Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Nore ne 06-11-2010, 21:16:26

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 06-11-2010, 21:16:26
Kafe ose dicka me teper ju e dini sthem gje un :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-11-2010, 21:18:43
Jo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 21:24:09
Po ama te lutem  ma paguja ti  ket radh  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-11-2010, 21:27:49
Patjeter  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 21:33:10
 :perqafim heren tjeter do paguj un ok
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: *Niku* ne 06-11-2010, 21:40:28
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 21:42:19
ehe
mir thue se un nuk paguaj   :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: *Niku* ne 06-11-2010, 21:45:46
mir thue se un nuk paguaj   :P
hahaha paguaj un :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 21:48:07
uu sa mire  ok  do dalim   3-te
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: *Niku* ne 06-11-2010, 21:49:06
uu sa mire  ok  do dalim   3-te
:perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 21:54:17
 ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 06-11-2010, 21:58:56
po do kisha dal per kafe dhe jo vetem po cfar te doje kjo & raki :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 22:06:58
u te ren pika ty :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 06-11-2010, 22:29:15
Tinka apo dalim per kafe ajoo tadi mos pres kot se duhet me i kthy pergjigje endrimtare s po pret :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 22:35:54
jo  raki  jo  kaffe po ama dile me endrrimtaren un do  dali me  niku se ky veq kaff don hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: pylltar ne 06-11-2010, 22:38:01
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 22:47:05
po
edhe ti a :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: pylltar ne 06-11-2010, 22:48:10
edhe ti a :P

ashtu po menoja po nuk e kam vendosur ende  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 22:53:25
ashtu po menoja po nuk e kam vendosur ende  :D
hmmmmm: ok mendo mendo se ke   mjaf koh :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: pylltar ne 06-11-2010, 22:54:50
hmmmmm: ok mendo mendo se ke   mjaf koh :P
flm
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 06-11-2010, 22:56:03
flm
;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 06-11-2010, 23:25:26
jo ne kafe po kishim dal kishim pi uj posht na lumi.hmmm..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 09-11-2010, 20:09:25
jo mo gimi esht kot fare :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 09-11-2010, 21:03:48
jo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 09-11-2010, 22:26:28
Po  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: *Niku* ne 09-11-2010, 22:27:14
ehe :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 09-11-2010, 22:28:18
aha :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: *Niku* ne 09-11-2010, 22:29:49
poo :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 09-11-2010, 22:30:24
Padyshim hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 10-11-2010, 10:16:01
pse jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 10-11-2010, 14:40:32
as nenderr mos ta shofi :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 10-11-2010, 14:42:18
se pi kafen une  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 10-11-2010, 14:44:26
po do dilja x redbull :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-11-2010, 21:20:07
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 10-11-2010, 21:21:46
Vetem nese paguante ajo. :P  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-11-2010, 21:22:46
ndoshta ... ma gjeti piken e dobet qe jam feministe e poshter :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 10-11-2010, 21:27:54
uaaaaaaaaaa me kenaqesine me te madhe :d

Na ke humbur moj shejtane  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-11-2010, 21:29:59
uaaa dhe e diskuto ... kafe caj dreka darka thashethuqe gjithe diten pa u merzit haahahaaa

he se ne FB i merr vesh te gjitha se ca bej mos pyet kot  :P
 :perqafim :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 10-11-2010, 21:38:20
uaaa dhe e diskuto ... kafe caj dreka darka thashethuqe gjithe diten pa u merzit haahahaaa

he se ne FB i merr vesh te gjitha se ca bej mos pyet kot  :P
 :perqafim :perqafim


per koken teme skam ve re gja  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-11-2010, 21:42:13
per koken teme skam ve re gja  :D

kam filluar i fshij gjurmet  :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 10-11-2010, 22:24:09
me ket kurr :)veq mos me ardht rasti :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 13-11-2010, 18:50:44
me ket jo  se eshte korrnac ..nuk pagun kaffe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 18:51:28
me kenaqesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 13-11-2010, 18:52:38
me kte jo se nuk  ma ka dhen  makinen per gjiro  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 18:53:25
hahahaaa kur te pime kafe te jap e celsat  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 13-11-2010, 18:56:11
e mir ben  mi, se  ti ke pronarin e mua makina  me takon :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 18:58:50
hahahaaaa po deshe merre dhe pronarin smerzitet ai LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 13-11-2010, 19:04:01
me ket si cdoher pergjigje po  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:09:13
edhe une si gjithmone do te pergjigjesha JO  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 13-11-2010, 19:14:28
po do i jepja nje kafe tja zinte frymen  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:17:32
hahahaaaa  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 19:19:18
vetem me prove LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:21:42
shkurt paster e pa gabime them JO  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 19:24:13
hahaha POooooooooo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:24:57
nuk ndroj mendim JO e pike  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 19:26:37
Poooo, do i paguaj kafen se do me shikoj filxhanin :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:28:10
as njona as tjetra ... se pi kafen  :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 19:29:51
as njona as tjetra ... se pi kafen  :P :D
Ishalla te helmon  ajo pija qe kerkon LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:35:11
per "helm" them PO hahhahaa :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 13-11-2010, 19:37:47
po me zorr e kisha marr  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:39:36
JO se ngeli tu ndru nickun na cmeni  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 19:40:50
per "helm" them PO hahhahaa :P
Marigo haje turpin me buke :P, thuaj jo helmit, se ndryshe kenaq boten ata qe te kan inat  LOL

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:41:35
prandaj thashe po se jam marigo mekatarja jo shen maria  :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 13-11-2010, 19:48:56
JO se ngeli tu ndru nickun na cmeni  :P
ok njes   do dalim nje dit se me cmende fare  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 19:50:40
jo jo :P

kur ti humbesh shpresat atehere do te them ndoshtaaa LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2010, 19:59:33
Ncuk........ :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 20:00:00
ncuq .... :d
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2010, 20:01:45
Do dilja vetem me nje kusht.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-11-2010, 20:02:43
pa kushte  fare ncuq e pike  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 13-11-2010, 20:08:11
Citim nga: Shejtania link=topic=7469 :perqafim9.msg1058974#msg1058974 date=1289671130
hahahaaaa po deshe merre dhe pronarin smerzitet ai LOL
Jo mi se merzitesh ti  pastaj ... :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 20:10:16
Tinka ti pranon kushte ? :D  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2010, 20:11:20
Oooooooooo nuk jane kushtet e veshtira jane te volitshme... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 13-11-2010, 20:12:55
Tinka ti pranon kushte ? :D  :D

na i thuj kushtet iher?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 20:17:05
Afroje veshin :D, që të paguash ti kafen :P pas kafes paguaj unë :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 13-11-2010, 20:22:08
Afroje veshin :D, që të paguash ti kafen :P pas kafes paguaj unë :D :D
ncuk sban  po desh paguj ti   :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 20:22:59
ncuk sban  po desh paguj ti   :P
ok por pas kafes paguan ti :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 13-11-2010, 20:33:08
jo kjo nuk ben hiq  lere me mir  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 13-11-2010, 20:45:29
jo kjo nuk ben hiq  lere me mir  :P
Nuk dal se nuk ka çtmë japi LOL   :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 14-11-2010, 18:58:00
lute pak me shume se do ja dalesh  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 14-11-2010, 20:25:39
nuk eshte lutje ore eshte deshire :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 14-11-2010, 20:27:29
jo kjo nuk ben hiq  lere me mir  :P

me tinken po ... kemi ca mhb bashke :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 14-11-2010, 20:29:41
do ti ujdisim gjerat :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 14-11-2010, 20:31:40
vetem po ma dha kafen ne Dubai pranoj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 14-11-2010, 20:34:36
off course :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 14-11-2010, 20:35:31
O Fik Fare Dubai eee :P lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 14-11-2010, 20:36:46
me kete jo se del me dike tjeter :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 14-11-2010, 20:37:24
me ket jo se jeton ne shtet shengen :P lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 14-11-2010, 20:41:31
po kisha dal me pi kafe po prej bukuris se saj kisha harru me pi kafen :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 14-11-2010, 20:46:26
obobo JO e padiskutueshme :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 14-11-2010, 20:51:41
un dal per kafe me ate person qe deshiron me dal me mua :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 14-11-2010, 21:22:59
Me Shej, do kisha dal me kenaqesi!
Nese sdo i prishte pune!  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Syrgjyn ne 15-11-2010, 00:15:26
Me Gjumashin? Posi jo, me shumë kënaqësi madje. :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-11-2010, 01:14:20
Po si jo kam nje muhabet me te.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-11-2010, 11:09:52
po si jo vec mos e sjellte qafen  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 11:58:02
jo se skom kohe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 15-11-2010, 11:59:46


kam kohe per nje kafe ..... por une dua te dale me keta qe shkruajne poshte  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-11-2010, 12:00:07
Nuk pi kafe :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 15-11-2010, 12:02:24
Ok, nje kapucino ne Starbucks...on me :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 15-11-2010, 12:03:44

Tashti do dal me keto te dyja siper per kafe  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-11-2010, 12:04:46
Aahh te iki nga pune e ne tren direkt se my car is ne service :d

 :perqafim

Apo nuk bejne edhe do cakes aty? :P

Ja se po vjen dhe ky gooseberry Mister :LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 12:29:16
un kisha dal po sme le Tinka edhe shejtania xhelozon prandaj rri me mire aty ku je :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 15-11-2010, 12:30:38
jo jo ..... Jojo:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 12:39:50
po po do dalim :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 15-11-2010, 12:41:36
jo jo .....  hmmmjo))
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 12:45:55
po apo jo :wP
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-11-2010, 14:27:03
un kisha dal po sme le Tinka edhe shejtania xhelozon prandaj rri me mire aty ku je :D

:d hihihi le te plasin ec per kafe ti ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-11-2010, 14:32:09
kesaj i thone per inat te sime vjerre do fle me mullixhine :P LOL

me ket siper pse jo kam ca gjera me sqaru
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Masha ne 15-11-2010, 14:33:23
e une me kete siper me sh kenaqesi :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 14:42:53
po kisha dal me pi kafe po un se njoh :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 14:49:31
:d hihihi le te plasin ec per kafe ti ;)
ok kismet do dalim po ti ke me i pagu :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 15-11-2010, 19:49:42
OTiti ti je mor  :D

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 15-11-2010, 19:52:17
ket siper se njoh

me dreamm nje caj po  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 20:16:00
OTiti ti je mor  :D


pooo erlehta thash ta ndryshoj dhe un njehere nickun :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-11-2010, 23:16:13
posi. Ka seks humori.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-11-2010, 23:22:37
o vagabond e ke shkrujt gabim  lol :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 15-11-2010, 23:24:06
o vagabond e ke shkrujt gabim  lol :D
ashtu di te shkruaj ai LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-11-2010, 23:25:32
ah...ju kerkoj ndjese, mos e merrni ters.  :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 16-11-2010, 12:03:26
Nuk dal me vagabonda  :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2010, 13:52:51
ket siper se njoh

me dreamm nje caj po  :P

edhe une me ty..poo :D, e sidomos po te mblidhje me vete edhe grupin andeja.. :D :P

Sigurisht..Miss-i perfshihet ne grup :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-11-2010, 13:53:44
Edhe ti perfshihesh te grupi im... ;) :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 16-11-2010, 14:21:32
me kete kisha dal po nese vjen dhe dreamm :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 15:52:48
Nuk i shpenzoj leket kot une :D  :P  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 16-11-2010, 18:10:15
dorshtrenguar si gjirokastritet ky  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:14:03
sme pelqejne bz e brazilit :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 19:27:17
s'besoj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 16-11-2010, 19:27:57
nuk e vlen  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:33:03
me vllain patjeter
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 16-11-2010, 19:36:11
pa u mendu  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:36:46
 ;) :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 19:42:35
Nese egziston mundesia e proves lol do thoja po :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 16-11-2010, 19:43:30
jooooo  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 19:44:49
as une :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:45:09
as une :d
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2010, 19:45:48
Une po. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 19:46:27
yesssssssssssssssss ss
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 16-11-2010, 19:47:21
poooooooooooooo  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 19:49:50
Une po. :D(http://i54.tinypic.com/4uz56w.png)

Une kesaj do ja jepja 1 kaffe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 16-11-2010, 20:06:44
mu bone ferr jo oooooo  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-11-2010, 20:07:12
Hec tjap i kafe lundertaro...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:07:34
yeppppp
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:07:55
mu bone ferr jo oooooo  :P

LOL LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-11-2010, 20:09:32
Ka kafene afer newbornit? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 20:10:19
Ka kafene afer newbornit? :D

Nuk quhet ashtu :P

Paguan kafe ti? :D hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-11-2010, 20:11:10
Jo, vetem kapucino... :P

Ka kafene afer newpornit? LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:11:34
Ka kafene afer newbornit? :D

afer newpornit ka si jo LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 20:13:31
epo ec e ta pime nje :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:14:23
vetem ne Dubai mund te pi dicka me ty :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 20:17:15
vetem ne Dubai mund te pi dicka me ty :D

kerkon shume nga jeta LOL LOL
 do mendohem :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 16-11-2010, 20:17:53
s'e di, t'pys mamin... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:20:10
kerkon shume nga jeta LOL LOL
 do mendohem :D

leje e humbe shansin ... si dhe

kisha ndermend me pagu une :d LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 20:21:31
s'e di, t'pys mamin... :P
Nuk pyes shume per kete :D, po ja ofroj nje kaçupino :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 20:23:44
leje e humbe shansin ... si dhe

kisha ndermend me pagu une :d LOL

(http://i51.tinypic.com/2mowiyr.png)

Me rop shpie s'behet llaf fare Pooooo LOL :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:24:46
kurren e kurres oportunist i poshter :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 16-11-2010, 20:41:34


(http://i54.tinypic.com/4uz56w.png)

Une kesaj do ja jepja 1 kaffe  :D
Une ty dhe kesaj siper jo vec nje kafe. :D..
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:43:12
me bej shtratin gati se do te ze deren shume shpejt :P  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 20:44:31
me bej shtratin gati se do te ze deren shume shpejt :P  :perqafim
ti shiko se pemendi dhe mua :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-11-2010, 20:47:31
ti shiko se pemendi dhe mua :P LOL

ka shtrat marinari pa problem :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2010, 20:49:51
ka shtrat marinari pa problem :P LOL

Pfff ma hodhi zembren per tok  :P  LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 16-11-2010, 21:42:31
per qaj nese  don :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 16-11-2010, 21:49:53
po kishim dale edhe skishim pire kafe fare po nga nje whisky  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 16-11-2010, 21:51:46
po kishim dale edhe skishim pire kafe fare po nga nje whisky  :)

Jo mo cfar thua  nuk dua wisky :P qaj  rusi ose kafe turki hihiihihi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 16-11-2010, 21:56:47
edhe me pelqen ne bised shume e nuk kishim pi nga 1 whisky po nga 2 - 3 ose 5  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 16-11-2010, 22:02:20
edhe me pelqen ne bised shume e nuk kishim pi nga 1 whisky po nga 2 - 3 ose 5  :P
Jo  perfudimisht :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 16-11-2010, 22:07:51
une me kte po, me mua kjo s'di
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 16-11-2010, 22:10:17
une me kte po, me mua kjo s'di

 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 16-11-2010, 22:12:19
sikurse thash, une po, kjo s'e di, s'eshte e sigurt, s'do ose behet sikur s'di as do, ose...etj..
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 16-11-2010, 22:15:09
 hmmmmm:
sikurse thash, une po, kjo s'e di, s'eshte e sigurt, s'do ose behet sikur s'di as do, ose...etj..
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 16-11-2010, 22:18:43
akoma them po, ndersa kjo le te te me ktheje pergjigje dikur me vone - por as te mos i shkoje mendja te me lajmeroje nepermjet FaceB. E urrej FaceB, dua ta zhduke FB, dua t'mos i degjohet me emri, urrej tani edhe fjalen Faqe dhe Liber ne anglisht mu per shkak pse Facebook quhet Face book...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 16-11-2010, 22:21:47
akoma them po, ndersa kjo le te te me ktheje pergjigje dikur me vone - por as te mos i shkoje mendja te me lajmeroje nepermjet FaceB. E urrej FaceB, dua ta zhduke FB, dua t'mos i degjohet me emri, urrej tani edhe fjalen Faqe dhe Liber ne anglisht mu per shkak pse Facebook quhet Face book...
 hahhha ok ok pranoj  per  kaffe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 16-11-2010, 22:23:15
me shume deshire do te doja....  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 16-11-2010, 22:33:34
ok ja po nisem naten e mir   :P takohemi ne  kaffe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 16-11-2010, 22:49:15
moooos! S'me kane tepruar lek.  :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Masha ne 17-11-2010, 15:25:46
jo se eshte vagabond  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 17-11-2010, 15:27:03
po,me pelqen emri qe ka vene  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-11-2010, 15:50:14
me ket kisha dal sa here te mundsha  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2010, 17:28:51
Nese ky siper me premton qe s'do hallakatet me me keta emrat :D, i jap 5 kafe :D jo vec nje. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Syrgjyn ne 17-11-2010, 17:35:37
Me gjithë qejf, me kusht që të më bëjë zile kur të vijë këtej.  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-11-2010, 17:43:08
Nese ky siper me premton qe s'do hallakatet me me keta emrat :D, i jap 5 kafe :D jo vec nje. :D
po vetem nqs me gjen nje emer te bukur  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 17-11-2010, 21:01:46
mendohem ende.... hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-11-2010, 21:10:59
mos u mendoh se plakeshe shpejt do te marr me zor dh po nuk deshe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 17-11-2010, 21:13:05
jo jo smendohem aq shume,por nese do te vish te me marresh,do vi......me shpeton nga harxhimi per bilete..... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-11-2010, 21:41:47
sa kurnace qe qenke :P  un u gezova qe pranove dhe  thash sdo paguaj leke kete her se gjithmone un paguj :P nejse po vij te marr me atobuz :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 17-11-2010, 22:25:47
sa kurnace qe qenke   un u gezova qe pranove dhe  thash sdo paguaj leke kete her se gjithmone un paguj  nejse po vij te marr me atobuz
Me eshte bere si kafja e mengjesit LOL LOL, kudo qe shkoj ne forum kete gjej, sdu ti jap kafe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 17-11-2010, 22:29:42
natyrisht
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-11-2010, 22:44:08
o vagabond kur do na e japesh ate kafen  mu & arjol  lol  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 17-11-2010, 22:46:53
Jashte teme.

Kur te bjere bore, atehere pihet me me lezet.

Me Gimcin kur te bjere bore pa medyshje.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-11-2010, 23:16:04
pse jasht teme per kafe thash  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-11-2010, 23:18:45
ne enderr ndoshta :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-11-2010, 23:27:20
oh shyqyr se dhe un me ty kurr  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 12:27:50
sa kurnace qe qenke :P  un u gezova qe pranove dhe  thash sdo paguaj leke kete her se gjithmone un paguj :P nejse po vij te marr me atobuz :D
hahaha ,athere une paguaj,ama ti te vish ketu......se sbej dy harxhime une..... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Syrgjyn ne 18-11-2010, 12:44:41
Jo, se është tepër e zënë për t'u marrë edhe me mua. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 12:46:49
po mo si gjithmone
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 12:50:32
Jo, se është tepër e zënë për t'u marrë edhe me mua. :D
Hahaha,e lire jam,ashtu te duket ty.....

po mo si gjithmone
Po,po dua te provoj.... :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 18-11-2010, 13:50:41
po kisha dal dhe cigaret i kisha marr ti mos harro noi pjes torte  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 13:56:37
Do te te sjell bakllava,nese nuk eshte harxhuar deri me atehere.... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 18-11-2010, 14:01:44
vetem po ta keshe bere ti do e ha se e ben te mire  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 14:03:04
po po,une une,kush tjeter :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 18-11-2010, 14:08:33
Veq caktoje vendin  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 14:11:20
oooo u ngjalle ti???
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 14:15:57
Ehe edhe me VOX edhe me OQEANIN!  :D

 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 18-11-2010, 14:18:24
asnjehere ket mos e pac ne lagje e jo per kafe  :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 14:19:06
Pse kshu mo BLENDER, paske dhe emer te bukur kshu! :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 14:20:18
Ehe edhe me VOX edhe me OQEANIN!  :D

 :perqafim
Edhe une me ty!!! :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 18-11-2010, 14:21:38
Pse kshu mo BLENDER, paske dhe emer te bukur kshu! :P
ketu qenke e sjellshme po ne lagje papapapapa  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 14:24:10
ketu qenke e sjellshme po ne lagje papapapapa  
VOX  :perqafim

Po ashtu sic sillesh ti (cun i pasjellshem) domosdo qe e keqe do jem!  ;)  :D :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 18-11-2010, 15:27:40
me ket e cdo moment dua  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 15:28:51
Meqe paska lene duhanin po e pi nje kafe, mos e le dhe une!  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 15:28:59
VOX  :perqafim

Po ashtu sic sillesh ti (cun i pasjellshem) domosdo qe e keqe do jem!  ;)  :

une me kete person kurre per kafe ...le te permbysen edhe yjet .... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 15:30:21
une me kete person kurre per kafe ...le te permbysen edhe yjet .... :P

hahahahhahahah  :D :D

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 15:31:34


nuk ndryshoj mendje ...... kurre ....


Miss ke kohe te lire per kafe :D  ..hajde se jemi edhe komshinje  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 15:33:42
Me kete siper Jo as une dhe pike.  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 15:36:47


sa krudele kjo vajza ktu siper ... mos se me dhembi thelle ... :P

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 15:43:49
Do ta mendoj njehere!  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 15:45:50


me kane thene qe jep mesime ne 5 gjuhe .... mund te me japesh edhe nje mesim tjeter kur te pime kafe bashke :D.... dua te jesh e sinqerte ...  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 15:48:17
Varet cfare mesimi dhe ne cfare gjuhe e do?  :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 15:49:54


Dua mesime ne lidhje me Gjuhen Franceze  LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 15:55:18
aha 2 fjale mesova per vete kur isha ne France, snuk di!  :S


Do ne gjuhen gjermane?  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 15:56:36


ahaha gjermanisht nuk din .... do kerkoj ndihme   LOL

Ku e leme kafen neser ne Vjen ?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 16:02:03
Jo e leme ne Mynih  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 16:06:52sa larg i bie ti ...... jo tamam ne Mynih  por pak me tutje  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-11-2010, 16:09:24
Po pra aty tek ai lokali me ngjyre jeshile aty ne cep te rruges ....  :D :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: mister x ne 18-11-2010, 16:10:35


nuk vij ndryshova mendje ....  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2010, 16:14:44
Jo. :D Kam degjuar qe ky nuk e pi kafen. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 18-11-2010, 16:23:05
po kisha dal se kam degju qe i ben kafet e mira  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2010, 16:25:29
lol, nga cub fushe ne kacak malesh shkove ti?? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 18-11-2010, 16:32:42
po thash ta provoj njeher skisha bere naiher nga kto letrat anonime  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 16:33:12
me kete kacakun e maleve po pa diskutim jo per gje po ndron emrin si mbreti grate kshu qe do me dukej qe pija kafe me persona te rinj cdo dite LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 18-11-2010, 16:33:56
Me gjith cejf  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 16:34:56
me shume kenaqesi  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-11-2010, 18:15:43
Yes, te Logoreci! :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 18:19:14
ohoho sa her te doje! :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-11-2010, 18:20:09
Of mooo... aty buze liqenit sa te shijon kafja... :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 18:22:16
opopo duke shikuar mjellmat njekohesisht :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-11-2010, 18:23:28
E duke ngrene krofni (kshu mbaj mend se quheshin)... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 18:25:39
haha eshte nje alternative.....

jo jo me mire duke ngrene bakllava... :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-11-2010, 18:29:48
Nuk m'shko me kafen... :D

M'porosit nje kapucino e ca brownies sa t'shkoj pak ne banjo... LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 18-11-2010, 18:31:27
LOL LOL

ok,nje capuccino dhe brownies coming up! And me going out.... :pafshim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 18-11-2010, 19:04:13
Me gjith qejf voksiana  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 18-11-2010, 20:20:27
Po nese paguan ky hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 18-11-2010, 20:25:09
Do te dilja per nje kafe me kete siper dhe duke pare qe kembnugle  do ja paguaj une  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 18-11-2010, 20:26:47
e mo shyqyr :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 21:00:22
Yes, te Logoreci! :D
;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 18-11-2010, 21:01:13
Shej, si thua ftojm dhe dreamm?Mos na zemerohet. Andej nga Dajti lol

pak larg nga zhurmave e makinave!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 21:01:56
ne dajt nuk shkohet me por ska gje se e di une ku tju coj :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 18-11-2010, 21:04:08
sot qeras une :), mos refuzo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 18-11-2010, 21:05:28
Shejtania, nuk dyshoje ne shijen tende!  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 21:05:52
69sh me kusht qe here tjeter te qeras une them po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-11-2010, 21:09:00
Do dal, edhe do lejme nam kush do paguaje... LOL
Shqiptar hesapi... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 21:11:48
neser te Logoreci paguan ti oren caktoje kur te duash :d
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-11-2010, 21:14:15
Neser me bie pak ters... :d

Do presesh te te ftoj une, taksirat... ;) :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 18-11-2010, 21:15:27
une e bera timen  ... ne fundjave sme kap dot e leme nga java me kismet :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-11-2010, 21:17:42
Mos e ki parasysh hic... :D
Lerme mua te bej timen tani... :)
perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 18-11-2010, 22:24:53
Uhhh me gjithe qef, per nje kapucino e  nje kek. :D :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 18-11-2010, 22:26:14
une me kete, po, ndersa me mua kjo, s'kam ide...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2010, 18:26:07
Sdo dal me ne kafe me askend.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 19-11-2010, 19:24:08
as une :d
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2010, 19:25:27
Jo mo me ket siper sdilet per kafe... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 19-11-2010, 19:26:06
ta harroje per kafe si dal .. per vodka lemon e diskutojme :d LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2010, 19:27:23
Ashtu dhe une kisha ne plan,plus jo vetem nje gote po nje shishe.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 19-11-2010, 19:28:19
nje shishe i bie te ikesh me te pyetme te shpia e miss ti :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2010, 19:29:56
Ne nje shpi do hik ama kur pij aq votke nuk e di se ne cilen shtepi hyj.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 19-11-2010, 19:30:15
jo dhe pike :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 19-11-2010, 19:31:35
Ojjj ti skam faj une rakia flet aty.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 19-11-2010, 19:48:18
gjithsesi me gjel fazanin   :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 20-11-2010, 00:05:32
jo se nuk kuptoj me gjel fazanin  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-11-2010, 03:15:48
po, se nuk e kap me gjel fazanin eeeeeeeeee
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 20-11-2010, 13:34:27
jo snuk prap 
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-11-2010, 14:06:52
(http://www.olandsfotoklubb.se/StaffanArvegard/004.JPG)

ja ku e ke gjelin fazan


do dilja me Gimcin, patjeter.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 20-11-2010, 16:49:48
o babuç e kam gimi apo tbejn syt xhoko ok
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-11-2010, 16:53:38
ke te drejte, Gimi.  :P


E kam thene, do te dilja.

