Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 41604

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#825 ne: 09-03-2012, 15:09:35
ncncn...vetem se  je ne medyshje une sdal me ty  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 09-03-2012, 15:11:14
Ja ma trego njcik sigurine tende  hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#827 ne: 09-03-2012, 15:11:49
Mese  i sigurte e di zoti dije dhe ti  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 09-03-2012, 15:12:50
Sa dhe per ke?  hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#829 ne: 09-03-2012, 15:15:13
Shume dhe per ty  :D...Dal njihere dal ne kafe ti tregoj ca gjera  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 09-03-2012, 15:15:57
Jo, se dua te jetoj edhe ca vite. :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#831 ne: 09-03-2012, 15:20:28
As une me kte,se edhte nder te rrallat qe ja kam friken  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#832 ne: 09-03-2012, 15:33:33
Te dal,mos te dal,te dal,mos te dal...e gjeta me ne fund lulediellin  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#833 ne: 09-03-2012, 15:35:21
Dal mos te dal , dal mos te dal ...une prap se prap do te dal :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#834 ne: 09-03-2012, 15:37:02
Varet se cfar seksi ka :D nese eshte goce ka mundesi :D
Me qorret jo :) se s'di as te lexoje sikurse duket.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#835 ne: 09-03-2012, 15:37:55
as Po as Jo....in the midlle of :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#836 ne: 09-03-2012, 15:38:55
M'ka sha,edhe nga bindja them jo.

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 09-03-2012, 15:39:44
Dal mos te dal , dal mos te dal ...une prap se prap do te dal :D

:D

Me Michel po. Sbehet llafi dysh hic. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#838 ne: 09-03-2012, 15:39:46
ti jo me pak....

nejse une jam ende ne dileme.....

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#839 ne: 09-03-2012, 15:41:19
Me tremb dilema,edhe nga kjo frike ngrej zerin tim klithes. :(
jo

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#840 ne: 09-03-2012, 15:43:59
e zgjidha dilemen

Po...ti tregoj se ka krijuar nje pershtypje te gabuar per personin tim...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#841 ne: 09-03-2012, 15:44:51
Vetem njihere  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 09-03-2012, 15:46:02
Po dua t dal me mishelin te sqaroj icik punen e pasionit  :D LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 09-03-2012, 15:46:51
Me lefton vetem nqs me verteton sigurine e tij  :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#844 ne: 09-03-2012, 15:47:11
jo e kete

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#845 ne: 09-03-2012, 15:47:19
:D

Me Michel po. Sbehet llafi dysh hic. :D

Michel nuk na duhet per asigjo :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#846 ne: 09-03-2012, 15:47:35
Dal vetem e vetem me nje qellim,ti shpjegoj se  qellimin e kam te mire... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#847 ne: 09-03-2012, 15:50:07
me lefton vetem Dy here
heren e pare ti them sa king qe je
dhe heren e dyte ti them se di kush je :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 09-03-2012, 15:50:24
pooo

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#849 ne: 09-03-2012, 15:51:01
Shej
Sa here m'ke sha ti?

Temat e fundit