Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 71 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 35743

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1750 ne: 29-05-2012, 11:44:01
KETU!
Me thuaj qe s'do me zhgarravitesh fytyren? :) :D

E cfare nenkupton ti me zhgarravitje fytyre?  hmmmmm: :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1751 ne: 29-05-2012, 11:48:11
ska teori  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1752 ne: 29-05-2012, 11:53:58
JO se sme pelqen Lefto

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1753 ne: 29-05-2012, 12:33:23
Edhe pse sme pelqen dal  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1754 ne: 29-05-2012, 13:20:58
jo

#1755 ne: 22-06-2012, 00:09:22
Hajt po dal per nji amita qershie iher.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1756 ne: 22-06-2012, 00:21:28
Kur te rregulloje ca probleme me veten atehere do ta mendoj ;)

#1757 ne: 22-06-2012, 00:31:06
Tregoje ne shesh te burave*, qe po vdes me dale per kafe me mu. E lere kte sjelljen si madame e rende sallonesh mondane.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1758 ne: 22-06-2012, 00:33:12
Nuk po shoh burra gjekundi I dashur  :-[

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1759 ne: 22-06-2012, 00:37:53
Kafja me kete te zbukuron diten :)

I need one :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1760 ne: 22-06-2012, 09:02:01
ehe

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1761 ne: 27-06-2012, 00:17:55
JO :D  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1762 ne: 27-06-2012, 11:41:27
hajt mo dal meqe i dite do mullosim te gjithe...ne dynjane tjeter sdo e shof mo pastaj

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1763 ne: 27-06-2012, 11:48:06
PO shpejt shpresoj  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1764 ne: 27-06-2012, 11:48:33
kur te vish ma thuj se me lodhet me keto ishalla jalla qerim LOL

une po padiskutim

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1765 ne: 27-06-2012, 11:52:30
jalla shofer new 2011 e ty te marrte e mira, tu e kerku kete kenge e gjeta kete,  LOL LOL
Jalla qerim jalla ku me je tuj shkue... LOL PO ta them se shpejt  :perqafim

E kemi thene do te behet  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1766 ne: 27-06-2012, 11:54:03
e mire ishalla nuk ndodh mas 2012 LOL

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1767 ne: 27-06-2012, 11:55:03
e mire ishalla nuk ndodh mas 2012 LOL
LOL LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1768 ne: 27-06-2012, 12:32:41
PO :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1769 ne: 27-06-2012, 13:23:45
ehe

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1770 ne: 27-06-2012, 13:46:20
Po :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1771 ne: 27-06-2012, 14:09:18
yeap :engjell:

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1772 ne: 14-08-2012, 12:34:49
me shumeee deshire

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1773 ne: 14-08-2012, 12:36:50
Me gjith deshiren dhe potencialin qe kam :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1774 ne: 14-08-2012, 12:38:09
Me gjith deshiren dhe potencialin qe kam :D
Qysh jo! Vec le ta beje zemren gur ky e le te me rezistoje, doja te them, le te me thirre :D

Temat e fundit