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-11-2010, 18:42:53
jo se besoj
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-11-2010, 18:58:51
natyrisht, pse jo. Njeriu vetem nje here jeton.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-11-2010, 19:06:41
jo per faktin qe nuk e njoh e nuk na lidh ndonje gje e perbashket me sa kam lexuar ketu ne forum
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2010, 19:11:02
do ta pija nje kafe vetem per vetem me kete se me duket cupke intrestante :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-11-2010, 19:14:49
Jashte teme.

Shej,

kshu mendon? A do te thote se me refuzon? Nuk me gjen te kendshem ne biseda? Atehere, cka duhet te bej qe te nderrosh mendje? Cka duhet te bej te dalesh me mua? E di ti se c'do te thote te te refuzojne virtualisht? A nuk e di se eshte me rende se te pushojne nga puna? Sidoqofte.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-11-2010, 19:17:39
Refuzim virtualisht do te thote asgje per mua :)

Me Tipin do kisha qejf ta pija 1 kafe tani :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 20-11-2010, 19:24:26
po se me pelqen ne bisede shume :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 20-11-2010, 19:28:09
po, edhe me kete. Besoj qe edhe ky me mua po - ky s'do te te me refuzoje kurre.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2010, 19:28:46


Me Tipin do kisha qejf ta pija 1 kafe tani :D
hajde se kam muhabete serioze per me bo tonight ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-11-2010, 19:29:42
hajde se kam muhabete serioze per me bo tonight ;)

yes yes po mshele gojen mos me prish pune :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 20-11-2010, 21:10:31
LOL, po vetenm per kafe qenka muabeti? :-[
mendova dhe per dicka tjeter  ^o)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2010, 21:13:13
lol, per kafe me gjithe qejf. :P :D :D
Tash edhe te nese do na sugjeroje ndonje lokal me muzike live :D s'do i thoja jo. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 20-11-2010, 22:29:24
me kete po kishim shku te ai lokali ku shkojm gjithmon me degju live muharem amhetin  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2010, 23:15:02
Kush eshte  ky? hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2010, 23:16:22
Jo na kafe,po edhe ne ferr do shkoja me kte siper... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2010, 23:24:19
lol, te thoje diku tjeter..edhe hahej :P

Ehe..nese na conte ne ndonje kafe ne ndonje vend labirinth. :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2010, 23:27:02
Ncuk,jo sdo te dilja vetem per kafe... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2010, 23:29:06
Edhe nje dreke tipike kosovare :D..s'do e refuzoja kurrsesi :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2010, 23:30:12
Ncuk,as vetem kafe e dreke nuk do dilja.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2010, 23:32:19
Edhe nje caj mali after :P ( Eeee dreq se desh lashe nje gafe LOL )
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2010, 23:33:46
Ehhh meqe eshte fjala per mal do dilja ne mal me kte....LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-11-2010, 23:35:52
Ca ka per te qesh :D
Kafet me luksoze jane maleve. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2010, 23:38:51
Ehuuuu e paskam une jete luksoze gjithe jeta ne mal me shkoj.... :D
Do dilja do dilja edhe ne Kilimanxharo me kte.... :D


Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-11-2010, 01:05:45
jo boll kam dal me ket per kafe vodka dreka e darka per sherr e ndeshje :P  LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 21-11-2010, 16:14:24
po per dit me mujt  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-11-2010, 18:51:33
Po dhe po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-11-2010, 19:17:31
Jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-11-2010, 19:22:09
Po  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 21-11-2010, 19:49:14
sdu  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: tinkaa ne 21-11-2010, 21:04:13
sdu  :P
as  un :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 21-11-2010, 22:50:39
me ket du :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2010, 22:36:30
Ehe... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 30-11-2010, 22:41:01
pse jo, eshte i femer plot endrra....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 30-11-2010, 22:41:11
... Nese me ben ajo nje kafe po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 30-11-2010, 22:43:53
 :D Mua po mendoje--ajo? Ej, s'jam gay!   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 01-12-2010, 22:36:25
jo vetem per kafe po do ta qeras me nje dopio raki kocimare tepelene  te paloset fare pastaj  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 01-12-2010, 23:07:40
me kte edhe ne 4 te mjesit  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 01-12-2010, 23:27:41
pse jo ama ska raki as birra se nuk e mban ky e ze direkt e i thot kokes kemb pastaj  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 01-12-2010, 23:34:52
per i kafe gjithsesi, jo alkool....alkooli kaka Ibrahim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 01-12-2010, 23:40:16
kush esht ky ibrahimi?  Pse nuk pi alkol ti apo vetem leng frutash lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 01-12-2010, 23:45:40
shih kte :) STUPCAT , Ibrahimi e ka reh gruen e vet EMINEN (http://www.youtube.com/watch?v=_r9WNaZsJXU#)

sikurse thash, kafe ok....me ty do te gjeja kohe ne cdo rast
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 02-12-2010, 11:49:33
ce do askujt si hyn ne pune ky  :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 02-12-2010, 15:48:58
po vetem se esht interist :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 03-12-2010, 14:59:47
me gjthe qef  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 03-12-2010, 15:15:36
po motra me vllain del per kafe e per dreke bile  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2010, 16:04:49
Do ta pij nje kafe me kete dhe ca alcoolike se ashtu a puna.... :D

Si thu Shejtanke? ;) :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 03-12-2010, 17:05:38
Jo, pffff nuk dal me Steriotipa une!  ^o) :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 03-12-2010, 18:46:39
po sa here te mundsha :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 03-12-2010, 22:46:03
S'besoj  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 23:01:28
Besoj. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 23:11:26
Se vetem per kafe?  ^o)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 23:14:29
Sigurisht :D edhe ndonje kek. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 23:15:19
...Tiramisun?...  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 23:17:19
Ahhh....vetem nese e gatuajne shhhh. mire :D count me in :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 03-12-2010, 23:18:13
...Po tani.... Do gjejm nje vend dhe ne :D  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 03-12-2010, 23:34:10
do dilja por frikohem ta ze gjumi dhe me shkojne koti 1.50 € :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 04-12-2010, 19:21:13
me asnje se skam lek  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 05-12-2010, 15:50:44
JO   hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 05-12-2010, 17:21:25
Ndoshta  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 05-12-2010, 18:14:30
po me te gjithe me perjashtim te njeres dhe njerit lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 05-12-2010, 18:23:00
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 05-12-2010, 18:41:37
shyqyr se dhe un me ty jo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 05-12-2010, 20:02:05
me kte sikurse kam thene, do te dilja dhe do te gostitja..  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 05-12-2010, 20:29:37
sic thash dhe dje me asnje se kam ngel pa lek lol  krize ekonomike boterore  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 12-12-2010, 00:45:05
jo mo ky bohani esht kot fare  :P  lere fare
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 12-12-2010, 01:06:56
po  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 12-12-2010, 01:08:57
po mor, pse jo lol..

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 12-12-2010, 16:08:08
Posi jo. :D do merrja edhe pc me vete se kam 1001 pyetje per ti bere. :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 12-12-2010, 16:42:17
yyyy ka fjal per ty.

Por ashtu sna del 1 shishe me vere.

Sta prish ty lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:41:15
me nje kusht....mos e zinte gjumi n'tavoline  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 12-12-2010, 22:48:23
Vetem per raki :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 22:49:35
raki rrushi ama .......  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 12-12-2010, 22:54:45
Raki rrush se ai behet nga zona ime :D, kocimarja eshte thare :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 23:00:37
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 12-12-2010, 23:14:16
me nje kusht....mos e zinte gjumi n'tavoline  :D :P

nese do ishe e merzitshme ne bised lol normal qe po hahaha
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 12-12-2010, 23:46:26
nese do ishe e merzitshme ne bised lol normal qe po hahaha

po nga vete  emri qe ke........ ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-12-2010, 01:22:08
per hir te Albinit, gjithsesi  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 13-12-2010, 09:21:10
do i beja nje udhetim ne japoni, te shikonte kompanin sony.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 13-12-2010, 13:16:03
jo se vetem muhabet politike bon ky  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:16:39
do ta mejtoj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 13-12-2010, 13:19:00
mire mire po se ke mire  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:20:15
shka po thu or taj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mërgimi ne 13-12-2010, 13:23:21
pse jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:24:02
pse po?  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 13-12-2010, 13:31:03
noi shishe po kafe jo  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:32:52
ndonje shishe te kuqe? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mërgimi ne 13-12-2010, 13:36:35
Sepse s'do kete vetem shishe te kuqe   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:43:30
do ta mejtoj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 13-12-2010, 13:48:00
akoma mejtohesh ti moj  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:48:45
ehe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 13-12-2010, 13:51:10
joooooooooooooooooo  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:52:46
shyqyr .... sdo mejtonem me :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 13-12-2010, 13:55:38
me nje kusht.
nese vends ajo se ku.  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 13-12-2010, 14:32:24
pse jo nuk kam frike dhe nga sherret lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-12-2010, 15:26:25
me Tony Montanan  :) PO!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 13-12-2010, 15:54:10
kenaqesi dhe nder..do flisnim per c'ndodh ne shqiperi dhe kosove..ne te gjitha fushat dhe do doja mendimin e tij  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-12-2010, 14:05:28
prap ky mdoli cuk...:D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-12-2010, 14:06:17
jo pikeeeee
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 15-12-2010, 14:07:52
po ooooo  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-12-2010, 14:08:19
po pse jo  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2010, 14:16:13
ncuk :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-12-2010, 14:17:00
ik bej cicin ti :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2010, 14:18:52
hajde mbaj drejtimin ti ... :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-12-2010, 14:20:33
pse te ka humb timonierja kshu ... ja ti bej 1 call :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2010, 14:24:28
s'dua te dal se me ben presion . :P :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-12-2010, 15:35:18
shantazhist je vete :P mbasdite te veni ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 15-12-2010, 16:00:20
Shejtania, nga do e pim kafen , ne Paris, Vien, Milano, apo Berlin? ^o)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Zara ne 15-12-2010, 16:02:44
Paris....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-12-2010, 18:48:17
nje kafe qe do me dehe nga fjalet  dhe arsyeja esht bukuria ndoshta  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-12-2010, 19:50:52
jo, ngase qe sot qenka  bere i cike me i forte  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-12-2010, 23:08:58
po  ky qeras dhe dy kafe  po dreke ka vagabond  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-12-2010, 23:24:21
ka, ne shnderrohesh ne i bute  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 15-12-2010, 23:29:41
lol gje qe sbehet mer gjumashin se ai esht i bute lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-12-2010, 23:33:16
hahahaha........... .. ama nuk shkon, ti i forte, ndersa une i bute sfungjer
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 16-12-2010, 00:09:05
lol po diehet ajo se une jam çaknorsi ndersa ti rihona  lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 16-12-2010, 00:31:06
hahahahahahahaha... ..shih si i shqiptuaka emrat e aktoreve ky siper
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 16-12-2010, 21:55:46
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 16-12-2010, 22:15:56
me kenaqesi nje kafe me ket lart :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 16-12-2010, 22:22:58
ne glifadha do e pime  :P nashi ska as viza  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 17-12-2010, 14:24:45
ehe :D edhe ndonje dreke..ti paguaj dreken :P une kafet :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 17-12-2010, 14:29:42
po te shkonim ne dubai do pranoja :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 20-12-2011, 08:48:20
jo  ^o)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 20-12-2011, 08:50:10
Po, por varet nese e pin kafen, nese jo shendet. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 20-12-2011, 08:57:55
shendet pra, se vertete se pi kafen :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 20-12-2011, 09:18:53
Sikur ta dija.
Koheve te fundit pi vetem Nescafe.

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-12-2011, 18:01:09
Ehe. :D :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 20-12-2011, 18:29:33
Do dilja per kafe, se ashtu ka ngel muhabeti, por do doja te haja nje drek ose dark. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SweetAntonia ne 20-12-2011, 20:34:14
Me te 4 lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: *Niku* ne 20-12-2011, 20:39:36
Ehe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SweetAntonia ne 20-12-2011, 20:43:09
Ikim Niko  kafe))
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-12-2011, 20:47:48
pse jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: *Niku* ne 20-12-2011, 20:56:15
Patjeter :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-12-2011, 21:09:48
do ta mendoj  :P :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 21-12-2011, 08:34:47
sigurisht :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lurra ne 21-12-2011, 11:49:48
po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2011, 13:12:54
Kam frike te dal me kte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 22-12-2011, 13:42:05
per gjueti po tybe do dilja :d
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 24-12-2011, 16:34:53
po se qeka bo shum sexy sonte :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 24-12-2011, 16:41:17
Jo, nuk kam kohe  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Nore ne 24-12-2011, 17:40:10
po ta peshkoj per ndonje lek :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SweetAntonia ne 25-01-2012, 11:24:45
Po mo po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 11:38:58
po jo ndoshta
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 25-01-2012, 17:43:53
Me gjith qef. :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 19:14:48
gjithashtu  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 19:16:02

Nje hap drejt lirise=Nje hap drejt kultures.

Larg,,,,,,,,,, shume larg.
Jo ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 19:17:27
definitivisht jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 19:18:27
Jo
Arsyeja sepse shan,edhe flet banal.

ThOJNE arma e te dobetit(s'kane faj) :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 19:19:37
JO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 19:22:57
S'ka te beje me vlera(edhe pergjigje jo) :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 19:23:17
Jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 19:25:07
S'ka te beje  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 19:26:00
No.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 19:27:22
Larg mundesise se saj,shume larg.

S'jam une qe plotesoj realitetet bosh te tyre :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 19:29:31
ingen
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 20:45:21
Koha e humb me shkronja,e jo me realitetin.

Ndjek pas sepse e gerryen kurioziteti ,por asesi kurre shans ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 21:18:00
shko meso shqip pastaj hajde shkruaj ne forum.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2012, 21:31:11
Ka nje shekull qe kemi lene nje takim. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 21:33:20
shko meso shqip pastaj hajde shkruaj ne forum.
Shqip une??
Ndal e shiko shkrimet tua njehere??

Sinqerisht s'veren nje shkrim per te qene pervec eksperiencat tua :D imagjinare :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 21:35:40


Sinqerisht s'veren nje shkrim per te qene pervec eksperiencat tua :D imagjinare :D

ne fakt po shifja shkrimet e tua pa pike vlere imagjinate dhe kulminacioni duke heq 2-3 kenge qe ke postuar qe ja vlejne.Pjesa tjeter me ngjan me 1 adoleshent pa tru fare
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 21:38:27
Ke shije per kenge ti???
Artin e boten e tij nuk i perkasin kapacitetit tend cike ;)
Asnjehere s'do mundesh ta kuptosh kur ecen me te tilla hapa.

Ehhh postimet e mija duken,sepse kane misionin e tyre ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 21:39:54
misionin e idiotit?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 21:40:36
E injorimit te mendjeve ku s'ka moral LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 21:40:59
ca eshte morali per ty?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-01-2012, 21:42:43
S'dal per kafe them ;)

Do pesoja si Gere me Julian :P :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2012, 16:27:08
Ka nje shekull qe kemi lene nje takim. :D


As une..... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 26-01-2012, 17:05:58
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 26-01-2012, 19:19:55
Jo.
Jo sepse koha ka cmim ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 26-01-2012, 19:48:52
(http://revolutionarypaideia.files.wordpress.com/2011/07/ignore-button.jpg?w=614)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2012, 20:16:49

As une..... :D
..une e bera detyren time :P..te ftova. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 26-01-2012, 22:22:19
PO  dhe jo vetem,  ....do mirnim dhe kitarat qe i jan ndryshkur telat dhe..... gallat mo . :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 22:53:28
joojo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-01-2012, 22:58:11
As sme shkon ne mendje  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 22:58:53
ksaj do i beja kafe turke ne kushte shtepije
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 26-01-2012, 23:02:10
Nuk ishe i pire ti mo ??'
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2012, 23:04:50
po mbas pijes duhet nje kafe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-01-2012, 10:26:31
po por me pranine e kaskave blu vecse :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 11:08:05
Ska shanse  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 27-01-2012, 11:14:09
po por me pranine e kaskave blu vecse :D

Ato i korrupton ai LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 11:15:36
Me kte do dilja ama vetem gjate veres. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-01-2012, 11:15:50
po ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 11:17:12
Do mendohesha  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-01-2012, 11:28:56
jo pra LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 11:29:45
Do i veja kushte  per te dale ne kafe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-01-2012, 11:39:14
e marr me dhune e pij kafe me ket ja kshu  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 11:41:06
Jaaaaaaaaaaa....pa ma sjell dhe missin ska shanse si dal se ku e di se ca behet..... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-01-2012, 11:41:46
ketu e prishe muhabetin LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 11:45:56
hahahah....E po nje per shtepi nje per carshi....LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 27-01-2012, 13:04:04
Jo, se s'dua te ja mbingarkoj diten. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-01-2012, 13:04:55
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 27-01-2012, 13:05:35
po po  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 27-01-2012, 13:12:52
Jo se boll kafe kam pire me vulin e lefton  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-01-2012, 13:24:37
Me kete po, po per shen pollog ama. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 27-01-2012, 14:50:40
Me ket siper ?? jo....anjehere... kafe))
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 15:49:58
Pjo cdohere  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-01-2012, 16:06:16
po pse jo.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 16:06:54
Sa here i them nuk vjen kjo jo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-01-2012, 16:12:51
mos genje ..deri tani asnjehere nuk me ke ftuar
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2012, 16:44:03
Ee mire qe po te bj nje ftese zyrtare,haptas para popullit.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 27-01-2012, 17:13:44
Jo se eshte rradha e gjate  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 27-01-2012, 18:43:19
Do studiuar puna :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-01-2012, 10:38:45
pse jo....qe ti tregoj se ne vajzat banal sipas ketij jemi vajza shume te respektueshme e shume me realiste se cdo kush :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 28-01-2012, 11:10:08
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 28-01-2012, 11:18:05
Sigurisht qe PO  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 28-01-2012, 12:14:11
JO

Mesheline,,,,,,,,,
Eci ne baze te asaj c'tregohet,edhe mos i merr afer zemres ti :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 28-01-2012, 12:36:53
PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 28-01-2012, 12:39:25
 :)
Po ,,,,,,,,,,besoj.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2012, 14:10:31
Sbesoj  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 28-01-2012, 14:11:28
Po, me kenaqesi dhe deshire dhe pasion LOL  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2012, 14:12:08
...edhe jo vetem ne kafe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 28-01-2012, 14:14:27
Per vere mooo.....po he se fjala eshte kafe  LOL  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2012, 14:15:55
....Do u mendoja ndoshta i jepja dhe ca kushte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 28-01-2012, 14:16:59
Jo e ketij :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 28-01-2012, 14:19:26
Tani per tani JO!  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2012, 14:20:34
Cdohere   edhe ne jetet tjera  do dal o me kte o vdes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 28-01-2012, 14:24:58
Me kete do dal derisa te mos ekzistoje me nocioni "kafe"  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-01-2012, 14:25:45
Do dl deri sa sdo kem me dhembe ne goje... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 28-01-2012, 14:28:05
Deri kur te behem plake me rrudha  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 28-01-2012, 21:36:02
Sigurisht!!  :D :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 28-01-2012, 22:50:26
Dreamm?? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 28-01-2012, 22:55:04
Yep! ;) :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 28-01-2012, 22:57:23
 :D
Ehe :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 28-01-2012, 23:05:02
...posi, dhe kerkesa e pare do ish: Pasuroje njecike profilin, duke filluar nga display.. :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 28-01-2012, 23:15:39
Po, por vetem nese sdo flisja per PC: :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 28-01-2012, 23:23:23
Po por do i kisha hedh icik ilac miu ne filxhan.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 29-01-2012, 17:12:22
 :D :D

Joo, se kam frike se me hedh gje ne filxhan. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 29-01-2012, 18:24:16
Pa frike  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 29-01-2012, 18:55:22
???
Te shoh :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 29-01-2012, 23:03:19
Jo.
Nuk esht....  .
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 29-01-2012, 23:10:45
Jo
 :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 01:40:20
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-01-2012, 09:13:19
I FAL 5 EURO,EDHE TE ME RRIJE LARG KUR PI KAFE UNE :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 09:14:19
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 30-01-2012, 09:16:03
jap te gjithe fantazine time per te dale me kete siper  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 09:17:59
hahaha me shume kenaqesi  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-01-2012, 09:22:19
Shtyj me kembe jo kafe :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 09:22:44
si ka shancet
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-01-2012, 09:24:12
Ke mesuar te me vjedhesh eee?
S'prek dot imagjinaten te dale me mua ;)
Me ka shkruar shume me shume se shume,por jooooo ;) :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 30-01-2012, 09:25:39
Kristi Pinderi je ti, qe refuzon cdo vajze per kafe?  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-01-2012, 09:26:29
Ti kam lene ty si servil qe u lepihesh or taj, :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 09:28:38
Ska mbushe moshen per te pire kafe me mua...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 09:28:58
Kristi Pinderi je ti, qe refuzon cdo vajze per kafe?  :)

jo eshte zogu i Tirones LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-01-2012, 10:10:37
Ska mbushe moshen per te pire kafe me mua...
hahahaha
s'dal me protagoniste te prekjes se imagjinates ne filma porno :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 10:11:59
jo eshte zogu i Tirones LOL LOL

me tushen po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-01-2012, 10:13:21
 e eger kjo atje ;) pse jo te kuptoje qe s'eshte loder :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 10:17:09
po tipi po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BVDGF ne 30-01-2012, 10:18:20
ehe  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 10:19:17
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 10:36:48
uff mo.....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-01-2012, 12:32:27
Jo ia kam thene ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:27:20
as qe behet... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 13:43:39
po or taj  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:44:06
neser or taj  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 13:45:31
absolutely or taj  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 30-01-2012, 13:46:12
absolutely or taj  :perqafim

Me kete do dal masditeve te terhekim n'ai gastare  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:46:58
merr dhe shejin neser dhe hajde se ju pres...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 13:47:02
yepp or taj  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:47:18
hahahahhahahhaha ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 13:50:03
ta ndjen eee :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:52:09
shume or taj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 13:53:25
ta prish une ty or taj  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:53:55
jo or taj se skam cte me prishesh LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 30-01-2012, 13:54:14
ta prish une ty or taj  :perqafim

Amon mer zot sa m'dun  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 30-01-2012, 13:54:55
jo or taj se skam cte me prishesh LOL

Njeres ja prish nje dite dhe tjetres diten tjeter  LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:54:59
mos e dhit nashti.......ajo e kishte me mu e une me ate....ku ishe ti aty LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:55:23
Njeres ja prish nje dite dhe tjetres diten tjeter  LOL

cun i keq.... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-01-2012, 13:55:30
Amon mer zot sa m'dun  :D

e kisha per mishelin or taj  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 30-01-2012, 13:55:40
mos e dhit nashti.......ajo e kishte me mu e une me ate....ku ishe ti aty LOL LOL

ne mes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 13:56:10
ne mes  :D

LOL LOL...edhe ty te pelqeka mesi eeeeee....shyqyr qe jam ne ane...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2012, 15:12:56
Jooo...ja kam friken  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 30-01-2012, 15:13:51
Jo kam frike mos eshte gay  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2012, 15:14:57
Do dilja vetem per ti treguar ca marifete  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 30-01-2012, 15:15:14
sigurisht .... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 15:15:33
hahahahahha jo jo vetem nese pranon te vij kjo tek une se une pertoj me shku ke kjo LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 30-01-2012, 15:17:02
Me mishelin po se do shkulesha nga te qeshurat  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 15:18:35
kur do nisesh te vish ketej nga une se do dal si tyce te te pres ne autostrade LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 30-01-2012, 15:22:31
kur do nisesh te vish ketej nga une se do dal si tyce te te pres ne autostrade LOL

