apo te shprehesh qe kam komplekse?!  hmmmmm:  Jojo: Jo, e ke gabim! Nejse, se s'dua ta zgjat me kete se po e kthejme temen ne chat. Ciao, me te mira.


Ahhh po kjo poshte meje vdes te beje debate me mua. :d (P.S. Qe mos keqkuptohemi debatet s'jane gje e keqe. :))
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 02-04-2007, 11:56:57
Mu kujtua nje shprehje shume domethenese ne lidhje me debatin ose dicka te ngjashme...

Konflikti con ne progres ose dicka e ngjashme  :D :D

Jo mi jo se une te kam qejf, vetem se nje cike keshtu ti qe mezi mirkuptohesh (humor ky) :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2007, 12:32:18
Valla keto dyjat siper te lodhin. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 02-04-2007, 13:01:21
Ne mund te te lodhim, ti poshte ama na magjeps.  :-[ Po s'na the mire ti qe je i magjepsur nga dikush (special someone me siguri) po ti vete di te magjepsesh te tjeret?! LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2007, 08:51:30
No comment  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 09:06:40
Ky kam pershtypjen ta jep ne tru me ate gjethen qe ka vendos ne avatar :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 09:20:07
No comment  :P

te paskam lene pa goje keshtu hmmmmm?!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-04-2007, 09:31:36
Yes Comment :D ..Elegante dhe shum e shoqeruar  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-04-2007, 09:35:07
kte 24 ore ne msn e ke :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-04-2007, 09:45:32
Kjo lart nga njëherë e flet te vërtetën :Dp.S. Me qe ra fjala pse ti nuk je andej :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 09:58:59
ky lart aq shume ja kam bo qejfin sa i jane ngrit puplat perpjet....

Cun i mire  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 06-04-2007, 10:06:45
Kjo lart nga njëherë e flet te vërtetën :Dp.S. Me qe ra fjala pse ti nuk je andej :D

Jam ne pune.. nuk hy dot ne msn se e kan bllokuar :(


Kjo lart meje është shumë simpatike.. paska dit me zgjedh njoni  ;)


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 06-04-2007, 10:09:48
e ke gabim mishel...:P see vështirë me ngriten puplat ashtu si po mendon  ti ....nuk jam  nga  ai  lloj una  ;)


Goce e mirë kjooo lart eshte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 11:31:03
Cun i sakte dhe qe thote te verteten. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2007, 12:19:41
Gabohet me mendim per ate me siper  :D,por  eshte goce me fjale si shpate.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 12:24:58
Vdes per gocat elegante. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 12:30:33
Kjo siper vdes per trendafilat
 ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 06-04-2007, 12:32:28
 hmmmmm: Kjo te kafshon, te pertyp, te gelltit e te peshtyn si berthame brenda nje procesi te gojes. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2007, 12:41:48
Kjo ina njef edhe nga mijera kilometra largesi qe kemi. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 06-04-2007, 12:53:45
Ky siper la nom tuju ferku gocave  :D :D :D :D


Eleganca ne fakt kete proces bejme te gjithe me sa kam info..qe keshtu nuk me ben aspak te pervecme  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 07-04-2007, 00:34:14
Ky sipër la nom tuju ferku gocave  :D :D :D :D


Eleganca ne fakt këtë proces bëjmë te gjithë me sa kam info..qe kështu nuk me bën aspak te pervecme  ;)

Ne kete proces mund ta bejme te gjithe, por jo brenda nje hapje goje, pra jo menjehere. Pastaj mos u "tremb" ti se une te bera kompliment e c'fare komplimenti se!

P.S. Shume e lezetshme cka ke shkruar per Lefton, me siper. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 08:25:16
Elegante :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 08:26:08
kalama
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 08:29:34
E fiksuar :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 08:32:44
Ky te acaron nga nervat do 10 vjet te bej nje postim...


Sa per e fiksuar me lumte,me lumte me lumte ke zili :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 08:43:01
haha...ngadal oree ca ke kshu ...interneti eshte ne  pytje jo  une  :DKjo  lart e padurushme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 08:46:03
Ky lart me ngacmon kot se koti :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 09:00:40
nuk e di cili tjetrin  po e ngacmon me  shum  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 09:14:52
Ky lart ka rene brenda me mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 09:21:36
cfare me  ka  rene cfare ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 09:28:02
Te ka ikur petlla per mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 09:31:46
hahah...kush te tha ty  ore  ashtu  ...:D mos te rriten puplat tanii  edhe  ty :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 09:33:29
Une skam pupla kam qime ne lekure :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2007, 09:42:30
Kesaj lart nganjeher i  rritet qimja shum  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2007, 15:34:32
Nuk kam komen,hajn. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-04-2007, 15:48:52
pule deti ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 10-04-2007, 23:52:15
Seksual. :d
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 23:55:43
Paqeruajtese  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Berni ne 11-04-2007, 01:49:34
Veshtruese
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 02:37:32
Kalama i lumtur  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Berni ne 11-04-2007, 02:39:31
Komuniste :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 03:58:05
akoma me shume kalama i lumtur... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 11-04-2007, 05:53:24
sa here qe shoh nickun e ksaj, me kujtohet nje pjese nga musikell "katedralja e parisit" nese e keni dehgjuar.
ajo pjesa muzikore titullohet "mishel"
e kam sh. perzemer!! :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 06:08:37
Ti rrofsh per komplimentin...por ai musical e ka BELLE...e jo mishel..gjithsesi ka kenge me emrin mishel
mishel e Beatells
mishel e Donald Andrew te dyja shume te bukura... :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim

Kjo siper shume shume e embellll :engjell: :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 11-04-2007, 11:15:25
yll bre yll eshte... alltan e kemi kte siper meje
avajtu mi pak :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 11-04-2007, 14:51:32
Shume inteligjent dhe filozofik. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 23:48:35
yll bre yll është... alltan e kemi kte sipër meje
avajtu mi pak :perqafim

u avajta...hajde te gush pak... :perqafim :perqafim

Eleganca..nje vajze teper e kendshme por kur i do qejfi ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 12-04-2007, 00:09:51
u avajta...hajde te gush pak... :perqafim :perqafim

Eleganca..një vajzë tepër e këndshme por kur i do qejfi ;)

Une jam tip i kendshem, misheline, mirepo njeriu s'mund te jete edhe aq i kendshem kur eshte pa qejf (sic jam une tani). Dhe kur jam pa qejf nuk eshte se me do qejfi - qe te mos keqkuptohet kjo pune, Keshtu ti. ;)

Kjo me poshte ndonjehere behet nje cike si e ashper me mua (te pakten mua keshtu me duket, dhe te verteten po them.)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ibraim ne 12-04-2007, 00:29:39
kjo per tecilen e pate fjalen nuk shkroi fare :P
ndersa ti, je shume e mire e sjellshme...ke ne themi: melhem per varre
avajtu ene ti pak ;) :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 12-04-2007, 08:06:05

avajtu edhe ti pak ;) :perqafim

Ohh Faleminders Shume apo s'kisha nevoje per kete perqafim. Rrofsh!
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 08:26:16
Goce per shtepi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-04-2007, 08:28:19
E perveluar per nje puthje te zjarrte. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 08:31:05
Na mi na kam 1 muaj pa e pare amoren u dogja cte bej :D

Oi kush duron dhe 6 muaj te tjere :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-04-2007, 08:46:02
Kjo ketu me duket shume e dhene mbas shahut LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 08:55:28
Shahun vallahi se luaj mire se ngaterroj guret.Bilardon ene e luaj ,i fus guret atje tek vendi :D

Ky lart bishe e gjalle duket po se di si eshte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2007, 08:55:37
E ke gabim e luan bukur ping-pongun.  LOL LOL LOL ohoho:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 08:59:49
Kush ?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2007, 09:01:45
Gomari me rrush... :D


Si kush per ty po flisnim.... LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 09:04:04
Une ping pong nuk luaj dot se po e flaka topin larg se gjej me :D


Cne qe tu kujtua pingpongu ty ?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2007, 09:06:32
Sa goce interesante qe eshte?????????? :P :P

P.S  Po i permbahem temes eeee jo per gje po nuk ka lidhje ping-pongu me kete teme.  :P :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-04-2007, 09:10:09
Jo jo edhe ti Sterio e ntarrove gocen e huaj, Ajo po thoshte qe dinte te lunte me topat e bilardos.  :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2007, 09:13:22
E more mire se te gjithe topat nje forme kane keshtu qe mendoj se jam brenda formatit dhe konceptit top. :D :D :DTitulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 12-04-2007, 13:25:33
Ky lart eshte steriotip i madh! :P


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 13-04-2007, 01:47:50
llafazane,mistrece,shume e dashur dhe flet shqeto fare...LOL

e kam shume xhan :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 02:08:25
llafazane  :D LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 13-04-2007, 03:22:11
opinionisti  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 05:52:18
Prototip  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 05:55:26
Steriotip :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-04-2007, 06:07:52
Qaramane  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 06:10:36
me lumte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-04-2007, 08:23:58
E dashuruar me nje Elbasanlli. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 11:02:14
Elegante :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-04-2007, 11:34:48
Elegant! :P :D LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 13-04-2007, 11:56:47
Topolake  :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-04-2007, 11:59:04
Sesi!! :D


:-*


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-04-2007, 14:11:01
Elegante :D

He ore ju, vetem kete fjale dini?! Vetem kete epitet ma kane thene nja 10 here ketu, tashme. Nje cike me origjinale, jepini! O Burra! LOL

Kjo poshte meje: Mandarinke.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 16:35:48
Mendje madhe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 13-04-2007, 16:37:34
:P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 16:39:50
 :-*  :X  ....:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 13-04-2007, 16:43:48
 hmmmmm:..... hajt_ktu:..... Jojo: ohoho: LOL.........
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 13-04-2007, 16:47:33
haha...kesaj i thojn edhe hec ktu edhe ik  :D une po tu afrova veshtire largohem :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-04-2007, 11:39:53
Mendje madhe :D

Avash ti mendje-vogel! :D Po pse me "pagezove" me kete emer ti mua?! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 11:51:58
Kurioze. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-04-2007, 12:40:44
Te verteten tregoi. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 14-04-2007, 12:44:55
Kjo e flet verteten,e di une e di.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 14-04-2007, 12:52:57
Ketij i pelqen pak sarkazma mesa shof. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Bekimi ne 14-04-2007, 17:26:40
Goc pa llafe. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 14-04-2007, 19:31:16
Djal llapazan. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-04-2007, 00:41:59
Miss :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 15-04-2007, 10:34:07
Pertoj te shkruaj LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-04-2007, 10:49:54
Kjo pelqen kolopucet e vegjel. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 15-04-2007, 15:08:41
Kjo pëlqen kolopucet e vegjel. LOL
Ka filluar ti pelqeje edhe te medhenjte me shume ;) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 15-04-2007, 17:13:13
i lodhun :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 15-04-2007, 22:35:50
I Rraskapitur nga seksi i shumte. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 16-04-2007, 01:57:49
interesante dhe inteligjente :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-04-2007, 06:07:24
kalama rebel :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 06:09:05
Pertoj te shkruaj LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-04-2007, 06:12:59
Edhe një herë paske pertuat të shkruash për mua pak me lart ...heren tjetër te Editoj nuk komenton me fare :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 06:28:12
i ngel qejfi si kalama LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-04-2007, 06:34:03
kalama misterce :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 16-04-2007, 06:34:52
Ky vdes per te ngacmuar gocat, sidomos ato capkenet. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 06:36:28
Goce inteligjente :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 16-04-2007, 06:38:43
e krisur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: wiliams ne 16-04-2007, 09:54:13
gjynah. :S.i shkreti :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 16-04-2007, 17:39:04
Bycke-Bukur (per bebin e avatarit e kisha fjalen... se c'kujtuat ju?! LOL)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 02:19:35
Eh nuk po flas fare per kete se nuk di c'te them... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 08:34:15
kurse une po e them i gjo per ket me nolt..i kendshem :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 09:05:46
Simpatike  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 10:53:27
Jeshillik dynjolliku  :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 17-04-2007, 11:18:20
yv moj yv   :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 11:24:21
Qyqa vogelushja kjo!!!!..vogelushe sylarushe...si llokum me arra...hajde hajde.. ;) ;)

PS: kjo foto ma hoqi mendjen mua..imagjino meshkujve... :D :D :D :D dhe sidomos me ate stemen.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 15:39:17
Missis :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 15:53:16
Qyqa vogelushja kjo!!!!..vogelushe sylarushe...si llokum me arra...hajde hajde.. ;) ;)

PS: kjo foto ma hoqi mendjen mua..imagjino meshkujve... :D :D :D :D dhe sidomos me atë stemen.


