Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 39858

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#875 ne: 09-03-2012, 18:01:35
Te jete e dream ndryshoj mendje,sepse s'do kem frike.
Eshte e paqes ajo :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 09-03-2012, 19:13:14
jo

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#877 ne: 09-03-2012, 19:15:25
Ma hodhi tani :P :P

Sigurisht qe JO.

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 09-03-2012, 21:31:04
Mbase

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 09-03-2012, 21:33:01
JO se eshte e vogel  e na ze ligji :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 09-03-2012, 21:34:47
hahah e vogel minorene.. :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#881 ne: 09-03-2012, 21:35:45
I kam thene 100 here po :)

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 09-03-2012, 21:37:36
I kam thene 100 here po :)
ooouououo po cne qe se kam pranuar une kshtu..???
 LOL LOL LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#883 ne: 09-03-2012, 21:38:05
E ku e di une pse? :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 09-03-2012, 21:39:56
epo s'do e kem ven re qe ti me paske ftuar dhe here tjera... :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#885 ne: 09-03-2012, 21:44:48
Hmmmmmmmmm
Ndoshta,por s'me mbushet mendja :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 09-03-2012, 21:45:59
Hmmmmmmmmm
Ndoshta,por s'me mbushet mendja :D
hahah e drodhe tani mo...
se qepare ishe gati... LOL LOL LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#887 ne: 09-03-2012, 21:46:50
Xhevrije dalim? :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 09-03-2012, 21:47:31
Xhevrije dalim? :D
ok Diu...prit sa te vesh takat.. LOL LOL LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#889 ne: 09-03-2012, 21:49:00
Amon Xhevrije shpejt :P :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 09-03-2012, 21:50:45
Amon Xhevrije shpejt :P :D
erdha Diu..taksirat prit dhe ca min...se te gjeje ca ngjyre ti vesh takat... :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#891 ne: 09-03-2012, 21:52:43
A ti vesh une Xhevrije ty?
 :-[ :-[ :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 09-03-2012, 21:56:56
A ti vesh une Xhevrije ty?
 :-[ :-[ :D
hahah jo mo se do e kishe te veshtire...se ekam kemben e vogel...mezi i vesh vete... :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#893 ne: 09-03-2012, 21:59:54
Si t'dush
Une po t'them :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 09-03-2012, 22:02:11
Si t'dush
Une po t'them :P
epo ti me rrofsh mo djale..ta paca borxh...
por me mire po i vesh vete... :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#895 ne: 09-03-2012, 22:02:50
epo ti me rrofsh mo djale..ta paca borxh...
por me mire po i vesh vete... :P
Plani im off :-[ :-[ :-[

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#896 ne: 10-03-2012, 01:35:14
vone shume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 10-03-2012, 18:08:42
po

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#898 ne: 10-03-2012, 18:34:36
JO

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 10-03-2012, 18:38:22
Kurre!

Temat e fundit