Disko Zeri Yt ! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disko Zeri Yt !

Disko Zeri Yt !

· 479 · 20016

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-09-2006, 17:08:06
Disko do jete hapur ne oret e vona te nates 11 deri ne 5 te mengjesit :D Beni qejf kerceni e pini sa tju doj kokrra e qejfit  :D Vetem ju cuna keni kujdes nga fusni duart  :P

 • Postime: 855
 • Karma: +4/-4
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-09-2006, 17:39:51
çfare moshe duhet te kene personat qe mund te lejohen, dhe çfare kriteresh duhet te plotesojne? ha, ha  :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-09-2006, 19:21:30
Lejohet te futen cunat pa shoqeruese, apo duhet te jene cift?

#3 ne: 07-09-2006, 19:23:57
tek e tek ne futje te ciftezum pastaj atje brenda....ja keshtu :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-09-2006, 21:10:38
Une do e sjell Sinonin ne fundjave. :D Do bejm qef te papam. :D LOL LOL

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 07-09-2006, 21:12:17
uuuuuaaaaaaaaaaaaaa disko  
kush o Dj?  Po kameriera kush jane ?

:)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#6 ne: 07-09-2006, 21:48:48
kush eshte  DJ sonte...sepse dua qe te shkoj me gruan ne  disko Zeri YT :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#7 ne: 07-09-2006, 21:56:51
Charlie ti je i lire se si pranojn ktu nen 18 vjec.... :D..Gruan dergo ktu kah tavolina  pare me ke mua... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#8 ne: 07-09-2006, 22:02:14
oree ti ...DJ Leftoo ...ti ke  per  detyre vetem  ti  mbash ato plloqat mire  LOL dhe asgje tjeter ....per  ato  pune  merrna  une  vet ...sepse e  kam  tavolinen e  rezervuar :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 07-09-2006, 22:08:24
per kamarier nuk e keni problem pasi qe punoj qe shum vite une aty kujdesem per kete pun

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#10 ne: 07-09-2006, 22:16:10
Qyyy une sjam DJ une jam ,,bossi,, aty kujdesem per rahatin e gocave.... :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 07-09-2006, 22:20:14
 o Lefo une se bashku me pijet u sjell edhe rehati gocave

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 07-09-2006, 22:40:18
Kamariere qenga cAmi,

po Dj mor njerez kush eshte   ....
O po ai DJdiki  pa pune eshte :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#13 ne: 07-09-2006, 22:42:17
jo jo ...DJ eshte  Lefto ...kamariere eshte  shaci i vet LOL ...edhe  u  be  stafi  i  puntorve :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 07-09-2006, 22:44:20
Kamariere qenga cAmi,

po Dj mor njerëz kush është   ....
O po ai DJdiki  pa pune është :)

 po moj erlehta jam edhe are profi ne ate drejtim ke qejf te sherbej ndonjeher eka ke xhaja

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#15 ne: 07-09-2006, 23:34:12
Lftoja  o bizi me gocaaa..Ju lutem nja dy ,,security,, ktu afer meje qe mos te afrohen kopukat si puna e Chalrit... :D...


Goca ejani se une jam ne podijum tu kercy.... :P

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 08-09-2006, 15:08:20
çfare moshe duhet te kene personat qe mund te lejohen, dhe çfare kriteresh duhet te plotesojne? ha, ha  :D

Duhet te jene nga Mosha 18 deri ne 25 Vjec :D

Dj eshte Lefteri  Kamarier Charlie,Bekimi,Anna,Sweetnes ndersa Banakiere Lepurushja,Bodiguarda Syrgjyni dhe Dalberi o Beratas ta ngatarroj nickun ty un :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 08-09-2006, 15:14:14
Desha me bo i party une ketu Berno sa e jep me qera kete diskon ti ......e dua gjithe naten nuk do kem shume nja 50 vete....:D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 08-09-2006, 15:20:07
me dashje pa dashje ma ngopi berni mua me la ke dera :D

por ti shikojme anen e mire se do kete goca pa leke qe do me luten me hy edhe po mendoj ca me i kerku :D :D :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 08-09-2006, 15:32:02
Duhet te jene nga Mosha 18 deri ne 25 Vjec :D

Dj eshte Lefteri  Kamarier Charlie,Bekimi,Anna,Sweetnes ndersa Banakiere Lepurushja,Bodiguarda Syrgjyni dhe Dalberi o Beratas ta ngatarroj nickun ty un :D

oree Bernii ..une  dhe sweetnes .nuk keni  nevoj per te holla ..:D punsoj disa qe jan  me  ndihma sociale ..si psh. puna e Leftos ..mire ke bere qe e  ke punsuar se ,e te vertet ka nevoje per te holla LOL...sa i perket mua dhe  sweetnes ..nuk ka  nevoj ashtu keshtu une nuk e di kete profesion :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 08-09-2006, 18:51:44
O mishel hajde shkojme ne disko  :)

#21 ne: 08-09-2006, 18:54:31
erdha apo nuk vdes une per disko...po kush do vi tjeter

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#22 ne: 08-09-2006, 18:58:20
ja edhe  une  po ju  hy me  mes  dhe  do te  shkojm .. :) ben keshtu :D

#23 ne: 08-09-2006, 19:04:49
ncuq...duam ndonje mashkull mashkull....jo ty se je i vockel :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#24 ne: 08-09-2006, 19:07:39
She she i vogel thot kjoo ....nje fjale thot ..i vogel i vogel po sherr te madh :D

Temat e fundit