Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 38295

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#750 ne: 04-03-2012, 23:01:56
i sigurt?

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 04-03-2012, 23:20:41
Kafe???? Me Të katra :D  :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#752 ne: 04-03-2012, 23:22:13
jo se nuk eshte stabel...nis me kafe e perfundo tek vodka LOLme kenaqesi

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 04-03-2012, 23:26:58
E me e :D shyqyr qe dalim keshtu teorikisht :D kur vjen puna per at dreq kafe nxirni 100 justifikime :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 04-03-2012, 23:40:07
Thuaja nje fjale te mire asaj zonjes, se kemi nje djale avokat ne forum, po cfare djali... Vullkan ja thone llagapin. :D E nisim andej te na nderoje te taljanka... :-[
LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 04-03-2012, 23:43:00
Jo  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#756 ne: 05-03-2012, 11:36:20
E me e :D shyqyr qe dalim keshtu teorikisht :D kur vjen puna per at dreq kafe nxirni 100 justifikime :D

kur me ftove e s'te erdha....mos fol parakohe

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#757 ne: 05-03-2012, 11:46:37
Nuk i dal bre nuk i dal.... :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 05-03-2012, 11:48:56
Jo as sme ka shkuar ndonjehere ne mendje  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#759 ne: 05-03-2012, 11:49:55
As me kte sdal,sdal se  ja kam marr friken femrave...LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 05-03-2012, 11:55:40
Jo edhe tme lusesh prape sdal  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#761 ne: 05-03-2012, 12:23:33
Oooo po te dije se edhe zogun me dhembe e kap ste dal se ste dal... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#762 ne: 05-03-2012, 12:38:22
Njeher dhe e fundit ka qene ma asnjeher :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#763 ne: 06-03-2012, 13:48:18
jo

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 06-03-2012, 15:49:44
Po

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#765 ne: 06-03-2012, 15:52:52
Kur

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 06-03-2012, 15:53:59
Kur te duash  ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#767 ne: 06-03-2012, 15:54:23
Ku

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 06-03-2012, 15:55:51
Ku te duash :D :D


He??  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#769 ne: 06-03-2012, 15:56:53
ne Tirane

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 06-03-2012, 16:00:22
Ne Tirane ne Tirane! Ngushtoje dhe pak rrezen tani LOL  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#771 ne: 06-03-2012, 16:07:26
e do ketu? apo ne privat?  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 06-03-2012, 16:09:10
I zgjidhim privatisht kto gjera me mire, se duan te gjithe pastaj LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#773 ne: 06-03-2012, 16:09:35
andaj te pyeta....

perfundimisht jam per PO

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 06-03-2012, 16:12:40
Pse ishe e luhatur qepare?  hmmmmm: :P

Temat e fundit