LOL
Tani me prit mbas 5 vjetesh :D sà jam kthyer nga tirana :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2012, 15:34:17
....edhe sdo mbaronte puna vetem me kafe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2012, 15:56:53
po nese fton e te tjere ne tavoline...ndryshe kam frike LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 30-01-2012, 20:24:07
Po me gjith qef.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 08-02-2012, 22:39:19
me kte jo po me misin qe tani
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 08-02-2012, 23:25:35
I premtoj qe do ta mendoj, nqs arrin te me binde   hmmmmm: :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: TATU ne 09-02-2012, 07:45:09
ehe ......  :puth
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 09:26:34
nese do donte po...nese jo prape mire LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 10:26:42
Veshtire  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 10:27:17
shume veshtire....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 10:31:13
Ne prani te 7 veteve tjere ndoshta  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 10:41:11
dua te di kush jane ata te 7...ndryshe harroje LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-02-2012, 10:43:41
Me thuaj po te tregoj  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-02-2012, 10:45:27
kush pra?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:45:24
kte po pres te me ftoj
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:45:53
 hmmmmm:  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:46:41
me kte do e pija kafe turke  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:48:16
Do mendohem njehere  :D

Si ja kalove Vuli?  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:49:45
mir fare shum alkol shum qef kto ditet e ditelindjes

ti?????
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:51:08
Une mire, si perhere puntore shembullore  :)

Pin shume alkol apo me raste?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:52:43
e di sta kam merakun ty mendjen te puna e ke

cdo fundjave qe dal dua alkol gjith naten

pse ti se preferon alkolin???
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:55:30
Jo shume. Do preferoja ty me shume se sa shoqerine e alkolit  :D

Pse je kaq feminist?  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 16:58:14
LOL po qe kshu puna me mire mua lere menjan  alkolin

un feminist??? Jojo: Jojo:  :D thjesht me qepen femrat nga mbrapa sme len rehat  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 12-02-2012, 16:59:44
E mire,une po u hap rrugen femrave qe te qepen  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:00:29
shyqyr leji njehere gocat te kenaqen dhe ato se ngelen mbrapa teje gjith kohen  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2012, 17:26:24
kte po pres te me ftoj

do te te ftoja para 2 netesh kur po ndizje cigare para deres se kristalit po isha me njerez LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 17:27:32
do te te ftoja para 2 netesh kur po ndizje cigare para deres se kristalit po isha me njerez LOL
ue cme paska ik kafja kot

mir me  her tjeter kur te duash e di ku te me gjesh  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:06:28
me kte vetem per alkol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:11:55
harova qe ste le misi tek per tek me mua  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:14:07
pse ke mar vesh gje qe jam me i vogel se ty?????
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:18:06
sa me pelqeni ju te medhate se dini si ti vini mend ne pune  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 12-02-2012, 18:22:13
jo bejme se kemi mare eksperienca te mjaftueshme nga femra me te medha se vetja

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2012, 14:04:56
....po te kete me vete edhe summer, tatu e miss, PO. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 17-02-2012, 19:32:26
Do dilja edhe pse do paguante dreamm  :P,  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 20:38:31
do ta mejtoj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 20:49:45
me kusht te paguaje .. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 21:16:03
po ore  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:25:22
per nje jave rresht. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 21:27:38
po ore me kusht te paguash ti 2 javet e ardhshme :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:28:15
po por me kusht qe drekat ti heqesh ti per tre javet e ardhshme :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 21:28:42
hahahahaaa po ore dhe ti darkat :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:29:25
degjo mos me shpier deri tek krevati se nuk rezistoj dot. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 21:32:38
LOL


pa merak jam goce e ndershme :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:33:34
e di nderin ta kthej prap ne mengjes mos u merzit.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 21:35:43
po 1 pace do ma japesh per mengjes LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:36:55
ehe po te kesh oreks edhe dy per mengjes se me shijon.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 17-02-2012, 21:37:48
LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-02-2012, 21:39:16
tani leri llafet me thuj qe me do dhe e mbyllim me kaq. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-02-2012, 20:26:48
Jo jo, s' behet llaf :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 18-02-2012, 22:15:43
 hmmmmm:    Po edhe pse duket pak dinake.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 19-02-2012, 16:32:12
Jo! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 26-02-2012, 18:06:06
Po. :)


Kur?  ;)


 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 26-02-2012, 18:31:43
Po ja, shofim e bejme... :)

perq


Okki  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 26-02-2012, 18:33:42
JO  !
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 26-02-2012, 18:34:58
Jo  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2012, 19:07:57
Vetem nese paguan kjo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:07:57
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:09:18
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:11:50
e pres qe sonte per nje turke
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:13:06
Ku ne cvend?  :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:14:23
po ku behet kafja turke  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:15:37
Ku behet more?  :D vetem te shpia jote mos me thuaj se sbehet fjale te shkoj vete me kembet e mija te goja e ujkut LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:17:09
ahahahahh aty e kisha mendjen

po e ndryshojme na le shpin e vet komshija  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 26-02-2012, 20:18:48
Vetem nese paguan kjo :D

Ik ore p....nuk dal me koprace une LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:21:30
me kte te dielen tjeter te vendi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:22:17
Non, jamais  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:25:13
kjo o turke o ska :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:41:39
Me miss-in dhe summer plus dreamm me vete se perndryshe perfundoj me brinje te thyer  :D  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:43:00
te thyera jo por do te dhembin pak diten tjeter
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:44:54
Do dilja por kur te kalonte te 30-tat  :D  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:47:14
do dilja pa bere te 30-tat
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:48:41
Tregon rrezikshmeri para asaj moshe ti  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:52:12
Me kete eshte kenaqesi. Si boronice e kam, me sheron direkt  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:52:46
hajd o pjeshka ime hajd se po mu  hake sot
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:53:40
Me nje kusht Vuli, me shero se vdiqa nga temperatura  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:55:06
e di ti si ta ul temperaturen direkt un di ate stilin qe te djersis shume  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-02-2012, 20:55:38
 :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:56:10
hajde hajde te krevati se do behesh akoma me e kuqe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 26-02-2012, 20:57:05
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 20:58:59
kte e kam per embelsira uns e kafet si pi kjo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2012, 21:13:59
Me gjithe qef e deshire.. :D perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 21:15:53
per drek per dark per cfar te doj kjo dal me kte un
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 12:40:16
pse akoma skam dale me kete?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 28-02-2012, 12:42:07
poooooooooooooooooo :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 12:43:06
yeapppp babe :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2012, 13:09:36
Ncuk...ja kam friken  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 28-02-2012, 13:11:50
pjo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2012, 13:13:21
ihhhhhhhhhhhh...... ...... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 14:56:15
jo se eshte dhjaks LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 29-02-2012, 20:13:48
Ka nderin kjo te del per kafe me mua po nuk ka plotesoj ate qejf :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 29-02-2012, 20:17:58
Jo, as me bie nder mend.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 29-02-2012, 20:19:56
Ku i dihet ndoshta :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 29-02-2012, 20:20:53
Ne ate krah fli  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 29-02-2012, 20:21:59
Fli ne cilin dua ...dhe kafen e dua te embel :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 29-02-2012, 20:22:42
Sme terheqin njerzit kembengules  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 29-02-2012, 20:25:05
Kembngulsia sjell fitore :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 02-03-2012, 08:04:07
me koshience te plote jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 08:31:47
totalisht po.....me deshiren me te madhe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 02-03-2012, 08:38:14
Une maroj me dal me kto te dyja siper  :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 08:42:24
per kafe daku...jo lloj tjeter te dalme LOL.

Me kete siper duhet me u menu 2 here se i ka shku amperi mbi kufijte e normales aq sa ka rrezik me te gris pergjysem LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 02-03-2012, 09:18:29
LOL

PO PO POOOOOOOOOOOO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 09:47:11
Padiskutim qe PO.....po sdi kur LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 02-03-2012, 09:47:54
te merkure ke veni LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 10:04:00
ok.....do te te pres me mall te fresket LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 11:34:14
Vetem ne prani te Shejtanes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 11:35:49
kurse une kete ne prani te askujt....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 11:38:24
hahah...ja kam friken se paku ti kemi larg 70 metra do kisha dal  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 11:53:21
As qe behet fjale  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 11:54:29
Me kte edhe ne zjarr do hyja  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 11:55:48
Jo jo duhet menduar mire hapi me kete  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 11:56:34
Pa e pyetur Missin kurrsesi  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 11:58:21
Larg nga kosovaret LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 12:00:16
Mire e ke ne fakt  :DAs une sdo dilja se sme le Missi  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 12:01:23
Keshtu po. Nuk tradhetohet bashkeshortja  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 12:02:02
Do dilja vetem ne kafe se nese me kerkon gje tjeter ska shanse  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 12:05:18
ncuk sbehet fjale  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 12:07:44
Do me mbushte mendjen nese me jep nje premtim  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 12:08:33
Pa he njeher te degjoj ndonje genjeshter  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 12:13:19
Te genjej kur e pijme kafen,tash me premto qe sme tradhton me e dal me ty ne kafe.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 12:16:25
Po skam se si te premtoj kur ske gje me mua  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 12:17:53
Mire atehere meqe me lute aq shume do dal do dal...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 12:19:13
Me cito lutjen po deshe qe te besoj  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 12:21:37
Lefter shpirti,te lutem dil ne kafe me mua se e kam deshiren me te madhe te jetes te lutem :D


Mjafton kjo? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 02-03-2012, 12:22:55
E ke ndryshuar vete. Hidhet poshte ky fakt  :D nuk eshte stili im i te shkruarit ky LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 12:24:34
Me kerkove te dhashe...LOLSdo dilja bre sdo dilja se me thote dhe genjeshtar... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 13:30:43
JOOOOOOOOOOOOOOO LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 14:13:20
Ne vend.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 14:22:04
jooo sepse nuk i permbush kerkesat e mia LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2012, 14:23:01
Pooo...se  eshte  perfekte sipas ISO9002 standardeve........ .. :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 14:33:54
Pooo...se  eshte  perfekte sipas ISO9002 standardeve........ .. :D :D

thuj or dreq JO LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 02-03-2012, 14:39:30
Po me Mishelin  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 02-03-2012, 14:48:57
PO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 15:19:30
me kete jo pa shkarku hormonet qe i ka me tepri LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 02-03-2012, 15:22:32
Kafe plus edhe nga  nje cigare sa me nis muhabetin .. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 15:26:33
me shume kenaqesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 02-03-2012, 16:15:27
Nese paguan, pse jo? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 16:21:13
po nese ti ke mbetur keq ....jalla c'eshte nje kafe

hajde hajde  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 02-03-2012, 16:26:54
Ma bere borxh mishel   :), pas kafes do te ofroja ndonje mojito nese nuk te pelqen zgjidhe vet cfare te duash ;) :)  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 16:28:52
jo mojito nuk me pelqen....dua dicka me te forte. mundem?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 02-03-2012, 16:40:25
Mos me thuaj vodkaredbull :P, opo merre c'te doje qejfi  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 16:42:44
ate dua ne fakt...pse ste pelqen ty o?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 03-03-2012, 19:43:20
Per vodka vetem, jo per kafe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 20:10:30
Jo  -edhe me e dit se ma paguan kjo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 03-03-2012, 20:16:59
Hahaa, padyshim JO !!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 20:33:13
Te pakten ketu na perputhen mendimet.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-03-2012, 20:41:26
 hmmmmm:
 :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 20:46:55
Thuaj po se ta leshova qenin e avatarit     :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-03-2012, 20:47:42
Lesho qenin... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 20:53:51
Jo qenin me zor e kom vjedh te nje forum tjeter ,mo mir pa kafe :D :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 03-03-2012, 21:21:01
Mbase  hmmmmm: Do me duhet ta mendoj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 23:08:09
Mendohu sa te duash  JO !          -Dua te pi kafe per qef ,ti ta nxin rinin o goc.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 23:14:26
Don ta maresh kalane nga brenda ti.....? hmmmmm:
Me ju te dyja nuk e di si do shkonte ajo kafeja vallaj :S
Kushedi cdo me benit  ?
JO  ...-kam frik :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 23:23:40
 :perqafim     -Nuk ishe ti arsya e refuzimit.     (me duket se te ngel hatri shpejt)
Do bejm pak muhabet bashk ?           :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 23:33:25
-Jam kingu ,banoj ne itali i martuar dhe me dy kalamaj.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 23:40:49
Nji kafe gentilmente te mesme me pak si shoku Xhemal.
Meqe nuk u prezantove,....  cfar hobi keni  sinjorina apo sinjora ?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 23:49:52
Per muhabet ....sot nje grua po me fliste per femit cunin 35 dhe vajza 38 te dy avokate qe nuk gjenin njeri grua e tjetra burr ?   Ja e mesova nje te re nga ty sonte flm ,sepse ketu vijn shume turiste dhe do e kem parasysh.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 23:57:52
Ti mir ke po ja na boni naj figur te keqe ky neve na fulliqi krejt masnaj.
Un ketyne i them se e bejn tre her ne nat e gruje.
Un i kam bo shqipet si Roko ,e po na fulliqi  ?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 00:06:45
Vallaj keta shkusit ka ca koh qe spo me hecin hic ,po kerkoja naj hoxh me bo i nusk po sgjeta.
Edhe ketu vallaj ka sa te duash kur kaloj rruges i bojn syt si macok.
He  kam pa burrin tat i thon nuses ...(un nuses ja kam thon perpara qe jan plaka te poshtra dhe e shajn dhe sdo me i pa me sy )
Na thuj naj gjo  naj kompliment qe te kan bo kohet e fundit.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 00:15:44
 :D

Pa asnje ezitim.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 00:18:01
E mir mu kujtua kjo:
Kisha nje shok dhe i bente komplimenti gocave,po fillovi mori superxhiro.
Nje dit  (po i bie shkurt) i thot njones
Ca ke honger qe je kaq e bukur  
Kam honger k..   i thot ajo ha dhe ti qe te behesh i bukur
Mir tha qe ma dhjeu po cmu desh qe ja thash kur isha me  JU
Aq deshem ne i morem nje te pime e ja tham te gjitheve.  SHok mo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 00:22:16
Endrra je ne gjum apo ..... eshte von mi daj ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 00:23:14
Ja po i bej ninulle vetes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 00:28:01
Ca caji mi, ate jepja kingut,une du  nonji shishe whisky ne ket ore  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 00:29:39
Po  i thonim ne te ngacmonte najonen qe te shifnim pergjigjet  (kur ke mashen pse te kapshim zjarrin me dor ;) )
Ne i mushem menjen C.Karajt nga peza e modhe qe ishte kushuri me Rafaela Karajn.
La nom desh e futen ne burg :D  donte te vinte ne itali .
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 00:37:43
Jo jo,ne asnje menyre eshte baba i dy kalamajve  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 00:40:16
Nga peza e babe Lymit je mi endrre ?         (njof anej njof)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 00:42:29
 :D amon pash zotin ku i gjen ato emra LOL sa nostalgjik qe je ore  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 00:47:09
Lom Leka e Myslym Peza    konga muslym leles pra mo .
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 00:58:24
Me antarin siper nuk dal jo, se ne vend te vi vete do n'a bjeri taljon ne tavoline  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 01:03:55
Vjet isha me nje familje , dhe kur iken ata erdhi nje shok,
Ket ver do vij me nje shok dhe me nje tjeter familje bosash ai ben rapresantanti i Coco me ben sfilatat ne paris e kshu gjojnash i thash ca mutin do ne shqipe -te te shof ty ,  -ma va i thash qeshte
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 04-03-2012, 11:52:11
Jo re ca me duhet te dal me te :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 04-03-2012, 12:48:52
Kur te me lere mendja atehere do e mendoj LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 04-03-2012, 16:39:50
Atehere paskam shpres te madhe LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 16:40:56
Jo jo,  cme duhet ti hap pune vetes kot  :D


Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 04-03-2012, 16:43:08
Do te dilja vetem me ca kushte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 16:44:17
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 17:13:26
Jo se te kap me zor kjo ^o)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 04-03-2012, 17:48:37
Jo dhe Jo....mos insisto me!!  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 17:54:50
As qe behet fjale   :(  JOOO.  :(
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: JustA ne 04-03-2012, 19:08:24
po  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 19:11:53
Po  se e kam mike te vjeter. :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: JustA ne 04-03-2012, 19:13:41
Po  se e kam mike te vjeter. :perqafim

 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 20:29:10
S'rrezikoj gje  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: cafuné ne 04-03-2012, 20:56:27
Yesss! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:12:06
Oh oui  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:14:49
JOOO  vlell))

Edhe per anetarin/en tjeter poshte eshte  JOOO  vlell))
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:18:19
Ne asnje menyre LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:20:08
Ore po jo pra jo, s'bohet gjo  :D
Ene per ate poshte  jooo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:21:25
Mos kembngul kot se sme le mami LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:23:00
Edhe sikur do m'duhet ta korruptoj mamin tend prape jooo  :D  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:23:53
Jo ush po gomar LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:25:54
Edhe sikur gomarin ta bej samar prape jooooo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:31:09
Kot sa lodhesh LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:45:58
Jo se nuk o n'rangun tim  :D nivel i ulet shume  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:47:53
Po pikerisht per kete nuk dal edhe une  se je me nivel me te ulet se i imi LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:48:59
Jo se pelqe tallava  vlell))
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:53:04
Te kam genjyer qe te evitoj kafen me ty  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:54:20
Harroje nuk dal me ty JO se nuk pelqej kafen po vodka  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 21:56:18
Edhe mua  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 21:59:33
Atehere PjO  :)  ;)

p.s kujdes se hyn ne fuqi JO me pas  :D  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2012, 22:52:15
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 04-03-2012, 22:53:37
Duhet provuar me kete kafja  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2012, 22:54:08
padiskutim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-03-2012, 22:56:03
Po  shoqnia e vjeter kio ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 04-03-2012, 22:58:01
Me asnji nga ato siper se jane si romanet e Stefen Kingut  :D  :D

Ajo poshte t'ja fusi i tas kos
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2012, 23:01:56
i sigurt?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: regrets ne 04-03-2012, 23:20:41
Kafe???? Me Të katra :D  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-03-2012, 23:22:13
jo se nuk eshte stabel...nis me kafe e perfundo tek vodka LOLme kenaqesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: regrets ne 04-03-2012, 23:26:58
E me e :D shyqyr qe dalim keshtu teorikisht :D kur vjen puna per at dreq kafe nxirni 100 justifikime :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: regrets ne 04-03-2012, 23:40:07
Thuaja nje fjale te mire asaj zonjes, se kemi nje djale avokat ne forum, po cfare djali... Vullkan ja thone llagapin. :D E nisim andej te na nderoje te taljanka... :-[
LOL LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 04-03-2012, 23:43:00
Jo  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-03-2012, 11:36:20
E me e :D shyqyr qe dalim keshtu teorikisht :D kur vjen puna per at dreq kafe nxirni 100 justifikime :D

kur me ftove e s'te erdha....mos fol parakohe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2012, 11:46:37
Nuk i dal bre nuk i dal.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 05-03-2012, 11:48:56
Jo as sme ka shkuar ndonjehere ne mendje  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2012, 11:49:55
As me kte sdal,sdal se  ja kam marr friken femrave...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 05-03-2012, 11:55:40
Jo edhe tme lusesh prape sdal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2012, 12:23:33
Oooo po te dije se edhe zogun me dhembe e kap ste dal se ste dal... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 05-03-2012, 12:38:22
Njeher dhe e fundit ka qene ma asnjeher :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 13:48:18
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 15:49:44
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 15:52:52
Kur
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 15:53:59
Kur te duash  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 15:54:23
Ku
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 15:55:51
Ku te duash :D :D


He??  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 15:56:53
ne Tirane

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:00:22
Ne Tirane ne Tirane! Ngushtoje dhe pak rrezen tani LOL  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 16:07:26
e do ketu? apo ne privat?  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:09:10
I zgjidhim privatisht kto gjera me mire, se duan te gjithe pastaj LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 16:09:35
andaj te pyeta....

perfundimisht jam per PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:12:40
Pse ishe e luhatur qepare?  hmmmmm: :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 16:16:37
ncuq
thjesht sdoja te dilja nga tema

padiskutim PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:19:33
Yesss yesss  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 16:22:55
o yeappppp
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2012, 16:23:51
ncuk  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:25:38
Laaaaaarg  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2012, 16:26:24
Ncuk se spaguan kjo...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:27:58
Jo po nqs paguan ti edhe behet te dalim LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2012, 16:28:37
hahaha...Ska  shanse,po pagove ti vij... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:29:51
hahahah re brenda me kembet e tua....s'ke faj ta hoqa mendjen fare LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2012, 16:30:40
Ka vite qe me ke lene pa mendje ne koke...LOL


Hajt po meqe me luti kq shume dhe do dal... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 16:32:41
Me rafte pika o zot  ^o)


Vetem nqs vjen e me con ne Bora Bora LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2012, 16:37:35
Te  qoj ku ta do qejfi... :D


Vetem neqe me merr mendjen keq si ja ka qejfi... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-03-2012, 17:02:08
Yyy mendjen tende e kam ne xhep tashme LOL


Po, do e pime kafen ne Bora Bora me kte :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2012, 09:23:50
PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 14:18:04
Jo
M'ka sha shume,edhe si i ngushte ne shpirt zemer e sy mbaj inat :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 14:22:35
As qe behet fjale  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 14:25:32
Jo

Perseriten shkronjat. :( :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:36:44
Varet se cfar seksi ka :D nese eshte goce ka mundesi :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 14:37:02
Jo

Perseriten shkronjat. :( :S
kohet e fundit jam paksa ne dileme....por ende triumfon JO...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 14:37:49
me charlin jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:39:06
As une tybe :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:39:39
A ka shku ne kontroll ndonjehere tek psikiatri? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 14:40:32
me lefton vetem nese jam me shejin...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:40:49
Jo nuk shkoj une aty ku gjendesh ti :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:41:19
Me kte siper sdal se e ka gjarprin ne xhep  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:43:24
Me kete as ne parajse nuk shkoj :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 14:47:35
JOOOOO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:48:19
As nuk mendoj dal ne vend  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:48:46
Oo ani de se askush nuk po te lut qe me dal LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:50:21
Ku dilet me kte iu ka merzit jeta ketij  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 14:51:07
Ncuq  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:51:29
Ehh me kete poo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:51:32
As une  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:53:13
Mire e ka ku shkohet me ty bre haha :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:53:34
Thash qe me homot nuk dal... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 14:54:28
Non non. Nuk nderroj mendje. Varet tani ne doren tuaj LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:54:58
As une sdal bre me ket te del me cha\rlien  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 14:55:50
Po kush del me ty se o i gjore :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 14:59:26
Nuk dal jo se do fillojne te zihen ne mes te njerzve  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 14:59:51
Asu bre mos me lut sdu  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 15:01:26
Haha oo i shkreti ti :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:01:35
Spo te lutem jo po te them qe ta kesh te qarte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:02:11
Jo Po jo....LOL


Sdal edhe pike. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 15:03:40
Nuk del se je klloshar :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:04:15
Ti del po me ty sdalin...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:05:08
Ti charlie Mos fol per te tjeret bej derman vetes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:05:57
Me kte dal se e kam shpirt  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 15:06:11
Une thash po ...edhe po nuk dole une prap dal :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:06:50
Dil bre shko ku te duash... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:08:53
 hmmmmm:

Te dal me lefton apo me charlin?  Prisni te kepus nje luledielli  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:09:35
ncncn...vetem se  je ne medyshje une sdal me ty  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:11:14
Ja ma trego njcik sigurine tende  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:11:49
Mese  i sigurte e di zoti dije dhe ti  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:12:50
Sa dhe per ke?  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:15:13
Shume dhe per ty  :D...Dal njihere dal ne kafe ti tregoj ca gjera  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2012, 15:15:57
Jo, se dua te jetoj edhe ca vite. :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:20:28
As une me kte,se edhte nder te rrallat qe ja kam friken  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:33:33
Te dal,mos te dal,te dal,mos te dal...e gjeta me ne fund lulediellin  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 15:35:21
Dal mos te dal , dal mos te dal ...une prap se prap do te dal :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 15:37:02
Varet se cfar seksi ka :D nese eshte goce ka mundesi :D
Me qorret jo :) se s'di as te lexoje sikurse duket.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 15:37:55
as Po as Jo....in the midlle of :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 15:38:55
M'ka sha,edhe nga bindja them jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:39:44
Dal mos te dal , dal mos te dal ...une prap se prap do te dal :D

:D

Me Michel po. Sbehet llafi dysh hic. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 15:39:46
ti jo me pak....

nejse une jam ende ne dileme.....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 15:41:19
Me tremb dilema,edhe nga kjo frike ngrej zerin tim klithes. :(
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 15:43:59
e zgjidha dilemen

Po...ti tregoj se ka krijuar nje pershtypje te gabuar per personin tim...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:44:51
Vetem njihere  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:46:02
Po dua t dal me mishelin te sqaroj icik punen e pasionit  :D LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 15:46:51
Me lefton vetem nqs me verteton sigurine e tij  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 15:47:11
jo e kete
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2012, 15:47:19
:D

Me Michel po. Sbehet llafi dysh hic. :D

Michel nuk na duhet per asigjo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:47:35
Dal vetem e vetem me nje qellim,ti shpjegoj se  qellimin e kam te mire... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 15:50:07
me lefton vetem Dy here
heren e pare ti them sa king qe je
dhe heren e dyte ti them se di kush je :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 09-03-2012, 15:50:24
pooo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 15:51:01
Shej
Sa here m'ke sha ti?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:51:09
Me kte siper vetem nese ma sjell Mishelken  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 15:51:42
vetemnese me sjelle shej -in ketu dhe vete te zhduket :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 15:52:38
hahah...vetem nese rrime grupe se ndryshe sbehet apo jo ortake? :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 15:53:25
Jo ...se eshte cun i keq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:03:57
Po se eshte si une  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:04:27
cun??? jo e ke gabim LOL

me kete jo se skam besim tek...vetja sigurisht LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:06:36
Me kte po se do doja ta provoja durimin...e te dyve njekohesisht...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:07:07
Jo lefto.... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:08:00
Edhe une jo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:09:13
ashtu posi :engjell: kam frike se me prish mendjen dhe me fton ne mekatin...e kafese LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:10:08
Mekate eshte kafen ta kesh perpara e mos ta shijosh ajo eshte mekat...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-03-2012, 16:12:57
Lulja e diellit me tha jo. Cte bej tani
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:13:45
Dil mos  hyj ne mekat.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:14:20
pa mekate PO....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:15:01
Po bre vetemn me nje kusht  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:17:42
thuaje kushtin?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:18:10
Te mi mesosh   ca taktia te mekateve...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2012, 16:18:39
Posi....shikuese e degjuese e ketyre te dyve.. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:19:15
Me dream patjeter...po jo si degjuese por si spikere LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:19:54
Me te dyjet se ndryshe sdal...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:20:13
ua sa mire...me lefton dhe dream sigurisht
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2012, 16:20:47
Dal vetem nese ja mbush mendjen dhe Enerrimtares... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:23:02
posi jo....padiskutim..t jeter kerkese ke???