Paramendom mua. :D


Ky lart skam koment..Kopjac  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 17-04-2007, 16:19:59
Mjafton nje fjal: Mashtrus :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 16:23:18
Shume menjemadhe. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 16:24:32
Rrenc ky siper ....mire e  ka  Kinge :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 17-04-2007, 16:37:32
hahahaha shum i sinqert :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 16:41:37
Kinge mos i mashtro famijet e lagjes. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 16:45:02
kete lart tash e  vertetova qe eshte  rrenc :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Kinge ne 17-04-2007, 16:55:04
vetem te verteten din te thot :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2007, 17:00:06
Kete lart e kam  xhan   :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 17:26:01
Shihe shihe shihe... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 17-04-2007, 19:48:38
I shkaterruar e perdhunuar deri ne vdekje. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 18-04-2007, 05:24:39
Moj ti lepurushke te kujt ja ke gjithe ato prapanica moj..LOL LOL


yv moj yv   :D :perqafim

Kjo lart Zeriste LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 06:28:38
e cmendur per seks :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 18-04-2007, 10:08:47
Ajo seksin e ka nen lekure kurse ti shoku e ke mbi...

i marum per seks :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 18-04-2007, 11:40:25
Vdes per djalin e saj. ;) :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 18-04-2007, 12:46:41
kjo vdes per dashurine

 :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 18-04-2007, 12:54:54
Kjo u zgerdhi se qeshuri. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 18-04-2007, 13:02:48
Shume  e mire
 ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 18-04-2007, 15:35:13
Shum  keq :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 18-04-2007, 21:00:18
Akoma me i keq. plus qe genjen. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 06:03:47
E krisur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-04-2007, 08:06:14
Edhe me thua mua e krisur pa le. Ti je koke-krisur dhe byt*e-krisur. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: U.J.K.U ne 19-04-2007, 08:15:49
Korcare me bisht je, leni llafet :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 08:18:18
Ujk mali mo :D :P :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 08:59:00
Edhe me thua mua e krisur pa le. Ti je kokë-krisur dhe byt*e-krisur. LOL

Ti komplet je e krisur :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 09:06:02
Leshko (per mos te thene ndonje fjale me te trashe)... :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 09:08:48
Leshko (per mos te thene ndonje fjale me te trashe)... :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2007, 09:12:08
Mirë heren e pare i je drejtuar Charliet po heren e dytë mos e kishe me veten tënde. :D :P

E mirë është dreqi e mirë. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 09:16:37
mishel ...cfare te paskam  bere qe po me  shan nga dy here rradhazi :DKy lart djalosh duket  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 09:17:20
e re dreq...se me ka hik postimi dy here  LOL LOL LOL
per zotin tashi po e  shof...hejjjjj
kush ka njeri me e heq, se do thone u trash misheli (nga trute se nga trupi mo....hajt mo)...


Ky siper si dardh me bisht pa bisht mrapa le ta thote vete mo  :D :D :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-04-2007, 09:20:29
10 Euro nëse do qe ta fshi njerin  postim :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-04-2007, 13:14:33
Charli...si fle naten mulut apo zbulut..se qeke ftof goxha cuno..mulohu se ska fillu vapa mire akoma...

ky siper  hmmmmm: mendjeshkurter
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-04-2007, 14:22:45
Ti komplet je e krisur :D :P

Mos kopjo. :d Une kur te thashe qe je koke-krisur dhe byt*e-krisur e kisha me kuptimin qe je komplet. Sa i trashe qenke per ta kuptuar. LOL

Kjo poshte meje: e shkathet, punetore, mami dhe mikeshe e mire. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-04-2007, 14:24:48
Korcare me bisht je, leni llafet :D

Kete punen e bishtit :P s'e morra vesh une, ma shpjegon dot pak?! LOL  :-[ Pretty please. Rrofsh. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 14:27:10
Sa shpejte i kupton kjo njerzit. ;)  Se ma gjete se ai Charlie eshte i ,,trashe,,. :D

sh[pjegoi mire atij se cfare eshte i ,,trashe,, se mos po fillon ndonje diete i shkreti.    LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: anonimus ne 19-04-2007, 15:55:38
Pse ti i holle je?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 16:03:17
Jo i rende jam. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: anonimus ne 19-04-2007, 16:24:19
 me shume se mendon bile..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 16:28:22
hahaha...Qenka zgjuar nga ana e majte kjo. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: anonimus ne 19-04-2007, 16:35:09
gjithmone une..paske harruar aa?
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 16:42:22
Mka leshu memoria,jam plak mdoket. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: anonimus ne 19-04-2007, 16:44:19
pleqte lodhen shpesh...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 16:46:23
Kjo lart humbet pa gjurme shpesh. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 19-04-2007, 18:40:22
Ky lart te rrenqeth mishin me kte avatar
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 18:54:26
kesai lart iu paska jek pampersa haha :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 19-04-2007, 18:55:58
Ky lart më ka vjedh pampersen, po mendoj t'ja leshoj nga lart  LOL :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OXSA ne 19-04-2007, 18:59:05
Ky lart më ka vjedh pampersen, po mendoj t'ja leshoj nga lart  LOL :D
jo nuk ta kam vjedh mei po jam ka ta ndroi ahaha :P :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BabyDance ne 26-04-2007, 16:17:35
nuk e njoh  :S
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 26-04-2007, 16:18:22
Ere e njofshme. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BabyDance ne 26-04-2007, 16:20:23
llafazan , ste njoh mir vec keshtu me kan thene. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 26-04-2007, 16:22:25
Kjo gjethmone ka qene Baby. ;)... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-04-2007, 22:11:29
Ky vdes per mollet jeshile, edhe une gjithashtu. ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-04-2007, 10:33:30
Elegante...mjafton kjo fjale !
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 27-04-2007, 12:51:24
Kte e kam ortak. ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-04-2007, 12:53:38
Kte ekam Lefter,  her vjen her shkon :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 14:12:48
Ky di te thote vetem qe jam "Elegante", kaq i varfer je nga fjalori ore?! :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 27-04-2007, 14:35:40
pasanike/fjaloresh LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-04-2007, 15:07:23
Bjonde  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 27-04-2007, 15:24:15
E kristalt si loti. :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 27-04-2007, 15:26:06
Molle a kafshume LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 23:03:32
Brune shume e bukur, me bukuri klasike. :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-04-2007, 23:09:13
Fshatarke moojjj, te fala tet shoqi.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 23:28:13
Fshatarke moojjj, te fala tet shoqi.

E njeh tim shoq keshtu ti. Si t'i them te fala une nga nje i panjohur?! LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 27-04-2007, 23:29:54
Po ti thuaji njehere moj derbardhe se me tet shoqi une kam dale per gjah. Me njeh shume mire mua ai.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-04-2007, 23:42:20
Po ti thuaji njëherë moj derbardhe se me tet shoqi unë kam dalë për gjah. Me njeh shumë mirë mua ai.

OK, ai mund te te njohe, po s'te njoh une se. :( Kush je ti?! Hajde pronesohu, dhe nese e ke zor ketu, s'ka gje se pres edhe emsazhe private una. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 28-04-2007, 15:28:31
xha milua i njeh te tere moj eshte veteran ai. ka mbajtur fshatin me buke e far kosi. LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-04-2007, 15:30:29
Kjo ngeli duke u zgerdhire LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-04-2007, 15:32:32
Kjo ngeli duke qesh pa kontroll :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-04-2007, 15:36:38
Ky ngeli pas meje LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-04-2007, 15:46:30
Kjo lart ka te drejt :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-04-2007, 15:49:31
ky lart i ka vene vulen muhabetit sot me duket LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-04-2007, 15:54:39
ti lart ..jo joo endeee ...pak  me  vone e vulosim :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 28-04-2007, 15:57:20
ora 12....kur do e vulosim ne neser LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 28-04-2007, 16:02:37
prit ree edhe pak ..mos  je  gje per ngut :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-04-2007, 02:22:21
Ky siperm mendon se eshte me i forti ne forum :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-04-2007, 08:40:28
Ky siper ka te drejt ...:d
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-04-2007, 13:04:58
Edhe ky ka te drejt, se une thash ky " mendon " :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mbret.... ne 29-04-2007, 17:49:17
ky lart mendon se esht ketu per te bere vlersime se kush eshe më i forti edhe me i buti ne forum  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lisa ne 29-04-2007, 19:14:09
ndoshta me genjen intuita po si Gjakovar me duket ky mua :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 29-04-2007, 22:37:19
Kjo me duket e gatshme, ne forme dhe me humor, sot!
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-04-2007, 23:32:12
Kjo lart me duket ka 1331 postime :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 02:36:15
Ky poshte meje (parapraku Dragoi dmth) eshte i gabuar. :D Ne momentin qe ti po shkruaje ate koment, une isha duke postuar postimin e 1332-te dhe tani ky eshte numer 1333. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 02:38:31
Kjo lart meje nuk perton me shkru fare :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 02:40:00
Ky poshte meje (Charlie dmth) vdiq se beri seks dite e nate. Ca seks e ca forum - mire e ka! LOL  :-[
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: LOLa!! ne 30-04-2007, 02:40:11
ky lart meje i qet hunt gjithkun :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 02:46:00
LOL ...Kjo lart meje ka shum te drejt :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 02:50:06
Sigurisht UNE kam gjithmone te drejte ndersa ti Charlie on the other hand... Hahahahaha ti s'ke gjithmone te drejte! LOL   hmmmmm:
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: LOLa!! ne 30-04-2007, 02:50:18
 LOL ohoho: ky charli po e pranon se ka qejf mi  qit hunt gjithkun hahahahahhaha!!!!
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 02:53:20
Sigurisht UNE kam gjithmonë te drejtë ndërsa ti Charlie on the other hand... Hahahahaha ti s'ke gjithmonë te drejtë! LOL   hmmmmm:

Nuk e kisha me ty oreee ca i fut hundet kudo edhe ti pfffff ...:D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 02:55:55
Nuk e kisha me ty oreee ca i fut hundet kudo edhe ti pfffff ...:D

E di qe s'e kisha me mua more i papajtuar, por meqe une shkruajta siper teje, e thashe kot per qejf. Di humor ti a s'di?! :d

perq
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 02:56:24
Ja ky kalamoni keq :D :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 02:59:08
Buzekuqe.


P.S. Pershendetje Sorelina. Kam shume kohe qe s'te kam pare na ka marre malli mi cupe. C'ke ti, qe sot do te te prese nje interviste atje ke tema e se vertetave. :)


:perqafim nga Eleganca. Te fala beji E-se. :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 02:59:38
Ja ky kalamoni keq :D :perqafimooo kush me  erdhi mua kush me  erdhii .... :perqafim si je mi ...na ke munguar :D


Kjo lart yll është  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-04-2007, 03:01:17
ky lart..s'ka koment :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 30-04-2007, 03:02:33
Ky poshte meje eshte i zjarrte si tip. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 03:07:02


ooo kush me  erdhi mua kush me  erdhii .... :perqafim si je mi ...na ke munguar :D
O ja u kputet ju  :D

Mire mo mire e prura koken dhe une, edhe mua me keni munguar :perqafim :D

Eleganca lule mi lule eshte :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 03:09:58
Kjo lart yll i vogel :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 03:11:31
Ku siper asteroid :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 03:13:05
Sheqerke :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 30-04-2007, 03:14:29
Kripaxhi :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-04-2007, 03:18:52
e papame :D  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 20-05-2007, 22:55:19
i tmerrshem  :D :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2007, 22:57:44
kjo eshte wow :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 20-05-2007, 23:00:31
Efektionale!
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 20-05-2007, 23:03:19
moj po sflet njeri ma shqip ktu?????
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 00:59:23
ahaahahh ahahahaahhaha ahahahahahah LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 02:46:25
Kjo lart kohet e fundit eshte ka i perzien datat ne kalendar :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 03:02:27
Skam faj une qe robte i shenojne datat e ditelindjes se vet tjeter per tjeter ne calendarin e forumit :D

ahaha ky lart macok LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 03:42:08
hahah ...Se nuk e ke shikuar mire kalendarin oree...se ajo ka qene tjeter rob qe ti i ke uruar :D


Kjo lart eshte e papame vertet eshte e papame vallai :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: LOLa!! ne 21-05-2007, 04:56:09
persisi shpis haahhahahahha!!¨ni katun e persin charli :P LOL LOL ohoho: LOL hahahhaha!!!!
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 05:00:31
Ca eshte persisi mojj ....:D fol shqip LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: LOLa!! ne 21-05-2007, 05:05:05
Ca është persisi mojj ....:D fol shqip LOL


ahhahahaha opsss jo gjermanisht qyyy!!¨


perzizi shpis qyyyyyyy!!!
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 05:07:20
Vallai deri ne mengjes e shkruan se nuk te kuptoj :D


Shkruaje me te  shtypit LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: LOLa!! ne 21-05-2007, 05:10:35
Vallai deri ne mëngjes e shkruan se nuk te kuptoj :D


Shkruaje me te  shtypit LOL


o tyyy te hangert uki!! ani kishe nuk po me kupton!¨jo deri mengjes nuk rri me ty une qyyy!!!! hahahahaha
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 05:14:33
Ku e han ujku tigrin hajt ...:D jo vallai nuk po të kuptoj me  atë fjale ...:D më vjen keq (?)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: LOLa!! ne 21-05-2007, 05:18:25
Ku e han ujku tigrin hajt ...:D jo vallai nuk po të kuptoj me  atë fjale ...:D më vjen keq (?)
 :P :P :P :P :P............!!!! bla bla bla shum po fol!!!
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 05:24:16
C'te bej ...shkruaj shqip :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 05:41:35
ky eshte shpirt njeriu..mos te ishte ky sdo rrija neper forume ahaha
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 21-05-2007, 05:45:34
hmmmm goc e mire :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 05:57:20
Goce e mbrapsht :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 06:00:51
macomen ahahaha
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 06:01:46
haha


yyy yll kjoo :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 06:03:37
magjik si vete emri Lol

kete e ngaterroja ne fillim me Machorin ish -burrin tim po pastaj u sqaruam mire LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 06:08:32
hahahaa...ke  lajthit fare tii :DKjo lart e fiksuar :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 06:27:21
jo mi jo nuk fiksohem me pas asaj pune :D

me droqi burri para 2 ditesh mire e mire :D

Ky lart..cun i mire :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2007, 06:34:06
hahah...duhet ty nganjeher duhet :D ke nevoj per dru ti :DKjo lart xhan 
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2007, 06:39:22
jo jo u kerdisa keq pra 2 diteve tani jam ne armepushim ahaha

ky lart yll i vogel :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 00:15:15
Kjo paraprakja e ka nje te dashur dhe nje vibrator. :P :d
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2007, 00:18:21
LOL LOL LOL LOL LOL

e ti ku e di????]]]kjo lart u futka ne intimitete :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 00:21:39
Une nisem nga ato qe shkruan ajo Capkenja vete.

