Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 64 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 31352

 • Postime: 525

#1575 ne: 03-05-2012, 22:28:55
Ti lefter si e pi kafen te mesme me pak apo me 3 kile sheqer?

 • Postime: 12234

#1576 ne: 03-05-2012, 22:30:10
Hic pa sheqer... ;)....Vetem dua zocka verdall... :D

 • Postime: 525

#1577 ne: 03-05-2012, 22:30:59
Mir po cohem un se do iki ne nji demostrate kundra ketyre te PD-se.
Vazhdo ti.

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#1578 ne: 03-05-2012, 22:31:23

Te starbaksi shkojme bashke dhe paguaj ti. Mire? :P
Ti e qiellit qenke me dreq :D
Paguaj un of cors :P

 • Postime: 12743

#1579 ne: 03-05-2012, 22:32:20
me erionin do ta pija me kenaqesi....dhe bile kur te vij gabim do bej po se pime nje kafe me vodka & redbull LOL

 • Postime: 12743

#1580 ne: 03-05-2012, 22:33:34
une ne gjermai pash qe kur i vinte fatura i sillnin edhe pjesetarve te familjes faturat me vete// dhe habiteshin me ne kur i thoshim ne total e i pagunte vetem i dore.....

 • Postime: 525

#1581 ne: 03-05-2012, 22:34:25
me erionin do ta pija me kenaqesi....dhe bile kur te vij gabim do bej po se pime nje kafe me vodka & redbull LOL

Redbull gjall n'bot nuk pi un. Bile kam nji ide qe te hyj nga ora 3-5 e mengjesit te keto lokalet ke blloku dhe t'ja caj gjith kanocet e redbullit ne dyshemene e lokalit. Do bohet me maska kjo pun kuptohet.

 • Postime: 12743

#1582 ne: 03-05-2012, 22:36:14
hajt se po te ndihmoj e une...sepse e beson apo jo une redbullin se fus ne goje

po do e pi nje kafe me ket trimin

 • Postime: 12234

#1583 ne: 03-05-2012, 22:39:56
une ne gjermai pash qe kur i vinte fatura i sillnin edhe pjesetarve te familjes faturat me vete// dhe habiteshin me ne kur i thoshim ne total e i pagunte vetem i dore.....


Po sja kan as haberin familjes ata

 • Postime: 525

#1584 ne: 03-05-2012, 22:40:47

Po sja kan as haberin familjes ata

Permbaju temes!

 • Postime: 12743

#1585 ne: 03-05-2012, 22:41:00
vetem se nje gje me beri pershtypje Lefto...nuk ishin aq te ftohte e jo mikprites sac i dinim....perkundraz i ishin shume njerezor...vetem se kishin menyrat e tyre

 • Postime: 12234

#1586 ne: 03-05-2012, 22:42:28
Po jane te nxehte deri ne finale e ne fund te lene ne offside  ;) :D

 • Postime: 525

#1587 ne: 03-05-2012, 22:45:37
U kenaqa me ket kafen por para se te cohem du edhe nji Sorbjeeto.

 • Postime: 12234

#1588 ne: 03-05-2012, 22:46:43
Do dalja  vetem nese edhe Pasioni do ishte prezent.... :D

 • Postime: 525

#1589 ne: 03-05-2012, 22:48:20
Do dalja  vetem nese edhe Pasioni do ishte prezent.... :D

Ti do me pa spektakel me i llaf? Mund te dalim edhe ke lajmet e dites. News 24.

 • Postime: 12234

#1590 ne: 03-05-2012, 22:49:13
hahaha...He mo kafe e film ne nje vend... :D

 • Postime: 12743

#1591 ne: 03-05-2012, 22:52:05
po

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1592 ne: 03-05-2012, 22:54:38
Po, nese do kishte dhe ajo deshir.

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1593 ne: 03-05-2012, 22:59:17
Me ghumashin pse jo   :)

 • Postime: 12743

#1594 ne: 03-05-2012, 23:36:52
me oqeanin po....edhe me gjumashin

respekte cuna

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1595 ne: 04-05-2012, 12:47:02
ncuk. :P

 • Postime: 12743

#1596 ne: 04-05-2012, 13:07:27
iii genjeshtar

as une me ty LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1597 ne: 04-05-2012, 13:09:21
ik andej se na prishe planet. LOL

 • Postime: 12743

#1598 ne: 04-05-2012, 13:10:00
hic sdu me pi kafe me ty :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1599 ne: 04-05-2012, 13:10:17
as uen me ty:P

Temat e fundit