Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 35740

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#775 ne: 06-03-2012, 16:16:37
ncuq
thjesht sdoja te dilja nga tema

padiskutim PO

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 06-03-2012, 16:19:33
Yesss yesss  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#777 ne: 06-03-2012, 16:22:55
o yeappppp

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#778 ne: 06-03-2012, 16:23:51
ncuk  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 06-03-2012, 16:25:38
Laaaaaarg  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#780 ne: 06-03-2012, 16:26:24
Ncuk se spaguan kjo...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 06-03-2012, 16:27:58
Jo po nqs paguan ti edhe behet te dalim LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#782 ne: 06-03-2012, 16:28:37
hahaha...Ska  shanse,po pagove ti vij... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 06-03-2012, 16:29:51
hahahah re brenda me kembet e tua....s'ke faj ta hoqa mendjen fare LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#784 ne: 06-03-2012, 16:30:40
Ka vite qe me ke lene pa mendje ne koke...LOL


Hajt po meqe me luti kq shume dhe do dal... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 06-03-2012, 16:32:41
Me rafte pika o zot  ^o)


Vetem nqs vjen e me con ne Bora Bora LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#786 ne: 06-03-2012, 16:37:35
Te  qoj ku ta do qejfi... :D


Vetem neqe me merr mendjen keq si ja ka qejfi... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 06-03-2012, 17:02:08
Yyy mendjen tende e kam ne xhep tashme LOL


Po, do e pime kafen ne Bora Bora me kte :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#788 ne: 07-03-2012, 09:23:50
PO

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#789 ne: 09-03-2012, 14:18:04
Jo
M'ka sha shume,edhe si i ngushte ne shpirt zemer e sy mbaj inat :S

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 09-03-2012, 14:22:35
As qe behet fjale  :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#791 ne: 09-03-2012, 14:25:32
Jo

Perseriten shkronjat. :( :S

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#792 ne: 09-03-2012, 14:36:44
Varet se cfar seksi ka :D nese eshte goce ka mundesi :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#793 ne: 09-03-2012, 14:37:02
Jo

Perseriten shkronjat. :( :S
kohet e fundit jam paksa ne dileme....por ende triumfon JO...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#794 ne: 09-03-2012, 14:37:49
me charlin jo

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#795 ne: 09-03-2012, 14:39:06
As une tybe :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#796 ne: 09-03-2012, 14:39:39
A ka shku ne kontroll ndonjehere tek psikiatri? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#797 ne: 09-03-2012, 14:40:32
me lefton vetem nese jam me shejin...LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#798 ne: 09-03-2012, 14:40:49
Jo nuk shkoj une aty ku gjendesh ti :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#799 ne: 09-03-2012, 14:41:19
Me kte siper sdal se e ka gjarprin ne xhep  :D

Temat e fundit