Kjo paraprakja ma nxorri gjuhen. :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2007, 00:25:04
LOL LOL LOL


edhe kjo goxha e paska gjuhen  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 00:28:06
Kjo paraprakja qenka pa gjume, sonte. LOL


(Unë do iki te flej nani-nani tani. Natën e Mirë Rebele.)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2007, 00:35:56
o lali, po ktu eshte 8:30 mi , ca sonde thua????LOL LOL

ik ti ik, un do iki ne shkolle
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2007, 01:27:22
Unë nisem nga ato qe shkruan ajo Capkenja vete.

Kjo paraprakja ma nxorri gjuhën. :P
E kam vibrator origjinal punon me nafte ahahaahha(keshtu me thote i dashuri gjithmone )

Ca llafi eshte ky vibrator se na turperuar fisin moj,po na i beni meshkujt shqiptar te pa zote qyqa larg qofte ja pyesni Mishelin mqs clubin e kemi bashke...
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 22-05-2007, 07:29:31
Superyll :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 08:08:18
Ky parapraku eshte i shkrehur fare, e marrte e mira e marrte! LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-05-2007, 08:11:39
Kete patrioten e kam si yll e kam. :D :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 22-05-2007, 08:19:29
Ky parapraku eshte Korcar Lozonjar, dhe shume i dashur. ;)

:puth :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-05-2007, 09:08:54
Eh c'them per kete jo per gje po do thone njerezia qe ja po mburren keta. :D

Si sheqerke eshte. ;) :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 25-05-2007, 22:07:48
I mire  :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 26-05-2007, 16:11:21
e mire eshte pak. super e mire.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: guest11984 ne 27-05-2007, 09:01:00
kjo i qan ato dreq intervistash LOL  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 16:48:46
Kjo na i ka nxjerre pjeprat per selamet (i ka te mira e te majme, s'ka faj goca). LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-06-2007, 16:49:54
LOL LOL kesaj siper i ka lezet humori :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 16:50:24
Po ne c'faji kemi  ti shofim ne kete vape se? :DKjo siper eshte ballokume.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 16:51:15
Kësaj Lepurushes i shkelqen syri i gjelber si kokerr ulliri i madh (dhe ç'farë afrodisiaku është ulliri, qe. LOL)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-06-2007, 16:52:20
Kjo siper e ka trupin si selvi  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 16:53:40
Kjo vazhdon t'i terboje edhe demat me ate jeshil-llekun e saj. ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 16:56:59
Boll  qe me ka terbuar  mu. :D

Kjo siper ia qellon ia qellon :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 16:58:03
Ky parapraku vdes me ngacmuar nje cike e si te mos e torturojne pastaj!? :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 17:01:23
Kjo siper  ka metoda te vecanta per torture. :D(kjo vetem nje parandjenje  :D)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 17:03:18
Ky siper torturon nga poshte-lart. Hahahaha.  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 19-06-2007, 17:04:33
LOL LOL Kjo siper eshte nje anatare teper e respektuar qe une e kam shume xhan  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 17:06:50
Kjo siper eshte dhimta e zemres time. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 17:14:43
Ky eshte nje cengel ne zemren time. E kam nga dashuria, Lefto. Perqafoj Folt.  :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 17:16:27
Kjo di mire se si te bej Tsunami-n. ;) :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 17:22:33
KY BEN TSUNAMI, TERMET, STUHI DHE TE BEN PERSHESH FARE.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 19-06-2007, 17:23:08
ky ti bo te gjitha tsunami. furtune. ciklon a do mo e ska
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 17:28:38
Kjo eshte bombe atomike me kurba fantastike! :) :d
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 17:28:42
Kjo siper pertyp per se gjalli. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 17:29:16
Ky parapraku te ha pa te pertypur fare. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 17:38:41
KKLjo siper te ben te behesh me apetit. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 17:39:41
Ky poshte ka apetit per femra te bukura e te zgjuara. :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 17:44:26
Kjo lart me duket si specialitet i ralle.(like seafood) :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 20-06-2007, 22:01:27
dhe ti  ekzemplar je  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 21-06-2007, 06:20:24
Kjo paraprakja eshte e bukur fizikisht dhe me zemer shume te bukur. :)

 :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 21-06-2007, 09:24:40
Qyyyy kush qenka lart, dale te heq kete camarrokun qe kam mbi supe se sngre dot as koken. Qyyyyyyy kjo eshte nji ajo, qyyyyyyyyyyyyyy qyyyyyyyyyyyy plaka ime c'heq me me pa me koken perpjete duke pare kete siper meje.

Mbeska ime, qyyy po ti cdo perpjete elegances, a zdryp poshte, su ngope ti maj pemeve.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 21-06-2007, 15:38:12
plak matuf dhe qefli :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 21-06-2007, 16:22:36
Capkene, Lozonjare dhe e Keqe :P (per kuptimin e mire te fjales, ama).
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2007, 16:28:11
nikoqire, pastertore s'do mendt Korcare. :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 21-06-2007, 16:31:33
Ky eshte komshiu im, byrazer i mire, bre. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2007, 19:46:00
Kjo siper...Te ben tsunami. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 21-06-2007, 22:02:11
Ky parapraku paska qene ne ankth sot, po ja vij une dhe e ftilloj fare, apo ndoshta i'a shtoj ankthin me shume?!  :S :D  hmmmmm:
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 24-06-2007, 20:20:45
Kjo lart te ben ta flasesh me veten,eee jo jo vetem me veten por tere diten edhe te tjerve tiu tregon per te. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 25-06-2007, 05:22:00
Ky parapraku mbeti me krahe hapur qe te me jape mua nje perqafim te madh :) mbas kesaj dite te shemtuar qe kam kaluar, sot. Ehhh.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 25-06-2007, 19:37:56
Hajde mo jahde qe te te jap ate perqafimin. ;) Vetem se eshte vape e madhe ketej kam frike nga temperaturat e medhaja une. :D


P.S.He mo cfare te pat kjo dite ty qe ka qene ashtu e shemtuar se?
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 26-06-2007, 20:57:17
Lefter eshte....


Lefto ik ne Tr se ka ardhe LIza
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 26-06-2007, 22:48:15
Kjo t'i numeron qimet e flokeve e t'i jep ne dore, aq e shkathet eshte. :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 01:15:18
Lefter është....


Lefto ik ne Tr se ka ardhë LIza

Do iki do iki,se  huq une shancin qe t'a takoje ate.Po pres ihere te cmallet me familjen.Se e kam nijet t'a rrembeje. :D

Kjo siper ti ngrit floket perpjete. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 03:12:15
Ky ketu vdes per femrat e bukura, sidomos nese jane te bukura e t'i ngrejne floket perpjete. ;)

AMIN!!  :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 04:18:28
kjo lart, amin ishalla :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 04:39:21
Ky parapraku di te beje gallata, por kur do. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 09:50:15
nese ne firme ka hedhur me fjalet e veta ,ndjenjat e saj,atehere lum ai qe i thith energjine....
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 14:15:41
nëse ne firmë ka hedhur me fjalët e veta ,ndjenjat e saj,atëherë lum ai qe i thith energjine....

Po, ne firme kam hedhur fjalet e mia dhe kam dike qe ma thith energjigne, thanks.


Ky parapraku duket tip kurioz dhe i pelqen nocionet e dashurise. :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 14:20:54
kjo lart, i preferon shtazet
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 14:27:24
C'fare preferoj une ore?!

Ky parapraku tani ja ka fut kot. ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 14:40:43
kjo lart..m ka te drejte :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 14:48:59
Ky parapraku e pranon kur e ka gabim. :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 14:51:50
Kjo lart, ia tregon njerzeve gabimet e tyre, e te vetat si sheh . ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 14:54:06
Une jam e perkryer, vete ma the. ;) LOL

Ky parapraku gabon shume.  hmmmmm: :d
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 14:57:55
Kjo lart  gabon edhe ma shume se aj siper asaj te kesaj lart LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 14:59:22
Ky po flet pak si percart.  :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 15:02:46
Kjo do qe te me kupton .. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 27-06-2007, 15:07:07
Ketij i pelqejne pak genjeshtrat, pak jo shume. LOL :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 27-06-2007, 15:09:29
kjo prap perseritet...
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 28-06-2007, 16:59:53
Ky mbeti me keta yjet e verdhe e te zinj. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2007, 15:44:05
kjo mbeti me flutura :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 29-06-2007, 17:14:08
Ky i mire eshte i mire...Ne gjume. :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 17:35:44
çun i mir duket qerrataj. :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 29-06-2007, 17:37:27
sikur edhe ti
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: albnertili ne 29-06-2007, 19:34:19
e gjete more kodosh

po edhe ti sje ndryshe jo :D :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2007, 18:10:19
ky  e preferon hitlerin...
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 30-06-2007, 18:14:00
dragua
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 18:17:48
e kendshme
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 30-06-2007, 18:19:16
prijes :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2007, 18:20:17
bebyy
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 30-06-2007, 18:21:19
Dj (hej po deshe po te abonoj per martesen time Dj )
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2007, 18:22:37
Pse jo, nese deshiron ti, pse jo  ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 30-06-2007, 18:26:29
do presim dhe ca mire ....


ky se di pse kam pershtypjen brun :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2007, 18:31:49
Se kuptoj kete... :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 30-06-2007, 18:33:41
Brun eshte keshtu floket ngjyre kafe...
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2007, 18:37:37
Kete ekam dit, por tjeterqka ekisha fjalen ;)

Brown, ose ne gjermanisht BRaun.
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 30-06-2007, 18:39:08
ja ja braun..aber mit lockernen Haaren :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 30-06-2007, 18:40:40
Aham ich schwarze aber nicht lange, eher kurze :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 19:45:07
Ky eshte tip moskokecaresi dhe mire ben aman.  :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 07-07-2007, 17:19:17
Kjo eshte tip, qe sipas ligjevete njutonit, dhe galileot punon mire, bravo !
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 08-07-2007, 21:55:57
Ky eshte nje cike maskara. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 09-07-2007, 11:21:25
Ksaj lart i pelqejn Akulloret me shije Kiwi nese nuk gaboj ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 09-07-2007, 16:51:04
Ketij poshte i pelqejne te gjitha llojet e akulloreve. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Capkenja ne 09-07-2007, 16:52:31
Elegante :)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 09-07-2007, 17:07:47
Elegante :)

1. Kjo eshte vetem NJE fjale, jo disa.

2. Nje cike me origjinale edhe ti se kete fjale dine te gjithe te ma thone duke u nisur nga emri im. LOL Come on, ti je e shkathet, you can do better than this. ;)

 :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 09-07-2007, 17:45:18
Kjo lart u kenaq duke ngren akullore ...heqe te pakten nje here nga goja :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 09-07-2007, 18:05:48
Ky lart shume i shiko punt e huaja
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 10-07-2007, 15:22:01
Ky po gjarperon neper forum, tere kenaqesi. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: DragonFire ne 11-07-2007, 14:42:39
Kjo lart, na ka shti, terpin, (lakmin) ne forum, aspak kenaqesi
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-07-2007, 15:08:50
Ketij lart si duket ja paskan fut  ....(lakmin) :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 11-07-2007, 15:10:08
Ku siper eshte terrorist :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-07-2007, 15:11:27
Kurse kjo lart eshte bashkpuntore :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 11-07-2007, 15:19:08
Ky eshte mafjoz i rrezikshem fare LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-07-2007, 15:24:04
Kjo lart eshte aleate e imja :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 11-07-2007, 15:25:28
Ky lart eshte skllavi im LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-07-2007, 15:27:41
Kjo lart eshte robi im :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 12-07-2007, 05:35:37
Ky mbeti se luajturi futboll me kuq-e-zinjte. ;)
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 16:44:20
Kjo lart mbeti se ngrëni akullore :D po hiqe njeher nga goja se do te bjen ndonje semuj :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 12-07-2007, 17:52:26
Kjo lart mbeti se ngrëni akullore :D po hiqe njeher nga goja se do të bjen ndonjë semuj :D

