Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 73 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 38296

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1800 ne: 14-02-2013, 23:16:39
shpresa vdes e fundit, thote populli......

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1801 ne: 14-02-2013, 23:18:29
Urrej te shpresoj....

Hajt se po e pi i kafe :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1802 ne: 14-02-2013, 23:19:54
vertet?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1803 ne: 14-02-2013, 23:20:53
Jo

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1804 ne: 14-02-2013, 23:25:35
pse mashtron?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1805 ne: 14-02-2013, 23:26:37
Ceshtje pasioni...jo metafore

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1806 ne: 14-02-2013, 23:29:09
 hmmmmm: pelqeke mashtrimet.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1807 ne: 14-02-2013, 23:31:17
Ato intriguset po ....nuk me pelqejne mashtrimet ordinere


Futja kot

Vagabond eja ta pijme nje kafe tani pa mashtrime. Ku do e pime?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1808 ne: 14-02-2013, 23:32:36
Po                      me mir nje kafe me te se te shoh shpaten e skenderbeut :perqafim

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1809 ne: 14-02-2013, 23:33:28
Ato intriguset po ....nuk me pelqejne mashtrimet ordinere


Futja kot

Vagabond eja ta pijme nje kafe tani pa mashtrime. Ku do e pime?

Te CANI?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1810 ne: 14-02-2013, 23:34:27
Shpata iku serisht andej nga erdhi

Hajde kingo e pijme tek shkallet e universitetit si dikur

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1811 ne: 14-02-2013, 23:35:45
Kam mall per ato vite

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1812 ne: 14-02-2013, 23:37:06
Te CANI?

Wtf
Kam mall per ato vite

Na iku rinia per shalesh vlla

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1813 ne: 14-02-2013, 23:42:46
Wtf
Na iku rinia per shalesh vlla


Mora nje byrek te bulevardi dhe i thash
fazolett nuk i  dua se do i fshij buzet tek manga e trikos
ka qesh  nje or    (isha vetem)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1814 ne: 14-02-2013, 23:45:28
Mora nje byrek te bulevardi dhe i thash
fazolett nuk i  dua se do i fshij buzet tek manga e trikos
ka qesh  nje or    (isha vetem)


ndersa une po qesh me ate budallain, si mundet te qesh njeriu plot nje ore....duhet te jete ndonje kafshe shtepiake.....pa keqkuptime

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1815 ne: 14-02-2013, 23:46:52
Vaga pse se kape?

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1816 ne: 14-02-2013, 23:50:06

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1817 ne: 14-02-2013, 23:52:00
Jo hiperbole

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1818 ne: 14-02-2013, 23:53:47
po kete fjale - kush e shpiku?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1819 ne: 14-02-2013, 23:55:00
Hiperbolen?

Une them ta urresh edhe kete je qe je

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1820 ne: 14-02-2013, 23:56:21
Tashme e urryer....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1821 ne: 14-02-2013, 23:57:31
E devijove temen

Po

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1822 ne: 15-02-2013, 00:01:03
E devijove temen

Po

Po, ne fakt, qe jashte teme.....

Kerkoj ndjese lexuesve te cilet po na ndjekin ne keto ore te vona....inkuadrojme komentin e radhes.

po, do te dilja megjithese pelqen te mashtroje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1823 ne: 15-02-2013, 00:04:22
 Do dilja per ti treguar mashtrimin e rradhes :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1824 ne: 18-02-2013, 08:58:06
Po, nese merr nje shoqe.  :P

Temat e fundit