×
Hyrja
Profili

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 29713

 • Postime: 12234
Lefter
#925 ne: 12-03-2012, 09:57:38
hahaha...ne prezencen e tyre e ke punen edhe me *.... :D :D

Sdal se sdal  edhe pike  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#926 ne: 12-03-2012, 09:58:47
LOL LOL...do dal e ndava mendjen...ngaqe po me refuzon lefto..

si e do vetem apo me shoqerues LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#927 ne: 12-03-2012, 09:59:47
Ooooooo Mishelke mos me lut me se po me mbush mendjen...LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#928 ne: 12-03-2012, 10:00:28
 hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#929 ne: 12-03-2012, 10:00:34
ti i prishur nga mendja ke lind or malukat....

ec nisu shpejt se sme gjen dy here me kete mendje LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#930 ne: 12-03-2012, 10:02:17
Do dal do dal ama vetem  nese me garanton qe si nderrohet mendja deri ti shkoj atje...LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#931 ne: 12-03-2012, 10:06:13
ste premtoj...ti e di une jam hene....varet si e kam kapelen LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#932 ne: 12-03-2012, 10:07:27
He mo merre pozicionin mire dhe me prit mos nderro mendje...LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#933 ne: 12-03-2012, 10:09:40
kafe do pijme o Lefto....leji pozicionet mos i konsumo kot LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#934 ne: 12-03-2012, 10:11:17
Po thash per pozicionin e Henes... :D

Mire me prit per kafen se erdha,ama vetem me nje kusht nqs ma paguan ti...LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#935 ne: 12-03-2012, 10:13:18
Jalla mer lefto ..te besh gjithe ate rruge ti dhe mos te te qeras une...vetem kafete, dreken ti LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#936 ne: 12-03-2012, 10:14:03
O me premto per all inclusive o nuk erdha ,se edhe autostrada me pagese tashi..LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#937 ne: 12-03-2012, 10:16:10
Lefto.....ik e pirdhu Lefto LOL LOL LOL.....

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#938 ne: 12-03-2012, 15:46:55
Me kete po e po se me ka marre malli, por edhe me njeren qe po me lodh. LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#939 ne: 12-03-2012, 15:47:42
Me tipin pa lodhje...po pa te prekme ama LOL

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#940 ne: 12-03-2012, 15:49:38
ncuk :P uen do i mbaj duart lart ti poshte :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#941 ne: 12-03-2012, 15:50:55
kaloji nai here edhe anash se me lezeton LOL

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#942 ne: 12-03-2012, 15:51:40
meqe kembngul done. :P LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#943 ne: 12-03-2012, 15:52:28
Da dilja une Tipi e ajo siper Tipit...LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#944 ne: 12-03-2012, 15:53:03
te me merrni shpirtin eeee...me pyetje LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#945 ne: 12-03-2012, 15:53:47
Do dalim apo jo,mos u bej me 2 mendje  une ti edhe ai siper teje...LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#946 ne: 12-03-2012, 16:24:30
po mo...me tipin kam besim ,me ty gjekundi  :D

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#947 ne: 12-03-2012, 16:25:33
mos ja prish biografine shokut tim o Mishel se tremben zockat qe e kane qejf pastaj. ;)

 • Postime: 12234
Lefter
#948 ne: 12-03-2012, 16:26:10
Po mo e di Mishelka se sbej gje une,sidomos kur je dhe ti ne terren  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#949 ne: 12-03-2012, 16:26:55
Ate thuaj.....behet qingj Lefto LOL...se ti e di une per te me mbrojtur mua e thyn ne mes lefton LOL

Temat e fundit