Ehh ne fakt, pa qejf, me te ftohur jam keto dite, kam teshtire plot here sot, plus qe zerin e kam pizge. Ta kem nga akullorja thua?! :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 21:42:48
Sigurisht qe nga akullorja e ke ...biles kur po te shof duke ngren edhe po filloj te kolitem :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:18:03
Ky siper ka mberdhi fare LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:20:11
Ti lart ..mu afro icik me ngroh :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:21:16
Une jam e ftohte per vete LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:22:01
Bashkimi ben fuqi :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:24:06
Jo re se polet e njejta shyen e di une :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:26:39
Ca di ti oree ...:D po hec ktu nese do qe te ngorohesh :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:28:24
Kush tha ore qe dua te ngrohem une, ku ka me mire se fresket :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:32:37
Oree e kam per veten time une...ti nese do rri fresket :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:34:10
Vish triko leshi, keshille  LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:35:38
Jo ree te dua ty afer :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:38:21
E ore me pri nje bilete se po ste erdha qe tani :D :D po vetem me thuaj se ku rri LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:39:44
Momentalisht jam ne  shtrat ...ti ku jeee LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:41:24
Unë ne sauna dhe perpara kam nje pc kundra ujit LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:43:54
Me mire ne shtrat apo ne sauna :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:45:36
Normal qe ne Hene :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:48:08
Larg qenke edhe ti ....afrohu me afer :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 12-07-2007, 22:49:10
Ky mbeti su mburruri me ato muskujt e tij. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:49:58
Afrohem une ore posi jaaa :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 12-07-2007, 22:51:33
Kjo ka dale krejt jashte teme, ketu. :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 22:54:14
Afrohem unë ore posi jaaa :D :D


Ashtu praa ...edhe me afer :D


p.S. Elegace rri larg nesh se mund te marrim peng sa hap e mbyll syt :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 22:55:36
Sorry Elegance por kemi postuar te dyja ne nje kohe :D

Eleganca cool fare :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 12-07-2007, 22:57:33
Kjo eshte djall dhe engjell bashke, shejtanin e ka fut ne shishe. Mgjth eshte e mire. ;) :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 23:03:34
E ka fut e ka fut por ende nuk ia ka vene kapakun siper :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 23:04:53
E charli te ka vajt mendja per ne shishe LOL LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 23:05:50
Jo ree nuk me ze mua shishja leht :P :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 23:06:53
He se te gjej une vend LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 23:08:11
Druaj qe nuk do te mundesh ...pastaj ku do e lesh kapakun :D LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 23:10:32
Asaj si dihet :D dhe saper kapakun ajo dihet qe siper shishes :D :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 23:12:06
Dihet dihet ...:D se pa kapakt shishja nuk mbyllet :P
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 23:13:55
He do vish ti ti besh i cik shejtanit shoqeri :D LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 23:14:56
He re se do hym bashk ne  shishe :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: sorelina ne 12-07-2007, 23:16:20
Jo une sfutem se ska kush na nxjerr pastaj :D LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2007, 23:18:58
Mos ke merak se kapakun e kam une ne gjep :D
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Belinaa ne 13-07-2007, 00:28:06
e mo cfare beni ju ende ketu,akoma zgjuar jeni eeee
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-07-2007, 03:40:35
Jo unë sfutem se s'ka kush na nxjerr pastaj :D LOL

Une kam nje mendim. Si thoni, une ju fus te dyve bashke ne shishe dhe ja ve kapakun siper. Ju pelqen ashtu?! :P oj keta, vdiqen su zuri per shishen. LOL
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: erlehta ne 13-07-2007, 09:12:28
Elegance... :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Elegance ne 13-07-2007, 20:40:57
I uroj kesaj nje fundjave te bukur e te qete, me tigrin dhe te dashurit e vet. :)

 :perqafim
Titulli: Re: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2007, 15:20:39
Unë kam një mendim. Si thoni, unë ju fus te dyve bashke ne shishe dhe ja ve kapakun sipër. Ju pëlqen ashtu?! :P oj këta, vdiqen su zuri për shishen. LOL


E mbyllim vete ne ..:P mos ke dert tii :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 13-03-2008, 23:56:55
Hajn,kopuk,kodosh,smotan,qe sa vjet ben ,,machorllek,, asnje minj nuk ka zene. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-03-2008, 11:05:43
king (me te thene e kam) , komplimentues, qejfli femrash, zotni gru, hahahahahaha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 14-03-2008, 11:40:10
E bukur.. e sjellshme..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2008, 12:12:04
zgjuarsia vete...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 14-03-2008, 12:16:05
mikluese, shpirtmadhe, mamushe, kinge (ma ka thene njera)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2008, 22:47:15
dallendyshe,e pameshirshme,zonje,mretnesh  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2008, 22:59:58
trouble..trouble..t roublee.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2008, 23:01:36
hahaha...hmmmmmmmm. ..hmmmmmmmmmm....hm mmmmmm.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 14-03-2008, 23:06:17
rremujaxhi
      zhurmues
          kidnapues
              manipulues :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2008, 23:09:37
E gjalle
                                    kenaqesi
              shoqeruese


                                                        ballakume
e kidnapuar. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 14-03-2008, 23:32:01
I vetmuar.. i vujtur.. i shemtuar :D  :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2008, 23:36:02
Gjakovare,tradhtare,e keqe,1 meter e 1 zhilete(dmth e shkurt  :D)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 00:13:13
Ky.. Ja fut kot.. dembel.. mendjemadh.. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 00:29:44
Hundlart,gjakovare,per dajak. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 00:31:00
Lazdran.. pertac.. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 00:39:50
E omel sa ti prish dhomt. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 00:40:40
I thart si limoni.. hahahaah :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 00:42:20
E keqe si  ne filma. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 00:44:09
Lugat.. Vampir.. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 00:49:17
i tharte...pa krype. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 00:52:48
Biber i zi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 01:09:29
Djegsssssssssssssss sss... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 01:10:51
Si veget ky LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 01:14:06
Si magdanoz perzihet kjo. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: *ZaNa* ne 15-03-2008, 01:33:39
Si Meshavin ky LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 10:49:41
kjo si bukuroshja fjetur ka humb
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 13-05-2008, 11:31:39
Kjo speci diegs i forumit  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chekevara ne 13-05-2008, 11:36:18
kjo.......polombarj a e forumit... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 11:42:45
ky hamshori i forumit hahahahaha
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chekevara ne 13-05-2008, 11:45:03
nuk din ta zbertheje mire fjalen "hamshor".... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 11:53:46
epo ik e msoje pra
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 29-10-2008, 23:09:58
e munguar.. ^o) ^o)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:11:28
E martuar :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:12:37
I mire
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:14:45
Per kete cka te themi e njohim i tere forumi se cfare ylli eshte kur hy kjo ketu i gjith forumi shenderite :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 29-10-2008, 23:34:32
shoku i leftos edhe shoqja e babyt LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:35:42
No comment :LOL :LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:37:45
shoku i leftos edhe shoqja e babyt LOL

Shok e shoqe e ki vet ate kopuk une se kam gje :DKurse per kete siper zoti e ruajt dhe ia shtoft dashurin per mua :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:39:22
...Ky lezeti i forumit :)...si shpirt eshte mu pa :d...edhe po e kam burre virtual.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 29-10-2008, 23:40:12
No comment :LOL :LOL

ku e dite qe kam me thane mos komento per mua LOL

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:41:49
..Lexoj shume..Mosssss fol...shutttt..:LOL :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:42:50
E mire poooo ....e bukur mu pa pooooo ...krejt te mirat i ka lum ai qe e ka ...dmth lum une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:45:03
..Ky ilac i zemres time..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:45:49
Sherimi i shpirtit tem
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:46:22
..E due shume.. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:46:54
Edhe une kta :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:49:03
Eshte bossiii ketu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:52:11
Kjo eshte Bossi jem personal :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 23:54:01
..Ky femnist moree.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 23:56:51
My princess kjooo eshte  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:00:25
...Beqar i martuar 7here... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:00:54
Grua e martuar dy here :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:01:49
i ngrati ky  LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:03:12
Qyqaaa fantazma :LOL :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:04:23
Lum kjo
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:07:05
vaj per kete,edhe vaj ulliri nuk e shpeton LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:09:04
I gjori chori :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:10:31
Lumja une qe e kam.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:11:37
I lumi une per kete
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:13:51
...Ky i lumtur...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:17:00
Edhe kjo
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Oqeani ne 30-10-2008, 00:17:23
Si Zoti qe ka dite me e fal,, :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 00:18:57
..Simpatik..student .. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:20:18
Sexy studente :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:25:44
ghynah eshte mi hargju fjale per kete LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 00:27:08
Pse mos te thash mi hargju LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 00:30:11
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2008, 01:19:40
Hajn corr pis i pameshirshem..(ja ka mesu mi ja marr atij me siper buken e gojes  :D)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 30-10-2008, 01:48:50
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e  :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 08:38:03
No comment :LOL :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: AleksB ne 31-10-2008, 08:44:49
..Kokeforte..shpirt njeriu..yll drite..te verbon syte me pa.. :) :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:26:57
 :D...

175cm i gjate :D...90kg :D...vdes per Shakiren :D...i pelqen ngjyra gri :D...harxhon hicccc ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:33:17
Hargjon shume :D...vdes per mue ..:D fol ne tel shume besoj :D tjeter sdii :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:35:27
..I pelqejne atletet :D...nervozohet shpejt :D...e ka zerin e embel besoj hmmmmm: :D...dhe femnistttt me nammm.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:36:53
I pelqejn takat e larta ...i pelqejn minit shume :D i pelqen muzika qe te fut ne dhe per se gjalli :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:41:17
..I pelqejne vajzat me mini :D...I pelqen muzika levizese :D...I pelqen A.Lima me shume se une :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:45:37
Jo ma shum se ti joo ganon :D


Kjo nganjeher ngutet shume kur flet dhe gabon :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:47:08
Nuk gaboj hicc ;)

Ky ashtu sic thashe une..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 31-10-2008, 14:49:26
Nga emocionet qe ka gabon :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-10-2008, 14:52:31
Ncnc kur pata une emocione iher??..never ;)...

Qashtu eshte..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 00:22:41
nje here flet dyten ta kerset ,edhe sja kerset fare cka ndodh LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 00:23:43
Ky ka te drejte kur flet per ate siper   :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 00:28:59
ky as nje here nuk flet edhe nuk ja kerset  ,kur kercasin gotat :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 06-11-2008, 11:03:09
eshte vetevetja..."nese nuk je vetevetja me veten tende,nuk mund te jesh dhe me tjeret"...humori i tij,eleganca madje dhe modestija e tij,reflektojne ne c'do antar,pa qene nevoja per shume fjale...mos harro:ti je Unik :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: skiatori ne 06-11-2008, 11:33:02
e perkushtuar ndaj zgjedhjes qe ka marre qe te jete dikushi ne jete,plot energji,dashuri dhe respekt,karakterizohet nga sinqeriteti dhe mirekuptimi tolerante dhe mirekuptuese me shoqerin dhe ata qe e rrethojne :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 06-11-2008, 11:44:00
I dashur, i embel me te gjithe ;) shoqeror dhe punetor ;)
I ndjeshem dhe i zhgenjyer ne dashuri :puth
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 06-11-2008, 12:01:51
Nje njeri i ndergjegjshem...mpo sht ose burgos instinktin,duke lejuar nje pauze ne te cilin mund te vihet ne perdorim gjykimi!  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-11-2008, 09:42:48
lunatike LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Nadja ne 08-11-2008, 23:29:41
i pandreqshem   :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: skiatori ne 09-11-2008, 08:29:28
vajze e amel ,e dashur,e sinqerte,esencjale
por pak misterioze,e sjellshme dhe e kulturuar
e respektuar ne familje dhe ne shoqeri
e perkushtuar ne jete  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 09-11-2008, 09:18:16
 ky siper, i embel si shyrbet, :) perq
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-11-2008, 10:15:14
Kjo sipe,,,
si bakllava,si shpirt :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2008, 12:01:17
Kejzi,hot,bute,omel....etj etj  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Nadja ne 09-11-2008, 12:05:57
rebel, rrenc, kurth,hendek,don zhuan,pijanec,praktikant,i ceritfikuar,i hershem,i vonë,rekordthyes ne një fushe LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 09-11-2008, 12:09:32
hhahahh....Ngacmues e,zocke  :D,omelsine,misterioze,karakteristike...edhe cka eshte me kryesore eshte e imja. :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 09-11-2008, 20:30:46
rebel, rrenc, kurth,hendek,don zhuan,pijanec,praktikant,i ceritfikuar,i hershem,i vonë,rekordthyes ne një fushe  LOL