JOOOO LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2012, 16:23:12
Po i shton kushtet ti trouble  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-03-2012, 16:28:31
me dream po...nese mene fund do ndaj mendjen
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 18:01:35
Te jete e dream ndryshoj mendje,sepse s'do kem frike.
Eshte e paqes ajo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 09-03-2012, 19:13:14
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 19:15:25
Ma hodhi tani :P :P

Sigurisht qe JO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:31:04
Mbase
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 09-03-2012, 21:33:01
JO se eshte e vogel  e na ze ligji :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:34:47
hahah e vogel minorene.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 21:35:45
I kam thene 100 here po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:37:36
I kam thene 100 here po :)
ooouououo po cne qe se kam pranuar une kshtu..???
 LOL LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 21:38:05
E ku e di une pse? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:39:56
epo s'do e kem ven re qe ti me paske ftuar dhe here tjera... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 21:44:48
Hmmmmmmmmm
Ndoshta,por s'me mbushet mendja :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:45:59
Hmmmmmmmmm
Ndoshta,por s'me mbushet mendja :D
hahah e drodhe tani mo...
se qepare ishe gati... LOL LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 21:46:50
Xhevrije dalim? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:47:31
Xhevrije dalim? :D
ok Diu...prit sa te vesh takat.. LOL LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 21:49:00
Amon Xhevrije shpejt :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:50:45
Amon Xhevrije shpejt :P :D
erdha Diu..taksirat prit dhe ca min...se te gjeje ca ngjyre ti vesh takat... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 21:52:43
A ti vesh une Xhevrije ty?
 :-[ :-[ :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 21:56:56
A ti vesh une Xhevrije ty?
 :-[ :-[ :D
hahah jo mo se do e kishe te veshtire...se ekam kemben e vogel...mezi i vesh vete... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 21:59:54
Si t'dush
Une po t'them :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 09-03-2012, 22:02:11
Si t'dush
Une po t'them :P
epo ti me rrofsh mo djale..ta paca borxh...
por me mire po i vesh vete... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-03-2012, 22:02:50
epo ti me rrofsh mo djale..ta paca borxh...
por me mire po i vesh vete... :P
Plani im off :-[ :-[ :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 10-03-2012, 01:35:14
vone shume
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-03-2012, 18:08:42
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-03-2012, 18:34:36
JO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-03-2012, 18:38:22
Kurre!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: CTS ne 10-03-2012, 19:00:00
Ta di se vdes, dhe nuk shkoj.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 10-03-2012, 19:02:24
Po.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-03-2012, 19:04:52
Jo sigurisht :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: CTS ne 10-03-2012, 19:05:24
Po me gjithe kenaqesi.

E kisha per endrrimtaren.

Kurse Pasionin, se di se njoh.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 10-03-2012, 19:09:45
Te dilet me nje tip te tille. Patjeter qe Po.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-03-2012, 19:11:18
Ofendon,edhe kjo tregon te pa formuar :P
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 10-03-2012, 19:12:27
Edhe me pasionin do dilja se ne fundin e tij seshte ky qe tregohet. Eshte njeri i dashur. :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-03-2012, 19:14:03
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-03-2012, 19:15:26
Ta di se vdes, dhe nuk shkoj.
LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: RootlessTree ne 10-03-2012, 19:15:54
Jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 10-03-2012, 19:16:17
Patjeter edhe me shej  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-03-2012, 19:16:45
pjo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: vullkani ne 10-03-2012, 20:09:08
me kte dal vetem per alkol un
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-03-2012, 20:10:49
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 10-03-2012, 21:36:27
Po     :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 10-03-2012, 22:41:52
...patjeter...vetem se me ate masken qe ka vu..me tremb :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-03-2012, 22:46:35
 ^o) ^o)

S'di hic
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 10-03-2012, 22:49:28
..ja te mendohem.. :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-03-2012, 22:50:20
Deri sa te mendohet ajo,vendosa jo :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 10-03-2012, 22:53:01
S'paskam ca te mendohem me   :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-03-2012, 22:54:41
S'paskam ca te mendohem me   :D :P
Mendohu se do kthehem :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 10-03-2012, 22:56:09
.....What about first impresion?? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2012, 00:14:35
po pse hi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 09:55:13
Kam thene jo dhe aty mbes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 09:56:01
Ti po vdes mer dreq....mbete tu pyt ortaken kur do pime kafe me Mishken....ik e mashtrus LOL

une me kete vetem ne prezence te shejit dhe tipit se me mbrojne ata mua LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 09:57:38
hahaha...ne prezencen e tyre e ke punen edhe me *.... :D :D

Sdal se sdal  edhe pike  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 09:58:47
LOL LOL...do dal e ndava mendjen...ngaqe po me refuzon lefto..

si e do vetem apo me shoqerues LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 09:59:47
Ooooooo Mishelke mos me lut me se po me mbush mendjen...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 12-03-2012, 10:00:28
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 10:00:34
ti i prishur nga mendja ke lind or malukat....

ec nisu shpejt se sme gjen dy here me kete mendje LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 10:02:17
Do dal do dal ama vetem  nese me garanton qe si nderrohet mendja deri ti shkoj atje...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 10:06:13
ste premtoj...ti e di une jam hene....varet si e kam kapelen LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 10:07:27
He mo merre pozicionin mire dhe me prit mos nderro mendje...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 10:09:40
kafe do pijme o Lefto....leji pozicionet mos i konsumo kot LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 10:11:17
Po thash per pozicionin e Henes... :D

Mire me prit per kafen se erdha,ama vetem me nje kusht nqs ma paguan ti...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 10:13:18
Jalla mer lefto ..te besh gjithe ate rruge ti dhe mos te te qeras une...vetem kafete, dreken ti LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 10:14:03
O me premto per all inclusive o nuk erdha ,se edhe autostrada me pagese tashi..LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 10:16:10
Lefto.....ik e pirdhu Lefto LOL LOL LOL.....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 15:46:55
Me kete po e po se me ka marre malli, por edhe me njeren qe po me lodh. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 15:47:42
Me tipin pa lodhje...po pa te prekme ama LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 15:49:38
ncuk :P uen do i mbaj duart lart ti poshte :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 15:50:55
kaloji nai here edhe anash se me lezeton LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 15:51:40
meqe kembngul done. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 15:52:28
Da dilja une Tipi e ajo siper Tipit...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 15:53:03
te me merrni shpirtin eeee...me pyetje LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 15:53:47
Do dalim apo jo,mos u bej me 2 mendje  une ti edhe ai siper teje...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:24:30
po mo...me tipin kam besim ,me ty gjekundi  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 16:25:33
mos ja prish biografine shokut tim o Mishel se tremben zockat qe e kane qejf pastaj. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 16:26:10
Po mo e di Mishelka se sbej gje une,sidomos kur je dhe ti ne terren  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:26:55
Ate thuaj.....behet qingj Lefto LOL...se ti e di une per te me mbrojtur mua e thyn ne mes lefton LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 12-03-2012, 16:28:30
Ne cilin mes? :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:29:00
ate qe dhembe shume lefto LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 19:17:19
 hmmmmm: :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2012, 23:04:16
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 23:06:14
He dalim? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2012, 23:07:13
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 23:08:02
 hmmmmm: :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2012, 23:09:54
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 23:10:23
 :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-03-2012, 23:11:37
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 14-03-2012, 23:13:57
 :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2012, 01:15:54
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 15-03-2012, 06:15:24
Preh e fjaleve ;)

Asesi JO e te madhe jo, e por mbreme s'meriton fjale,e ikonat ishin me pakez arome ironie :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2012, 07:43:29
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-03-2012, 08:32:36
sigurisht qe po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2012, 09:37:35
padiskutim PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 15-03-2012, 09:50:06
PADISKUTIM*************KURRE :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-03-2012, 09:53:58
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 12:37:33
Oooooooooo Mishelke e di qe  do me lusesh dhe shume,por jo bre sdo dal.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 12:38:34
Jo. Dua ta lodh LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 12:39:00
Me kte sdal vet se ja kam friken  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 12:42:45
Sdal se kam frike se sdo me shqitet me LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 12:43:30
Dal,dal meqe me luti kaq shume  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 12:44:25
Sdal se do filloj nga mashtrimet qe diten e pare  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 12:45:12
Dal se e ka deshiren me te madhe te jetes...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 12:54:21
Vetem nqs eshte shume i bukur LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 12:56:33
Vetem nese vishet keq, se keshtu sben sduroj une   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 13:00:06
Une pervecse vishem keq jam edhe e shemtuar LOL eh ta mban?  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 13:00:59
Do dal vetem nese eshte e shemtuar ,se te bukurat si duroj une dot si kam qef hic.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 13:07:05
 :D

Dal vetem nqs martohesh me mua LOL i bukri me te shemtuaren LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 13:07:53
Joo jo me nje kafe s;martohem dot,dal ne kafe nqs me premton se do me pergatit ndonje dreke te mire  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 13:09:40
Jo jo. Sme mashtron dot nje kosovar mua LOL ndoshta po te behen nja 10 tironca jarebi edhe genjehem LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 13:11:29
Dal vetem qe ti deshmoj se  ky kosovari ben sa 1000 tironca...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 15-03-2012, 13:12:22
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2012, 13:15:04
Dal bre dal se  po me lut si shume....LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 15-03-2012, 18:44:38
 :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 15-03-2012, 19:19:47
Patjeter!!  :engjell:


Ku je e dashur?  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-03-2012, 19:33:46
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 15-03-2012, 19:36:03
Po  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2012, 20:02:32
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2012, 19:41:14
Sigurisht....edhe nga nje pice s'do ish keq :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 21-03-2012, 19:43:01
me ket siper jo. ose po te ishim ne grup, do i kisha kthy kurrizin.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2012, 19:44:13
Me Altinin? hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 21-03-2012, 20:08:54
Do e ftoja per darke, por do benim muhabet kafeje.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2012, 20:13:58
 :perqafim Me shume kenaqesi. :D :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 21-03-2012, 20:19:17
 :perqafim nuk dyshoja. flm shume qe pranove ftesen.  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 21-03-2012, 21:29:27
Jo
M'ka sha  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2012, 11:01:18
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2012, 11:03:27
Jo, m'a ka ndaluar endrrimtarja. :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2012, 11:04:50
Ja kam friken  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 22-03-2012, 11:15:17
varet si sillet... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2012, 11:16:01
Dal dal tja shof gjatesine njehere  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 22-03-2012, 11:18:16
Vetem kur te plakem  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2012, 11:18:49
Vetem nese paguan kjo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 22-03-2012, 11:19:20
Dal dal tja shof gjatesine njehere  :D
hahah nje meter pa nje qofte jam... :P
he si thua, do dalesh..??
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 22-03-2012, 11:44:08
 :) :) hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2012, 11:44:49
Dal bre dal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 11:36:51
me kete kopukun ndonej shishe vodka e thekim po kafe jooo.. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 11:38:58
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:10:59
Me kte dal ama  ama pa tipin  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:11:29
nuk pi kafe me kopuket une. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:12:02
Me kte sdilet se ste le asnje zocke  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:12:56
Me kete ne rreze prej 5 km mos qofsha se behen zockat me fiksime se me ke do rrine .. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:13:23
Sdal se eshte i pasigurte te vetja  :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:14:11
Eshte e paqarte ne ate cka kerkon. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:15:11
Dal ti tregoj se cila eshte e imja e cila jo... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:17:53
po ke ke tenden ore mos u mundo deri ketu, vetem me thuaj. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:18:24
Te gjitha prej A deri ne ZH.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:18:56
e mire ti mbaj nga A- Zh keto ketu po i mbaj per vete. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:19:14
Nuk dal me perversa une LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:19:46
..as une me tradhtaret  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:20:00
e sheh lefto nuk del me ty kjo. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:20:56
Me tipin me duhet te revizoj kulturen gjenerale  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:21:06
...per ty e pat fjalen .....LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:21:33
mos u lodh se ta jap direkt lefton, mos i bej restart vetes.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:22:43
S'te eshte ankuar njeri ty  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:23:33
Dal ti treggoj icik kerkesat e mia... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:23:57
Lefto ta gezoc :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:24:33
Dal qe te ndaj shapin nga sheqeri njehere e pergjithmon :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:25:16
Lefto ta gezoc :D

Sa shprehes ky djali  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:25:40
Dal ta shof a jm une shapi apo sheqeri...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:25:49
Sa shprehes ky djali  hmmmmm:
sa kuptuese kjo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:26:48
Do dilja me disa kushte vetem  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:28:17
Sdo dilja se do ishim shume 3 vete  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:30:11
Pa fantazma LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:31:06
Sdo dilja edhe po te dija se do me lut kjo ku e di se sa shume... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:31:10
s'dal me te panjohura. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:32:38
As une  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:32:57
As une  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:33:24
me lefton ncuk se kam hall se me rref misssi :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:36:00
Nuk dal jo, je tip i lodhshem  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:36:31
nuk dal se je tip monotipe.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:39:09
Edhe t duash sdal se jam larg  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:39:54
ketu i vure kapak. cfare zhgenjimi qe pesove... :P :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:39:58
Dal eshe pse eshte larg  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:40:33
ik bej cicin ti. LOL  se nuk dal me ty po nuk mi prure aTO ZOCKAT QE ME PREMTOVE. lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:42:44
Dal vetem ti tregoj  s te gjitha i kam per vete  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:43:51
Hajde dil se a e premte sot e do te te shpie ne nje pub te takosh disa zocka. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 23-03-2012, 12:44:48
ketu i vure kapak. cfare zhgenjimi qe pesove... :P :P LOL

Ah lere, gjumi sdo me zer nga zhgenjimi. Vetem te tilla zhgenjimesh te kisha ne jete do isha me e lumtura ne bote LOL

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:45:38
Ah lere, gjumi sdo me zer nga zhgenjimi. Vetem te tilla zhgenjimesh te kisha ne jete do isha me e lumtura ne bote LOL


mos u thuj njeriu. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:46:04
Dal meqe mi premtoi zockat  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:47:38
une ti bej realitet o kodosh.. LOL nisu. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2012, 12:49:09
Dal dal,biles sot pasdite  do jem andej. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2012, 12:49:38
 ;) :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 24-03-2012, 15:43:47
 Jojo:


 :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2012, 16:22:17
po mi po....se ma ka qejfi ta njoh prej verteti.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-03-2012, 16:46:35
PO. Edhe sikur te mos te doje PO prap se e di si ta bind  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2012, 16:50:15
une them po sepse per bindje hajt se folna hahahha

Po do e pija nje kafe me WS per ti treguar se me ka paragjykuar kot! :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-03-2012, 17:19:48
PO. Sepse bej lojen e tille per ta bindur  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 24-03-2012, 20:31:49
Po, pa dyshim fare. :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2012, 20:53:44
padiskutim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 24-03-2012, 21:02:20
Patjetër  :perqafim vecanërisht nëse takohemi ndonjëherë...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2012, 23:00:52
for me the same....nuk i dihet e dashur parlote....
Ja dhe me capin se kisha menduar se do takohesha ndonjehere ne gjermani ,po aq jam takuar sa kemi ndare edhe te njejtin shtrat....ehhhh kurre mos thuaj kurre
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 24-03-2012, 23:05:16
Paske kan ne Deutschland moj sanije  :D dhe nuk e kalove icik kufirin  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2012, 23:07:39
nuk kam ken mi...jam ala...ne burghausen me ke

merr treni e eselloja ne do te me takosh ,edhe nje jave ketu me ke
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-03-2012, 16:50:32
Me kenaqesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 25-03-2012, 17:24:49
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 25-03-2012, 23:28:19
patjeter
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2012, 23:23:39
Yesss, edhe me shume se kafe. :D :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 04-04-2012, 23:24:41
Nder te vetmin antar qe do dilja per kafe :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 04-04-2012, 23:26:00
Yesss, lejohen intervistat?? :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 04-04-2012, 23:28:48
Fol lirshem,por pa pergjues :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-04-2012, 09:14:58
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 09:26:56
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 06-04-2012, 09:36:24
po :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 09:49:35
Pa diskutim qe po perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 10:47:01
Ncuk  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:05:20
As une :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:05:49
As ne   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:08:09
Jo jo, sdal :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:11:43
Mos me lut se as une sdal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:12:39
Ok. Tema mbyllet ketu.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:19:34
Hajt mo meqe me lute po dal,ama vetem me nje kusht...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:21:06
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:22:12
Dal vetem nqs  paguan kjo.... :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:25:29
Ha ha ha n'a shkrive tani.

LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:26:34
Dal  per tja shpjeguar vitaminat e mushmolles... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:28:04
I di para teje,rri pa merak   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:29:06
Sdo dal bre, te mos i mesoj kurre...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:32:17
Pse hiqesh sikur vetem ti i di gjerat  :D prano te pakten nje here te vetme se ka edhe te tjere rruzulli tokesor LOL vetem atehere do dal :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:36:11
Po ate e dua dhe une ti bashkoj  te dy rruzujt e Tokes,dal per  hir te Tokes...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:47:46
Nuk dal se kam frike se i bie ndonje infakt ne zemer LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:48:28
Dal vetem  e vetem ti tregoj se smarr infarkt une... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 11:50:28
Dal ti jap kafen qe ti forcoj zemren LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 11:58:59
Dal ti tregoj se i shkoj deri ne fund te Botes per nje kafe... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 06-04-2012, 12:08:07
Do dilja thjeshte ti thoja qe mos enderro shume  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2012, 12:10:50
Do dilja ta  ve-ja ne enderr..... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-04-2012, 19:56:15
Jo se kam frike mos me rremben  :P hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 06-04-2012, 21:07:27
jo  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 06-04-2012, 21:11:07
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 06-04-2012, 21:16:19
2 here jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-04-2012, 22:13:52
pse jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 06-04-2012, 22:21:56
pooo mezi po pres
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2012, 22:40:18
per kafe per te gjuajtur zocka.. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 06-04-2012, 22:49:11
lol

po patjeter
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-04-2012, 23:28:11
hemmmmmm....ne pritje te kafese me keto dy siper.

Sigurisht qe po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 06-04-2012, 23:29:16
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 06-04-2012, 23:29:51
Kurre :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-04-2012, 10:44:10
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 07-04-2012, 12:47:55
E kam frike :P

Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 07-04-2012, 13:11:12
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 07-04-2012, 13:34:08
He moj he dalim :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-04-2012, 15:42:32
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:04:56
Poooo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:29:22
Do ta mendoj  :D :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:29:41
Ska  shanc  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:30:56
E kisha diskutuar kete pune  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:31:14
Padyshim... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:31:34
Pa hezitim  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:33:34
Mendoj se....  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:38:29
Nqs me fton Po!  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:38:34
e kam enderr  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:40:13
Ejjjjjjj jam Misssi una!!  ^o)

 LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:46:04
E kam shpirt  :D...shkoj  edhe ne ferr per te.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:49:12
A do pish kafe ore nuk te kerkon tema qe ku do shkosh!  :D


Jo, nuk dal me kte dhe pike  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:50:50
Dal se cke me te  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:52:17
I premtoj qe do ta mendoj  :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:55:22
I premdoj se edhe me biciklete nisem  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 16:57:34
Nqs do vinte me biciklete vertete atehere do pija dhe vere  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 16:59:52
Do dal do i dal madje edhe ne kembe e kaloj rrugen e kombit...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 17:03:04
Te ben mire dhe per fizikun me kete rast  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 17:13:12
Sdal  se sme ne Endrra  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 17:15:07
Me mire, dal bashke me Endrren une e ti rri ne shpi, bej ndonje pune ose gjelle  LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 17:15:58
Diulni dilni,se ashtu kam qejf dhe une te keni harmoni, :D :D...Ka familja jone nevoje per harmoni...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 17:19:43
Mire zemer, vetem kujdes gjellen se heren e fundit i kishe hedhur shume kripe LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2012, 17:20:35
Dal duhet patur kujdes per zockat e mia  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 07-04-2012, 17:23:11
Me Endrren dhe Summer sigurisht qe po!  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 07-04-2012, 17:32:39
Edhe me miss, edhe me summer, edhe me endrren, edhe me trouble...Yess. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 07-04-2012, 17:40:53
Boh,cme bete  :D me gjithe kete rreshtin siper do dilja pa asnje ezitim..apo se kam te nevojshme tani, sa dola nga kinemeja. Pashe filmin "nje jave me Marylin" pu ca filmi i lezetshem..:D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-04-2012, 20:25:40
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 07-04-2012, 20:28:25
Me nje PO te madhe.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-04-2012, 20:35:01
ska rendesi e madhe e vogel....rendesi ka vlera e pohimit. PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-04-2012, 16:49:35
Po  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-04-2012, 16:50:28
Po more do marr dhe miss-in me vete po nuk do ja ul afer qe ti shkoje goja leng.. :P :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 09-04-2012, 16:58:11
Meqe do therrase dhe Lefton Po  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-04-2012, 16:59:12
Me kte edhe ne ferr hyj  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 09-04-2012, 17:01:40
Pime kafe pastaj ne ferr  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 09-04-2012, 17:02:08
E pijme kafen ne ferr  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 09-04-2012, 17:04:32
Pastaj per dreke ngjitemi te kati lart ne parajse LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2012, 11:55:17
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2012, 15:29:42
Ndoshta  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 19:38:49
po  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 10-04-2012, 19:56:18
Yesss  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 19:58:14
yeeeepppp  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2012, 20:06:06
po pres te enjten....do vish ketej tushe?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 20:06:39
po tushe do vij qe ne mengjes se sben :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 10-04-2012, 20:09:40
jo qe ne mengjes se ben vaki sjam ketu....Hajde me merr ne shpi po ashtu e vijme bashke...,mgjth flasim ne tel
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 20:13:36
ok dhe ashtu e bejme lidhemi ne cel
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-04-2012, 21:34:24
Ne folene e luanit s'kane vend minjte :D
Jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 21:35:06
nuk dal me idiote se ul veten ne rangun e tyre  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-04-2012, 21:36:42
Ne folene e luanit s'kane vend minjte :D
Jo.
Shej
JE adhuruese e  La Fonten?
Per fabula je? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 21:37:17
Injoroj idiotet ec vazhdo  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-04-2012, 21:38:17
Ma bejne njerezit me gisht te shoqerohem me hije :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 21:40:04
Injorimi eshte pergjigjia e duhur per injorancen tende ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 10-04-2012, 21:44:13
Te beja te njejten shkolle e te kisha te njejten fryme te dilja me te :D

Era pisllek kundermon metra,edhe imoral gjithashtu.

