Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:) - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

· 2353 · 41481

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-11-2010, 21:16:26
Kafe ose dicka me teper ju e dini sthem gje un :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 06-11-2010, 21:18:43
Jo  :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#2 ne: 06-11-2010, 21:24:09
Po ama te lutem  ma paguja ti  ket radh  :perqafim

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 06-11-2010, 21:27:49
Patjeter  :perqafim

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#4 ne: 06-11-2010, 21:33:10
 :perqafim heren tjeter do paguj un ok

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 06-11-2010, 21:40:28
ehe

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#6 ne: 06-11-2010, 21:42:19
ehe
mir thue se un nuk paguaj   :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 06-11-2010, 21:45:46
mir thue se un nuk paguaj   :P
hahaha paguaj un :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#8 ne: 06-11-2010, 21:48:07
uu sa mire  ok  do dalim   3-te

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 06-11-2010, 21:49:06
uu sa mire  ok  do dalim   3-te
:perqafim

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#10 ne: 06-11-2010, 21:54:17
 ;)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 06-11-2010, 21:58:56
po do kisha dal per kafe dhe jo vetem po cfar te doje kjo & raki :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#12 ne: 06-11-2010, 22:06:58
u te ren pika ty :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 06-11-2010, 22:29:15
Tinka apo dalim per kafe ajoo tadi mos pres kot se duhet me i kthy pergjigje endrimtare s po pret :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#14 ne: 06-11-2010, 22:35:54
jo  raki  jo  kaffe po ama dile me endrrimtaren un do  dali me  niku se ky veq kaff don hmmmmm:

 • Postime: 86
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 06-11-2010, 22:38:01
po

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#16 ne: 06-11-2010, 22:47:05

 • Postime: 86
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 06-11-2010, 22:48:10
edhe ti a :P

ashtu po menoja po nuk e kam vendosur ende  :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#18 ne: 06-11-2010, 22:53:25
ashtu po menoja po nuk e kam vendosur ende  :D
hmmmmm: ok mendo mendo se ke   mjaf koh :P

 • Postime: 86
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 06-11-2010, 22:54:50
hmmmmm: ok mendo mendo se ke   mjaf koh :P
flm

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#20 ne: 06-11-2010, 22:56:03

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 06-11-2010, 23:25:26
jo ne kafe po kishim dal kishim pi uj posht na lumi.hmmm..:P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 09-11-2010, 20:09:25
jo mo gimi esht kot fare :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 09-11-2010, 21:03:48
jo :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#24 ne: 09-11-2010, 22:26:28
Po  :engjell:

Temat e fundit