Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 60 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 31198

 • Postime: 1281

#1475 ne: 25-04-2012, 23:43:43
 :)po :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1476 ne: 25-04-2012, 23:58:57
Po  :D

 • Postime: 12234

#1477 ne: 26-04-2012, 01:13:00
Yhhhhhhhhhhh.... :D

 • Postime: 12743

#1478 ne: 26-04-2012, 07:43:40
ehe

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1479 ne: 26-04-2012, 09:08:57
jam ne pritje. :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1480 ne: 26-04-2012, 09:19:44
nisu na jep 1 kafe

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1481 ne: 26-04-2012, 09:21:07
Po perq

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1482 ne: 26-04-2012, 09:24:06
dhe ti nisu se paguj une :P  :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1483 ne: 26-04-2012, 09:28:26
Po,ja u nisa..cme pihet kjo kafe e shkrete me ju  :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1484 ne: 26-04-2012, 09:36:23
E di cme kujtove shej,kur isha ne tirane e piva kafen te" seven" nje kafe ngjitur me ish- kinema republiken ..kafja qe e mire por tymi i cigares me mbyti.. Ishte icik si kafe ekzotike :P edhe ajo kafja "trendafili" me pelqente. Vetem se kamarieret te rrinin ne koke qe te porosisje perseri..
Ju ku e pini kafen? :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1485 ne: 26-04-2012, 09:43:55
Po.  ;)

Kurse une Ondrre e pi ke i lokal mezerie pijanecesh aty ke rruga Bardhyl  :D me mire mos kalo anej thuj  :D  :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1486 ne: 26-04-2012, 09:46:13
 :D jam modeste une,kaloj gjithanej :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1487 ne: 26-04-2012, 09:49:22
E di cme kujtove shej,kur isha ne tirane e piva kafen te" seven" nje kafe ngjitur me ish- kinema republiken ..kafja qe e mire por tymi i cigares me mbyti.. Ishte icik si kafe ekzotike :P edhe ajo kafja "trendafili" me pelqente. Vetem se kamarieret te rrinin ne koke qe te porosisje perseri..
Ju ku e pini kafen? :P

te kto te 2ja e pija shpesh dikur

ti hajd se te cojme ne vend te lulezuar me ajer te paster  :perqafim

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1488 ne: 26-04-2012, 09:51:08
Me te dyja siper dal  :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1489 ne: 26-04-2012, 12:15:45
jo , se kam frike... :P

 • Postime: 1281

#1490 ne: 26-04-2012, 12:16:42
Prap kafe?
Restorant thuaj Nensy

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1491 ne: 26-04-2012, 12:17:47
epra se kafe yyyy u konsumuan me kohe...
ku..??  :D

 • Postime: 1281

#1492 ne: 26-04-2012, 12:48:14
Arsyeja e krizes kane rene e cmimet.
Karkalec deti sa te duash,se aty ku ish 80 euro kg para dy ditesh me thane 40 euro ;)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1493 ne: 26-04-2012, 14:03:39
Po perq

 • Postime: 12743

#1494 ne: 26-04-2012, 14:47:42
padiskutim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1495 ne: 26-04-2012, 19:30:57
Hahaha!

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1496 ne: 26-04-2012, 20:31:23
Patjeter

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1497 ne: 26-04-2012, 21:32:00
Qe tani  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1498 ne: 26-04-2012, 21:39:56
Po thka gje se bejme mhb ne gjithe naten  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1499 ne: 26-04-2012, 21:50:40
Meqe ra fjala,ca mhb-esh  do bejme?  :D  :perqafim

Temat e fundit