Jo te une********* ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 21:51:29
Injorim total, te komunikosh me ty eshte njesoj sikur flet me te shurdherin memecin te verberin.
Mendon valle se ti degjon e merr vesh? Ti dhe ai qe fshihet me sakte mbas teje ;) jane si bagetia ose akoma me keq, te devijuar dhe te humbur

Zoti paste meshire per ty se njerezit nuk kane cte te bejne!  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 10-04-2012, 21:52:40
Po me shume kenaqesi :) :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2012, 22:40:05
cupke interesante duket. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 11-04-2012, 15:59:20
Zoti paste meshire per ty se njerezit nuk kane cte te bejne!  ;)

Per maloket nuk ka Zot, ka vetem Erion Muca qe i ndeshkon te gjith nji nga nji.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 16:09:50
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BLENDER ne 11-04-2012, 16:42:53
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 16:44:23
po mo po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 11-04-2012, 17:08:53
posiiiii  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 17:37:31
Fjale eshte kjo  :D

perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 17:41:43
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 17:42:55
Eh,po a jo LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 17:51:36
ehe eshte po moj...jane e me pika lart
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 11-04-2012, 17:57:13
Me te dyja njeheresh do dilja  :D

 :perqafim :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 17:59:29
Du edhe tipin ne tavoline bashke me summer se eshte i ndrojtur dreqi ne realitet LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 11-04-2012, 18:14:48
E di sa i ndrojtur qe eshte LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 18:28:38
per Tipin e forumit e keni?? I ndrojtur ? LOL

do pija me keto te dyja jo vetem kafe por edhe vodka
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 20:49:51
femra llafazane.. :P LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2012, 21:08:59
Jo....se me paskan zene radhen Miss-i, endrrimtarja e misheli :D  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 11-04-2012, 21:15:00
Po me kenaqesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2012, 21:15:32
 :perqafim :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 11-04-2012, 21:15:49
 perq :pafshim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 11-04-2012, 21:25:36
 :)
Ta pyes? hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 11-04-2012, 21:29:46
hhahahaha me kenaqesi... :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 11-04-2012, 21:37:30
Mercy Nensy
Cd te Duffy :D Mercy ka me vete? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 11-04-2012, 21:40:32
Mercy Nensy
Cd te Duffy :D Mercy ka me vete? :D
ahhah edhe Well well...fiksim Duffy-in
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 21:47:31
Jo....se me paskan zene radhen Miss-i, endrrimtarja e misheli :D  :P
po mos u merzit edhe ti se ta dergojme nje foto. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 21:51:01
femra llafazane.. :P LOL LOL

Ku na degjove ti qe jemi llafazane,ne jemi shkrim-tare LOL

Dal po me kushte :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 21:52:05
po ke me shume se nje kusht nuk bej diskutime me ty. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 21:56:48
Jo jo. Nje kusht kam saper 10 eshte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 21:57:27
e mire mos ma thuaj sot, lere per shen pollog se ben vaki e realizojme. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 22:03:05
me tipin ska shance te them Jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 22:03:17
Mire. Po ca dt i bie se spo e gjej te kalendari im  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 22:04:25
po edhe me kete
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 11-04-2012, 22:05:12
neser qe ne sabah :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 22:05:25
Mire. Po ca dt i bie se spo e gjej te kalendari im  :D
kur ta gjesh me feshkelle. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 22:05:46
me tipin ska shance te them Jo.
kur te duash e si t a duash. :P  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 11-04-2012, 22:06:21
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 22:07:02
pres te me call-esh neser
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 22:07:08
mos thuaj ehehe se tetetete pastaj. LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 22:08:20
do vish neser ore...per kafe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 22:08:33
kur ta gjesh me feshkelle. ;)

S'di te fishkellej. Jam vajze delikate  :P

Sipas kalendarit i bie te mos takohemi LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 22:08:48
po ore me bej me mp vendin dhe oren se ben vaki edhe vij. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 22:09:15


Sipas kalendarit i bie te mos takohemi LOL
aty qe ideja.. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 22:10:45
aty qe ideja.. :P LOL

Po pra edhe idea ime LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 22:11:31
Po pra edhe idea ime LOL
hajde mos u merzit.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 22:13:19
Me summer dal me nje kembe.  :D

Kurse per kete lart s'merzitem hic sepse e di qe embelsira ruhet per ne fund LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2012, 22:16:48
...sa nga Kina qe i paskeni rene ju te dy :D :P

me endrren nje kafe edhe nje kek alla paris-ien :P...OUI :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2012, 22:20:12
....po mire moj...2 vakte s'te bejne gje, 2 te rrafme po :P

C'kek ke per zemer? hmmmmm: :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 11-04-2012, 22:23:15
Ohh Yess.. :D

Only That? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 22:34:31
Me keto yjet lart meje patjeter qe po. Ka lezet te mblidhen ndrokullat ne nje kafe e te flasin per gjinine tjeter LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 11-04-2012, 22:54:16
Edhe une edhe une dua kafe :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 11-04-2012, 22:59:07
Te jep zemra ty nje kanoce me kafe vetem ti hajde  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 11-04-2012, 23:10:33
Hahahaa e pra foli mi shoqe :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 12-04-2012, 00:34:43
po patjeter :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 15-04-2012, 10:50:33
Sigurisht qe po .   edhe ato me lart po deshen e di qe ......  po nuk ka gjo .
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 15-04-2012, 20:50:17
Po po :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-04-2012, 23:08:58
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-04-2012, 23:20:23
po pres ta finalizoj si ide dhe deshire.....te shtooj edhe nje mike ne listen e mikeve
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 15-04-2012, 23:25:39
Patjeter
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 15-04-2012, 23:27:37


Me shume kenaqesi   :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 15-04-2012, 23:28:45
Pa asnje ngurim me ty  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 15-04-2012, 23:30:39
ahah

Ani cka po bejme, qysh po e lejme?   :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 15-04-2012, 23:33:35
Ec pra ketej se vdiqa duke te thene :D :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 15-04-2012, 23:39:45
LOL 

A je bre e sigurt ????????   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 15-04-2012, 23:48:25
Po bre po!!!  :D E pse nuk duhet?  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 16-04-2012, 00:07:44
 :D 

Jo me jo, duhet te jesh    :)

Po  se di mos po dyshoj ne veten time une  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-04-2012, 07:46:35
sigurisht...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: [AnnaBela] ne 16-04-2012, 12:51:05
Po te kete deshire Mishel, mundesija e pare qe do me jepet te jem ne Shqiperi do e pijme nje kafe bile dhe nje dreke e hajme bashke  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-04-2012, 12:51:21
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 16-04-2012, 13:47:34
po, po them edhe une  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: [AnnaBela] ne 16-04-2012, 13:55:48
Si jo :) me kusht qe pagesen ta bente Arjoli :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 16-04-2012, 13:57:09
Jo, se ashtu puna  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 16-04-2012, 13:59:40
jo se ashtu u bo puna :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: [AnnaBela] ne 16-04-2012, 14:00:24
Me whites. Po re qysh jo, pa ja qe ky s'dashka :D se sa per mua, une gati jam, ja tek dera po pres :D

me shej as nuk diskutohet  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2012, 14:30:08
Dal se e kam qejf  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2012, 14:39:43
U nisa qe tash,ama e kam nje kusht  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2012, 14:41:02
hahahahha...Me lexon mendjen  :D


Dal dal ta shof se sa shume me njef  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 14:44:35
Patjeter qe po. perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 15:02:21
Me zorr po pres..diten  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 16-04-2012, 15:31:13
Po, nese vjen zgjuar. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 16:16:02
ncuk :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 16:43:26
Pa me plotesuar kushtin,jo.   :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 16:47:13
nuk ke hedh asnje kusht ne dysheme, jepi se po pres. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 17:36:36
Quhet kushti i hedhur mbi tavoline  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 17:37:15
po pres.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 17:58:39
Te mbaron kollaj durimi?   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 17:59:48
fare pres se e di qe ate qe dua e marr. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 18:02:56
Ku i thashe po une moj :P akoma sjam prononcuar :D

Me ty dihet qe po. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:03:21
goce eshte kjo? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:04:20
Jo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 18:05:27
Po edhe me kete. perq

Tipi cupe jam :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:09:22
Patjeter, qe tani  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:11:24
 :D ndoshta.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:12:33
:D ndoshta.

O Tipi do pime birra? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:13:42
O Tipi do pime birra? :P
po pres fishkellimen tende... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:17:52
Ta them ktu se kur? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:20:57
Ta them ktu se kur? :D
vetem per te ma thene ketu ke opsion... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:25:37
Ok, ne darke por jo sonte :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:28:14
une vdes te ha darke. lOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:29:40
une vdes te ha darke. lOL

Sa 500 kg je mo? Tema thote kafe ti te darka e ke mendjen LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 19:45:13
Ai vetem te ha e te pi di..... :D


Sdal me kte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 21:35:43
S'ma merr mendja, kam frike  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 21:37:08
As une me kte se me tradhton si shume :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 21:39:20
As une me kte se me tradhton si shume :D

Pakez fare....une te pakten ta them!  :P


Sdal jo....te me lutet dhe ca LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:01:53
Dal meqe me luti kaq shume :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:03:17
Rrofsh rrofsh qe degjon lutjet e mia LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:04:25
Sdal pa me dhen pretimin se sdo me tradhtoj me  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:05:31
Ma jep ti i pari....premtimin dmth  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:06:08
Te kam dhene motii motiiii.....LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:07:49
Une se mbaj mend, e kam harruar LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:08:47
Te bej nje refresh...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:11:26
Jo jo nuk funksionon  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:12:50
Prit mo si te mbaron ndeshja ja filloj...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:15:01
Jo nuk dal dhe pike!!!!!!!  ^o) :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:15:34
Vetem nese  ma sjell dhe Enderrimtaren...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:17:52
Nqs ta sjell me premton qe nuk do me lutesh me per kafe? LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:19:09
Jo, te kam thene se ti je ne qender dhe pike--... :D


Sdal bre sdal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2012, 22:21:14
Jo, se ka mjaft Endrrimtaren dhe Miss-in. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:22:04
Po meqe nuk po del me Lefton  :P  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2012, 22:24:44
Sigurishtttttt...ed he po qe vete e dyte :D :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 18-04-2012, 22:25:41
Jo :(
Nuk dal me :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 18-04-2012, 22:27:38
Do pres t'i nderroje mendja :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:27:59
Poooooo  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 18-04-2012, 22:28:52
Miss
Do dalesh me dreamm ti? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:30:39
Edhe me ty edhe me Dreamm  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 18-04-2012, 22:31:46
Miss
Hiqe smiley se s'me besohet :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:33:08
Po!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 18-04-2012, 22:33:56
Po te vije e kjo Dreamka hajt se po dal :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:35:19
Po te vije e kjo Dreamka hajt se po dal :D


Jo jo mos u mundo, aman te keqen LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 18-04-2012, 22:36:33
Po dal e te mos vije Dreamka :D
Do e bej zemren beton LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:38:11
Aman se me vret ndergjegja pastaj per zemren tende te betonte  LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:38:37
Sdal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:41:20
Prap ky......JO! :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:43:15
PJO  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2012, 13:10:35
ncuk. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 19-04-2012, 13:25:29
ncuq.. hihihihi))
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2012, 14:27:40
yess  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2012, 14:56:23
nuk dal me kopuket. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2012, 15:15:07
Vetem nese e permbush premtimin... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 19-04-2012, 15:18:58
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2012, 15:26:52
me kete ta enderroje.. :P

Lefto do i permbush por sa te gjej kohe. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 19-04-2012, 15:31:39
Vetem me nje kusht  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2012, 15:33:27
te degjojme kushtin... :P me pas vendos. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 19-04-2012, 15:35:37
Dal..nqs heq kureshtjen  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2012, 15:36:59
jam kurioz i madh nuk mudn ta heq. :P rimendo pozicionin. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 19-04-2012, 15:39:21
Pozicionohu edhe ti :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2012, 15:40:46
jam gati ne pozicion. dil pa kushte. :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 19-04-2012, 15:42:44
Kushtezimet jane po aq te rendesishme sa vete kafja  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2012, 15:45:06
nuk dal me konfuzet qe nuk dine c'kerkojne. :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 19-04-2012, 15:47:41
Pikerisht veshtirsia ndodh kur di sec do.  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-04-2012, 14:02:44
yes
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2012, 14:05:53

Kam dal dhe  dal prape  ;) :D
nuk dal me konfuzet qe nuk dine c'kerkojne. :P :P
Ortak e kemi stilin e njejte... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 20-04-2012, 14:13:15
 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 20-04-2012, 14:21:46
Of mo perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 20-04-2012, 14:24:17
jo me asnje nga ky forum...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 20-04-2012, 14:45:05
jo me asnje nga ky forum...
Nensy
Ikim

Te pres te kafja :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 20-04-2012, 14:46:05
Nensy
Ikim

Te pres te kafja :D
ok si zakonisht.... :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 20-04-2012, 16:34:04
Jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 20-04-2012, 17:12:24
Yesss, me kenaqesii :perqafim :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 20-04-2012, 17:26:43
Po, patjetër.. perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 20-04-2012, 18:43:46
Po patjeter me kete te lotit :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 20-04-2012, 19:58:32
Gjithësesi  hihihihi))
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 20-04-2012, 19:59:08
Pse jo.
E kam lexuar ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 21-04-2012, 00:28:52
do dilja me dream, po do paguante ajo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Sherin ne 21-04-2012, 01:52:59
Jo nuk merem me njerez te martuar une se  hy ne gjynah  :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2012, 10:17:04
Me gjithe q3ejf  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2012, 12:34:26
do dilja me dream, po do paguante ajo :P

Phaaa, c'interesaxhi  :P

Dakord per kafet :D nese ti paguan dreken. :D Deal?? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 21-04-2012, 12:47:17
I MENDUESHEM PER TE MENDUARIT hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 13:54:15
Jo!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 21-04-2012, 13:55:39
PO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 21-04-2012, 13:56:38
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: DiniL ne 21-04-2012, 14:24:22
Phaaa, c'interesaxhi  :P

Dakord per kafet :D nese ti paguan dreken. :D Deal?? :P
haha, ok :P:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 21-04-2012, 14:32:17
me ket po...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2012, 14:34:16
Dal se e kam qejf
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 21-04-2012, 14:35:24
Dal se e kam qejf
ooo qe kure kshtu..??

mbase... hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 14:39:18
Jo!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 21-04-2012, 14:45:46
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 21-04-2012, 14:51:47
Me Missin e kem thene se do dalim :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Sherin ne 21-04-2012, 14:53:39
Nuk e njoh edhe me te panjohur  nuk dal  :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 21-04-2012, 14:54:27
po....... :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Sherin ne 21-04-2012, 14:55:08
Po dihet  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2012, 15:52:01
ncuk
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2012, 15:55:49
dil dil.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 16:48:18
Me Missin e kem thene se do dalim :)

Patjeter e dashur  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 21-04-2012, 16:50:08
 :perqafim
Patjeter e dashur  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2012, 20:05:25
me kete po. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-04-2012, 21:45:30
pjo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 21:48:30
Patjeter!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-04-2012, 21:52:32
po se me ka marre malli  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 21:53:59
Me too, takohemi nga java  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-04-2012, 22:04:51
yeeepp  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: RootlessTree ne 21-04-2012, 22:15:41
Asnjehere!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-04-2012, 22:18:04
Hereasnje!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 21-04-2012, 23:05:38
Me bindje e sinqeritet as shkronjat s'do doja te me perballeshin,por  kafe kurre.

Vec i sinqerte jam!! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 23:14:21
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 21-04-2012, 23:15:49
 hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 23:17:57
 hmmmmm: :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 21-04-2012, 23:20:09
 :P :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 23:21:43
Jam kurioze me teper :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 21-04-2012, 23:24:51
Ti ike kureshtja njehere, :Pedhe me pas shohim a do marre nga koha per nje kafe. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 23:27:53
Jo jo po iki kureshtja, ska vlere :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 21-04-2012, 23:31:08
Atehere shqisa s'funksionon per te shijuar kafen,sepse emocionet e kalojne ate e te ndierit kafene :P

Te shohim njehere :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 23:52:33
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 21-04-2012, 23:56:10
Se shkronja se pasion???????? hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 22-04-2012, 00:06:04
Po
Po Miss me ne fund :D

Pse jo ne kafenete e preferuara nje kafe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 22-04-2012, 00:08:49
Pasion2  hmmmmm:

Ncncncnc
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion. ne 22-04-2012, 00:28:12
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Sherin ne 22-04-2012, 08:54:38
Ehe  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 22-04-2012, 10:24:07
asnjehere!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2012, 10:39:08
ncuk fare :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 22-04-2012, 12:39:29
Yeppp. :D :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 22-04-2012, 12:40:48
Sigurisht qe PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 14:14:18
Do mendohesha 2 here,perpara se te dilja  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 24-04-2012, 14:27:41
Po .............. :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 14:40:30
Edhe une..po perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 24-04-2012, 14:42:55
Nuk do me zere gjumi deri ne gusht. :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 14:44:04
Fillove dhe ti tme vesh presion  :D prit te vi mire njehere LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 24-04-2012, 14:46:44
 :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 14:50:23
Mos trego dt te pakten  :D  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-04-2012, 14:57:41
Po dal  :D qe ta boj te enderroje tamom :D  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 14:59:10
LOL
Flm po sdua te enderroj  :D nqs do ta besh per kaq gje..mos e bej fare :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-04-2012, 15:01:28
Dal  :D per ti treguar sa te madhe e kam dashurine per femrat  :D  :P  :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:02:36
Po mire ske cme do mua atehere. Po te le ne shoqerine e plot femrave te tjera. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-04-2012, 15:03:57
O ty o vdes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:10:47
Vdis,nje..i dashur me pak LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-04-2012, 15:12:06
 :( s'do futem me n'forum
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 24-04-2012, 15:13:02
Burri ka inat plako .............   
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:13:13
Ja te shohim faktet  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 24-04-2012, 15:19:52
Endrre sikur te vije Ws me kitarre poshte pallatit dhe ta qajte nje serenate per ty do dilje per kafe. ?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:22:37
 hmmmmm:

Varet. Sdua cmendurira se po me ngelesh peng gjith jetes :D eh,si thua?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 24-04-2012, 15:25:00
hmmmmm:

Varet. Sdua cmendurira se po me ngelesh peng gjith jetes :D eh,si thua?

Citim nga: Kiss
Martohu!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:27:59
Me ket e pi nje kafe me gjith qef se e di qe do shofi ate gocen perballe mbas disa minutash :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 24-04-2012, 15:29:39
Me ket e pi nje kafe me gjith qef se e di qe do shofi ate gocen perballe mbas disa minutash :D

Nuk e kuptova mir ket pasi ti nuk shpjegove ku je ul vete. Para, mrapa, anash apo perballe?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:31:35
C'rendesi ka plako. Mjafton ty te qellon alamet femre perballe dhe sja ndan syte. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 24-04-2012, 15:39:32
C'rendesi ka plako. Mjafton ty te qellon alamet femre perballe dhe sja ndan syte. LOL

Dmth un duke pi kafe, ngrej filxhanin dhe e derdh ne kemishe ngaqe syte me jan fiksuar ne nji vend tjeter.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:43:12
Po pak a shume.  :D

Porosis ama kafen tjeter dhe kemishen ta pastroj. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 15:49:12
Ska teori  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 24-04-2012, 15:49:20
Nuk po e vazhdoj me shume se po eksitohet ky Lefteri.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:51:00
 :D

Dal me Erionin. Se e di qe do vdes nga te qeshmet. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 15:51:52
Sdal bre te me lut sa te don sdal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:53:02
Un dal me lefton vetem nqs ka shokun me vete.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 15:53:47
Dal vetem per tja nxjerr shokun.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:55:02
 :D ashtu po.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 15:57:37
Si dal vetem shokun ja qoj  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 15:58:47
 :D jo po kafen do ta pime ne,pastaj ti ik ne drejtim te paditur dhe une me shokun ne drejtim..tjeter LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 24-04-2012, 15:59:36
:D jo po kafen do ta pime ne,pastaj ti ik ne drejtim te paditur dhe une me shokun ne drejtim..tjeter LOL

Ueeee. Edhe kete ja bone?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 15:59:46
Jo jo absolutisht jo,une pi ne tjeter vend e juve ju le vetem me shokun... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 16:04:57
 :D po ska lezet o lefto. Patjeter qe do pi kafen me ty. Per 5 minuta nuk do ja hedh shokut veshtrimin,se po u pame bejme xing pastaj. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 16:06:01
I dal  i dal si Tarzani perpara ja e pi kafen ja vdes... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 16:13:57
Dal,po mos u bej me fiksime mbas meje. Pelqej njerzit distant dhe te ftohte ne aparence. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 16:15:16
Po une ashtu ashtu e kam natyren e ftohte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 16:17:07
Mos fillo tme shitesh tani.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 16:24:03
Po cte bej ashtu me thone rethi sikur te jem englez... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-04-2012, 16:24:08
ncuk :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 16:24:53
Se di akoma.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 16:26:23
 :D :D :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 24-04-2012, 16:28:20
LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 24-04-2012, 20:40:16
ncuq,,,
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 24-04-2012, 22:44:28
Prap? :D

Sigurisht po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 24-04-2012, 22:45:30
Hahaha!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-04-2012, 22:52:49
PO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 24-04-2012, 22:54:41
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-04-2012, 22:56:41
PO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-04-2012, 23:06:57
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 24-04-2012, 23:08:31
PO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-04-2012, 23:13:39
sigurisht
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 24-04-2012, 23:14:01
rrapatushe  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 24-04-2012, 23:15:36
Yhhhhhhhhhhhhh..... .. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 00:38:17
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2012, 00:38:42
Ne ferr hyj me kte  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 25-04-2012, 15:22:58
Jo  :D s'dua te shkoj as ne ferr as ne parajse kaq e re  :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 25-04-2012, 15:23:27
Patjeter  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 25-04-2012, 15:24:55
Oui... perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2012, 15:32:15
Ncuk  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 15:37:28
kafe ncuk ndonje shishe vodka patjeter. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 16:06:22
Ncuk :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2012, 16:11:14
ncuk  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 25-04-2012, 16:44:34
pjo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 16:58:25
me kete dal bilemi i jap urdher te vije urgjent. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 25-04-2012, 16:59:22
po ore vetem se kurre si bindem ...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 17:01:43
o i bindesh o jo s'ke alternative tjeter. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 25-04-2012, 17:30:51
po ...por pa detyrim ...free will
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 17:31:49
detyrimin ta them ne vesh kur te vish, e ske ku shkon pastaj. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 25-04-2012, 17:34:20
pse je i sigurt qe do vij e qe sdo jesh ti ai qe do vish LOL

po po po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 17:36:44
Jam gati. :D

vetem apo tek e tek. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 17:45:57
Do ta mendoj  hmmmmm:  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 17:52:14
hic mos e mendo zgjidh mes po dhe ehe-se dhe ndaje mendjen. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 17:55:32
E ndava: Jo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 17:56:27
eh pune e madhe ne mos sot neser do vish me patjeter s;ke ku vete. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 17:59:06
hahaha....ke te forta ti Tipi, e di apo jo LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:00:22
nuk je e para qe e thua. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:02:31
E di e di, e meriton LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:03:08
e meritoj se per keto dite kemi punuar, mgjth po e marr si po ng aana jote. ;) LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:06:00
Do dal po me qerasi deri sa te behem tape LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:07:22
s;kishe nga te ikje. :D LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:09:34
Po prit se mbase une nuk behem tape fare dhe ste del llogaria ty  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:10:02
do e porosis kamarjerin ti ngaterroje icik pijet qe te te zere kollaj. :P LOL

pastaj ku pyes une per shalqi lushnje. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:14:27
Nuk ndodh jo, s'ka shanc LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:15:10
ec se folim per kete pike duket qe je e re ne lagje ti. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:20:06
JO!  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:20:39
LOL LOL\

sa konfuze, po apo jo se fjalen ndoshta nuk e pranoj,. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:22:40
Po ti e di shume mire o Tip djali  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:26:18
e di qe ske nga shkon e do vish. :D o miss cupa. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:27:17
hahahah, sa i sigurt je? KUJDES kur pergjigjesh o trim LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:28:28
nuk kam frike te pergjigjem une. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:30:08
Nuk ke frike por ama nuk u pergjigje LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:30:36
se mos pyete ti. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 18:32:21
hahahah, sa i sigurt je? KUJDES kur pergjigjesh o trim LOL

Nuk ka pikepyetje kjo mbrapa?  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2012, 18:40:57
nuk marr vesh nga shenjat e pikesimit. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 23:32:31
Dukesh dukesh :PNuk dal me kte  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 25-04-2012, 23:43:43
 :)po :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 25-04-2012, 23:58:57
Po  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 01:13:00
Yhhhhhhhhhhh.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 26-04-2012, 07:43:40
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-04-2012, 09:08:57
jam ne pritje. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 26-04-2012, 09:19:44
nisu na jep 1 kafe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 09:21:07
Po perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 26-04-2012, 09:24:06
dhe ti nisu se paguj une :P  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 09:28:26
Po,ja u nisa..cme pihet kjo kafe e shkrete me ju  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 09:36:23
E di cme kujtove shej,kur isha ne tirane e piva kafen te" seven" nje kafe ngjitur me ish- kinema republiken ..kafja qe e mire por tymi i cigares me mbyti.. Ishte icik si kafe ekzotike :P edhe ajo kafja "trendafili" me pelqente. Vetem se kamarieret te rrinin ne koke qe te porosisje perseri..
Ju ku e pini kafen? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 26-04-2012, 09:43:55
Po.  ;)

Kurse une Ondrre e pi ke i lokal mezerie pijanecesh aty ke rruga Bardhyl  :D me mire mos kalo anej thuj  :D  :P

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 09:46:13
 :D jam modeste une,kaloj gjithanej :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 26-04-2012, 09:49:22
E di cme kujtove shej,kur isha ne tirane e piva kafen te" seven" nje kafe ngjitur me ish- kinema republiken ..kafja qe e mire por tymi i cigares me mbyti.. Ishte icik si kafe ekzotike :P edhe ajo kafja "trendafili" me pelqente. Vetem se kamarieret te rrinin ne koke qe te porosisje perseri..
Ju ku e pini kafen? :P

te kto te 2ja e pija shpesh dikur

ti hajd se te cojme ne vend te lulezuar me ajer te paster  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 26-04-2012, 09:51:08
Me te dyja siper dal  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 26-04-2012, 12:15:45
jo , se kam frike... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 26-04-2012, 12:16:42
Prap kafe?
Restorant thuaj Nensy
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 26-04-2012, 12:17:47
epra se kafe yyyy u konsumuan me kohe...
ku..??  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 26-04-2012, 12:48:14
Arsyeja e krizes kane rene e cmimet.
Karkalec deti sa te duash,se aty ku ish 80 euro kg para dy ditesh me thane 40 euro ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 14:03:39
Po perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 26-04-2012, 14:47:42
padiskutim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 26-04-2012, 19:30:57
Hahaha!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 20:31:23
Patjeter
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 21:32:00
Qe tani  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 21:39:56
Po thka gje se bejme mhb ne gjithe naten  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 21:50:40
Meqe ra fjala,ca mhb-esh  do bejme?  :D  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 21:59:01
Kaq pak e LOL dua edhe nga ato mhb dashurore une  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 22:05:08
 :-[ cthua moj  :D po cilat jane ato mhb morale  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 22:13:16
Ehe, edhe miss-in do marrim  :D e mire se ajo do e qaj me se miri artin dhe kulturen :D

Si thua do shkruajme ndonje tregim te "shkrimet e shkurtra" :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 22:20:32
Po  :D

Ja te hedh nje te lezetshme. Kujt ti bjeri pastaj :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 26-04-2012, 22:56:07
Hahaha!

ca eshte kjo mi????
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 23:48:34
Sdal,ose dal vetem nese e merr dhe Pasionin.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 27-04-2012, 21:36:47
edhe mundet.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-04-2012, 22:49:28
se di
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 27-04-2012, 23:45:01
Me deshire dhe kenaqesi!!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 27-04-2012, 23:47:04
se shpejti kismet, ahaah :D

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 27-04-2012, 23:48:19
Sa shpejt?   :D


Yesss  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 27-04-2012, 23:49:34
Sigurisht qe PO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-04-2012, 23:51:59
Sigurisht qe PO.
of course
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 27-04-2012, 23:55:59
Sa shpejt?   :D


Yesss  :perqafim

Tani se shpejti  spo te tregoj (se s'e di as vet veq jo shume larg :D)

yessssssssss   :P

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 27-04-2012, 23:58:49
Surprize dmth :D


Do ta mendoj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: whitesnake ne 28-04-2012, 00:00:22
Dal per te bere ndonje dore gallat duke kthyer nganje birre  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 28-04-2012, 00:02:45
Per gallate e birres fiks per ato jam me e pershtatshmja  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 28-04-2012, 11:19:24
ndofta... hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2012, 01:28:11
Dal me kte dal,vetem e vetem te ve paqe  mes zockave... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 29-04-2012, 02:01:00
Jo jo...akoma se kam ndare mendjen :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2012, 11:40:17
top e kam . Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 19:19:45
Patjeter......  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:17:50
 :S :S :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:19:35
Mos u sikletos aman Pasion se nuk dalim jo LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:20:20
 :D :D :P
E hoqa sikletin,edhe u vendos :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 30-04-2012, 20:20:53
Kujdes Fjalorin!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:21:07
Yess, snuk dalim Pasion  :)


 :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:23:03
Dalim dalim :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:25:52
Jo mo jo e leme LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:28:46
Si te duash Elsa
Mua me luten LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:30:10
Jam Missi......M.I.S.S. I.....me M si kesulkuqja LOL


Dalim mo dalim  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:31:18
Lute Fredin lute pak LOL :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:32:03
O Nacu, do pime kafe? LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:35:59
LOL LOL LOL ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:36:35
Po  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:37:23
 :) PO :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:39:35
:) PO :)

Kur?  :-[ :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 30-04-2012, 20:41:40
Nga fundi i dhjetorit te 2012 :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 30-04-2012, 20:42:23
 :O
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-04-2012, 21:10:11
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-05-2012, 10:55:08
po e pres....kur do vish tushe? :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2012, 16:00:59
Sigurisht!!! :puth
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-05-2012, 16:01:28
po...dhe ende pres :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 02-05-2012, 21:45:10
Me te 6 kto mesiper do dilja ;) :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 02-05-2012, 21:46:19
jes of kors :D

Rrilli?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 06:16:09
rrilli qe cke me te
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:13:28
:) Jes
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 15:14:26
Oui :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Brentiani ne 03-05-2012, 15:22:03
Ne caj se kafet nuk i pij.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 15:23:14
Patjeter qe po.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:24:42
\_/?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 15:25:32
Me te gjithe keta lart do dilja.  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:25:56
Grejt. Si ju oll at dhe kofi shop.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:27:23
starbaks saks
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:31:19
not rilli. prajses sak.
kofi saks more.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 15:36:18
Sa mire kuptohen keto lart.  :D

Do dilja me te dy. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:38:23
aj ekshelli lajk dheir mokas... :P
Je mokas are not bed.

