Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 72 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 41610

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1775 ne: 14-08-2012, 12:42:23
Te kisha lutur mos me nguc nga zemra se jam i dobet :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1776 ne: 14-08-2012, 12:52:31
Te kisha lutur mos me nguc nga zemra se jam i dobet :D
paske nevoje per nje kardiolog :)
hajde se ta gjej nje, ti vec eja, i kam te gjitha mjetet e sherimit une  :)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1777 ne: 14-08-2012, 12:55:23
Ohh me gjysme zemre nese eshte nevoja dhe do te vije , nuk i leshoj rastet une lehte jo :D

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#1778 ne: 26-01-2013, 23:23:38
Nese pin hash po nese nuk pin jo

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1779 ne: 26-01-2013, 23:51:29
Pjo

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1780 ne: 13-02-2013, 23:44:33
Nuk fton njeri ky - koprrac

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1781 ne: 13-02-2013, 23:53:41
Ncuq

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1782 ne: 13-02-2013, 23:57:15
Gjithsesi. Kur nje femer thote jo, ne te vertete ajo nuk e mendon heren e pare. (Kjo sipas disa studiusve skoceze, te cilet kishin provuar te lexonin mendjen e femrave. Posi, nder to pati dhe asosh me ngjyre te zeze.)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1783 ne: 14-02-2013, 00:00:24
Ncuq per here te dyte.

Po per kete cfare kane parashikuar

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1784 ne: 14-02-2013, 00:02:38
U lodhen me dhe e lane fare...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1785 ne: 14-02-2013, 00:04:20
Mire e ben

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1786 ne: 14-02-2013, 12:20:17
Edhe ne Hene do shkoja me kete  :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1787 ne: 14-02-2013, 15:33:34
E marum token ,po dalim te hena
Do e pija

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1788 ne: 14-02-2013, 19:59:28
po

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1789 ne: 14-02-2013, 21:55:53
Jo, me Kisss jo

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1790 ne: 14-02-2013, 22:46:06
Ncuq

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1791 ne: 14-02-2013, 23:06:41
Studiusit skoceze..........po e le fare - mendja e femres porsi vaji ne tigan....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1792 ne: 14-02-2013, 23:07:26
Jo pra jo ....skocezet po

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1793 ne: 14-02-2013, 23:08:59
Of   mo :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1794 ne: 14-02-2013, 23:11:04
Me kingun Po

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1795 ne: 14-02-2013, 23:11:38
Pse me ate po?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1796 ne: 14-02-2013, 23:12:35
Iiiiiiii

Se e kam adash

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1797 ne: 14-02-2013, 23:13:10
thjesht pyeta

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1798 ne: 14-02-2013, 23:13:44
Ok . Me ty ende jo

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1799 ne: 14-02-2013, 23:15:29
Un jam si tabletet plot me applikacione   :S

Temat e fundit