LOL LOL

wowwww si ti paska gjet e LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2008, 21:40:14
mamush. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Emira ne 10-11-2008, 21:53:29
Sallator
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2008, 22:01:14
pjeshke :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Emira ne 10-11-2008, 22:20:42
Sallator pa qime
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2008, 22:22:11
pjeshke me qime :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Emira ne 10-11-2008, 22:31:43
Jam kondra!! :-[ ;)

Ti je sallator pa fara  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2008, 22:32:37
Grua e zgjuar dhe e sjellshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 10-11-2008, 22:42:01
mendjemadh  :P :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2008, 22:51:48
Pffff :D


Mendje vogel :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 10-11-2008, 23:09:59
aiii mos kopjo ;)

intelegjent  :D

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2008, 23:18:25
Intelegjente :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 10-11-2008, 23:20:24
 :party) :X
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2008, 23:20:53
Cka keee :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 10-11-2008, 23:29:06
asgje vetem po luaj fishkelloj  :P

ti ke diqka ....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2008, 23:30:17
Mos fishkello pra se del nga tema :D


Pse ti a po don diqka aa :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 10-11-2008, 23:36:18
jo pse mos te kerkova gje

 :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2008, 23:38:12
Se diii prandaj te pytaa :D


Kesaj duket se i ka humb diqka :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 10-11-2008, 23:44:23
edhe mua mu duk se ty te ka humb diqka

gabim kokemi te dyt  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 10-11-2008, 23:48:03
Nuk tu ka duk po me ka humb diqka  :D


Kjooo e humbur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 10-11-2008, 23:58:50
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e     asnje fjale :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 11-11-2008, 00:01:45
Mi tuuu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 11-11-2008, 00:05:55
u2 LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 11-11-2008, 15:06:48

ne gjueti macesh LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 11-11-2008, 15:11:39
E dashuruar me yjet :D ( Bazuar ne avatar kuptohet :D )
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Hektori ne 11-11-2008, 18:26:13

  E gatcme per akcion, e etshme per shoqeri :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 12-11-2008, 11:16:28
 i embel si gjithnje  ;),,i lodhur nga puna lodhje: lodhje: perq
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-11-2008, 11:30:03
Kjo e dhashuruar si gjithmone :D
Si llokum me arra :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 12-11-2008, 11:38:38
O kjo siper si yll drite qe shkelqen gjith boten  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: marsiola ne 12-11-2008, 11:42:15
kjo e siper shume e kendshme si vete emri
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 12-11-2008, 11:44:46
kjo siper si rrush  :perqafim :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2008, 11:50:12
Seksi(sa vdekja :D),e kuqe ,e embel,e ikshme :D dhe qe eshte me e rendesishmja eshte e imja. :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2008, 12:11:47
Kopuk ;P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2008, 16:41:44
I pandreqshem,mashtrus,i pameshirshem(goca kujdes se me i keq se une eshte :D),stereotip mooooo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 12-11-2008, 16:49:38
uf sdi cte them
lefter lefteri  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2008, 16:52:35
Shejtane,romantike,shoqeruese,simpatike...etj etj
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 12-11-2008, 16:54:40
yyyy sa shume the per mua  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 12-11-2008, 17:39:06
Fjal embelse ,,,sigurisht duket e mire,,,,rrush krejt koka  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2008, 17:56:21
qershi e zeze  mmmmmmmmmm sa me pelqen :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: skiatori ne 13-11-2008, 13:03:25
elegant dhe simpatik
tipe i komunikueshem ne shoqeri ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 13-11-2008, 23:48:20
i dashur,poet,romantik,i qeshur,dhe momentalisht ne gjume :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2008, 23:51:25
E zeze,e keqe,e pameshirshme dhe momentalisht verdall... :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 13-11-2008, 23:56:21
Don zhuan
flirty :D
pa organe te brendshme( se te gjitha i ka fal) LOL
mashtrus :P
zhurmus
praktikus i certifikum
hajdut LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 13-11-2008, 23:57:50
e rezikshme edhe kur  eshte ne gjume ,kur zgjohet eshte japoneze :D kur ha buke te shiqon ne bebzen e syrit,kur pi kafe ka qejf te jem afer saj :D  kur nuk jam me te qan pa ze LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 14-11-2008, 00:01:10
hahahaha...Moooo se ,,zockat,,(e dit i mire se  ke e klasifikoj une nga zockat ;) :D) do me marrin frigen pastaj. :D

Bensedin
Caffetin
Paracetamol
Hashash
Marihuane
Viager.....  LOL(i permenda gjerat qetesuese une jo ty  :D)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 14-11-2008, 01:55:34
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e   ,,,   asnje fjale
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 23:21:41
I harruar ne gjume LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-11-2008, 23:28:07
Duke ik ne gjume :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2008, 23:33:01
ncuk..edhe nja 2 ore nope..:D

ky siper..duke menduar ca do beje neser..:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: qershija ne 15-11-2008, 00:42:08
Kjo siper si yll drite ,,,oratore,,e kujdesshme,,,pak mendje madhe  ;),,nuk pranon shoqeri me gjithate e  :perqafim shummmmmmmmm
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 15-11-2008, 08:14:44
Kjo siper esht shum gjymashe,sipatike,por nga nje her mendje madhe,te kam gjane :perqafim :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 15-11-2008, 08:54:14
Kjo siper eshte e vetmja qe gjej neper forum sot.
Fatmiresisht eshte dikush dhe nuk jam krejt vetem.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: skiatori ne 15-11-2008, 09:24:41
simpaike dhe shume fine
vajze e thjesht pa shume pretendime
e vleresuar nga shoqeria
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 15-11-2008, 09:30:53
Cun i mire, me humor, ne pergjithesii sinqerte (genjen vetem kur eshte i detyruar)
I pelqejne aventurat. Ne pergjithesi tip interesant ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: joy&joy ne 15-11-2008, 09:38:28
nuk njoh  :(

di  vetem  qe  e pin caffen  pa  sheqer! :D

duhet  te jete  e embel  pa  tjeter! :)

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 15-11-2008, 09:43:30
morninggg ppl.. :)


romantik i fshehte :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-11-2008, 09:33:56
apasionante ne krevat. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: skiatori ne 16-11-2008, 10:14:47
oh moj tipi djale i mbare
çpo na i merre vajzat me rradhe
esencjale dhe simpatike
apasionante dhe romantike
nga nje cep ne anen tjeter
gjitha vajzat i ben per vete
 ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 16-11-2008, 10:49:09
  endrrimtar,nuk ben LOL fare gjum ,ika ikur mendja te nje goc
   hmmmmm: po kush mundet me ja gjet  :) :) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: skiatori ne 16-11-2008, 10:54:58
e gjithë njerezia i pëlqen drezat
sepse bëhen gjake dhe shëndet
por ket sipër do e mbaje për vete
se ne dite te sodit është vështirë ti gjeshe
 hmmmmm: LOL LOL LOL hajt_ktu:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 22-11-2008, 12:51:54
 hmmm dot ta gjejsh nje moll te vertet..... hmmmmm: ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 22-11-2008, 13:35:11
E mire dhe i sinqerte.
Me zemer te thyer edhe pse nuk e meriton dicka te tille.
Te gjithe ne forum e kane xhan.  :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: joy&joy ne 22-11-2008, 14:07:03
nuk  e njoh!
do  te jete  e  bukur! ;)

nje  pergafim   dhe  dy  puthje  do te jipja! lo  stesso! :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 22-11-2008, 15:06:42
Joy me duket cun capken , izgjuar dhe poliglot.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: joy&joy ne 22-11-2008, 15:10:00
mbylla  syte  per  nje çast!

eri   bellissima! :D

po  nderroj  teme  po  kaloj  " ahhh  sikur...........! :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 27-11-2008, 21:18:47
ky..duke thene me vete.."Ah sikur" :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 27-11-2008, 22:32:16
zeshkane e bukur ,syte mace,trup shkurtabiq  LOL,floket deri ne bel,buzet teper sexi,e trent no limit,, :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 27-11-2008, 22:36:51
LOL

vec nje gje ke gjetur te sakte..LOL

ky siper...

rremujaxhi,zhurmues,njerin sy ne forum 3 sy te tjere ne msn-ra,duke fol ne tel...dhe duke bere plane me Troub.per oret e vona :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 27-11-2008, 23:47:42
goce me stil :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 27-11-2008, 23:53:33
Goce pa stil LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-11-2008, 23:54:20
...I sapo martuar me Chorrin.. :LOL :LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 27-11-2008, 23:57:44
e sapo shkurorzuar nga charlushi LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-11-2008, 00:00:03
...Mezi duke prite naten e pare... :LOL :LOL :LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 28-11-2008, 00:03:14
me zi duke prit chorin me i hek syzet :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-12-2008, 10:32:49
..No comment.. :LOL :LOL  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 10:06:26
e kompletume :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:08:30
..I dashur dhe mik i vertet.. :) :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 18-12-2008, 10:40:47
E shoqerueshme. besnike dhe shume kinge ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-12-2008, 10:41:56
..E kendshme..shoqe..dh e me sharm.. :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 18-12-2008, 15:19:53
Seksi,kupuke,karagjoze,dallavere,dallendyshe,xhinse... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 18-12-2008, 15:27:44
Xheloz, intrigant, zhurmues, kopuk, i bezdishsem...
Por mbi te gjitha shume i mire :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 18-12-2008, 15:34:06
hahhaha...edhe i mire thote edhe i bezdisshme thote...LOL


I trubulluar,trubulluese,e nxehte,e bute,e pakappshme,e pandalshme...etj etj  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 18-12-2008, 15:43:18
Po une ato etj,etj... doja te dija

Ky ka shume sens humori.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 21:09:39
..e zgjuar...( kjo permbledh shume..:))
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-12-2008, 21:11:31
seksi (kjo permbledh akoma me shume) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2008, 21:16:52
thnx per compl.LOL
me ke ne lagje gje? :D :P

ky siper...

qefli ne vodka :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 19-12-2008, 12:27:48
Eshte shoqe e mire, ben shume per te tjeret.
Me shume jep sesa merr.
Une i uroj te jete sa me e lumtur.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 19-12-2008, 14:14:12
eshte e ebel me shoqri  :)....
mendoj qe esht sipatike ka nje shpirt te mir... hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 19-12-2008, 17:01:01
freskon cdohere forumin me bukurine e fjales qe ka :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 17:03:11
Edhe kjo gjithashtu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 19-12-2008, 17:07:08
mjaft komunikativ dhe me nje sens humori...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 17:08:01
Kjo e urte i pelqen te tradhetoj cdo sekond pastaj eshte bjonde me duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 19-12-2008, 17:09:35
ky eshte i mire edhe pse ca here ka nje pasqyre te gabuar mbi mua:D
po i kthehem edhe njehere kesaj teme,kur te njoh pak me mire charlin ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 17:10:24
Hahaha :D edhe une ashtu po veproj si kjo :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 19-12-2008, 17:12:57
ky nga KS dhe nuk i kupton dot inicialet MKD :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 17:20:07
Kjo nga MKD me origjine ama jeton jasht diku :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 19-12-2008, 17:22:36
ky jeton ne KS ama e ka provuar dhe jeten jashta nja nje vit hic ma shume :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 17:25:28
Kjo jeton be Berlin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2008, 20:42:22
gjoja i forte :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 19-12-2008, 20:45:25
gjo e eger :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2008, 20:49:31
nevrike :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 19-12-2008, 20:53:43
 :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2008, 21:05:18
shejtane e embel..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2008, 22:20:21
ahhhhhhhhaaaaaaaaaa aaa.... :DE keqe,e pameshirshme,e pandalshme,ngucakeqe,,,,etj etj... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 22:21:52
Plemetinc , i zi , i dopet , :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-12-2008, 22:24:04
.. Charlie .. :(
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2008, 22:25:19
hahha....qurrejk,hute e mashtrume...LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-12-2008, 22:26:32
.. MF ;) ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2008, 22:28:14
 :-* :-* :-* :-*.......I love you... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 22:29:25
Hahahaha a e dite qka ke qajo MF a joo :D :D

shyqyr qe nuk e dite :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2008, 22:31:14
E di e dii une mire po ti vete mire te tregon... :D

Analfabet. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-12-2008, 22:32:02
Hahahah ee more hajvan LOL


Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 20-12-2008, 00:22:28
i forti mo ,,si kali  LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-12-2008, 15:59:33
.. PD ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 20-12-2008, 16:01:26
MB ML ME :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-12-2008, 16:02:46
.. MH ML MH ..  :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Justice ne 20-12-2008, 16:31:07
ca do te fote ajo
hahaha
ti je ccum e miiiil
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-12-2008, 16:33:46
Ehh fjale magjike ato.. :)