Ej, po kur jeni kshu ne kafe boni sherr me grusha kush do e paguj faturen? Stil Shqiptar ky. Duke u zon me ze te larte. Jo e kam un jo e ke ti, bup bup si perfundim asnji se pagu se nuk duhet me e lon tjetrin me fut doren ne xhep.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 15:40:06
LOL
sa i sakte ne mendime ky erioni  :D une psh, ja u bej te ditur qe ne fillim,secili te veten LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:42:58
LOL
sa i sakte ne mendime ky erioni  :D une psh, ja u bej te ditur qe ne fillim,secili te veten LOL

Un maksimumi 2 her ta them, nqs do me e pagu vet paguje. :)
Me lodhin keto sherret e faturave, ose kur du me pagu nai gjo vet (kur jam me nai rob persmbari) boj sikur shkoj ne banjo dhe paguj faturen tek kamarieri. Funksionon me mir ky stil dhe pa shume sherr.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 15:48:19
Une  jam brryl nga keto pune. O qe ne fillim i fus ne kafe dhe i them,do paguaj une ose keni deshire per kafe por skam te vogla me vete. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 15:48:48
Ky eshte stil qe praktikojne gocat kur duan tja paguajne kafen nje shoku qe e dine qe sdo i leje kurre tpaguajne. :P Nuk para del mire me ket taktiken, se merret si thike pas shpine. LOL

Ket taktiken e perdor kur haj nai dreke jo kafe edhe kur me thon "sa i mcefet paske qen" un i them "un nuk do rri te degjoj ulerimat tuaja kush do paguj faturen".
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Brentiani ne 03-05-2012, 16:09:48
Po..
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lindushe ne 03-05-2012, 16:29:28
nuk e di  :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2012, 17:39:37
ncuk se nuk e njoh . :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-05-2012, 19:28:41
Jo, kam frike :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-05-2012, 19:40:26
po nuk te ha moj ,maksimumi do te te ledhatoj icik. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 03-05-2012, 19:46:57
Jo sdal me kete se ka shume kerkesa nga te tjerat  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: regrets ne 03-05-2012, 22:00:31
Plliz, not et starbaks.  :P
Starbaksi iz dhe best me  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:11:17
kafe me te shpifme qe kam pi tek starbaksi se kom pi as tek lokal buzi.....

Me kete me siper po do e pijsha...sikur te vendoste te vinte.

Erioni e di cme kujtove. E forte mes kunatit tim dhe burrit te kushurires....ishim ne gjermani dhe ulemi te hame dreke. Kur vjen kamarieria zgjat faturen kush ta kapte i pari derisa e grisen faturen ne mes ....te shihje kamarieren si iku budallajo e tmerrume ...me grisin e mua tha e shkreta.....puuuuuu
shqiptar hesapi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:13:37
Erioni e di cme kujtove. E forte mes kunatit tim dhe burrit te kushurires....ishim ne gjermani dhe ulemi te hame dreke. Kur vjen kamarieria zgjat faturen kush ta kapte i pari derisa e grisen faturen ne mes ....te shihje kamarieren si iku budallajo e tmerrume ...me grisin e mua tha e shkreta.....puuuuuu
shqiptar hesapi

:) Po pra, pranej po them. Te gjith duke bertit dhe me e dhimja eshte se keta kamarieret e huaj te shofin si UFo, se aty n'Shqipri jan msu.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:21:59
Po cfare dine te hyajt bre,jetojne vetem per vete si kafshet...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:23:09
Po cfare dine te hyajt bre,jetojne vetem per vete si kafshet...

O lefter nqs do me bo muhabet serioz hap nai teme tjeter qe te vi dhe un. Ketu jemi per kafe.
Edhe mos harro:

Permbaju temes!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:23:58
Sdi une muhabete serioze,edhe qe sa kohe i kam bere ketu kurr sjam permbajtur temes... ;) :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:25:17
Sdi une muhabete serioze,edhe qe sa kohe i kam bere ketu kurr sjam permbajtur temes... ;) :D

Me gjith men e? Ke njef ti? Ti jap edhe un nai dor lek ose nai bombe te paketume?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:27:15
Njof gjithe,po deshe me jep bombe se lek kam plot... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:28:55
Ti lefter si e pi kafen te mesme me pak apo me 3 kile sheqer?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:30:10
Hic pa sheqer... ;)....Vetem dua zocka verdall... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:30:59
Mir po cohem un se do iki ne nji demostrate kundra ketyre te PD-se.
Vazhdo ti.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: regrets ne 03-05-2012, 22:31:23

Te starbaksi shkojme bashke dhe paguaj ti. Mire? :P
Ti e qiellit qenke me dreq :D
Paguaj un of cors :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:32:20
me erionin do ta pija me kenaqesi....dhe bile kur te vij gabim do bej po se pime nje kafe me vodka & redbull LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:33:34
une ne gjermai pash qe kur i vinte fatura i sillnin edhe pjesetarve te familjes faturat me vete// dhe habiteshin me ne kur i thoshim ne total e i pagunte vetem i dore.....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:34:25
me erionin do ta pija me kenaqesi....dhe bile kur te vij gabim do bej po se pime nje kafe me vodka & redbull LOL

Redbull gjall n'bot nuk pi un. Bile kam nji ide qe te hyj nga ora 3-5 e mengjesit te keto lokalet ke blloku dhe t'ja caj gjith kanocet e redbullit ne dyshemene e lokalit. Do bohet me maska kjo pun kuptohet.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:36:14
hajt se po te ndihmoj e une...sepse e beson apo jo une redbullin se fus ne goje

po do e pi nje kafe me ket trimin
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:39:56
une ne gjermai pash qe kur i vinte fatura i sillnin edhe pjesetarve te familjes faturat me vete// dhe habiteshin me ne kur i thoshim ne total e i pagunte vetem i dore.....


Po sja kan as haberin familjes ata
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:40:47

Po sja kan as haberin familjes ata

Permbaju temes!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:41:00
vetem se nje gje me beri pershtypje Lefto...nuk ishin aq te ftohte e jo mikprites sac i dinim....perkundraz i ishin shume njerezor...vetem se kishin menyrat e tyre
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:42:28
Po jane te nxehte deri ne finale e ne fund te lene ne offside  ;) :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:45:37
U kenaqa me ket kafen por para se te cohem du edhe nji Sorbjeeto.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:46:43
Do dalja  vetem nese edhe Pasioni do ishte prezent.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 03-05-2012, 22:48:20
Do dalja  vetem nese edhe Pasioni do ishte prezent.... :D

Ti do me pa spektakel me i llaf? Mund te dalim edhe ke lajmet e dites. News 24.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2012, 22:49:13
hahaha...He mo kafe e film ne nje vend... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:52:05
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 03-05-2012, 22:54:38
Po, nese do kishte dhe ajo deshir.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 03-05-2012, 22:59:17
Me ghumashin pse jo   :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 23:36:52
me oqeanin po....edhe me gjumashin

respekte cuna
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 12:47:02
ncuk. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:07:27
iii genjeshtar

as une me ty LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:09:21
ik andej se na prishe planet. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:10:00
hic sdu me pi kafe me ty :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:10:17
as uen me ty:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:15:40
hajt se ta tregoj une kur te vish javes tjeter...pusht  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:16:22
pushte ej vet, javen tjeter me ke me palle ne dore, ske c;me ben. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:17:45
hahahahahahahahahha pallen fute ne miell se sdua lufte
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:18:31
epo palla eshte pjese e kafes. LOL o ti o ndonje tjeter do i kete pasojat e luftes se ska. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:19:04
me ke do vije ti?? Shejjjjjjj :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:19:43
shej do rrije e do shikoje dhe do duartrokase, viktima eshte gjetke. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:20:54
auuuuu.....e kush a kjo mer tipke?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:21:26
;) sekret, nuk tregohet emri i viktimes. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:22:10
as mua????? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:22:54
pse cfare ke ti ne krahasim me te.. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:23:31
jam me intime LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:23:56
ehe vazhdo se ben vaki edhe em nderrohet mendja. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:25:19
po se kam une ate mendje...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:26:10
t anderrojme ne. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:27:03
kush ju????
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:27:44
e mos si ben kjo, ata pra. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:28:24
ata qe bejne ashtu...kur vijne ato dhe ikin me keta mo?? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:29:55
perfundimisht nuk du. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:30:37
jo jo dhe jo
 :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:33:39
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 13:34:26
snuk
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 22:06:50
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 06-05-2012, 22:13:00
Dhe jo vetem ..    :)   :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 22:17:57
Patjeter....  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2012, 22:38:44
 hmmmmm: hmmmmm:
Ka mesimet njehere per njehere :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 23:39:29
Se besoj! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 06-05-2012, 23:42:35
E besoj kete :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 23:50:32
:)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 06-05-2012, 23:52:04
Po  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 07:47:25
yeap
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 07-05-2012, 11:28:39
mbase...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 13:27:38
une them PO...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 07-05-2012, 13:58:46
edhe une, e pres ne Durres..
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 07-05-2012, 14:02:57
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 07-05-2012, 14:04:21
Po  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 07-05-2012, 14:05:49
poooo perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 07-05-2012, 14:14:35
Po dhe po dhe po me shejin. Sme merzitet kurre kafja  me kete njeri.. :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 14:53:41
Po mi....pse jo...kush tha jo aman LOL

puci kur do e pijme? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 08-05-2012, 23:37:39
Yesss
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 00:43:03
Paskan dal me njeri tjetrin te gjithe keta ;)

Si gjithmone i vetem une.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 09-05-2012, 00:46:36
Po!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 00:48:03
 :) :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 09-05-2012, 00:52:51
E mire, si te duash :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 00:55:20
E mire, si te duash :P
:P :D

Po! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 09-05-2012, 01:09:09
:)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:04:48
Me 1 kembe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 09-05-2012, 11:05:36
Me te dyjat :)  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:07:52
Edhe me paterica te jem dal :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 09-05-2012, 11:08:41
Po edhe une me ty e dashur  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:09:55
 :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2012, 11:15:42
ncuk se e kam inat. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:16:48
Edhe une,me shume sec me ke ti :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2012, 11:17:21
sdal se me ka kercenuar qe po dola do me puthe. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:20:20
Me marsh pleshtat nuk kercenoj njeri por i hidhem direkt LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2012, 11:21:28
po mu hodh direkt dal me vrap. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 09-05-2012, 11:24:37
Rri mo rri aty se ste ngacmon njeri..:D mua me lusin gjithmone LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2012, 11:25:07
nuk e lus kete se vjen vete. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 13:26:17
POOOOO :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 14:30:55
 :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 14:31:58
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BVDGF ne 09-05-2012, 14:33:46
per Ponc do dal
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 09-05-2012, 14:34:48
Po edhe une,por jo te vrenjtur :)Mishel

Monopoly ka konjak? :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 14:35:01
me mire per vodka them une
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BVDGF ne 09-05-2012, 14:40:59
me mire per vodka them une
jam e diabet dreqin  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 14:42:46
ok ti kafe me zaharin une vodka me limon...

me kujtove ate dite tek edeka....qe kerkonim zaharine per vjehrren time...e po se do haje e ti zaharine se kisha mendu kurre :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BVDGF ne 09-05-2012, 14:44:07
ok ti kafe me zaharin une vodka me limon...

me kujtove ate dite tek edeka....qe kerkonim zaharine per vjehrren time...e po se do haje e ti zaharine se kisha mendu kurre :perqafim
se vras mendjen hic per zaharine e di pse
dua te jetoj cilesine ne kete jete jo sasine.
Plus une nuk pi kafe e kam nje te mire  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-05-2012, 14:45:56
po ti pi caj  :)

sme vjen hic te qesh tani....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 14-05-2012, 09:07:30
I kam friken  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2012, 09:10:34
frikacak...JO LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 14-05-2012, 11:08:35
pooo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2012, 11:10:38
Kur???
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 14-05-2012, 18:45:41
Po     -e kena ditlindje me te njejten dat.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-05-2012, 21:13:44
kjo vetem eshte arsyeja???? :P

une po por jo per arsyen e datelindjes
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-05-2012, 12:52:13
Edhe pse me lut kaq shume sdal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 13:04:57
hic sdu ..LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-05-2012, 14:28:00
ufff mo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 15-05-2012, 14:30:05
(http://www.gazetaidea.com/wp-content/uploads/2011/12/FEMIJE-I-FRIKESUAR.png)


 :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-05-2012, 14:31:09
lol

ne prani te gazetareve ndoshta :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 15-05-2012, 14:34:46
(http://www.ikub.al/Handlers/Images.ashx?id=c3bbb477-1dce-41a4-ac9b-2b5da800d8e0) :P :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 14:35:16
PO...se fundmi PO  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 15-05-2012, 14:38:31
Po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 14:42:16
 :perqafim yeap
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 15-05-2012, 16:48:59
ncuk prape  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 17:25:13
me 3 snuk lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-05-2012, 20:25:38
yepppp
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erionmuca ne 15-05-2012, 20:29:26
Po.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 15-05-2012, 20:40:07
Yes.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-05-2012, 23:08:30
padiskutim....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 12:08:14
Prape jo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lindushe ne 16-05-2012, 12:12:42
Ndoshta :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2012, 12:13:31
do i dergoj Lefterin. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lindushe ne 16-05-2012, 12:15:02
Jo se me duket paska frike femrat
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 12:15:36
Po,ta njifja nga afer  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2012, 12:18:00
Jo se me duket paska frike femrat
Lefteri i ha femrat. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lindushe ne 16-05-2012, 12:20:14
Jo, se nuk paska gje me thene per vete vec per Lefterin
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2012, 12:20:58
jo sepse ja kam taksur lefterit. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 12:24:50
po se e kam taks per vete LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2012, 12:25:46
kur te rritet taksa. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 12:27:22
prape po...se e thy ne mes LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2012, 12:29:44
po nga frika. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 12:30:26
bravo...Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2012, 12:31:50
 :engjell: :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2012, 13:03:58
..jo :D ma ka zene radhen Mishel-i :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:12:58
ncuk  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 16-05-2012, 13:13:52
hahahha si me qellojne te gjithe te zenmit mua ore :P

Endrrimtare, do m'japesh leje te dal me Trouble ?? :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:21:58
DReamm me Tipin vetem une dal dhe nja 100 femra te tjera...se di ne ben pjese ne ate grup edhe ti LOL


me dreamm do dilja....sigurisht  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:23:26
Jo prape  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:24:14
ik or ti mu zhduk...JO JO dhe JO :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:24:42
Jo bre,se edhe pse me lut kaq shume sdla dhe [pike. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 16-05-2012, 13:24:58
hahahha si me qellojne te gjithe te zenmit mua ore

Endrrimtare, do m'japesh leje te dal me Trouble ?? :D

Per lefton e ke fjalen? :D po moj ta kam fal me gjithe breke LOL

Me mishel,eshte natyrale qe te dal. perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:25:04
PO PO dhe PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:25:39
Mishelka meqe sdel me ate siper do i dal une...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:28:05
JO JO dhe JO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:28:53
ncncnncc...Sa hileqare...LOL...Da l ta zbuloj icik  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:34:34
LOL LOL LOL

sa i zbulohen gjarprit kembet aq do me zbulosh e mua LOL

JO JO dhe JO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:35:07
Jooo as une,se sme le Enderrimtarja...LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:36:43
JO JO dhe JO....me lodhe ik o burre bej ca pushim se more shume refuzime sot LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:37:39
Dal ose plas  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:41:24
JO JO dhe JO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:42:29
Edhe pse thote jo,ja pranoj te kunderten... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:44:04
JO JO dhe JO..... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:44:57
Ska ku  shkon me   :D...O dal o plas,ama vetem me nje kusht  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:46:23
JO JO dhe JO...

mire qe ekziston Copy/Paste LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:47:50
Dal vetem nqs paguan kjo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:48:24
JO JO dhe JO


perdor shkume ti Lefto?? apo ne te thate e kryn procesin LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 13:49:18
As uje e as shkume  :D

Dal bre dal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 13:50:20
Jo bre JO....se me lodhe... ^o)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2012, 16:05:33
Dal se po ma ka qejfi  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 16:37:42
JO JO dhe JO....lefto mos u merr me mu se une 24 ore e kam diten e terbimit...pastaj bie squk prape....e hume qylin LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: NENSY ne 16-05-2012, 19:09:38
po, do dilja...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-05-2012, 22:02:46
po, do dilja...

edhe une me sinqeritetin ja ne pellembe te dores,,,kur te vish ne tr me lajmero ta pijme nje kafe. Perq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 18-05-2012, 19:53:38
Asihere :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2012, 16:11:48
pupupu.....dhjakona r per kafe LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 19-05-2012, 16:22:23
PO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2012, 16:39:01
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 19-05-2012, 16:47:29
Jo vetem per kafe, Mishelin do e qerase ekstra  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2012, 16:51:45
hahahahha nese vjen ti ketu jam une e detyruar te te qeras....nese vij une tek ti me jep ate extra me bishta LOL

padiskutim qe do e pija
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 19-05-2012, 16:52:42
Hahahahha  LOL LOL
Pa diskutim Mishel, iha sa do me behej po te vije ketu sbehet fjale  :perqafim preferoj te qeras une edhe atje :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2012, 16:55:15
jo jo se i bejme respektin miqve...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 19-05-2012, 16:56:25
Do ta them kur jam atje  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2012, 17:00:43
ok
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 19-05-2012, 17:53:50
 :)Po.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2012, 19:18:54
nese do jepej mundesia pse jo.

PO.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2012, 10:40:42
Pjo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 10:59:16
ncuq :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 29-05-2012, 11:37:54
PRES TE THOTE PO :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 29-05-2012, 11:39:03
Ne vend. Ku je pasiono?  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 29-05-2012, 11:40:18
KETU!
Me thuaj qe s'do me zhgarravitesh fytyren? :) :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 11:41:01
LOL LOL

PO....ta thashe   :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 29-05-2012, 11:41:55
Vendose :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: endrrimtare ne 29-05-2012, 11:44:01
KETU!
Me thuaj qe s'do me zhgarravitesh fytyren? :) :D

E cfare nenkupton ti me zhgarravitje fytyre?  hmmmmm: :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2012, 11:48:11
ska teori  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 11:53:58
JO se sme pelqen Lefto
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 29-05-2012, 12:33:23
Edhe pse sme pelqen dal  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2012, 13:20:58
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: RootlessTree ne 22-06-2012, 00:09:22
Hajt po dal per nji amita qershie iher.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 22-06-2012, 00:21:28
Kur te rregulloje ca probleme me veten atehere do ta mendoj ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: RootlessTree ne 22-06-2012, 00:31:06
Tregoje ne shesh te burave*, qe po vdes me dale per kafe me mu. E lere kte sjelljen si madame e rende sallonesh mondane.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 22-06-2012, 00:33:12
Nuk po shoh burra gjekundi I dashur  :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Misss ne 22-06-2012, 00:37:53
Kafja me kete te zbukuron diten :)

I need one :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 22-06-2012, 09:02:01
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 27-06-2012, 00:17:55
JO :D  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 11:41:27
hajt mo dal meqe i dite do mullosim te gjithe...ne dynjane tjeter sdo e shof mo pastaj
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 27-06-2012, 11:48:06
PO shpejt shpresoj  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 11:48:33
kur te vish ma thuj se me lodhet me keto ishalla jalla qerim LOL

une po padiskutim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 27-06-2012, 11:52:30
jalla shofer new 2011 (http://www.youtube.com/watch?v=eu6_k8H5ics#) e ty te marrte e mira, tu e kerku kete kenge e gjeta kete,  LOL LOL
Jalla qerim jalla ku me je tuj shkue... LOL PO ta them se shpejt  :perqafim

E kemi thene do te behet  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 11:54:03
e mire ishalla nuk ndodh mas 2012 LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Xhuli* ne 27-06-2012, 11:55:03
e mire ishalla nuk ndodh mas 2012 LOL
LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 27-06-2012, 12:32:41
PO :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 13:23:45
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 27-06-2012, 13:46:20
Po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2012, 14:09:18
yeap :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: [AnnaBela] ne 14-08-2012, 12:34:49
me shumeee deshire
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2012, 12:36:50
Me gjith deshiren dhe potencialin qe kam :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: [AnnaBela] ne 14-08-2012, 12:38:09
Me gjith deshiren dhe potencialin qe kam :D
Qysh jo! Vec le ta beje zemren gur ky e le te me rezistoje, doja te them, le te me thirre :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2012, 12:42:23
Te kisha lutur mos me nguc nga zemra se jam i dobet :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: [AnnaBela] ne 14-08-2012, 12:52:31
Te kisha lutur mos me nguc nga zemra se jam i dobet :D
paske nevoje per nje kardiolog :)
hajde se ta gjej nje, ti vec eja, i kam te gjitha mjetet e sherimit une  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2012, 12:55:23
Ohh me gjysme zemre nese eshte nevoja dhe do te vije , nuk i leshoj rastet une lehte jo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 26-01-2013, 23:23:38
Nese pin hash po nese nuk pin jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 26-01-2013, 23:51:29
Pjo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-02-2013, 23:44:33
Nuk fton njeri ky - koprrac
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 13-02-2013, 23:53:41
Ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-02-2013, 23:57:15
Gjithsesi. Kur nje femer thote jo, ne te vertete ajo nuk e mendon heren e pare. (Kjo sipas disa studiusve skoceze, te cilet kishin provuar te lexonin mendjen e femrave. Posi, nder to pati dhe asosh me ngjyre te zeze.)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 00:00:24
Ncuq per here te dyte.

Po per kete cfare kane parashikuar
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 00:02:38
U lodhen me dhe e lane fare...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 00:04:20
Mire e ben
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2013, 12:20:17
Edhe ne Hene do shkoja me kete  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 15:33:34
E marum token ,po dalim te hena
Do e pija
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 14-02-2013, 19:59:28
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 21:55:53
Jo, me Kisss jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 22:46:06
Ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:06:41
Studiusit skoceze..........po e le fare - mendja e femres porsi vaji ne tigan....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:07:26
Jo pra jo ....skocezet po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 14-02-2013, 23:08:59
Of   mo :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:11:04
Me kingun Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:11:38
Pse me ate po?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:12:35
Iiiiiiii

Se e kam adash
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:13:10
thjesht pyeta
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:13:44
Ok . Me ty ende jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 14-02-2013, 23:15:29
Un jam si tabletet plot me applikacione   :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:16:39
shpresa vdes e fundit, thote populli......
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:18:29
Urrej te shpresoj....

