Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 38297

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#700 ne: 03-03-2012, 23:49:52
Per muhabet ....sot nje grua po me fliste per femit cunin 35 dhe vajza 38 te dy avokate qe nuk gjenin njeri grua e tjetra burr ?   Ja e mesova nje te re nga ty sonte flm ,sepse ketu vijn shume turiste dhe do e kem parasysh.

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#701 ne: 03-03-2012, 23:57:52
Ti mir ke po ja na boni naj figur te keqe ky neve na fulliqi krejt masnaj.
Un ketyne i them se e bejn tre her ne nat e gruje.
Un i kam bo shqipet si Roko ,e po na fulliqi  ?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#702 ne: 04-03-2012, 00:06:45
Vallaj keta shkusit ka ca koh qe spo me hecin hic ,po kerkoja naj hoxh me bo i nusk po sgjeta.
Edhe ketu vallaj ka sa te duash kur kaloj rruges i bojn syt si macok.
He  kam pa burrin tat i thon nuses ...(un nuses ja kam thon perpara qe jan plaka te poshtra dhe e shajn dhe sdo me i pa me sy )
Na thuj naj gjo  naj kompliment qe te kan bo kohet e fundit.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 04-03-2012, 00:15:44
 :D

Pa asnje ezitim.

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#704 ne: 04-03-2012, 00:18:01
E mir mu kujtua kjo:
Kisha nje shok dhe i bente komplimenti gocave,po fillovi mori superxhiro.
Nje dit  (po i bie shkurt) i thot njones
Ca ke honger qe je kaq e bukur  
Kam honger k..   i thot ajo ha dhe ti qe te behesh i bukur
Mir tha qe ma dhjeu po cmu desh qe ja thash kur isha me  JU
Aq deshem ne i morem nje te pime e ja tham te gjitheve.  SHok mo.

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#705 ne: 04-03-2012, 00:22:16
Endrra je ne gjum apo ..... eshte von mi daj ;)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 04-03-2012, 00:23:14
Ja po i bej ninulle vetes  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 04-03-2012, 00:28:01
Ca caji mi, ate jepja kingut,une du  nonji shishe whisky ne ket ore  :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#708 ne: 04-03-2012, 00:29:39
Po  i thonim ne te ngacmonte najonen qe te shifnim pergjigjet  (kur ke mashen pse te kapshim zjarrin me dor ;) )
Ne i mushem menjen C.Karajt nga peza e modhe qe ishte kushuri me Rafaela Karajn.
La nom desh e futen ne burg :D  donte te vinte ne itali .

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 04-03-2012, 00:37:43
Jo jo,ne asnje menyre eshte baba i dy kalamajve  :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#710 ne: 04-03-2012, 00:40:16
Nga peza e babe Lymit je mi endrre ?         (njof anej njof)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 04-03-2012, 00:42:29
 :D amon pash zotin ku i gjen ato emra LOL sa nostalgjik qe je ore  :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#712 ne: 04-03-2012, 00:47:09
Lom Leka e Myslym Peza    konga muslym leles pra mo .

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 04-03-2012, 00:58:24
Me antarin siper nuk dal jo, se ne vend te vi vete do n'a bjeri taljon ne tavoline  :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#714 ne: 04-03-2012, 01:03:55
Vjet isha me nje familje , dhe kur iken ata erdhi nje shok,
Ket ver do vij me nje shok dhe me nje tjeter familje bosash ai ben rapresantanti i Coco me ben sfilatat ne paris e kshu gjojnash i thash ca mutin do ne shqipe -te te shof ty ,  -ma va i thash qeshte

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#715 ne: 04-03-2012, 11:52:11
Jo re ca me duhet te dal me te :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 04-03-2012, 12:48:52
Kur te me lere mendja atehere do e mendoj LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#717 ne: 04-03-2012, 16:39:50
Atehere paskam shpres te madhe LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 04-03-2012, 16:40:56
Jo jo,  cme duhet ti hap pune vetes kot  :D


 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#719 ne: 04-03-2012, 16:43:08
Do te dilja vetem me ca kushte  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 04-03-2012, 16:44:17
 hmmmmm:

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#721 ne: 04-03-2012, 17:13:26
Jo se te kap me zor kjo ^o)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 04-03-2012, 17:48:37
Jo dhe Jo....mos insisto me!!  :P

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 04-03-2012, 17:54:50
As qe behet fjale   :(  JOOO.  :(

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 04-03-2012, 19:08:24
po  hmmmmm:

Temat e fundit