.. Kjo simpatike goce biznesmeni .. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Justice ne 20-12-2008, 17:39:36
hahahha
ok ok :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2008, 21:35:32
karafile LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 15:52:42
.. Fyes ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ana G ne 21-12-2008, 16:25:02
Qenka interist.  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Ana G ne 21-12-2008, 16:26:42
Qenka interist  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 16:39:13
.. Me nick te gabuar .. Puro Tironce ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 21-12-2008, 23:37:08
nuk e njoh
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 21-12-2008, 23:45:38
..i panjohur :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 21-12-2008, 23:56:50
lexon librin prej faqes se fundit ,komenton filmin nga mbarimi deri tek fillimi,te kishte mundesi do ecte dhe mbrapa,ka kujdes kur mendon,kur flet nuk e thote mendimin e pare,zot runa nga kjo krijese
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 00:15:07
uuuuu sa gjate i ke rene tiii..LOL

ky siper..
me ambjent veprimtarie te zgjeruar..( qekur ka ik Trouble) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 22-12-2008, 00:52:42
uuuuu sa gjate i ke rene tiii..LOL

ky siper..
me ambjent veprimtarie te zgjeruar..( qekur ka ik Trouble) :D

uuuuuu e poshter  hahahhahhahaaaaaa zot me ruaj mga kjo krijese
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 00:54:23
uuuuuu e poshter  hahahhahhahaaaaaa zot me ruaj mga kjo krijese

LOL.. perq
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 22-12-2008, 01:00:04
LOL.. perq

o zot thashe me ruaj  ti te kunderten  :puth
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Oqeani ne 22-12-2008, 01:06:19
Paske mbet vetem ju te dy ketu a,,, :D :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 01:10:02
i dashur, i qeshur, xhentil,  :) :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 22-12-2008, 01:12:59
oqeani kete komplimet se kam mare une qe 10 vjet,keshtu qe mos u sill kendej aq shume  :P

ja qellon nga larg ,nga  afer ta nal frymen
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 01:14:31
hahahahaa  o Hijeeee...

kyy hije qe te vret vetem me shikim LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Oqeani ne 22-12-2008, 01:15:48
oqeani kete komplimet se kam mare une qe 10 vjet,keshtu qe mos u sill kendej aq shume  :P

ja qellon nga larg ,nga  afer ta nal frymen
ahaha,,,
 Pse edhe engjujt ta nadalin frymen,,? :D

S'po komentoj me  :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 22-12-2008, 01:18:29
oqean mo ca te duash mbrenda, jashte nuk del  LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 22-12-2008, 01:39:11
i frikshem, gjakpires, :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-12-2008, 21:35:10
kanibale. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 23-12-2008, 21:40:41
i pabese :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-12-2008, 21:53:28
Jo realiste
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 23-12-2008, 21:55:15
ja fut kot
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-12-2008, 21:55:52
No comment :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 23-12-2008, 21:56:45
me too :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-12-2008, 21:59:15
.. Engjellushe . ;) :engjell:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 23-12-2008, 22:03:01
e dashur, e kendshme, e bukur, smart etj etj
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 23-12-2008, 23:04:55
flokebukur, sybukur, edhe hajdute cokollatash  :D  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 24-12-2008, 00:54:37
nuk ka fjale ,e lene mo disa fjale :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Oqeani ne 24-12-2008, 01:37:06
Djal ma te mire mos u mundo me e kerku,,kot,,veq cka lodhesh  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 24-12-2008, 01:40:35
djale qe mendon se strategjite do e cojne diku....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Oqeani ne 24-12-2008, 01:46:40
djale qe mendon se strategjite do e cojne diku....
   :D


Vajze me karakter,intelegjente,e dashuruar ne Ujkun   :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 24-12-2008, 01:49:19
leshoje ne oqean nuk mbytet ,po me nje filxhan ka mundesi te mbytet :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 24-12-2008, 10:40:47
...me 9 shpirtra..LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 24-12-2008, 22:45:45
dy  fytyra nje shpirt,ka me coptue shpirtin e ngrata LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-12-2008, 23:18:03
Me ndryshime klimatike LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-12-2008, 23:20:46
.. Embelsire ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-12-2008, 23:22:56
Deserti im :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 24-12-2008, 23:25:48
boss :D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-12-2008, 23:27:22
.. S'ja vlen te harxhoj fjale ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 24-12-2008, 23:28:41
Haha mos i thuj ashtu se i vjen inat chorrit LOL me mire thuj ndonje fjale tjeter se ashtu LOL :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-12-2008, 23:30:42
.. Qefli ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 24-12-2008, 23:35:02
charli me paske lexue :D nejse nejse  po don ajo me u shfrye ,ama po ban gabimin  e dyte LOL

kjo siper kohet e fundit pak e poshter  LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-12-2008, 23:37:03
.. G TH F O O H ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-12-2008, 23:37:55
nuk prononcohem se me fshin postimin pastaj LOL :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-12-2008, 23:39:04
.. The same shkronja ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 24-12-2008, 23:44:39
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e  :lule
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 00:22:31
dac i zi LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 25-12-2008, 01:15:19
mace  bjonde ,sherbet per bakllava  lulushtrydhe,shtrydhe sa te duash nuk i soset lengu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Claraa ne 25-12-2008, 01:19:07
ska gjume dhe "llafoset" me forumistat  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 01:20:17
ja ta mendojme njehere :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 08:18:09
ja ta mendojme edhe nje here :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 10:08:30
e mendova per kete. :P   fisnike :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Nadja ne 25-12-2008, 10:13:45
rrepist :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 10:18:47
hipiste LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:19:59
Redep LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:21:02
.. Topolak ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:21:36
Tukuluke :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-12-2008, 10:22:16
kopuk :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:22:45
C'ka eshte ajo??? :S

.. Fyes ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:24:29
Kujt i the :D


Kjo Milka :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2008, 10:50:06
Ty..

No Comment
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 25-12-2008, 10:54:03
Pse ajo eshte e mire fjala :D


Kjo Milka qe po ha tani
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2009, 12:07:18
..  hmmmmm: .. I ndryshuar .. I mire .. I merzitur kot .. I embel .. ^o) :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 08-01-2009, 12:10:11
 hmmmmm:...... :D E dashur...e embel...shoqerore.. ..BUKUROSHE :D ...e gjate....lesh verdhe :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2009, 12:11:35
.. Shoqe .. Simpatike .. E dashur .. Brune .. Ben kafet e shkreta dite per dite ketu. :D  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 08-01-2009, 12:18:37
E kam lene ate profesion keto kohet e fundit se ke vene re LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2009, 12:19:58
Ama s'po vi andej se po lodhesh ti moj...po i hedh nje sy temes :D :LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 08-01-2009, 12:22:29
Hajde moj hajde se tani jam pak e lire ;) ta bej une nje kafe ty ;)

Eh kjo dreq ta prish mendjen me ledhat e saj :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2009, 12:25:37
Te kam bere une ty para.. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2009, 14:39:01
Sexy,hot,soft,mine... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Alondra ne 08-01-2009, 17:53:48
Ky do ti fus turinjte kudo, ngaterron gjithe dynjane dhe ne fund te fundit une e kam xhan :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2009, 22:31:40
Kjo iu tregon njerzeve se ku e kan vendin :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2009, 22:55:15
.. I mire ..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: AleksB ne 13-01-2009, 08:56:01
Shpirt, yll, sexy, e dashur, e paster, e paarritshme. ;) :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 13-01-2009, 09:01:14
engjellush,,sipatik,,terheqs.................i pakapshum :) ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: AleksB ne 13-01-2009, 09:02:23
Bionde, simpatike, romantike, shoqerore, :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 13-01-2009, 09:10:24
shpirtmir...elegand .....i buzqeshur... :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 13-01-2009, 12:41:38
elegante,terheqese,,
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-01-2009, 12:57:52
Shpirt, yll, sexy, e dashur, e paster, e paarritshme. ;) :-*

huuun  :)...

Ky siper...anetar i ri...nga Gostivari...kam pershtypjen qe je student.. hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 13-01-2009, 13:03:37
E SHPEJT,E SINQERT,E EMBEL,,HMMMMM
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-01-2009, 13:05:17
I kuptueshem....i kendshem.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 13-01-2009, 13:07:44
TERHEQESE... hmmmmm: :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-01-2009, 13:08:27
I sakte...dhe po bie ne grope.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: skiatori ne 13-01-2009, 13:15:36
e dashur dhe e respektuar nga te gjithe
me nje fjale shpirte njeriu :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 13-01-2009, 23:42:44
i ndershem,i dashuruar,i sjellshem
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 14-01-2009, 00:01:30
E re :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-01-2009, 00:06:07
I.........
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Cami ne 14-01-2009, 00:11:09
e dashur e embel cdo her e gatshme te jap pergjigjen adekuate aty ku duhet, dhe nje shoqe e mir ndihma  e saj e pranishme cdo her aty ku eshte nevoj eshte YLL fare
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-01-2009, 09:59:39
WOOOOW djali :-[ :)

Ty??.... Miqesor....i kendshem....i lene pa gjume :d....student i shkathet....thjesht great. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-01-2009, 15:24:23
normale :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2009, 08:41:23
I pandreqshem...kerko n psikologe ne 12 te nates :D...shakaxhi...
depsez :D...po ne fund skam cti them se e kam mik te mire. :) :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: [AnnaBela] ne 17-01-2009, 12:22:10
eshte e bukur,me nje mendje te kthjellte...e dashur,e zgjuar dhe mjaft e kendshme ne bisede  :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 17-01-2009, 12:50:06
superiore
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 17-01-2009, 13:49:25
aktor i mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-01-2009, 14:11:53
..Sheqerke..loves her music..mami..e kendshme..e kthjellet.. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 14:12:43
mamush
 :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-01-2009, 14:14:00
Fantazme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 14:14:51
zombie
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-01-2009, 14:22:09
Pijanec..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-01-2009, 14:27:20
pijedashese
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 17-01-2009, 17:05:05
MISTERIOZ
 hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-01-2009, 20:03:01
interesante :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 18-01-2009, 21:25:42
I afte per te kthyer gjerat permbys, shume i moderuar ne komunikim me femrat, por sjell telashe te medha per to ngaqe jep sinjale te her pas hershme qe eshte nje rembyes zemrash dhe qe eshte gjithnje e me shume i pangopur me gjinine femer. Shume ne brendesi te ngjarjeve te forumit. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 18-01-2009, 21:34:58
i sinqert
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-01-2009, 21:40:48
I afte per te kthyer gjerat permbys, shume i moderuar ne komunikim me femrat, por sjell telashe te medha per to ngaqe jep sinjale te her pas hershme qe eshte nje rembyes zemrash dhe qe eshte gjithnje e me shume i pangopur me gjinine femer. Shume ne brendesi te ngjarjeve te forumit. LOL
  Po nje fjale thame jo shume. LOL LOL ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 18-01-2009, 21:49:30
i sinqert

Beji dy fjale te pakten LOL

Shume e interesuar per tu inegruar ne shoqerine e forumit, por qe le dyshime se kjo eshte nje anetare e vjeter dhe me pervoje dhe qe do te doje ca kohe te sqarrohet plotesisht per te mos patur per nje kohe te gjate nofken si provokatore. Megjithate ka dhene shenja te dukshme se i ngjan nje femere te moderuar. :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 18-01-2009, 21:50:44
orakull
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 18-01-2009, 22:07:18
Beji dy fjale te pakten LOL

Shume e interesuar per tu inegruar ne shoqerine e forumit, por qe le dyshime se kjo eshte nje anetare e vjeter dhe me pervoje dhe qe do te doje ca kohe te sqarrohet plotesisht per te mos patur per nje kohe te gjate nofken si provokatore. Megjithate ka dhene shenja te dukshme se i ngjan nje femere te moderuar. :)
1.po sepse me pelqen forumi
2.ne fillim i rash shkurt,dhash mendimin tim
3.nuk jam antare e vjeter pa dyshime,data e regjistrimit te profili im
4.nuk jam provokatore
5.flm,,po i ngjaj nje femre te moderuar
   6.QARTE ???? ;) ;)
erdha ne perfundim se je i pa sinqert
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 18-01-2009, 22:11:26
era...... trendafil
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 18-01-2009, 22:12:49
sy bukura,,
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 18-01-2009, 22:15:03
zemermira
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 18-01-2009, 22:17:29
e embel,
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 18-01-2009, 22:19:42
e kendshme
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 18-01-2009, 22:24:14
e lezetshme
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 18-01-2009, 22:31:05
e qeshur
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 18-01-2009, 22:36:31
e ndershme
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 18-01-2009, 22:40:25
Juve me siper, me keq ardhje ju them qe keni ngaterruar teme ;) Kaloni tek ajo me nje fjale ju lutem LOL