Hajt se po e pi i kafe :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:19:54
vertet?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:20:53
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:25:35
pse mashtron?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:26:37
Ceshtje pasioni...jo metafore
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:29:09
 hmmmmm: pelqeke mashtrimet.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:31:17
Ato intriguset po ....nuk me pelqejne mashtrimet ordinere


Futja kot

Vagabond eja ta pijme nje kafe tani pa mashtrime. Ku do e pime?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 14-02-2013, 23:32:36
Po                      me mir nje kafe me te se te shoh shpaten e skenderbeut :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:33:28
Ato intriguset po ....nuk me pelqejne mashtrimet ordinere


Futja kot

Vagabond eja ta pijme nje kafe tani pa mashtrime. Ku do e pime?

Te CANI?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:34:27
Shpata iku serisht andej nga erdhi

Hajde kingo e pijme tek shkallet e universitetit si dikur
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 14-02-2013, 23:35:45
Kam mall per ato vite
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:37:06
Te CANI?

Wtf
Kam mall per ato vite

Na iku rinia per shalesh vlla
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 14-02-2013, 23:42:46
Wtf
Na iku rinia per shalesh vlla


Mora nje byrek te bulevardi dhe i thash
fazolett nuk i  dua se do i fshij buzet tek manga e trikos
ka qesh  nje or    (isha vetem)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:45:28
Mora nje byrek te bulevardi dhe i thash
fazolett nuk i  dua se do i fshij buzet tek manga e trikos
ka qesh  nje or    (isha vetem)


ndersa une po qesh me ate budallain, si mundet te qesh njeriu plot nje ore....duhet te jete ndonje kafshe shtepiake.....pa keqkuptime
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:46:52
Vaga pse se kape?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:50:06
Vaga pse se kape?

Metafore
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:52:00
Jo hiperbole
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:53:47
po kete fjale - kush e shpiku?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:55:00
Hiperbolen?

Une them ta urresh edhe kete je qe je
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-02-2013, 23:56:21
Tashme e urryer....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-02-2013, 23:57:31
E devijove temen

Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-02-2013, 00:01:03
E devijove temen

Po

Po, ne fakt, qe jashte teme.....

Kerkoj ndjese lexuesve te cilet po na ndjekin ne keto ore te vona....inkuadrojme komentin e radhes.

po, do te dilja megjithese pelqen te mashtroje

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-02-2013, 00:04:22
 Do dilja per ti treguar mashtrimin e rradhes :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 18-02-2013, 08:58:06
Po, nese merr nje shoqe.  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 18-02-2013, 14:21:26
Patjeter
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 18-02-2013, 17:36:17
Assesi....i ka ne qejf mashtrimet, eshte "picky" fjale qe s´perkthehet ne shqip dot, tip qe genjen per te perfituar vete, i cike mendjemadhe, e llastuar, vajze me nje strategji te mprehte etj etj... Se shpejti do te dale ne shtije romani im "Life of Before you gone"
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 18-02-2013, 17:58:23
Assesi....i ka ne qejf mashtrimet, eshte "picky" fjale qe s´perkthehet ne shqip dot, tip qe genjen per te perfituar vete, i cike mendjemadhe, e llastuar, vajze me nje strategji te mprehte etj etj... Se shpejti do te dale ne shtije romani im "Life of Before you gone"

 :D LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 18-02-2013, 19:43:43
Po, Do flisja per trekendshin e bermudes.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 18-02-2013, 23:07:01
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 19-02-2013, 01:28:37
Jo.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gerti1 ne 19-02-2013, 15:50:10
eshte "picky" fjale qe s´perkthehet ne shqip dot

ca i boke anglishtes ti plako, e thyke ne mes. Edhe un kapa nji kurs italion aty ne 5Kara por tani ho dimenticato tutto
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 19-02-2013, 16:03:22
Po, do te dilja per inerci - kur nje emer permban inicialet GE.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2013, 17:12:48
Ncuq se ala nuk me ka perkthy fjalen picky madre
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 19-02-2013, 17:15:47
Me mashtroi, me mashtron dhe ka per te te me mashtruar gjithmone.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2013, 19:19:05
 :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:03:35
po mo se kam shekuj pa me dhene nje kafe. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:05:27
hajde nga shekulli tjeter ta jap une cke ti  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:06:54
e kam axhenten te ngarkuar ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:08:07
e mire JO
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:10:10
Pou
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:10:31
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:11:26
Oup
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:12:57
 kafe)) lutesi)) :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:14:43
Yeaaaap


me te dy ama se tipi eshte bere i rrezikshem keto kohe LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:17:10
ufff mo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:18:25
uff mi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:18:56
se mos beni anullim loje. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:19:24
une jo...ju ma keni bo me te futme 2 here...dje mora hak ia futa kesaj me siper LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:20:27
une jo...ju ma keni bo me te futme 2 here...dje mora hak ia futa kesaj me siper LOL
LIKE  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:21:26
tashi ty tu bo qejfi se ia futa asaj ne menyre metaforike apo sepse kuptove qe nuk je i vetem ne kete muhabetin e te futmes LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:21:57
e para me pelqeu me shume per te dyten s,ke shance. :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:23:00
hahahahahahha

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:23:33
e di ca me boni dje o Tipi

mora makinen shkova deri ne te arushes me e taku me thote sdal dot se kam mbledhje
per te fut sme futi gjo se rruga bosh sme doli por ajo ta mbaje mend ja urrgulloj une
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:24:53
sa here ja kam fut tipit kshu....mbeti i ziu me marsh frenash ne dore...kthe makine , xhiro makine LOL

ti me i here u merzite
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:25:00
tani ta futi ta futi nuk di gjo une po me behet qejfi qe ske dal bosh dhe ke fut mend per here tjeter. :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:25:27
sa here ja kam fut tipit kshu....mbeti i ziu me marsh frenash ne dore...kthe makine , xhiro makine LOL

ti me i here u merzite
shyqyr kena lek per nafte thuaj se per te tjerat na i hengren zockat. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:25:40
ashtu posi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:26:06
prandaj ste vje me Tipi per kafe ty mire ta ka bo pra as une ste vij mo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:26:07
shyqyr kena lek per nafte thuaj se per te tjerat na i hengren zockat. :P

prandaj ste pranoj per kafe une ty se je qyls...do me te qeras,.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:26:20
jo po thuj jo po ta mbajti. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:26:49
prandaj ste vje me Tipi per kafe ty mire ta ka bo pra as une ste vij mo :P

tipi sme vjen mua???? jo mi jo jam une qe e refuzoj dukshem LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:26:56
prandaj ste vje me Tipi per kafe ty mire ta ka bo pra as une ste vij mo :P
mire e ke ec ke tipi ti se kam nje lokal me te bukur se i saji. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:27:36
tipi sme vjen mua???? jo mi jo jam une qe e refuzoj dukshem LOL
ke te drejte po edhe une stoik jam mo, nuk vij hic packa se ti refuzon dukshem. LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:28:18
siiiiiii rre...yttt ci ke bo vetes me ket qe the LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:29:43
eh c'te besh keshtu jam une i drejtperdrejte, me kthese majtas dhe kur del shanci kaloj djathtas. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:31:23
LOL...Tipi je shofer i mire po me te mire se veten skam pa asnji
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:32:43
mos i thuj njeriu se ben vaki edhe te besojne e ec e mbaji pastaj. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:36:20
shofer qe i rrembejne timonin nga duret femrat vetem tipin kam pa LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:36:59
epo u lodhen duke mbajt durt mes kembeve dhe thane te ndryshonin pozicion... LOL LOL LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:37:43
hahahaha
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 21-02-2013, 15:38:31
ashtu posi LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2013, 15:41:04
http://youtu.be/WgldGHu0WXA (http://youtu.be/WgldGHu0WXA)   :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 15:43:29
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 21-02-2013, 16:09:22
Vetem me nje kusht  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 16:26:29
ska kushte
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 21-02-2013, 16:31:39
Vetem nese me paguan kjo eshte kushti  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 17:36:34
Hahaha pabuks
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: KleantR ne 21-02-2013, 18:44:12
Lere se dal une me Mishel,paguaj une  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 21:15:25
hajde vella bejme edhe ca thashetheme ..shajme keta pabuksat e forumit :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 21:35:23
veshtire.....dua por s´mund dot te perballoj mashtrimin qe zoteron kjo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 21:50:13
Hajt se jam mashtrim i embel une  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 21-02-2013, 21:51:47
Tani po, vetem per foton. :-)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 21-02-2013, 21:52:51
Tani po, vetem per foton. :-)

une e vura re i pare (respekto)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-02-2013, 21:53:32
Sikur sme kishe pa bo....mos u boj pishman i qenit per i foto.
je burre thuj jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 26-02-2013, 11:09:11
Poo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2013, 15:03:16
Ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 27-02-2013, 00:32:01
Po, i thash une, jo vetem, por me shoqe. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 11:27:53
pasi te kemi ngrene dreken besoj
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gerti1 ne 27-02-2013, 15:41:26
Whoa whoa whoa. Tani do dal ne vend meqe i ka ly floket bjonde kjo siper.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:14:30
ncuq se pelqen bjondet jo brunet LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gerti1 ne 27-02-2013, 17:13:08
ma lliu
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 27-02-2013, 17:37:28
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 18:36:29
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 27-02-2013, 19:38:31
Me kete, assesi. Ndersa, me Before I'm gone, gjithsesi - e di se ajo mashtron. Megjithate, mashtrimet e saja jane te embla.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 21:24:14
Ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 27-02-2013, 21:30:41
Ndoshta  :S
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 21:31:26
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 28-02-2013, 12:31:36
Me shum qejf por nuk edi ku ndodhet :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 28-02-2013, 14:18:12
Une jo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-02-2013, 15:25:08
nuk dal me kopuket. :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 15:57:02
ehe  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 28-02-2013, 17:03:34
pse jo ?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 18:42:45
Me asnjerin nga keta siper e sidomos me Kisss - arsyeja, eshte dy here mashkull
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 28-02-2013, 19:07:30
Asesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 19:22:58
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 28-02-2013, 19:30:08
Gjithsesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 19:53:45
Ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 21:09:58
JOooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo o
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 21:47:35
As une
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 21:50:47
pse?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:05:41
Nuk eshte loje me arsye.
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 22:23:04
do dilja.....me nje kusht
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:25:14
Nuk pranoj
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 22:26:53
mbathja....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:27:36
Zhduku
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 22:29:38
shporru
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:30:41
Sikterosu
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 22:32:28
s´ndodhet ne fjalor
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:33:06
Kush te pyti
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 22:34:17
kush jo....thjesht urrej barabarizmat
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:35:32
Nul pi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 22:42:55
barbarizem
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:43:29
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 28-02-2013, 22:46:18
e eger....assesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2013, 22:46:45
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2013, 12:52:13
Ncuk  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 14:38:39
Po me po... :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BVDGF ne 01-03-2013, 16:10:22
Ehehe po nuk dua kafe une dua turshi LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 16:18:55
Citim nga: Before i'm gone ne 01-03-2013, 16:10:22
Ehehe po nuk dua kafe une dua turshi LOL

une dua ca cookies nga starbuks
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: BVDGF ne 01-03-2013, 16:19:24
une dua ca cookies nga starbuks
Na kepute ne mest vetem nje kafe ben 9 euro atje LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 16:20:15
dua ato Cookies mi....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2013, 16:24:36
Edhe pse me lut shum si dal se si dal.... :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 16:30:48
hahahahha

eja tek mishel e mos e zgjat  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2013, 16:39:43
Ncuk... :D...Jo per gje por i rri larg gjerave te rrezikshme  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 01-03-2013, 17:01:17
po  :D, sikur une, edhe ai e ka merak lojen me femra...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 01-03-2013, 19:53:59
Ncukk ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 21:30:21
Ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-03-2013, 14:10:30
me kete jooo. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 05-03-2013, 15:59:49
Asnihere
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-03-2013, 16:51:47
Po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 06-03-2013, 00:48:19
Gjithashtu
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Kisss ne 06-03-2013, 02:39:13
Jo, se nuk ja dime gjinine.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2013, 07:20:43
Why not  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2013, 17:23:16
Yeahhh :perqafim...edhe per nje pice me djathe :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-06-2013, 17:24:34
po mi...po me kusht du dhe lalin me vete
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2013, 17:33:17
Nohhh, no boys aloud! :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 09-06-2013, 17:39:03
po cdo bejme ne pa cuna mi   :P

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2013, 17:43:28
Kafe, thashetheme...e kafe e th..... prape :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 13-06-2013, 19:17:03
Po me  krushken po
Po ka lezet me pi  nji kafe me krushken
Kur ecen rruges krusha edhe modeleve u vjen me qajt  nga zilia
 :perqafimTitulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2013, 19:20:02
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 13-06-2013, 19:31:14
Do e kisha per nder  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2013, 20:06:47
 :perqafim

me 3
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 13-06-2013, 20:09:28
Ose me   8     :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2013, 20:14:56
 :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 13-06-2013, 20:17:26
Je pak surrate   :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 13-06-2013, 21:22:47
 ^o)

siii
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 14-06-2013, 20:55:17
posi....me kenaqesi  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2013, 21:37:20
...vetem po me premtoi qe s'do flase per fe e faraone e politike :P :-[ :D :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 14-06-2013, 23:17:25
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 15-06-2013, 12:36:53
Patjeter... me kenaqesi :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 15-06-2013, 16:42:49
edhe une....pse jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 16-06-2013, 16:30:07
 :)
Patjeter  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 16-06-2013, 19:46:27
Po  ^o)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 16-06-2013, 21:09:34
Po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 16-06-2013, 21:17:46
Jo      :D

Sepse kaq e bukur sa esht  nuk do rrija pa e ngacmuar :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 16-06-2013, 21:23:27
Ulena larg e larg...Po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 16-06-2013, 21:28:06
po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 16-06-2013, 21:37:17
Po.. :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-06-2013, 23:50:09
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 23-06-2013, 22:12:20
Po, por pas numerimit te zgjedhjeve. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 23-06-2013, 23:47:46
ate thuaj

po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 24-06-2013, 15:28:39
vetem te dieleve......
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2013, 07:09:59
jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-06-2013, 23:42:04
as te dieleve.....mbase te marteve
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2013, 07:39:08
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 27-06-2013, 09:05:11
Po  mirmengjes :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2013, 09:15:52
   :perqafim po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 27-06-2013, 09:34:35
Nga java tjeter me siguri :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2013, 09:37:38
pse ca ndodh nga java tjeter? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 27-06-2013, 09:38:39
Marr vizen  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2013, 09:50:32
 :P

shijoje
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 27-06-2013, 10:09:20
 :puth
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2013, 10:15:40
 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-06-2013, 10:44:36
do dal ta rraf
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 27-06-2013, 10:48:07
edhe ti brut?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 30-06-2013, 13:19:46
po....ama...jo jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 30-06-2013, 16:00:48
jo jo jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-06-2013, 17:42:28
jo..se jam natyre shume e turpshme :-[
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 16:20:26
Po,,,nese do kishte bythe te me shihte ne sy :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-07-2013, 16:23:43
Po,,,nese do kishte bythe te me shihte ne sy :P
..bythe shume pak kam po ndoshta e kompensoj me gjera te tjera  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 16:27:42
ha ha ha epo.gremisu tutje
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2013, 19:48:37
ndoshta..ne varesi te sjelljes dhe mirekuptimit :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: V@GαβθηD ne 02-07-2013, 21:01:45
vetem nese eshte per bashkim kombetar  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2013, 21:53:54
joo se sme do karitasi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: elton.asllani ne 03-07-2013, 13:48:55
YEP
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 03-07-2013, 13:49:47
nope
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2013, 13:57:02
ehe....100 here ne dite nese do mundja  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-07-2013, 14:26:38
ndoshta..nuk i dihet me kthen mendja :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2013, 14:40:06
une them te jesh per JO...sepse bohesh edhe me i deshirum....

ik mushu tashi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-07-2013, 14:00:30
vendosa pas 3 ditesh mendime qe po... do pranoja :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-07-2013, 14:08:46
JO JO dhe JO LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 03-08-2013, 23:01:45
 :) :)

Mishel po pres te me thuash po :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-08-2013, 23:38:04
Pasion andej nga 20 gushti te them po.

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-08-2013, 07:36:20
Po   ;)               me 36 gusht  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2013, 08:12:47
flm....ja vjen 36 tashi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 04-08-2013, 09:10:41
Do te festojm ditlindjen bashk ne    (se e kemi me 1 dit ) :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2013, 11:34:44
ne asnje menyre :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2013, 22:53:09
tu e perpunu jam :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 08-08-2013, 14:18:31
po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ciarli ne 09-08-2013, 11:33:48
pse jo, me kenaqesi do e pija nje kafe me anetaret e forumit
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-08-2013, 15:46:50
ja ta mendojme e pleqerojme :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2013, 17:01:08
Pse jo , jam i hapur :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-08-2013, 23:07:14
po.mo lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-08-2013, 10:46:11
me nje kembe biles :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 18-08-2013, 14:57:04
ja ta shqyrtojme lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 22-08-2013, 16:40:49
Me kte ne ferr do hyja  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Invisible Girl ne 22-08-2013, 18:43:08
Nese eshte nai simpatuq edhe po :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: elton.asllani ne 22-08-2013, 19:03:30
Do dilja njehere ta shof ca malli eshte ne kallup dhe sa interesante rrafje mendimi :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Invisible Girl ne 22-08-2013, 19:05:59
Jo :D se dua ta prish radhen e kwtyre femrave te forumit qe I paske mbledhur prapa si tufe delesh te bindura LOL :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: elton.asllani ne 22-08-2013, 19:22:52
 hmmmmm: ketu jemi vellezer e motra te gjithe  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 22-08-2013, 22:17:13
Me kte..sigurisht..me ka marr malli bile  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 22-08-2013, 23:17:31
ehe
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 22-08-2013, 23:24:34
Dreke Mishel behet? :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 23-08-2013, 08:32:54
 :perqafim

why not
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-08-2013, 19:49:44
mos u dorezo mishel..ec aty.. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 23-08-2013, 21:23:09
jo se a i rrezikshem lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2013, 12:43:14
jo se a i rrezikshem lol
..sa shpejt ndrrove mendje moj? :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2013, 15:09:13
epo kshu jam une.
.si me ze dielli sme mgrys hena lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 25-08-2013, 15:37:34
Po  :)..
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2013, 20:37:39
ehe :D, por sdi kur hahaha
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 25-08-2013, 20:56:52
ehe :D, por sdi kur hahaha
ske faj..iku vera pa u kuptuar..vendose ti..gati jam :engjell:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2013, 01:27:18
tani nja 2 muaj skam une kohe

por do te them kur  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: elton.asllani ne 26-08-2013, 09:55:40
Me kte..sigurisht..me ka marr malli bile  :P

ku je ti mi loqke :)  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 26-08-2013, 12:13:43
ku je ti mi loqke :)  :perqafim

Aty afer teje..te 1 Maji me ke pasditeve..do vish? :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: elton.asllani ne 26-08-2013, 12:20:34
Aty afer teje..te 1 Maji me ke pasditeve..do vish? :perqafim

Paske mendje te keqe :P tani nuk jemi as ne fillim te prenveres :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 26-08-2013, 13:14:13
Paske mendje te keqe :P tani nuk jemi as ne fillim te prenveres :D

Jemi ne fillim te  vjeshtes..me mire :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2013, 13:49:32
vetem po...e shoqerume jo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 28-08-2013, 21:13:47
do dilja pastaj te benim seks perndryshe joo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 29-08-2013, 10:43:56
merr e i shkume lali me vete  :P

Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-08-2013, 15:56:44
per kafe po..ndersa per gjera tjera jo se kam frike :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 29-08-2013, 16:23:54
aq e boll e ke
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 30-08-2013, 11:25:19
E kam fiksim te dal me kete  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-08-2013, 11:32:48
sme ke dhene prova qe e ke fiksim....:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 31-08-2013, 16:37:51
Sikur te me jepet rasti... :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 31-08-2013, 19:31:00
Po          kafe turke qe te shohim filxhanin :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 31-08-2013, 21:04:35
Sikur te me jepet rasti... :perqafim

ku i dihet parlote...ku i duhet
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 03-09-2013, 10:24:17
Rastin pres :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 03-09-2013, 10:57:40
rasti mbret i kohes thone

po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2013, 14:57:32
nuk do ma mbante me pak fjale :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2013, 15:26:42
po ska per te ardhur ndonjehere si ta mbajti si sta mbajti ore LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: elton.asllani ne 05-09-2013, 16:10:06
Po do dilja
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 05-09-2013, 18:56:10
Po e pres  :D  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 05-09-2013, 19:00:09
Flutur! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: dreamm ne 05-09-2013, 19:26:57
 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: flutur ne 05-09-2013, 19:29:45
Flutur! :)
:perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2013, 22:52:09
Po do dilja

me 2
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 05-09-2013, 22:58:20
Mishel!
Do vish te restorant peshku?
Afer shtepise sime :) :D!
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2013, 23:00:09
cili nga ata?
ai te shallvaret apo te gjykata?


vij nese porosia eshte merluc i vockel
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 05-09-2013, 23:03:39
Mishel!

Gatuan perfect Mishel,e besome! :)

Ncuq nga ata qe thua!

Mishel nuk i njihja emertimet e peshqeve :P,edhe u detyrova ti shihja ne magazine e atje bera zgjidhjen :D
Hmmm si gatuan,e mbush me persona vip ma plot Mishel!
 :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2013, 23:05:09
per Vip ktej nga ne o ky Grepi i arte

po cme duhen vipat mua....une sdi te ha me thike e pirun
une lepij gishtat :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 05-09-2013, 23:07:34
Ktheju kurrizin,se heren e fundit kur u ula na perpara Marin Mema! :)

Thash ky e ka mendjen te Shqiperia tjeter,jo te peshku! :P

Heret e para mu duk ekonomik ne cmime :D,por heret e tjera  :( ma kuqi me duket~! :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2013, 23:11:23
hahahaha mos ekzagjero Marini Vip?

sa pa standarte i kemi kto emertimet Vip. e ne fakt kur sheh ca pseudo kengetar te quhen vip ,pse jo Marini

nejse hajt se folim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 05-09-2013, 23:23:29
Marini eshte Vip! :)
Kur behen vipa krejt ata te tallavase,lloj lloj ,,,,,mos e them e s'eshte Marini qe prek c'do gje qe dhemb ne Shqiperi,duke e bere te bujshme?

Per kafen ,,,,folim :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-09-2013, 07:09:36
po pra per kafen dhe goten e veres shardone.
... :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 15:15:25
do dilja e do ja luaja zotin thuaj.. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 15:44:27
avash avash....se su bo deti kos :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 20:01:05
avash avash....se su bo deti kos :P
...une do beja timen e kam fjalen ti tenden..nga nxitimi dhe  gezimi do dilja lakuriq :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 22:02:51
ibret do me shifkan syte...me mire jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mєlσdy. ne 15-09-2013, 16:02:08
Po,me  gjithe qef! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 15-09-2013, 17:41:34
 :) :) :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mєlσdy. ne 16-09-2013, 16:30:57
:)
Ta kem ket fat thu?!


 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-09-2013, 17:57:25
Pooo. :X
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-09-2013, 18:11:20
se besoj se do mundeshim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: elton.asllani ne 16-09-2013, 18:22:35
Besoj se po se me duket qenka bo bjonde  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-09-2013, 21:47:25
pse i ke fiksum bjondet? duhet te ishim taku para 3 vjetesh ath :P
brune brune jom
a do ta pijsha i kafe?/? under the brigde po mo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 16-09-2013, 21:52:16
Mishel! :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-09-2013, 22:00:11
yeap.....
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 16-09-2013, 22:07:15
KAFEN KU? :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-09-2013, 22:11:54
se ke problem se jam brune apo bjonde besoj....se kafja kafe o sido ta kesh leshin e kokes

them une
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Pasion ne 16-09-2013, 22:17:58
Mos ashtu hic,sepse se ka kush mendjen te lesht e kokes!

