Doja te thoja.. - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Doja te thoja..

· 16474 · 242452

Doja te thoja..

· 16474 · 242452

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 21-09-2009, 12:17:47
hahaha..Do te thoja qe ky Kijameti shume pis po ju genjen...LOL

Doja te thoja ....Ste besoj...LOL :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 21-09-2009, 12:18:10
jasha abab  :D...3goni vasha a ju kam genjyer ndonjeher juve  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 21-09-2009, 12:18:25
e di une ku kane humb  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#578 ne: 21-09-2009, 12:19:49
Do te thoja mos ja zini bese... :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 21-09-2009, 12:23:35
do te thoja qe kot e ke ... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 21-09-2009, 12:24:35
doja te thoja me besoni  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 21-09-2009, 12:25:08
Doja te thoja....Ju besoj me shume se veten LOL  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#582 ne: 21-09-2009, 12:26:29
Do te thoja qendroji larg atij se eshte i rrezikshme ju kafshon... :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 21-09-2009, 12:27:06
doja te thoja ika per ne kafe...u pafshim  :pafshim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 21-09-2009, 12:28:06
Ike dhe ti...Kalofsh mire Kijamet  ;) (mos harro qe te besoj) LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 21-09-2009, 12:28:46
doja te thoja ika per ne kafe...u pafshim  :pafshim

me prit e mua se skam me ke ta pi kafen sot  :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#586 ne: 21-09-2009, 12:29:05
Do te thoja qe po kundermon tradhtia ketu...LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 21-09-2009, 12:29:37
Ike dhe ti...Kalofsh mire Kijamet  ;) (mos harro qe te besoj) LOL
nuk harroje por dua te te shohe ate besim LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 21-09-2009, 12:30:51
ahahahahaha LOL

Se pe akoma? :D


Lefto ty nuk te tradhetoj ore jooooo LOL  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 21-09-2009, 12:31:14
me prit e mua se skam me ke ta pi kafen sot  :(
te pres pergjithmon te vije te te mar me helikopter mbasi tuneli eshte i mbyllur :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#590 ne: 21-09-2009, 12:34:46
Ooooooo Missssssssssiiiii ..Do te thoja po me tradhtove  te ha per darke...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 21-09-2009, 12:35:21
te pres pergjithmon te vije te te mar me helikopter mbasi tuneli eshte i mbyllur :)

hahaha faleminderit shume abab  :perqafim

sa pune me prishi ai tuneli do kisha ardh  :(

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#592 ne: 21-09-2009, 12:36:05
do hapet mos ke merak  :D

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 21-09-2009, 12:37:28
mirmbrema  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 21-09-2009, 12:37:55
doja te thoja ika une kalofshi mire  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 21-09-2009, 12:38:23
Ooooooo Missssssssssiiiii ..Do te thoja po me tradhtove  te ha per darke...LOL

ahahahaa e mire po te tradhetoj dhe njehere te me hash dhe per darke...LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#596 ne: 21-09-2009, 12:38:42
Do te thoja shume dallavere po sillet  ne MP...LOL
Edhe do thoja Bonami I love you... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 21-09-2009, 12:38:49
doja te thoja ika une kalofshi mire  :perqafim

Kalofsh mire e ti  ;)  perq

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 21-09-2009, 12:39:58
ciao  :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 21-09-2009, 12:41:22
shej cdo t'mire  :D

Temat e fundit