×
Hyrja
Profili

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 29804

 • Postime: 12743

#1600 ne: 04-05-2012, 13:15:40
hajt se ta tregoj une kur te vish javes tjeter...pusht  :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1601 ne: 04-05-2012, 13:16:22
pushte ej vet, javen tjeter me ke me palle ne dore, ske c;me ben. LOL

 • Postime: 12743

#1602 ne: 04-05-2012, 13:17:45
hahahahahahahahahha pallen fute ne miell se sdua lufte

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1603 ne: 04-05-2012, 13:18:31
epo palla eshte pjese e kafes. LOL o ti o ndonje tjeter do i kete pasojat e luftes se ska. LOL

 • Postime: 12743

#1604 ne: 04-05-2012, 13:19:04
me ke do vije ti?? Shejjjjjjj :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1605 ne: 04-05-2012, 13:19:43
shej do rrije e do shikoje dhe do duartrokase, viktima eshte gjetke. LOL

 • Postime: 12743

#1606 ne: 04-05-2012, 13:20:54
auuuuu.....e kush a kjo mer tipke?

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1607 ne: 04-05-2012, 13:21:26
;) sekret, nuk tregohet emri i viktimes. LOL

 • Postime: 12743

#1608 ne: 04-05-2012, 13:22:10
as mua????? :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1609 ne: 04-05-2012, 13:22:54
pse cfare ke ti ne krahasim me te.. :P LOL

 • Postime: 12743

#1610 ne: 04-05-2012, 13:23:31
jam me intime LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1611 ne: 04-05-2012, 13:23:56
ehe vazhdo se ben vaki edhe em nderrohet mendja. LOL

 • Postime: 12743

#1612 ne: 04-05-2012, 13:25:19
po se kam une ate mendje...LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1613 ne: 04-05-2012, 13:26:10
t anderrojme ne. :P

 • Postime: 12743

#1614 ne: 04-05-2012, 13:27:03
kush ju????

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1615 ne: 04-05-2012, 13:27:44
e mos si ben kjo, ata pra. :P

 • Postime: 12743

#1616 ne: 04-05-2012, 13:28:24
ata qe bejne ashtu...kur vijne ato dhe ikin me keta mo?? :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1617 ne: 04-05-2012, 13:29:55
perfundimisht nuk du. LOL

 • Postime: 12743

#1618 ne: 04-05-2012, 13:30:37
jo jo dhe jo
 :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1619 ne: 04-05-2012, 13:33:39
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 12743

#1620 ne: 04-05-2012, 13:34:26
snuk

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1621 ne: 06-05-2012, 22:06:50
Po

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1622 ne: 06-05-2012, 22:13:00
Dhe jo vetem ..    :)   :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1623 ne: 06-05-2012, 22:17:57
Patjeter....  :perqafim

 • Postime: 1283

#1624 ne: 06-05-2012, 22:38:44
 hmmmmm: hmmmmm:
Ka mesimet njehere per njehere :D

Temat e fundit