Te dyja juve me siper, jeni shume te apasionuara te lavderroni njera tjetren, aq shume saqe neve tjeret kutu virtualisht, te nxjerrim detyrimisht konkluzione qe mund te jene ne kunderdshtim me preferencat tuaja seksuale qe jane realisht. Keshtu qe keni mundesi te perfeksiononi komunikimin tuaj te metejshem ketu ne forum LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 18-01-2009, 22:48:24
Juve me siper, me keq ardhje ju them qe keni ngaterruar teme ;) Kaloni tek ajo me nje fjale ju lutem LOL

Te dyja juve me siper, jeni shume te apasionuara te lavderroni njera tjetren, aq shume saqe neve tjeret kutu virtualisht, te nxjerrim detyrimisht konkluzione qe mund te jene ne kunderdshtim me preferencat tuaja seksuale qe jane realisht. Keshtu qe keni mundesi te perfeksiononi komunikimin tuaj te metejshem ketu ne forum LOL
hahahahahaha hihihihi)) LOL ec be ik nga ktu valla se shum tpengojm ne si duket mos je vall shefi i forumit ti a?? hmmm   a nese tpengon ti pLss mos e lexo ateher ket tem dhe ske te drejt te perzihesh te preferencat tona ok e sidomos ne preferencat e ERES,BONAMIT DHE TE MIJA OK SICKO
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 19-01-2009, 14:21:09
Juve me siper, me keq ardhje ju them qe keni ngaterruar teme  Kaloni tek ajo me nje fjale ju lutem

ok flm qe na tregove

Te dyja juve me siper, jeni shume te apasionuara te lavderroni njera tjetren,
 LOL
aq shume saqe neve tjeret kutu virtualisht, te nxjerrim detyrimisht konkluzione qe mund te jene ne kunderdshtim me preferencat tuaja seksuale qe jane realisht.

hahahahah a thua mos je analist i preferencave ti apo.. hihihihi))

 Keshtu qe keni mundesi te perfeksiononi komunikimin tuaj te metejshem ketu ne forum

hehe flm mirpo tani ta le radhen tyy  ciao)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:25:05
.. Yll .. e kthjellet .. shoqerore .. e lire (si Eraa) .. e re ..  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2009, 14:26:51
E rrezikshme :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:29:04
Te ben te rrezikshme ky pa pas ne plan hic.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2009, 14:31:38
Te ben ta vrasesh veten :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:33:47
Te fut me dy kembet ne nje kepuce ky.. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2009, 14:34:56
Kjo me nje fjale ne vesh te ben te kercesh nga kati i 20 :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:35:50
Ky me zerin qe ka....ppphhhaaaa te merr ne qafe.. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2009, 14:36:56
Ku ma ke ni zanin ti mu :D :D  hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:37:56
S'ta degjoj po ta ndjej.. :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2009, 14:38:48
Wowwwwwww LOL

Kjo te ben ta plasesh veten me litar more LOL :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:42:31
Hee  :D

Ky prit tash ti ngjeshemi temes mire sic duhet. :d hmmmmm:

.. Shpirt i paster .. engjell mbrojtes .. i pazevendsueshem .. i pa krahasueshem me askend .. i pa djallezuar .. my best best friend .. :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2009, 14:44:20
Ehhhhhh :D  kjo kjooo ahhhhh nuk po flas ma mire :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:46:30
S'ja mban me fol :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 19-01-2009, 14:50:59
Kjo ta mbyll edhe gojen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 14:52:02
Ky tash propozon martesss.. :D :LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 19-01-2009, 15:10:51
Juve me siper, me keq ardhje ju them qe keni ngaterruar teme ;) Kaloni tek ajo me nje fjale ju lutem LOL

Te dyja juve me siper, jeni shume te apasionuara te lavderroni njera tjetren, aq shume saqe neve tjeret kutu virtualisht, te nxjerrim detyrimisht konkluzione qe mund te jene ne kunderdshtim me preferencat tuaja seksuale qe jane realisht. Keshtu qe keni mundesi te perfeksiononi komunikimin tuaj te metejshem ketu ne forum LOL

duket qarte qe ishulli e njeh shume mire boten e homoseksualizmit ose biseksualizmit ;)

preferencat e mia jane akoma hetero ishull ndryshe nga ty :D

te besh 1 kompliment te bukur eshte mese normale ne boten e qyteteruar po ti duket qe se di se kush e di ku jeton...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 19-01-2009, 15:26:11
Ti anetarja paraprake, kam mendimin qe po ia fut kot fare LOL megjithate e respektoj ne pergjithesi mendimin e te tjereve. Sa per sqarim, jam me preferenca te drejta seksuale, dhe shume ne forme per te kenaqur si duhet nje FEMER (nga karakteri jo nga maskimi i jashtem).

E ke gjet, jetoj ne nje mal me gropa ...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 19-01-2009, 15:28:02
dukesh parafolesi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 15:29:24
Jo aktive per shume kohe..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 19-01-2009, 15:32:14
E pa lodhur dhe kampione per ore qendrimi ne forum. E shkathte si lepuri dhe gjurmuese si Shqiponje. Apsolitisht nuk ka person qe i ndjek per nr postimesh dhe patjeter e disponuar per te qene ne forum me ore, dite, jave te tera dhe per ti sherbyer me se miri ketij forumi... e ke ne linje dhe gati per tu pergjigjur ne cdo ore te dites edhe nates LOL
E mire dhe dashur sic duhet, vetem se ndihet keqqq ne shume raste..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 19-01-2009, 15:33:08
banor i malit me gropa  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2009, 15:33:40
Sa fyes reee...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 19-01-2009, 15:36:39
zjarrvenese
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 19-01-2009, 15:47:22
e buzeqeshur ne cdo moment
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 19-01-2009, 15:48:51
i kapshem  ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 19-01-2009, 15:50:10
precize
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: BONAMI ne 19-01-2009, 15:52:37
i dashur
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 19-01-2009, 16:09:22
e embel
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 19-01-2009, 16:42:34
E kemi me nje fjale apo disa ketu :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 19-01-2009, 16:44:18
po stefi ne perdorim nji se me fillu shum sdo ket vend per ju tjerit hehehe
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 19-01-2009, 16:46:05
Vend ka sa te duash per te gjithe ;) :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 19-01-2009, 16:48:26
e kendshme e zgjuar duhan pirese kafen e ben te mire po mua sme ka bere ndonje deri tani :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: memet ne 19-01-2009, 16:53:23
ok ateher do filloj me shumm....shejtane.. e but..e embel..e zgjuar.. bukuroshe..e sinqert ne fjal..e paster si loti..etj etj etj...hehehe hihihihi)) hihihihi)) hihihihi)) hihihihi)) hihihihi))
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 19-01-2009, 17:13:14
metiii,,je shum interesant,ke stil te mir,je i bukur,,je shakaxhi,ste mundon asgje,ikendshem ne biseda,preferon lirin,,hmmm je edhe intelegjent vec te mungon te kesh nje te dashur ashtu sic je ty,te deshiroj fat ..heheh   ;) ;) ;) ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-01-2009, 23:48:36
sensuale, fjalet e tjera e prishin imazhin. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 20-01-2009, 00:05:38
shejtan tip :P fjale tjera e prishin imazhin LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-01-2009, 00:07:01
po shejtanen pse e shan ti? :P

Qejfli po thashe te tjera u iku mendja ketyre zockave dhe e shqyen ekranin e pc-se. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ERAA........ ne 22-01-2009, 22:30:32
sensuale, fjalet e tjera e prishin imazhin. :P
pse me fjal tj,,ok sprish pun,,
 TI
tip,misterioz,ambicioz,smund me qen i qet,ngacmon shum,reagon shpejt.....
me shum zdi (?)
:-),,,,,,,
,, :pafshim klm
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2009, 16:17:59
ledhatuese dhe e shpejte si era..:)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-01-2009, 16:19:50
pse me fjal tj,,ok sprish pun,,
 TI
tip,misterioz,ambicioz,smund me qen i qet,ngacmon shum,reagon shpejt.....
me shum zdi (?)
:-),,,,,,,
,, :pafshim klm
  Nuk kane c'te duhen te tjerat. ;) :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2009, 20:30:14
seksolog i kategorise se pare.. :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-01-2009, 20:41:09
Pa kategori fare., :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-01-2009, 20:42:20
Don't knowww...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-01-2009, 21:54:45
who know?  sedi:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2009, 22:10:02
i shkoi jeta kodrave..brigjeve.. lumenjve..LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-01-2009, 22:11:11
hahaha

Kesaj ferrave. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2009, 22:12:46
hahhaha me marsh te keqen..

gjakpires ky siper..LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-01-2009, 22:16:59
qejfleshke LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 23-01-2009, 23:42:14
koronaxhi,muhabetxhi,qoftexhi, sultiacxhi LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 23-01-2009, 23:46:20
idiotxhi poshterxhi mashtruetxhi  loqkaxhi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2009, 17:11:20
gjumash :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-01-2009, 17:12:07
Punetore. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2009, 17:16:40
Punetore. :D

hahaha..jam jam.. :-[ kur dua :D

kjo siper..gjumashe,gripace :D, cizmace :D..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 17:27:36
kjo si shpirt, e dashur e kenshme e dhimbsur e zgjuar, pelqen librat muziken melankonike eshte natyre melankolike ne pamje te pare por seshte e vertete sepse eshte e forte e plot me deshire per jeten... :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-01-2009, 17:29:28
..Sultiaxhesh..pune tore edhe kjo..duhanxhesh..sh akaxhesh.. :D :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 17:40:48
kjo siper bukuroshe, e gjate simpatike di te vishet me shije e ka qejf veshjen serioze e sportive ne te njejten kohe, studente e mire e puntore e madhe....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:20:22
Pse nuk thua qe qenka me barre. LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-01-2009, 18:23:15
Sa cudi.. hmmmmm: ^o)....Me kend duhet te jem valle??!!!!...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 18:24:48
Pse nuk thua qe qenka me barre. LOL

jo ashtu je ti....  ka bere perjashtim natyra te ty... LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:25:06
Ndoshta me burrin tend... LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:26:29
jo ashtu je ti....  ka bere perjashtim natyra te ty... LOL
Si e gjete? LOL :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 18:27:11
me te pyetme hahaaaaaa :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-01-2009, 18:27:25
Cuditem se me para po e dini ju se une per kete ;) ^o)..

Disa fjale per anetarin paraprak...."Don't talk about me!!".. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 18:29:27
une mo more flas per ty.... :)

por nuk thashe qe ishe me barre ... ma morren per ters

mgjate  nukduatedegjoj
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:30:33
Mire e ka Baby Shejtane ;) mos e pergojo...LOL

Goce qe nuk do tja zene emrin me goje. :P LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-01-2009, 18:31:55
Me ty e kisha ;)....Burri do gezohet me siguri kur te kthehet e te bie ne kete surprize!!....Phhhaaaa zoti na ruaj vec!!..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 18:32:51
no more flas :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:34:44
Shyqyr aman se nuk po na lije vend neve. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 18:36:23
ky siper ngaterrestar, sherraxhi, muhabetxhi, kronaxhi,kojshi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:38:22
Kete nuk e dua ne lagje... LOL LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 18:40:09
kete as ne pallat.... LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:41:08
Boooo boooo mire qe se kam ne shkalle te pakten... LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 18:43:17
ik ore dreq..... :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 18:45:40
Nuk thuhen disa fjale per kete se vetem fjala SHEJTANE eshte shume kuptimplote. :P LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 20:17:26
ik ore....... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 26-01-2009, 22:25:11
Disa fjale për anetarin/en paraprak/e   ,,permbajuni temes  :D   

atehere,, shkurtabiqe,intelexhentile,cifute,lezete, :D dhe pak ik ore LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2009, 22:26:51
edhekeshtu..edheash tu  LOL

heyy there :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 26-01-2009, 22:31:35
dreamm sy mbyllur ,dream m   sy hapur   :D,edhe pak hajde ore LOL

hi  :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2009, 22:33:09
chorr i palodhur ( meqe i paska shkuar edhe shoqeruesi LOL)..shoqerues manekinesh, gjobaxhi :D..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OMORFI ne 26-01-2009, 22:39:19
enderr ... e kendshme... :engjell:...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2009, 22:40:36
gold angel,plot deshira, e qeshur, e dashur, e mirke..:)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OMORFI ne 26-01-2009, 22:43:18
melodi...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 26-01-2009, 22:43:48
chorr i palodhur ( meqe i paska shkuar edhe shoqeruesi LOL)..shoqerues manekinesh, gjobaxhi :D..

dikush duhet te jep pergjegjesi per keto njohuri  LOL

omorfi sherbet,edhe pak pishmanxhi LOL

Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: OMORFI ne 26-01-2009, 22:47:04
Corrrrrr...horrrrrr rrr... :D :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 26-01-2009, 23:11:52
Karizmatike.
Punetore dhe gjumashe e madhe njekohesisht. Sherbet nga gjuha, princesh nga luku, mire nga mendja, nevoje per permiresim urgjend nga gjendja e saj civile LOL
E etur per te perdorur internetin dhe chatin, per te kumunikuar me njerez anembane botes dhe ne kete menyre duke zgjeruar shoqerine virtuale. Vdes per te hyre menjehere sapo te vije nga puna ne komunitetin e zeriyt.
Merzitet shpejt dhe qan cdo nate se e merr malli per guret e vendit vet, por shume optimiste se do ia dal mbane dhe me sukses misionit te saj te larmishem qe ka ndermarre, per te ndryshuar jeten e vet se ne Shqiperi e ka kaptuar qe ska care... LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 26-01-2009, 23:13:58
poet... :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2009, 11:55:04
gjumashe  :P :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreza ne 01-02-2009, 12:00:55
..sipatike...e embel.. :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 01-02-2009, 15:22:20
e deshtuar ne cdo aspekt te jetes...ka ngelur ne gjimnaz dhe s'e ka iden se c'esht karriera
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2009, 15:24:22
 hmmmmm: ..... You are SOOOOO not cool .... coz you don't know any of us.... Thinkkkk then speak....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 01-02-2009, 15:26:40
kjo xhelozon ne mua se jam 500000000 cool
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2009, 15:29:35
 :D ..... S'kam arsye ..... Ata qe lavderojne veten...ppsssss s'jane asgje....Although you MIGHT be cool in real life but you have taken this too seriously lool right?..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 01-02-2009, 15:33:58
which one, the word cool or being cool? Being cool doesn't mean being perfect, girl...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2009, 15:36:30
Tell that urself....lil boy..

