Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 49 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 31450

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1200 ne: 11-04-2012, 22:05:46
me tipin ska shance te them Jo.
kur te duash e si t a duash. :P  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1201 ne: 11-04-2012, 22:06:21
ehe

 • Postime: 12743

#1202 ne: 11-04-2012, 22:07:02
pres te me call-esh neser

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1203 ne: 11-04-2012, 22:07:08
mos thuaj ehehe se tetetete pastaj. LOL LOL

 • Postime: 12743

#1204 ne: 11-04-2012, 22:08:20
do vish neser ore...per kafe :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1205 ne: 11-04-2012, 22:08:33
kur ta gjesh me feshkelle. ;)

S'di te fishkellej. Jam vajze delikate  :P

Sipas kalendarit i bie te mos takohemi LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1206 ne: 11-04-2012, 22:08:48
po ore me bej me mp vendin dhe oren se ben vaki edhe vij. ;)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1207 ne: 11-04-2012, 22:09:15


Sipas kalendarit i bie te mos takohemi LOL
aty qe ideja.. :P LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1208 ne: 11-04-2012, 22:10:45
aty qe ideja.. :P LOL

Po pra edhe idea ime LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1209 ne: 11-04-2012, 22:11:31
Po pra edhe idea ime LOL
hajde mos u merzit.. :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1210 ne: 11-04-2012, 22:13:19
Me summer dal me nje kembe.  :D

Kurse per kete lart s'merzitem hic sepse e di qe embelsira ruhet per ne fund LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1211 ne: 11-04-2012, 22:16:48
...sa nga Kina qe i paskeni rene ju te dy :D :P

me endrren nje kafe edhe nje kek alla paris-ien :P...OUI :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1212 ne: 11-04-2012, 22:20:12
....po mire moj...2 vakte s'te bejne gje, 2 te rrafme po :P

C'kek ke per zemer? hmmmmm: :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1213 ne: 11-04-2012, 22:23:15
Ohh Yess.. :D

Only That? :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1214 ne: 11-04-2012, 22:34:31
Me keto yjet lart meje patjeter qe po. Ka lezet te mblidhen ndrokullat ne nje kafe e te flasin per gjinine tjeter LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1215 ne: 11-04-2012, 22:54:16
Edhe une edhe une dua kafe :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1216 ne: 11-04-2012, 22:59:07
Te jep zemra ty nje kanoce me kafe vetem ti hajde  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1217 ne: 11-04-2012, 23:10:33
Hahahaa e pra foli mi shoqe :P

 • Postime: 12743

#1218 ne: 12-04-2012, 00:34:43
po patjeter :perqafim

 • Postime: 266

#1219 ne: 15-04-2012, 10:50:33
Sigurisht qe po .   edhe ato me lart po deshen e di qe ......  po nuk ka gjo .

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1220 ne: 15-04-2012, 20:50:17
Po po :D

 • Postime: 12743

#1221 ne: 15-04-2012, 23:08:58
ehe

 • Postime: 12743

#1222 ne: 15-04-2012, 23:20:23
po pres ta finalizoj si ide dhe deshire.....te shtooj edhe nje mike ne listen e mikeve

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1223 ne: 15-04-2012, 23:25:39
Patjeter

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1224 ne: 15-04-2012, 23:27:37


Me shume kenaqesi   :perqafim

Temat e fundit