Llafe ka se aty matet Mishel :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: the king ne 16-09-2013, 22:22:52
se ke problem se jam brune apo bjonde besoj....se kafja kafe o sido ta kesh leshin e kokes

them uneMe lesh pa lesh bereqaves si ta kesh :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 16-09-2013, 22:38:49
he re cuno fol....ashu posi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-09-2013, 20:23:49
ta thyej patericen kokes..po dole me njeri te pish kafe pa marre miratim nga qeveria :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 17-09-2013, 23:20:06
grenso tashi o qeveria ime...ti.ik e me bo fresk nashti. boll te durova 8 vjet

po me paterica kush te sikterisi o derman
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-09-2013, 15:06:17
me paterica u bera se u merzita qe fitoj qeveria jote dhe piva aq shume sa rashe nga kati i 2 :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 18-09-2013, 19:00:22
hahaha sa bukur aaa
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-09-2013, 19:34:27
ne ato maja rripa rripa eshte bere... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2013, 20:32:16
une u theva po ti se more vesh se e kisha pa buje
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Loadingg ne 22-09-2013, 02:53:27
gjithsesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2013, 14:23:45
Jooooo.....bre se dal vetem me gjinine  bukur.... :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2013, 14:31:28
Me kta 10 Euro minutin nese kish dasht ky me dal me mu :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2013, 14:33:37
Une vetem me femra dal me zagara sdal... :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2013, 14:34:39
Me qef eshte kjo pune :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2013, 14:35:50
Po i morre nja 3 me vete sdihet ndoshta edhe dal  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2013, 14:37:22
Une i kisha marr po ato nuk dojne me ty me dal LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Lefter ne 23-09-2013, 14:38:26
Besome se e kane thene pa me teku kur te me takojne ti ske me i pa mo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2013, 14:39:33
Ik more qyp atje :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-09-2013, 14:42:49
Dal po sdel ky se nuk e lan :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2013, 14:43:51
Fol per vete ti , se une dal :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-09-2013, 07:18:59
po erdhi knej ka nahija ime,,po ia nep i kafe lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-09-2013, 20:26:15
po ta dija qe do pinte kafe me homo..jo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 14:04:16
YYYYYYYYYYYYY Ufffffffffffffffff offffffffffffffffff ff LOL LOL

Grens po gjete rrugen ,do ta japi zemra jote jo i kafe po 7 pa shkeputje na vendi :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 27-03-2019, 14:08:04
Jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 14:12:02
Na treme Gjumash :P

po mo do dilja , nuk kafshoj une :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-03-2019, 17:05:53
Me kete snuk se pi dahon. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 27-03-2019, 17:07:22
Uuuuu hajt se do vish..kete postim do te vertis fytyres LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2019, 18:21:43
Me nje kusht.. Kjo te marre nje shoqe une te marr nje shok.. Jo per gje, por thone qe kur jane dy, i treti osht shejtoni LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Frank ne 28-03-2019, 18:28:10
Larg qofte me kte kafe, ke ky vetem cola ka :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2019, 18:31:29
Pse genjen mor?? Ti pive vere une birre LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Frank ne 28-03-2019, 18:32:17
Ik mor me ler rehat se beme gjys dite rruge per te gjet nje lokal ku sherbenin alkol :p
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2019, 18:34:19
S'ke faj ti, faj kam une qe i thash psikopatit nuk vij ne Lezhe, te ta benim nje surprize te kendshme :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 18:38:51
He cuna mire .....e mblodhet mendjen??? LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Bekimi ne 28-03-2019, 18:44:09
Jo, kemi mosperputhje ideshe.. Na jep nje dore :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 18:49:43
E kam doren e rende LOL, mos kerko bela derman
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 28-03-2019, 18:51:20
Ju shkoj dita neper kafenera 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 18:57:56
Me erlehten do pija 1,2,3 yyyy gjithe ato kafe...po te ishte ktu, ce do qe eshte atje LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: M A X ne 28-03-2019, 21:22:43
T'vi dhe un?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 21:24:49
Uaaaa patjeter shef ,me shume kenaqesi :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 28-03-2019, 21:32:09
Si orar që është. tju jap nga një birrë?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 21:36:15
Nje gote vere te kuqe per mua Gjumash....birren se pi dot nga gazi qe ka
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Frank ne 28-03-2019, 21:36:36
Nje gote vere do bente pune. 😁😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 21:45:23
He vetofrohu lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Frank ne 28-03-2019, 21:46:11
Pertoj te shkoj ne bodrum, po mbush nje gote Jack 😁😁😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 21:49:03
Te bofte mire....une po terhiqem te cepi im tu lepi lugen me ashure lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Frank ne 28-03-2019, 21:50:11
kujdes mos derdhesh ashuren🤪🤪🤪
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Monique ne 28-03-2019, 21:53:21
Nahhhh eshte e ngurte..hic e longshme lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 09:03:27
Jo mi ce du kte une per kafe :P , ate me siper po mo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2019, 16:17:44
Kafen e kena pi, tani kena kalu tek gota e veres me paret e Mishel-it. LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 17:10:41
Edhe pse gjirokastrite , per ty e zgjidh qesken qe e mbaj te gjoksi i majte lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 04-04-2019, 18:43:29
Paska ik me ate lart.

Po pres shansin e radhes. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 21:24:51
Prit prit se bo vaki vjen lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2019, 21:57:12
S'nuk se ashtu a puna. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2019, 22:08:49
LOL po o po
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Frank ne 07-04-2019, 08:06:32
Nuk dal kafe me te panjohur :p
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-04-2019, 09:48:29
Ate thuaj moj korbe......

Me frank po mo , me frankishtejnin jo :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Berni ne 08-04-2019, 15:18:36
Me nje kusht qe te thoje posht lali eri😆
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 08-04-2019, 16:05:40
Nahhhhh harroje :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 08-05-2019, 15:35:23
Patjetër, mundësia e parë që do më jepej  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2019, 15:43:03
edhe une e dashur,....me shume kenaqesi
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2019, 16:55:02
Me Kte kemi pi am kafe online sa kur te pijme kafe in real life do rrime si shit perballe njeri tjetrit... 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2019, 18:21:58
Ne fakt ashtu ashtu lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-05-2019, 13:38:01
paske ngelur kafe ne kafe mishell...te lumte..une pres radhen kot
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 19-05-2019, 16:29:47
Me rente pika mua qe u lodhe duke pritur ....te kam thene futu pa rradhe se me rradhe e ke te humbme davane LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 19-05-2019, 20:53:24
Edhe mund te dilja pse jo :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2019, 10:16:25
Me rente pika mua qe u lodhe duke pritur ....te kam thene futu pa rradhe se me rradhe e ke te humbme davane LOL
...po thuaje te shkreten se u bene 16 vjet qe po pres..tani me thua futu pa radhe,,
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 20-05-2019, 20:22:07
Tani te erdhi rradha LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-05-2019, 23:42:16
tani qe kalova ne menopauze?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 21-05-2019, 00:43:50
Do flisnim pa fund për menopauzën  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-05-2019, 00:52:26
Po me kusht qe mos me fliste per menopauzat...😂😁😝
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 21-05-2019, 01:09:20
Pa asnjë kusht 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 21-05-2019, 08:30:27
Po, perse jo :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2019, 10:44:55
Posi jo..bile une propozoj te takohemi te gjithe ne te mbeturit per nje perqafim ne grup...terapi shoku :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 21-05-2019, 12:12:17
Prap kjo e ? Hajt mooo dalim qe do :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2019, 15:42:54
pse ku isha une me pare :P

Ncuq se me detyrim nuk pihet kafja :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-05-2019, 17:36:16
Po bre lalke...😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-05-2019, 22:35:20
me ate qe eshte siper ketij..vetem me ate
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 22-05-2019, 06:58:02
Po po 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 22-05-2019, 07:20:47
Po patjetër  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-05-2019, 09:36:49
vetem me nje kusht
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 02-06-2019, 23:21:38
Me kusht ta kuptoj kushtin 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 03-06-2019, 13:03:11
Do ish kenaqesi e imja .   :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2019, 18:53:15
Do dilja ore pse jo, kafe dhe konjak bilemi do pinim.😎😎
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-06-2019, 03:03:53
Espresso 🤗🤗 me konjak 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2019, 03:10:22
Welcome sweetness...😎 kafe ne kete patjeter bilemi do e digjnim fare.😎
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2019, 11:57:24
o yeahhhh :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 05-06-2019, 12:00:31
 :) :) :) :)

E nje buqete me lule te madheeee(po s'na refuzoi kafene kjo).
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2019, 12:08:36
Nahhh e di ti qe nuk te refuzoj :P , dy kafe te behemi tape :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2019, 17:28:33
Vetem per te pire nje gote vere se me kafe jam dend me kete. :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 05-06-2019, 17:30:14
Ashtu ashtu  vere se na iku trmthi shtrember lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 05-06-2019, 23:07:17
Do dalim edhe do pihemi saqë mos të na bëjnë pantallonat :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2019, 00:11:55
Dil me fustan e pime sa te te bien fare... 😎😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-06-2019, 00:58:38
Do t'i mbaj mirë me litar 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2019, 02:01:33
Blu ushkur ne mire..😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 06-06-2019, 17:28:04
Kur t'i heqin taksat rrugore :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 20:54:02
No no 🙄
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2019, 21:01:48
Mire se erdhe...  :perqafim

Yes o pse jo . :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 21:15:11
Dalim yes kur te dush  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 06-06-2019, 21:16:00
Yws yes e bojme kai spec lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2019, 21:22:14
Dalim mi gru yes  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 06-06-2019, 23:55:18
Hajdeee Babbyyy 🤗🤗🤗
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2019, 00:06:25
Po ore meqe e kam kenej ane...😁👻
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 07-06-2019, 00:42:16
Kafe se di po një vodka me akull e lime, me gjithë dëshirë  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 06:51:19
Hajdeee Babbyyy 🤗🤗🤗
Hello sweetie 😁😘😘
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2019, 10:05:43
Sot jo se nuk du kafe..po deshi nje gote vere me deshire ja jap
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 07-06-2019, 15:23:50
Me kusht qe pijet e nxehta i paguaj une, ndersa pijet e ftohta t'i paguan kjo :D 
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2019, 16:35:01
Aman o charlie se ti paguaj e te ngrohtat :P

hajde mblidhemi i here si asihere :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2019, 16:37:13
Jo se kam hall se pagun kjo e me le opcion t'hapme per me mi kafe prap mbasanaj. :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2019, 16:40:29
Ja te them i gjo seriozisht

me ka marre malli per kafet tona o mizerje, o ndyrsire qe ike aq larg :P

Perqafoj fort
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2019, 16:41:48
Ec kneja dhe kam me t'dhon aq kafe sa do em marresh me shkelma pastaj. :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 07-06-2019, 16:43:32
Avash avash bohen gjonat e mira :)

Po po me kte edhe pse kam pi dynjone e kafeve , do i perserisja prape se kur sna mbaronin muhabetet per cdo dite..imagjino tani pas 5 vjetesh

do behemi lemsh kur te fillojme me fol :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2019, 16:44:46
Me k;te jo se bohem llafazan. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2019, 06:12:11
Del me mua se ste lej me fol  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 08-06-2019, 06:28:42
Yes baby yes.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 08-06-2019, 13:29:46
Kam dyshime :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 08-06-2019, 15:14:31
Rri me dyshime ti rri,se do pi kafe me Baby une.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2019, 16:07:50
Yes do dalim 😁🤗🤗
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Dalber ne 08-06-2019, 16:20:38
Ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 08-06-2019, 18:51:34
Ec Dalber nje cappuccino 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 08-06-2019, 22:13:50
Rri me dyshime ti rri,se do pi kafe me Baby une.  :D

Nuk ta ha ajo ty :D kot e ke :P


Kurse me kete siper, po mer vertete do te doja.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2019, 22:19:03
Maybe  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: M A X ne 08-06-2019, 23:02:55
I would love it
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-06-2019, 00:54:10
me keenaqesi shume te vecante
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2019, 23:02:16
Dalim  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-06-2019, 00:12:46
Po more do dal me kete Po me kusht te na lere rradhe te flasim...😂😎😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2019, 12:22:42
Nqs paguan :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-06-2019, 17:01:09
Nuk dal me qylaxhinjte..😁😎
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2019, 23:50:27
Askush s'te fton me zor :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Dalber ne 14-06-2019, 12:08:17
Po e ber + uje pa gaz 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: M A X ne 14-06-2019, 12:46:05
Me gjith qef👍
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 14-06-2019, 13:11:31
Pres ta shkel memedhene  :D

:)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2019, 19:10:17
Pres ta shkel memedhene  :D

:)

Yes 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 17-06-2019, 19:13:07
E kete e pres te vij ne memedhe.  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2019, 21:52:49
E kete e pres te vij ne memedhe.  :)
Per ket vit jo ..se kshu jan punet 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-06-2019, 21:58:05
Per ket vit jo ..se kshu jan punet 😁
ec se po ta jap une nje kafe nqs je ne Londer ne shtator..;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: M A X ne 18-06-2019, 22:08:03
Me gjith qef

PS: Plako, e ke marre nje mp nga une?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-06-2019, 22:10:03
Me gjith qef

PS: Plako, e ke marre nje mp nga une?
jo nuk kam marre.
Pale kujt Ja ke nis...😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2019, 11:58:16
Mejbi jes, mejbi no :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2019, 22:03:37
Definitly ..mejbi  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Cami ne 20-06-2019, 17:04:42
Me knaqesi me.ket babyn siper
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2019, 17:48:26
Po pse jo
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2019, 19:06:42
Ke qelluar larg :D Pune qe s'behet :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Cami ne 20-06-2019, 19:32:53
Vij une
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 20-06-2019, 19:38:16
 Kështu kafe ka tani.

 [ You are not allowed to view attachments ]  
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: M A X ne 20-06-2019, 20:00:44
Stock ka aq alkol sa me te ecen dhe makina LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 20-06-2019, 20:07:48
Stock ka aq alkol sa me te ecen dhe makina LOL

e perdor dhe per ate makinen qe kosit barin
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 20-06-2019, 23:09:22
E provoj një kafe me STOCK  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2019, 14:10:33
yeappp :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2019, 15:11:32
Jo se me duket paska dilema te çuditshme :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2019, 15:12:26
Me paret e tij do e pija nje birre, kurse me paret e mija do ja jepja i caj ose i kafe pa sheqer. :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2019, 15:23:02
Yeapppp as * bohet llaf :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2019, 15:32:52
Neser jam andej nga lagjia jote :D Dalim qe do :D nje kafe e vogel nuk me kushton asgje :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2019, 15:34:03
Yeapppp as * bohet llaf :P
Po deshe bonje llaf ti se ti vesh pantallonjat prij koke or taj.. LOL :P :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 21-06-2019, 16:04:36
e qipa vlla :p
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2019, 16:12:55
e qite se qite une e thashe ckisha me thon. :P LOL
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 23-06-2019, 13:27:45
Dp me sjelle konjak te mire .  :P
Normal qe do i pres rrugen.  ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-06-2019, 15:38:21
M'prit ne aeroport plako se ndryshe s'nuk jo per gje po na e vjedhin maskat rruges. :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 24-06-2019, 15:51:03
Poooooo te me bjeri ca coka  kokes se keq e kam punen :(
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-06-2019, 15:54:09
Ca te duash vetem behu mire. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2019, 11:49:13
Jo be farti.. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 25-06-2019, 11:50:41
Do i jap vetes një shansë  hmmmmm:
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2019, 11:58:04
Ndoshta nje dite nuk i dihet, kur te shkoj nga Skandinavia :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 25-06-2019, 13:04:55
Do e lajmeroj kur te vije baby nr Alb. :D
Do i therras

Erdhiiiii Ledio. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2019, 17:14:09
Do te dilja ama pa Baby-n :D kam frike se mos e ha me sy ate pastaj :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-07-2019, 17:08:44
mos e thente zoti te pi as ne te njejtin lokal
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 06-07-2019, 06:54:27
Do lajmeroj Max
qe ta veje nje tabele ketu
te shkruar


Zeriste!

Kafe kush do na Alb (Deri ne 50 zeriste qeras Passion).
:D

Me deshir
e kenaqesi :)

Do vish Grens?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2019, 22:19:59
mos e thente zoti te pi as ne te njejtin lokal

 LOL LOL LOL

Mos ke frike kaq shume se nuk te vras :D kam ndrru menje :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-07-2019, 14:50:15
Jo mo jo...
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-07-2019, 14:51:41
Do lajmeroj Max
qe ta veje nje tabele ketu
te shkruar...Nami me te bhet..po vij..sapo u nisa


Zeriste!

Kafe kush do na Alb (Deri ne 50 zeriste qeras Passion).
:D

Me deshir
e kenaqesi :)

Do vish Grens?
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-07-2019, 14:53:05
Ja sapo u nisa miss.. ;) ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 09-07-2019, 14:57:46
Do lajmeroj Max
qe ta veje nje tabele ketu
te shkruar


Zeriste!

Kafe kush do na Alb (Deri ne 50 zeriste qeras Passion).
:D

Me deshir
e kenaqesi :)

Do vish Grens?

Investo edhe ne Kosove pak  :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 09-07-2019, 15:26:29
Ne vere s'ka njeri ne Kosove.
I ke te gjithe ne Golem. :D

Kur kalon asaj ane te duket vetja sikur je ne Prishtine  :D

Hec mor ketej e ti  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-07-2019, 20:52:12
E ke gabim se Prishtinen e ke ne Ulqin ose Dhermi ;) Ata qe i ke pare ne Golem jane jabanxhi :D

Gjithsesi nese do paguaje do ta mendoja :P :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 10-07-2019, 05:55:56
Po, të më tregojë kush janë këto jabanxhinjtë  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2019, 13:58:53
Do te doja te tregoja patjeter :D

p.s. E di ai mire se kush jane ata :D te pakten nese eshte tirons :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 12-07-2019, 15:23:21
Ohhh që cke me te 😄
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 12-07-2019, 21:10:19
As qe e kisha vu ne diskutim :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 18-07-2019, 11:24:32
ncuq
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2019, 14:44:28
Pse ? Une po :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-07-2019, 20:39:46
Jo mer:):D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 24-07-2019, 21:48:33
Ti paguajë ne Starbucks sikur e kemi pirë bashkë
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2019, 14:49:28
Mendoj se me kishte shkuar muhabeti me kete :D Nje kafe do te kishte qene e mireseardhur. :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-08-2019, 01:32:22
hej zot I madh..sa her hy tek kjo teme ..me del ky lugati perpara. :shastis)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-09-2019, 23:35:12
Hajde se do dalim bashk 1her 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Oqeani ne 02-09-2019, 11:03:20
Pijm bre, hajri e daft   :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-09-2019, 18:20:11
Po me gjithe qef e pime 1 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 04-09-2019, 11:25:48
I paska ra standarti nuk dal :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-09-2019, 21:46:50
Del ti del  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 07-09-2019, 12:04:00
Nuk e ke shfrytezu kur ka qene koha, tash eshte vone.
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2019, 19:23:58
Hajde se do dalim bashk 1her 😁
..nuk ma mban se me ruan komshia me kallash ne dore.... :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 07-09-2019, 19:44:28
Me gjithë dëshirë  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-09-2019, 23:04:00
..nuk ma mban se me ruan komshia me kallash ne dore.... :D

Po nuk je tuts ti jo 😋😋

Dalim Parlote 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2019, 12:34:35
o do dal mendsh o do dal per kafe .. ><
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2019, 13:24:37
O Grencooo LOL e shef qe s'do qe te dal askush me ty :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-10-2019, 17:07:58
e shof Qazimo e shof... :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 07-10-2019, 18:39:09
Une po de  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 07-10-2019, 19:28:05
Yesss
Yesssss :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 07-10-2019, 22:05:02
Pooooooo  :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Gjumashi ne 07-10-2019, 22:28:33
Po vetem nese e ndertojmë kafen
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2019, 10:04:27
 Ncuk :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-11-2019, 21:35:59
Po merr.:)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Passion ne 29-11-2019, 14:11:28
Ky i do takimet me prenontim,me demek eshte si Henry Kissinger  :P

Per ndonje teke konjak hec mo,edhe dalim.  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-12-2019, 09:01:20
jam kunder alkolit... :(
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2019, 12:01:16
Jo sdu
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-12-2019, 20:02:48
Ene po ene jo ka munci qe pjo...:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 01-01-2020, 17:23:16
Opo hajde, opo dale, me ngadalë me ngadalë  :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-01-2020, 21:09:12
pa asnje medyshje ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 03-01-2020, 18:21:55
Një kafe të fortë turke 😊
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-01-2020, 19:49:14
te  paska shku mendja keq :P..hajde te  jap nje une..shume te forte. ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 03-01-2020, 20:08:19
O të më dalë gjumi krejt, se po fjeta tani, zgjohem në mesnatë  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-01-2020, 20:16:11
ec aty..sot qenke shum ashtu..dmth..flake e kuqe :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 03-01-2020, 20:23:04
Ca e kuqe? lol.... ka ikur gjaku nga fytyra nga pagjumësia   :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-01-2020, 20:16:48
vendos koken poshte e kembet  lart,qe  te  vije gjaku perseri ne  fytyre..por  sigurohu mos te  jete njeri afer ;)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-01-2020, 20:13:17
Nuk dal per kafe se sjam qylaxhi..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 16-01-2020, 08:11:29
Po de  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-01-2020, 12:18:11
Me Parloten per nje byrek me gjize do dilja me vrap..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 16-01-2020, 12:37:07
@SteriOtipi B duhet ta përgatis vetë? :P

Nëse po, atëherë do hash vetëm koret, se gjizën e ha pa e futur në byrek  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 17-01-2020, 08:39:52
Parlote, u be byreku apo e kullufitu Tipi me gjithë tepsi  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-01-2020, 09:17:27
e paskeni  kthyer klubin ne  restorant :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 17-01-2020, 12:49:16
Parlote, u be byreku apo e kullufitu Tipi me gjithë tepsi  :D

Bëj një tjetër se ai ca llupësi është!  :D
 :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-01-2020, 17:34:32
Bëj një tjetër se ai ca llupësi është!  :D
 :perqafim
mos shpif..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 24-01-2020, 18:03:08
mos shpif..:P

Ncuk une, të ftova për kafe 😊
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-01-2020, 18:18:24
Ncuk une, të ftova për kafe 😊
he pra ku qysh tek... apo Ec e kaq..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 24-01-2020, 18:43:08
he pra ku qysh tek... apo Ec e kaq..:P

Snuk vetëm ec e kaq...

Ku qysh tek, e shohim  :)


Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-01-2020, 10:06:19
Nuk kam besim.. :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 10-02-2020, 15:53:32
He mo Greco, i ke ngel MAX ne dere edhe ti :D askush nuk po te fton per kafe ee ? :D :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-02-2020, 19:38:37
Charlie po pagove plako nuk them jo une..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 12-02-2020, 08:17:47
Të mendohem një herë 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-02-2020, 20:04:03
Hic nuk mendohem...🤓🙃
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 12-02-2020, 23:24:08
U mendova 🙂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 13-02-2020, 20:21:45
Ecni bre se une ju ftoj  :D :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 13-02-2020, 21:37:30
Më shumë shumë qef  :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-02-2020, 20:03:35
do ishte Jo vetem kenaqesi por  edhe  akt I guximshem I saj :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 17-02-2020, 20:24:35
Do të ishte kënaqësi për mua  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2020, 21:13:40
Me kete jo vetem kafe po ene I byrek me gjiz e nje shishe dhalle do e pija ..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 27-02-2020, 01:09:59
Po de po, se unë do haja gjizën, ky koret e dhallën 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-02-2020, 01:20:59
Mos e ke me te futme ti...LOL 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 27-02-2020, 22:33:25
jo fare :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-02-2020, 00:10:59
Nuk guxoj...:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 28-02-2020, 11:28:12
Mos e ke me te futme ti... LOL 😂


Po de.... ja fus gjizës e mbetesh me kore ti  LOL


Po, po, pa të futme  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-02-2020, 11:17:21
Ska kafe pa te futme :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Charlie ne 09-03-2020, 15:55:52
Prandaj them qe i ke ngel MAX ne dere ti :D sepse s'ta fut njeri :D :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-03-2020, 16:06:28
No se duhet me nejt larg robve nga coronavirusi... 🤪
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 11-03-2020, 17:59:02
Po de 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2020, 20:31:15
Jo se kam hall se ka karanavirues... lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 13-03-2020, 14:04:12
S'ka as kafene hapur. ..

Janë të ndaluara kontaktet 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-03-2020, 23:33:16
Lere kafen...po ka rrezik te mbyllet edhe forumi(arsye sigurie) :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 23-03-2020, 13:18:32
Hahahahah
Home Office u pa puna  :D

Qofshit mire te gjithë :perqafim
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2020, 16:31:23
Do mbajme distance 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 02-04-2020, 00:27:54
kafe virtuale per momentin Lol
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: erlehta ne 02-04-2020, 10:46:17
Menjëherë 😁😘
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-04-2020, 13:53:04
Nuk dal per kafe se jena karantinuar 😂

Ja virtualisht i fusim nai dore mahubet, shej silk icik ate shishen pushkin Te kuq ene ca Red Bull 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 03-04-2020, 10:07:27
Jo  :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2020, 15:15:41
Me kete nje byrek me gjiz ene I shishe dhalle e do e shijoja jashte mase.:)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Shej ne 04-04-2020, 01:53:12
me kta 2 siper yess
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-04-2020, 17:00:11
Vetem me maske
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2020, 20:25:52
Po merr mbas koronavirusit Po me ta rruga per ne Englland do e ftoj. :)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-05-2020, 20:01:22
mesa po shoh I paska gri corona..te  gjithe..i perjetshem  qofte kujtimi tyre :D
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2020, 04:10:16
Ja futem ene corones, i them vetes welcome back 😂
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: M A X ne 27-05-2020, 07:18:07
Welcome back from me too😀
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 02-06-2020, 08:30:30
Po de 😊
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-06-2020, 19:23:18
asnjehere :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 03-06-2020, 18:10:59
Yha më ranë sytë ndër vetulla :D


Jo, sepse nuk më impresionon as për kafe 😛
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-06-2020, 19:00:15
ma thyve... : :zemren :P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-06-2020, 03:30:28
Ka nai cup per kafe se paret I marr kredi ne banke..:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 08-06-2020, 08:32:49
Me Tipin, po de 😁
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-06-2020, 16:44:18
Kush Ja prish kesaj.... nuk guxoj Ta shpie ne mendje JO-ne...🤣🤣🤣
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 08-06-2020, 20:09:44
Kush Ja prish kesaj.... nuk guxoj Ta shpie ne mendje JO-ne...🤣🤣🤣
🤣🤣🤣
E dija veten të urtë 🤪
Po de, po ku ta gjej atë kafene që e meriton prezencën e Tipit! 😉
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-06-2020, 20:48:58
Deshira gjen gjithmone vendin e duhur dhe momentin e pershtatshem.:)
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 10-06-2020, 20:22:38
Tani të shoh sa male e dete do kaloj për hir të dëshirës 😊
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-06-2020, 20:58:39
Ska nevoje as per dete e as per male, i cop oqean do kalosh...:P
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: Parloté ne 10-06-2020, 23:07:36
Ashtu qoftë 😁
O ka të më shijojë kafja o nuk bëhet ndryshe 😛
Titulli: Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-06-2020, 00:16:18
Kafe me pace pilaf Te jep shoku pa merak..:P:D