Disa nga hakmarjet tuaja te fundit dhe per cfar arsye i keni bere? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa nga hakmarjet tuaja te fundit dhe per cfar arsye i keni bere?

Disa nga hakmarjet tuaja te fundit dhe per cfar arsye i keni bere?

· 24 · 1781

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

ne: 17-01-2010, 21:38:14
mund te thoni per cfar jeni hakmare dhe a ju ka pelqyer hakmarja apo jeni bere pishman???
« Editimi i fundit: 17-01-2010, 23:36:09 nga M A X »

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 17-01-2010, 21:55:52
Nuk jam hakmarrese......... s'me duket veti e mire hakmarrja. S'do e coja kohen kot per te mendu se si te bej ndonje veper te keqe. Lereni hakmarrjen o njerez, mendoni pozitivisht e bejeni jeten te embel.

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-01-2010, 22:14:54
ka plas hakmarrja ne temat e reja te forumit... dhe Lek Dukagjini me qen gjalle sdo e kish pranu hakmarrjen .... JO sjam hakmarrese

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3 ne: 17-01-2010, 22:23:05
un per vete nqs dikush me ben te ndihem keq nuk ja fal kollaj

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#4 ne: 17-01-2010, 22:41:24
sipas meje hakmarja nuk eshte gjeja e duhur

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5 ne: 18-01-2010, 01:27:54
kshu mendon ti por do vi nje dite qe do jesh ne mendje me mua
sepse kur te bejne dicka menyra e vetme eshte hakmarja

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 18-01-2010, 10:58:06
sipas meje hakmarja nuk eshte gjeja e duhur

ke te drejte

nga hakmarrja s fiton asnje gje, vetem veten tende torturon

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 18-01-2010, 10:59:49
Hakmarrja është dobesi e atij që nuk di te fal.

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 18-01-2010, 11:02:21
te gabosh eshte njerezore te falesh eshte hyjnore thone.... kshu qe hakmarrja eshte per njerzit qe skane zemer e kane humb fare llogjiken

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#9 ne: 18-01-2010, 12:50:40
me disa njerez duhet perdorur hakmarja se ndryshe nuk marin vesh dhe te hipin en qaf

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 18-01-2010, 12:54:49
kur nisesh me i be keq dikujt te bie vete ne koke

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#11 ne: 18-01-2010, 12:56:19
hepra po kte nuk kuptojne disa njerez

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 18-01-2010, 12:57:24
prandaj e nuk bej keq qe mos me bjere mua kokes

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#13 ne: 18-01-2010, 12:59:01
epo kur dikush hakmeret ndaj meje dhe un do hakmerem ndaj tij sepse kjo eshte jeta

 • Postime: 18
 • Karma: +3/-1

#14 ne: 20-01-2010, 21:42:43
hakmarja te torturon

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 20-01-2010, 21:45:47
2 mendimet e mesiperme..sikur jane te shkrira ne nje :D :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#16 ne: 20-01-2010, 21:47:45
na jep mendimin tend ti

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 20-01-2010, 21:50:33
..spara hakmerrem...me arsye ose pa arsye...ata qe me bejne keq mua i vret zoti LOL  :D :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#18 ne: 20-01-2010, 21:51:34
paske mare zotin bodigard ti

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 20-01-2010, 21:52:44
why not...pranoi direkt LOL :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 20-01-2010, 21:53:56
ore...u hakmora..po rri urte...te hoqa gjithe piket ne minus qe ke pas keto dite...:D  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#21 ne: 20-01-2010, 21:55:46
avash mos e ndan nga gruaja

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 05-03-2020, 06:18:01
Kur thone plakat,,, Korbaaaaa larg hakmarrjes. Me shume te semure se te lehteson.

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#23 ne: 09-03-2020, 15:53:17
Nuk ju kam pergjigjur ne tel :D  arsye reciproke :D

Temat e fundit