Disa nga hakmarjet tuaja te fundit dhe per cfar arsye i keni bere? - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Disa nga hakmarjet tuaja te fundit dhe per cfar arsye i keni bere?

Disa nga hakmarjet tuaja te fundit dhe per cfar arsye i keni bere?

· 24 · 1195

 • Postime: 18

ne: 17-01-2010, 21:38:14
mund te thoni per cfar jeni hakmare dhe a ju ka pelqyer hakmarja apo jeni bere pishman???
« Editimi i fundit: 17-01-2010, 23:36:09 nga M A X »

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 17-01-2010, 21:55:52
Nuk jam hakmarrese......... s'me duket veti e mire hakmarrja. S'do e coja kohen kot per te mendu se si te bej ndonje veper te keqe. Lereni hakmarrjen o njerez, mendoni pozitivisht e bejeni jeten te embel.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-01-2010, 22:14:54
ka plas hakmarrja ne temat e reja te forumit... dhe Lek Dukagjini me qen gjalle sdo e kish pranu hakmarrjen .... JO sjam hakmarrese

 • Postime: 2568

#3 ne: 17-01-2010, 22:23:05
un per vete nqs dikush me ben te ndihem keq nuk ja fal kollaj

 • Postime: 18

#4 ne: 17-01-2010, 22:41:24
sipas meje hakmarja nuk eshte gjeja e duhur

 • Postime: 2568

#5 ne: 18-01-2010, 01:27:54
kshu mendon ti por do vi nje dite qe do jesh ne mendje me mua
sepse kur te bejne dicka menyra e vetme eshte hakmarja

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 18-01-2010, 10:58:06
sipas meje hakmarja nuk eshte gjeja e duhur

ke te drejte

nga hakmarrja s fiton asnje gje, vetem veten tende torturon

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 18-01-2010, 10:59:49
Hakmarrja është dobesi e atij që nuk di te fal.

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 18-01-2010, 11:02:21
te gabosh eshte njerezore te falesh eshte hyjnore thone.... kshu qe hakmarrja eshte per njerzit qe skane zemer e kane humb fare llogjiken

 • Postime: 2568

#9 ne: 18-01-2010, 12:50:40
me disa njerez duhet perdorur hakmarja se ndryshe nuk marin vesh dhe te hipin en qaf

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 18-01-2010, 12:54:49
kur nisesh me i be keq dikujt te bie vete ne koke

 • Postime: 2568

#11 ne: 18-01-2010, 12:56:19
hepra po kte nuk kuptojne disa njerez

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 18-01-2010, 12:57:24
prandaj e nuk bej keq qe mos me bjere mua kokes

 • Postime: 2568

#13 ne: 18-01-2010, 12:59:01
epo kur dikush hakmeret ndaj meje dhe un do hakmerem ndaj tij sepse kjo eshte jeta

 • Postime: 18

#14 ne: 20-01-2010, 21:42:43
hakmarja te torturon

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 20-01-2010, 21:45:47
2 mendimet e mesiperme..sikur jane te shkrira ne nje :D :P

 • Postime: 2568

#16 ne: 20-01-2010, 21:47:45
na jep mendimin tend ti

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 20-01-2010, 21:50:33
..spara hakmerrem...me arsye ose pa arsye...ata qe me bejne keq mua i vret zoti LOL  :D :P

 • Postime: 2568

#18 ne: 20-01-2010, 21:51:34
paske mare zotin bodigard ti

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 20-01-2010, 21:52:44
why not...pranoi direkt LOL :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 20-01-2010, 21:53:56
ore...u hakmora..po rri urte...te hoqa gjithe piket ne minus qe ke pas keto dite...:D  :P

 • Postime: 2568

#21 ne: 20-01-2010, 21:55:46
avash mos e ndan nga gruaja

 • Postime: 7066
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 05-03-2020, 06:18:01
Kur thone plakat,,, Korbaaaaa larg hakmarrjes. Me shume te semure se te lehteson.

 • Postime: 4261

#23 ne: 09-03-2020, 15:53:17
Nuk ju kam pergjigjur ne tel :D  arsye reciproke :D

Temat e fundit