Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 29977

 • Postime: 12743

#750 ne: 04-03-2012, 23:01:56
i sigurt?

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 04-03-2012, 23:20:41
Kafe???? Me Të katra :D  :engjell:

 • Postime: 12743

#752 ne: 04-03-2012, 23:22:13
jo se nuk eshte stabel...nis me kafe e perfundo tek vodka LOLme kenaqesi

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 04-03-2012, 23:26:58
E me e :D shyqyr qe dalim keshtu teorikisht :D kur vjen puna per at dreq kafe nxirni 100 justifikime :D

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 04-03-2012, 23:40:07
Thuaja nje fjale te mire asaj zonjes, se kemi nje djale avokat ne forum, po cfare djali... Vullkan ja thone llagapin. :D E nisim andej te na nderoje te taljanka... :-[
LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 04-03-2012, 23:43:00
Jo  hmmmmm:

 • Postime: 12743

#756 ne: 05-03-2012, 11:36:20
E me e :D shyqyr qe dalim keshtu teorikisht :D kur vjen puna per at dreq kafe nxirni 100 justifikime :D

kur me ftove e s'te erdha....mos fol parakohe

 • Postime: 12234

#757 ne: 05-03-2012, 11:46:37
Nuk i dal bre nuk i dal.... :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 05-03-2012, 11:48:56
Jo as sme ka shkuar ndonjehere ne mendje  :D

 • Postime: 12234

#759 ne: 05-03-2012, 11:49:55
As me kte sdal,sdal se  ja kam marr friken femrave...LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 05-03-2012, 11:55:40
Jo edhe tme lusesh prape sdal  :D

 • Postime: 12234

#761 ne: 05-03-2012, 12:23:33
Oooo po te dije se edhe zogun me dhembe e kap ste dal se ste dal... :D

 • Postime: 4261

#762 ne: 05-03-2012, 12:38:22
Njeher dhe e fundit ka qene ma asnjeher :D :D

 • Postime: 12743

#763 ne: 06-03-2012, 13:48:18
jo

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 06-03-2012, 15:49:44
Po

 • Postime: 12743

#765 ne: 06-03-2012, 15:52:52
Kur

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 06-03-2012, 15:53:59
Kur te duash  ;)

 • Postime: 12743

#767 ne: 06-03-2012, 15:54:23
Ku

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 06-03-2012, 15:55:51
Ku te duash :D :D


He??  :P

 • Postime: 12743

#769 ne: 06-03-2012, 15:56:53
ne Tirane

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 06-03-2012, 16:00:22
Ne Tirane ne Tirane! Ngushtoje dhe pak rrezen tani LOL  :P

 • Postime: 12743

#771 ne: 06-03-2012, 16:07:26
e do ketu? apo ne privat?  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 06-03-2012, 16:09:10
I zgjidhim privatisht kto gjera me mire, se duan te gjithe pastaj LOL

 • Postime: 12743

#773 ne: 06-03-2012, 16:09:35
andaj te pyeta....

perfundimisht jam per PO

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 06-03-2012, 16:12:40
Pse ishe e luhatur qepare?  hmmmmm: :P

Temat e fundit