Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 31431

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1100 ne: 06-04-2012, 21:16:19
2 here jo

 • Postime: 12743

#1101 ne: 06-04-2012, 22:13:52
pse jo

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1102 ne: 06-04-2012, 22:21:56
pooo mezi po pres

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1103 ne: 06-04-2012, 22:40:18
per kafe per te gjuajtur zocka.. ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1104 ne: 06-04-2012, 22:49:11
lol

po patjeter

 • Postime: 12743

#1105 ne: 06-04-2012, 23:28:11
hemmmmmm....ne pritje te kafese me keto dy siper.

Sigurisht qe po

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1106 ne: 06-04-2012, 23:29:16
po

 • Postime: 1281

#1107 ne: 06-04-2012, 23:29:51
Kurre :)
« Editimi i fundit: 06-04-2012, 23:31:27 nga ShEJ »

 • Postime: 12743

#1108 ne: 07-04-2012, 10:44:10
ncuq

 • Postime: 1281

#1109 ne: 07-04-2012, 12:47:55
E kam frike :P

Jo

 • Postime: 182

#1110 ne: 07-04-2012, 13:11:12
Jo

 • Postime: 1281

#1111 ne: 07-04-2012, 13:34:08
He moj he dalim :P :P

 • Postime: 12743

#1112 ne: 07-04-2012, 15:42:32
ncuq

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1113 ne: 07-04-2012, 16:04:56
Poooo  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1114 ne: 07-04-2012, 16:29:22
Do ta mendoj  :D :D :P

 • Postime: 12234

#1115 ne: 07-04-2012, 16:29:41
Ska  shanc  :D

 • Postime: 12234

#1116 ne: 07-04-2012, 16:30:56
E kisha diskutuar kete pune  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1117 ne: 07-04-2012, 16:31:14
Padyshim... :D

 • Postime: 12234

#1118 ne: 07-04-2012, 16:31:34
Pa hezitim  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1119 ne: 07-04-2012, 16:33:34
Mendoj se....  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 07-04-2012, 16:38:29
Nqs me fton Po!  :P

 • Postime: 12234

#1121 ne: 07-04-2012, 16:38:34
e kam enderr  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 07-04-2012, 16:40:13
Ejjjjjjj jam Misssi una!!  ^o)

 LOL

 • Postime: 12234

#1123 ne: 07-04-2012, 16:46:04
E kam shpirt  :D...shkoj  edhe ne ferr per te.... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1124 ne: 07-04-2012, 16:49:12
A do pish kafe ore nuk te kerkon tema qe ku do shkosh!  :D


Jo, nuk dal me kte dhe pike  :D

Temat e fundit