×
Hyrja
Profili

Doja te thoja..

· 16474 · 229528

Doja te thoja..

· 16474 · 229528

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 01-10-2009, 13:22:47

  Hasta la vista :(

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 01-10-2009, 14:07:55
Viva la vida bre :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#877 ne: 01-10-2009, 14:55:24
"Sa do doja te kisha krah qe te vija drejt tek ti te te puthja ty ne buz e te kthehesha perseri, por un krah smund te kem se ndryshe nuk mund te quhem njeri puthjen endrres do tia jap qe ta sjell ajo tek ti, ndaj te lutem tani fli mbylli syt dhe enderro kur te vij endrra ime puthjen time do sjell ajo"

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#878 ne: 01-10-2009, 15:22:24
 :'( :'( :'(

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 01-10-2009, 15:25:53
Perqafim..

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 01-10-2009, 16:14:08
....cfare that, se nuk degjova mire? :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 01-10-2009, 16:15:25
Ja Kenga po thoja....qe iku dhe Shtatori... :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#882 ne: 01-10-2009, 16:16:34
Kete doja dhe une ta thoja :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 01-10-2009, 16:17:26
Doja te thoja...Erdhi Tetori  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 01-10-2009, 16:19:25
E jo, kete s'desha ta them, por ma kujtove ti :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 01-10-2009, 16:20:20
doja te thoja....cfare po thoje?? LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 01-10-2009, 16:21:35
....une asgje, vetem po degjoja :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 01-10-2009, 16:26:10
Doja te thoja...Kenga dil te vleresimi i avatarit te te vleresoj me 10 se paske avatar te ri LOL :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 01-10-2009, 16:27:09
......kam humbe rrugen :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 01-10-2009, 16:31:38
...He mi e gjete? :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 01-10-2009, 16:33:32
....... po mi, ne rruge kisha qene ;)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 01-10-2009, 16:36:32
ca femrash keto te dyja LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 01-10-2009, 16:38:40
he mo cfare?

Uff harrova se cka desha te thoja....hmmmmmm... ......ah po......po dal njehere une........pafshim deri ne darke ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 01-10-2009, 16:39:18
doja te thoja...Ciao Kenga mos harro te kthehesh  :D

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#894 ne: 01-10-2009, 17:08:14
doja te thoje miss ti mos shko ... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 01-10-2009, 17:12:43
Doja te thoja...Jo jo une ketu do te rri deri sa te me dale shpirti LOL  :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 01-10-2009, 17:14:06
mos ke merak se nuk te del aq lehte shpirti yt  :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 01-10-2009, 17:14:51
Doja te thoja...Do rrikam dhe ca dmth  :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 01-10-2009, 17:19:40
doja te thoja se duhet ngrene dyzet toplie Prizrenase :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 01-10-2009, 17:21:17
Kush do i haje ato ?? :D

Doja te thoja tip byreku jane ato? :D

Temat e fundit