Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 29 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 29979

 • Postime: 266

#700 ne: 03-03-2012, 23:49:52
Per muhabet ....sot nje grua po me fliste per femit cunin 35 dhe vajza 38 te dy avokate qe nuk gjenin njeri grua e tjetra burr ?   Ja e mesova nje te re nga ty sonte flm ,sepse ketu vijn shume turiste dhe do e kem parasysh.

 • Postime: 266

#701 ne: 03-03-2012, 23:57:52
Ti mir ke po ja na boni naj figur te keqe ky neve na fulliqi krejt masnaj.
Un ketyne i them se e bejn tre her ne nat e gruje.
Un i kam bo shqipet si Roko ,e po na fulliqi  ?

 • Postime: 266

#702 ne: 04-03-2012, 00:06:45
Vallaj keta shkusit ka ca koh qe spo me hecin hic ,po kerkoja naj hoxh me bo i nusk po sgjeta.
Edhe ketu vallaj ka sa te duash kur kaloj rruges i bojn syt si macok.
He  kam pa burrin tat i thon nuses ...(un nuses ja kam thon perpara qe jan plaka te poshtra dhe e shajn dhe sdo me i pa me sy )
Na thuj naj gjo  naj kompliment qe te kan bo kohet e fundit.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 04-03-2012, 00:15:44
 :D

Pa asnje ezitim.

 • Postime: 266

#704 ne: 04-03-2012, 00:18:01
E mir mu kujtua kjo:
Kisha nje shok dhe i bente komplimenti gocave,po fillovi mori superxhiro.
Nje dit  (po i bie shkurt) i thot njones
Ca ke honger qe je kaq e bukur  
Kam honger k..   i thot ajo ha dhe ti qe te behesh i bukur
Mir tha qe ma dhjeu po cmu desh qe ja thash kur isha me  JU
Aq deshem ne i morem nje te pime e ja tham te gjitheve.  SHok mo.

 • Postime: 266

#705 ne: 04-03-2012, 00:22:16
Endrra je ne gjum apo ..... eshte von mi daj ;)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 04-03-2012, 00:23:14
Ja po i bej ninulle vetes  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 04-03-2012, 00:28:01
Ca caji mi, ate jepja kingut,une du  nonji shishe whisky ne ket ore  :D

 • Postime: 266

#708 ne: 04-03-2012, 00:29:39
Po  i thonim ne te ngacmonte najonen qe te shifnim pergjigjet  (kur ke mashen pse te kapshim zjarrin me dor ;) )
Ne i mushem menjen C.Karajt nga peza e modhe qe ishte kushuri me Rafaela Karajn.
La nom desh e futen ne burg :D  donte te vinte ne itali .

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 04-03-2012, 00:37:43
Jo jo,ne asnje menyre eshte baba i dy kalamajve  :D

 • Postime: 266

#710 ne: 04-03-2012, 00:40:16
Nga peza e babe Lymit je mi endrre ?         (njof anej njof)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 04-03-2012, 00:42:29
 :D amon pash zotin ku i gjen ato emra LOL sa nostalgjik qe je ore  :D

 • Postime: 266

#712 ne: 04-03-2012, 00:47:09
Lom Leka e Myslym Peza    konga muslym leles pra mo .

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 04-03-2012, 00:58:24
Me antarin siper nuk dal jo, se ne vend te vi vete do n'a bjeri taljon ne tavoline  :D

 • Postime: 266

#714 ne: 04-03-2012, 01:03:55
Vjet isha me nje familje , dhe kur iken ata erdhi nje shok,
Ket ver do vij me nje shok dhe me nje tjeter familje bosash ai ben rapresantanti i Coco me ben sfilatat ne paris e kshu gjojnash i thash ca mutin do ne shqipe -te te shof ty ,  -ma va i thash qeshte

 • Postime: 4261

#715 ne: 04-03-2012, 11:52:11
Jo re ca me duhet te dal me te :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 04-03-2012, 12:48:52
Kur te me lere mendja atehere do e mendoj LOL

 • Postime: 4261

#717 ne: 04-03-2012, 16:39:50
Atehere paskam shpres te madhe LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 04-03-2012, 16:40:56
Jo jo,  cme duhet ti hap pune vetes kot  :D


 • Postime: 4261

#719 ne: 04-03-2012, 16:43:08
Do te dilja vetem me ca kushte  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 04-03-2012, 16:44:17
 hmmmmm:

 • Postime: 266

#721 ne: 04-03-2012, 17:13:26
Jo se te kap me zor kjo ^o)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 04-03-2012, 17:48:37
Jo dhe Jo....mos insisto me!!  :P

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 04-03-2012, 17:54:50
As qe behet fjale   :(  JOOO.  :(

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 04-03-2012, 19:08:24
po  hmmmmm:

Temat e fundit