Doja te thoja.. - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Doja te thoja..

· 16474 · 243139

Doja te thoja..

· 16474 · 243139

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 23-09-2009, 08:59:38
......... e prune gjahun ne shpi? :P

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#701 ne: 23-09-2009, 09:03:35
Mirmengjesi te gjithëve :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 23-09-2009, 09:05:51
........mirmengjesi Jeton

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 23-09-2009, 09:11:32
mirmengjesi kengaime.... uroj sot te jete nje dite e kendshme per ju..

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 23-09-2009, 09:16:42
Te falemnderit Jeton.........e mire dhe e rehatshme dhe per ty :)

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#705 ne: 23-09-2009, 13:53:33
doja te thoja se mbas te keqes  fshihet e mira

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 23-09-2009, 14:13:09
Me mungon dikush

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 23-09-2009, 15:38:15
na shkoi jeta ne llogore. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 23-09-2009, 15:39:28
... eh mor Tipi  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 23-09-2009, 15:40:39
c'ke o dreq... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 23-09-2009, 15:46:41
hic mo  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#711 ne: 23-09-2009, 15:48:44
ku i ke ? :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 23-09-2009, 15:53:25
...pune pune shume shume pune  :(

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#713 ne: 23-09-2009, 15:56:02
asgje nuk them me tani :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#714 ne: 23-09-2009, 17:55:07
doja te thoja uuu harrova

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 24-09-2009, 17:10:44
Doja te thoja...punen e sotme mos e bej fare... :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#716 ne: 24-09-2009, 17:15:19
Doja te thoja.  se jeta nuk eshte aspak e meshirshme

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#717 ne: 24-09-2009, 17:16:32
??????????????

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 24-09-2009, 17:17:29
do thoja...Tinkaaa pse je kaq pesimiste...? hmmmmm:

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#719 ne: 24-09-2009, 17:21:03
jeta esht e till te ben  si ajo deshiron vete

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 24-09-2009, 17:28:26
Doja te thoja...Kape ti jeten e beje ashtu sic do ti... ;) :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#721 ne: 24-09-2009, 18:02:03
Do te thoja mos u perziej shume... :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#722 ne: 24-09-2009, 18:25:58
doj te  thoja se jete  e kap vet njeriun deshi apo jo

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 24-09-2009, 19:33:12
uffaaaaaaa :(

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 24-09-2009, 19:39:12
Doja te thoja.... Cke o Tip djali?? LOL

Temat e fundit