×
Hyrja
Profili

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 29744

 • Postime: 1283

#875 ne: 09-03-2012, 18:01:35
Te jete e dream ndryshoj mendje,sepse s'do kem frike.
Eshte e paqes ajo :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 09-03-2012, 19:13:14
jo

 • Postime: 1283

#877 ne: 09-03-2012, 19:15:25
Ma hodhi tani :P :P

Sigurisht qe JO.

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 09-03-2012, 21:31:04
Mbase

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 09-03-2012, 21:33:01
JO se eshte e vogel  e na ze ligji :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 09-03-2012, 21:34:47
hahah e vogel minorene.. :P

 • Postime: 1283

#881 ne: 09-03-2012, 21:35:45
I kam thene 100 here po :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 09-03-2012, 21:37:36
I kam thene 100 here po :)
ooouououo po cne qe se kam pranuar une kshtu..???
 LOL LOL LOL

 • Postime: 1283

#883 ne: 09-03-2012, 21:38:05
E ku e di une pse? :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 09-03-2012, 21:39:56
epo s'do e kem ven re qe ti me paske ftuar dhe here tjera... :D

 • Postime: 1283

#885 ne: 09-03-2012, 21:44:48
Hmmmmmmmmm
Ndoshta,por s'me mbushet mendja :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 09-03-2012, 21:45:59
Hmmmmmmmmm
Ndoshta,por s'me mbushet mendja :D
hahah e drodhe tani mo...
se qepare ishe gati... LOL LOL LOL

 • Postime: 1283

#887 ne: 09-03-2012, 21:46:50
Xhevrije dalim? :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 09-03-2012, 21:47:31
Xhevrije dalim? :D
ok Diu...prit sa te vesh takat.. LOL LOL LOL

 • Postime: 1283

#889 ne: 09-03-2012, 21:49:00
Amon Xhevrije shpejt :P :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 09-03-2012, 21:50:45
Amon Xhevrije shpejt :P :D
erdha Diu..taksirat prit dhe ca min...se te gjeje ca ngjyre ti vesh takat... :P

 • Postime: 1283

#891 ne: 09-03-2012, 21:52:43
A ti vesh une Xhevrije ty?
 :-[ :-[ :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 09-03-2012, 21:56:56
A ti vesh une Xhevrije ty?
 :-[ :-[ :D
hahah jo mo se do e kishe te veshtire...se ekam kemben e vogel...mezi i vesh vete... :P

 • Postime: 1283

#893 ne: 09-03-2012, 21:59:54
Si t'dush
Une po t'them :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 09-03-2012, 22:02:11
Si t'dush
Une po t'them :P
epo ti me rrofsh mo djale..ta paca borxh...
por me mire po i vesh vete... :P

 • Postime: 1283

#895 ne: 09-03-2012, 22:02:50
epo ti me rrofsh mo djale..ta paca borxh...
por me mire po i vesh vete... :P
Plani im off :-[ :-[ :-[

 • Postime: 12743

#896 ne: 10-03-2012, 01:35:14
vone shume

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 10-03-2012, 18:08:42
po

 • Postime: 1283

#898 ne: 10-03-2012, 18:34:36
JO

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 10-03-2012, 18:38:22
Kurre!

Temat e fundit