Doja te thoja.. - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Doja te thoja..

· 16474 · 289151

Doja te thoja..

· 16474 · 289151

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 24-09-2009, 19:40:05
sec kam nje boshllik. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 24-09-2009, 19:40:42
Mbushi vllai mbushi... LOL  :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 24-09-2009, 19:48:44
dua nje dore. LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 24-09-2009, 19:49:41
Doja te thoja...ke 2 duar..LOL  :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 24-09-2009, 19:51:54
si e gjete :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 24-09-2009, 19:54:02
Me llogjike... :P

Doja te thoja...Sa eshte ora? :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 24-09-2009, 19:56:07
me jep nje dore ta gjej... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 24-09-2009, 19:57:55
LOL I kam te zena duke ngrena buke  :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 24-09-2009, 20:00:56
lere ate salcicen dhe merru me pune tjeter ... :P LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 24-09-2009, 20:02:51
Jo ore dreq se po e haja me kastravec e domate  :P LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 24-09-2009, 20:04:52
e mire filloje nga domatet si fillim dhe mbarohe me kastravecin qe te te mbaje naten mos te marre uria. LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 24-09-2009, 20:06:38
ehu Tipo mbaroj deri ne darke...LOL :P


Doja te thoja...Pse kaq qetesi Tipi ne forum  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 24-09-2009, 20:10:20
po marrin fuqi per te bere rremuje me vone besoj. :P LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 24-09-2009, 20:12:05
A thua? hmmmmm:

Doja te thoja...u lodhet sot? :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 24-09-2009, 20:13:08
u lodha deri afer drekes por me pas jam kenaq. :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 25-09-2009, 00:59:20
shprsoje te mos zgjohet gruaja... :P LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 25-09-2009, 01:04:39
Doja te thoja pse nuk shkon te flejsh Kijamet  :D LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 25-09-2009, 01:06:37
dua por mua nuk me merr gjumi...LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 25-09-2009, 01:11:15
As mua  :D

Ke gjume do thoja? LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 25-09-2009, 01:15:55
jo nuk kam  :D

tek do shiqoje fallin LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 25-09-2009, 01:22:13
Dua te shoh fall din ti Kijamet? :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#746 ne: 25-09-2009, 01:24:21
LOL LOL LOL LOL ...hahahahahahah une dhe falli

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 25-09-2009, 01:26:49
Mos qesh ore po me shih fallin LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 25-09-2009, 01:28:46
LOL LOL LOL ...ok do shiqoje fallin por do 3goj ne m.p  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 25-09-2009, 01:33:08
Epo mire atehere...po pres :D

Temat e fundit