Doja te thoja.. - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Doja te thoja..

· 16474 · 256707

Doja te thoja..

· 16474 · 256707

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 25-09-2009, 08:26:57
Morning...dhe "Happy BDay 2me and my lil princess".. :)

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#751 ne: 25-09-2009, 12:50:35
Doja te thoja   o sa mir me ken shqiptare

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 25-09-2009, 12:56:43
..........ku jeni o njerez?

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 25-09-2009, 14:21:23
ketu mi :P fol :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 25-09-2009, 14:21:51
Doja te thoja   o sa mir me ken shqiptare

lum si ti LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 25-09-2009, 14:32:30
LOL LOL LOL

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 25-09-2009, 14:34:07
...LOL LOL  :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#757 ne: 25-09-2009, 17:14:51
doja te thoja  se ketu po  bi shi

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 25-09-2009, 17:33:45
Se ne forum gjithmone lagemi..nga shiu :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#759 ne: 25-09-2009, 19:09:52
Do te thoja hajde te lagemi pak... :D

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 25-09-2009, 21:54:03
doja ti thoja ti kepus veshet pak  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 25-09-2009, 22:08:00
doja te thoja me mbyti stomaku...

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 25-09-2009, 22:19:13
Qejf o Qejf qe kam bere. :P :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#763 ne: 25-09-2009, 22:23:48
Doja te thoja nonen e atyre qe mi vodhen paret...LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 25-09-2009, 22:26:33
sa mangut dole ore? :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#765 ne: 25-09-2009, 22:27:18
Do thoja pak si shume/... :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#766 ne: 25-09-2009, 22:39:26
hajde mos u merzit se ti kompesojme. :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 25-09-2009, 23:12:06
... Ika me lujt futboll... :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#768 ne: 25-09-2009, 23:14:57
Do thoja me jep o te ta marr... :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 26-09-2009, 01:19:48
naten Shejtanke

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 26-09-2009, 01:20:35
naten titi

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#771 ne: 26-09-2009, 12:57:08
Doja te thoja oo pilici te vrafte zoti.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 26-09-2009, 13:03:32
doja ti thoja Leftos ala sje nis ti ore

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#773 ne: 26-09-2009, 13:09:30
Doja te thoja edhe pak po pres makinen...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 26-09-2009, 13:11:44
e sigurt apo jo?

Temat e fundit