Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 59 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 29910

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1450 ne: 25-04-2012, 17:45:57
Do ta mendoj  hmmmmm:  :P

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1451 ne: 25-04-2012, 17:52:14
hic mos e mendo zgjidh mes po dhe ehe-se dhe ndaje mendjen. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1452 ne: 25-04-2012, 17:55:32
E ndava: Jo  :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1453 ne: 25-04-2012, 17:56:27
eh pune e madhe ne mos sot neser do vish me patjeter s;ke ku vete. LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1454 ne: 25-04-2012, 17:59:06
hahaha....ke te forta ti Tipi, e di apo jo LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1455 ne: 25-04-2012, 18:00:22
nuk je e para qe e thua. :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1456 ne: 25-04-2012, 18:02:31
E di e di, e meriton LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1457 ne: 25-04-2012, 18:03:08
e meritoj se per keto dite kemi punuar, mgjth po e marr si po ng aana jote. ;) LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1458 ne: 25-04-2012, 18:06:00
Do dal po me qerasi deri sa te behem tape LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1459 ne: 25-04-2012, 18:07:22
s;kishe nga te ikje. :D LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1460 ne: 25-04-2012, 18:09:34
Po prit se mbase une nuk behem tape fare dhe ste del llogaria ty  :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1461 ne: 25-04-2012, 18:10:02
do e porosis kamarjerin ti ngaterroje icik pijet qe te te zere kollaj. :P LOL

pastaj ku pyes une per shalqi lushnje. LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1462 ne: 25-04-2012, 18:14:27
Nuk ndodh jo, s'ka shanc LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1463 ne: 25-04-2012, 18:15:10
ec se folim per kete pike duket qe je e re ne lagje ti. LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1464 ne: 25-04-2012, 18:20:06
JO!  hmmmmm:

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1465 ne: 25-04-2012, 18:20:39
LOL LOL\

sa konfuze, po apo jo se fjalen ndoshta nuk e pranoj,. :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1466 ne: 25-04-2012, 18:22:40
Po ti e di shume mire o Tip djali  :P

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1467 ne: 25-04-2012, 18:26:18
e di qe ske nga shkon e do vish. :D o miss cupa. LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1468 ne: 25-04-2012, 18:27:17
hahahah, sa i sigurt je? KUJDES kur pergjigjesh o trim LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1469 ne: 25-04-2012, 18:28:28
nuk kam frike te pergjigjem une. LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1470 ne: 25-04-2012, 18:30:08
Nuk ke frike por ama nuk u pergjigje LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1471 ne: 25-04-2012, 18:30:36
se mos pyete ti. ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1472 ne: 25-04-2012, 18:32:21
hahahah, sa i sigurt je? KUJDES kur pergjigjesh o trim LOL

Nuk ka pikepyetje kjo mbrapa?  :P

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1473 ne: 25-04-2012, 18:40:57
nuk marr vesh nga shenjat e pikesimit. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1474 ne: 25-04-2012, 23:32:31
Dukesh dukesh :PNuk dal me kte  :P

Temat e fundit