Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 69 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 41611

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1700 ne: 16-05-2012, 12:30:26
bravo...Po

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1701 ne: 16-05-2012, 12:31:50
 :engjell: :engjell:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1702 ne: 16-05-2012, 13:03:58
..jo :D ma ka zene radhen Mishel-i :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1703 ne: 16-05-2012, 13:12:58
ncuk  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1704 ne: 16-05-2012, 13:13:52
hahahha si me qellojne te gjithe te zenmit mua ore :P

Endrrimtare, do m'japesh leje te dal me Trouble ?? :D :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1705 ne: 16-05-2012, 13:21:58
DReamm me Tipin vetem une dal dhe nja 100 femra te tjera...se di ne ben pjese ne ate grup edhe ti LOL


me dreamm do dilja....sigurisht  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1706 ne: 16-05-2012, 13:23:26
Jo prape  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1707 ne: 16-05-2012, 13:24:14
ik or ti mu zhduk...JO JO dhe JO :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1708 ne: 16-05-2012, 13:24:42
Jo bre,se edhe pse me lut kaq shume sdla dhe [pike. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1709 ne: 16-05-2012, 13:24:58
hahahha si me qellojne te gjithe te zenmit mua ore

Endrrimtare, do m'japesh leje te dal me Trouble ?? :D

Per lefton e ke fjalen? :D po moj ta kam fal me gjithe breke LOL

Me mishel,eshte natyrale qe te dal. perq

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1710 ne: 16-05-2012, 13:25:04
PO PO dhe PO

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1711 ne: 16-05-2012, 13:25:39
Mishelka meqe sdel me ate siper do i dal une...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1712 ne: 16-05-2012, 13:28:05
JO JO dhe JO

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1713 ne: 16-05-2012, 13:28:53
ncncnncc...Sa hileqare...LOL...Da l ta zbuloj icik  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1714 ne: 16-05-2012, 13:34:34
LOL LOL LOL

sa i zbulohen gjarprit kembet aq do me zbulosh e mua LOL

JO JO dhe JO

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1715 ne: 16-05-2012, 13:35:07
Jooo as une,se sme le Enderrimtarja...LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1716 ne: 16-05-2012, 13:36:43
JO JO dhe JO....me lodhe ik o burre bej ca pushim se more shume refuzime sot LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1717 ne: 16-05-2012, 13:37:39
Dal ose plas  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1718 ne: 16-05-2012, 13:41:24
JO JO dhe JO

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1719 ne: 16-05-2012, 13:42:29
Edhe pse thote jo,ja pranoj te kunderten... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1720 ne: 16-05-2012, 13:44:04
JO JO dhe JO..... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1721 ne: 16-05-2012, 13:44:57
Ska ku  shkon me   :D...O dal o plas,ama vetem me nje kusht  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1722 ne: 16-05-2012, 13:46:23
JO JO dhe JO...

mire qe ekziston Copy/Paste LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1723 ne: 16-05-2012, 13:47:50
Dal vetem nqs paguan kjo  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1724 ne: 16-05-2012, 13:48:24
JO JO dhe JO


perdor shkume ti Lefto?? apo ne te thate e kryn procesin LOL

Temat e fundit