Nen moshe qenke ti..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 01-02-2009, 15:41:40
kjo e maaaaaaaaaaaaleeeee
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2009, 19:40:34
si emri qe ka. :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 01-02-2009, 20:53:32
belushkaxhi,rakixhi,qoftexhi,mehallxhi...  :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2009, 20:57:26
qashtu edhe kjo. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2009, 21:00:08
delenxhi,dallaverxhi,gjuetar... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 01-02-2009, 21:01:34
gjynafqar,i forti i l/asgjes :P, kendus, gjel pa pende.... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2009, 21:05:35
Shejtane,tatli,cok guzel,cok bomba...LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 01-02-2009, 21:06:55
tashi e mora vesh tatli-n hahahaaaaa


ky siper edhe keshtu edhe ashtu.... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 02-02-2009, 00:47:41
Kjo u humb   hajt_ktu:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 02-02-2009, 01:04:02
nuk humbet dreqi ,kjo siper  mashtruese LOL llokum  :D shankiste,
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 09:26:53
sa cudi, i verber dhe shkruan ne forum
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2009, 10:25:42
fyes :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Justice ne 02-02-2009, 10:32:59
 hmmmmm:
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 21:53:43
tani, kam ren ne dilem. Celulari - esht nokia apo sonyericsson
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 02-02-2009, 21:56:34
Anetar i ri ne forum
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2009, 21:58:35
e kendshme, e dashur, e zgjuar,shpuze nga goja...dhe ortake e merituar :D  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 02-02-2009, 22:00:14
e kendshme, e dashur, e zgjuar,shpuze nga goja...dhe ortake e deshiruar :)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 22:05:06
simbas avatarit, nje femer e cila do beje cmos per mua.
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 02-02-2009, 22:06:19
Sipas fjaleve, larg realitetit si dhe axhami  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:07:17
Sipas fjaleve....si yll...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:10:20
Sipas fjaleve qe kam degju per te ....:D


Shume seksi duhet te jete :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 22:10:55
Sipas fjaleve....si yll...flm, po ashtu je dhe ti
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:11:34
Nuk ishte per ty...hapi syte djaliiiii...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 22:15:39
e mora vesh, por pasi keso komplimentesh me behen zakonisht cdo dit, e mora persiper se edhe kjo e jotja ishte e till
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:17:53
Sipas shkrimeve ...kopuk po tregohet ky :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:18:31
Ahhh komplimentet...me kujtojne nje anetare...mos e ke gje edhe ti?..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 22:19:46
po varet nga institucionet e lart qe ke ti ne krahasim me mua
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:21:43
..Ty tu shtofte besimi..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:22:25
Ty tu shtoft dashnia per mu jarabi :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 02-02-2009, 22:23:49
Disi si i humbur me duket
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 22:25:41
kjo disi e gjetur me duket
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:26:42
Disi si kopuk me duket :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:28:03
TheOne..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 22:29:04
shum fyen
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:29:49
The best one  ...:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:30:28
Perhajer..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:32:14
The one and only of this kind :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:32:57
 :S...What r u talking about??..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:35:48
Per pasul po flasim :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:36:49
Tukuluk....Limesk.. .. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 22:38:42
suk kuk muk nuk fuk ruk puk....adidas
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2009, 22:38:59
Per what po talk tash ti :D :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 22:41:06
Gjuhe e huaj ajo.. e pa zbuluar.. :D :D

Ky lart...yll...sheqer ...cute...sexy...li psy... :-*
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 23:04:01
me kerkoi msn
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 23:05:47
Ncncncnc....if only...
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 02-02-2009, 23:06:02
Injorant dhe i papjekur ;)

me kerkoi msn
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 23:07:11
Shkurt dhe sakte.. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 23:07:30
i ka ne qejf prostitutet dhe nga shprehjet qe ben duket te jet analfabete
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 23:10:06
Mos po me ngaterron me motren tende gje....
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 23:11:04
ishte per kengen...babybitch
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2009, 23:12:21
..Perjashta do dalesh..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 02-02-2009, 23:14:35
varet se si definohet fjala birtch nga ju....dhe te te them sinqerisht, as qe dua t'ia di
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Stefi ne 04-02-2009, 11:40:24
Booooo  hmmmmm: nuk e njoh LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 04-02-2009, 11:43:11
kjo edhe ajo siper asaj moderator.... Stefi me do dhe me mendon te bukur, ndersa, Babygirl, esht i cik sikur Hitler
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 04-02-2009, 11:54:48
pik. tik.rik.lik.sik.mik ...vazhdon..:D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-02-2009, 11:56:02
Endrra e forumit..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 04-02-2009, 11:56:10
dreamm keamm klimm fimm simmm pimm trimmm
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 04-02-2009, 11:58:02
dreamm keamm klimm fimm simmm pimm trimmm

qenke fix per rimues ti.. :D :D


sarkastik ky siper  :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 04-02-2009, 11:59:34
jo mii...por esht njejt sikur te thuash...do re mi fa so la si  dooooooo
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 04-02-2009, 12:00:37
jo mii...por esht njejt sikur te thuash...do re mi fa so la si  dooooooo

...got u.. :D

stilll..sarkastic :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 04-02-2009, 12:01:44
ika njeher
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-02-2009, 12:05:08
Student....nice when he wants to be....calls me Hitler.. hmmmmm: :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 12:45:51
e mire e veshtire po pak e ...........
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-02-2009, 13:11:14
E mire...e kuptueshme...and hopefully I would like to stay friends with her.. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 13:30:21
You can wish more than that my dear but first at all you have to know the meaning of a single word......RESPECT each other


byeeeee
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 04-02-2009, 14:32:01
Mahnitese! Karakterizohet nga disa elemente kryesore qe e ben ate te palekundur per te ecur perpara drejte nje te ardhme me karriere te pasur. Se pari, ka nje kuraje burrerore dhe e afte per te perballuar cdo trysni qe vjen ne cdo lloj menyre qofte ajo... se dyti, eshte nje diplomate persa i perket marrdhenieve shoqerore dhe miqesore me anetaret e tjere te forumit. Se treti, pavaresisht se jeta vjen duke u komplikuar dhe jo cdo gje s'eshte me si me pare, kete femer nuk e pengon dot asgje per te qene gjithnje e re (forever 21) dhe e njete perhere persa i perket kenaqesise se saj per te qene me plot gojen nje "femer"
E fundit, eshte e kujdesshme ne vlersimin e te tjereve dhe e pa tolerueshme kur i cenohet qofte edhe nje e drejte e vogel gje qe e con ate ne themelet e karakterit te forte te saj.

 :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 14:37:49
WOWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWW

REALLLLLL??????????  :O :O :O :O


Nje njohes i mire virtual...... :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 04-02-2009, 14:54:02
Mahnitese! Karakterizohet nga disa elemente kryesore qe e ben ate te palekundur per te ecur perpara drejte nje te ardhme me karriere te pasur. Se pari, ka nje kuraje burrerore dhe e afte per te perballuar cdo trysni qe vjen ne cdo lloj menyre qofte ajo... se dyti, eshte nje diplomate persa i perket marrdhenieve shoqerore dhe miqesore me anetaret e tjere te forumit. Se treti, pavaresisht se jeta vjen duke u komplikuar dhe jo cdo gje s'eshte me si me pare, kete femer nuk e pengon dot asgje per te qene gjithnje e re (forever 21) dhe e njete perhere persa i perket kenaqesise se saj per te qene me plot gojen nje "femer"
E fundit, eshte e kujdesshme ne vlersimin e te tjereve dhe e pa tolerueshme kur i cenohet qofte edhe nje e drejte e vogel gje qe e con ate ne themelet e karakterit te forte te saj.

 :Ppese, ne ditar, hartim shum i bukur. E paske ber roman dhe e ke pershkruar porsi te ishte VIP shqiptar aktore
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 15:58:53
ti kishe nai llaf me thone nga xhepi yt?????Mos me thuaj...... hmmmmm: pse kam pershtypjen se ti sje hic i ri ne forum...

nejse ky mistrec, , nick pakuptim,.....kaq per momentin
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:01:08
TE ben me dhembje koke. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:02:40
te ben me pi birra..... :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 16:05:49
E shyqyr qe nuk te jap ndonje efekt tjeter se hajde te mbaheni pastaj. LOL LOL

Edhe kjo me dhembje koke te ben. LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 04-02-2009, 16:07:52
ti kishe nai llaf me thone nga xhepi yt?????Mos me thuaj...... hmmmmm: pse kam pershtypjen se ti sje hic i ri ne forum...

nejse ky mistrec, , nick pakuptim,.....kaq per momentin


ateher kush....mos ma thuaj dhe ti se kam nje IP adres te ngjashme me dike tjeter, se kjo me ngjan shpesh her ne forume
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 16:11:28
nese sje ai....ji vetvetja!!!!


do mesohet
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 16:13:16
E shyqyr qe nuk te jap ndonje efekt tjeter se hajde te mbaheni pastaj. LOL LOL

Edhe kjo me dhembje koke te ben. LOL

epo mbasi te pish shume birra fillon dhimbja e kokes ore.... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: chorri ne 04-02-2009, 22:08:48
mbeta pa fjale LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Shej ne 04-02-2009, 22:16:15
chorr e memec e nervoz.... :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 22:18:57
sa gjera qenka fshire ketuuuu ^o)

Kjo e ka adapt emrin Shejtane :P
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: dreamm ne 04-02-2009, 22:20:30
i pandreqshem,pijanec,gjakpires,lugat,kasap,i pameshirshem,...boll njehere..:D LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-02-2009, 22:23:23
Pak shume the. :P


Hot por jo ne krevat por sepse ka temperature te brendeshme. LOL LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 05-02-2009, 00:13:10
pretendon te jete hot, por koti
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2009, 00:13:54
Hot LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2009, 00:15:56
MyLio.. :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2009, 00:18:19
My baby
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2009, 00:19:22
Mine.. ;)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 05-02-2009, 00:19:32
my lover
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2009, 00:21:07
His avatar's lover.. :D :LOL :LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 05-02-2009, 00:22:09
His avatar's lover.. :D :LOL :LOL


ahhha...me love it too

me kte e kam ber shum her (sex)
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2009, 00:23:42
..Ky nen moshe per gjithcka..
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2009, 00:23:52
Hahah ku e beje ore ...ne tualet eee :D :D


Ky shum hot LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 05-02-2009, 00:25:47
..Ky nen moshe per gjithcka..


un po, jo ai poshtMe LIO s'e kemi ber kurr njeher
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2009, 00:28:30
Cka nuk kemi bere oree LOL


Ky hot hot LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2009, 00:29:20
Se shpejti do te me tradhtoj ky sic duket.. :( :D :LOL
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Charlie ne 05-02-2009, 00:30:54
Hahahahaha jo jo mos ke dert tii  LOL shihh edhe kjo ku e con mendjen :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Tiripilikiku ne 05-02-2009, 00:31:11
at qe bet mbrem me dike tjeterky...Lio Di Caprio
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: kengaime ne 05-02-2009, 00:52:28
Ky qenka vendi ku tjeret e bejne :D
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: Mishel............... ne 05-02-2009, 08:48:45
Kenga ashtu sic e ka Nickname....e qeshur, e papertuar (ne mbarvajtjen e puneve) e kendshme, funny..... :perqafim
Titulli: Disa fjale për anetarin/en paraprak/e
Postuar nga: iShUlLi ne 17-02-2009, 22:37:42
Duke u nisur nga avatari, desha qe pershkrimin tim kesaj here ti jap nje ngjyre tjeter...