Doja te thoja.. - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Doja te thoja..

· 16474 · 289174

Doja te thoja..

· 16474 · 289174

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 22-09-2009, 22:01:41
se nje piknik te ben shum mire
do ikim bashke ;)

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#676 ne: 22-09-2009, 22:10:08
 un isha  sote  ne piknik

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 22-09-2009, 22:10:56
si kalove andej  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 22-09-2009, 22:11:52
Me ke shkove andej  :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 22-09-2009, 22:11:55
un isha  sote  ne piknik
ikim prap neser ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 22-09-2009, 22:12:55
e ti tipi me ke ishe...LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 22-09-2009, 22:13:39
ahahah Ate desha te them edhe une Kijamet...LOL


Pupupupu si mi merke mendimet sonte  :P LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 22-09-2009, 22:15:24
ty te pelqyen ato male sot missi  :D ...LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 22-09-2009, 22:16:30
......Mos me thuaj qe dhe ti te njejtin Impresion  ke si une Kijamet...Pupupu LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 22-09-2009, 22:19:11
e ti tipi me ke ishe...LOL LOL LOL
une gjithmone me njeren dal o Kijamet se me ke gjeje vet. :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 22-09-2009, 22:19:26
LOL LOL LOL ...

me te ver8 isha sot ne mal...dhe thashe me vehte asgje sikur dielli ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 22-09-2009, 22:20:41
une gjithmone me njeren dal o Kijamet se me ke gjeje vet. :P
prit tja qelloje...e gjeta tinkaa me duket LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 22-09-2009, 22:20:59
...
 
me te ver8 ishe sot ne mal...dhe thashe me vehte asgje sikur dielli ;)

o thashethemaxhinj te poshter LOL LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 22-09-2009, 22:23:32
prit tja qelloje...e gjeta tinkaa me duket LOL LOL LOL
shkronjen A e gjete. LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 22-09-2009, 22:23:32
Shej (?)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 22-09-2009, 22:25:27
pse more vetem me shejtanet to merrem une. :P LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 22-09-2009, 22:28:14
Shej (?)

asgje sikur dielli the ? kujtova se dije dicka tjeter por qenkam gabuar sorry abab  ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 22-09-2009, 22:29:05
ok  :D ...go on

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 22-09-2009, 22:39:15
Ika nje here kthehem pas 12 te mar kepucen...LOL LOL


 

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 22-09-2009, 22:40:24
ok mos u vono  :P LOL

doja te thoja barca udheheq 3 me 0  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 22-09-2009, 22:43:20
te thashe qe do fitonte .... eh kur nuk bleva skedine sot  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 23-09-2009, 00:03:30
Naten e mire

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#697 ne: 23-09-2009, 00:14:52
Do te thoja as vetes sben ti zesh bese keto dite... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 23-09-2009, 00:21:55
naten e mire ika une te dal 1 xhiro  :pafshim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#699 ne: 23-09-2009, 00:23:03
Do te thoja erdha e une se  me erdh orari i gjuajtjes... ;) :D

Temat e fundit