Doja te thoja.. - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Doja te thoja..

· 16474 · 231844

Doja te thoja..

· 16474 · 231844

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 01-10-2009, 22:25:13
 hmmmmm: hmmmmm: :D

 • Postime: 12234

#926 ne: 01-10-2009, 22:27:01
Doja te thoja ama bre vec pak.... :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#927 ne: 01-10-2009, 22:27:37
Bje ne gjunje.. :D :D

 • Postime: 12234

#928 ne: 01-10-2009, 22:30:33
Doja te thoja po pak ste ben gje...LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 01-10-2009, 22:31:07
Skam pak une :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 01-10-2009, 22:34:04
doja te thoja sjam ktu

 • Postime: 12234

#931 ne: 01-10-2009, 22:34:17
Doja ta thoja vetem per fillim...LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 01-10-2009, 22:39:40
Nuk dorezohem :D

 • Postime: 12234

#933 ne: 01-10-2009, 22:41:51
Doja te thoja ski rrugedalje... :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 01-10-2009, 22:48:03
Kam kam kam kam.. :D

 • Postime: 12234

#935 ne: 01-10-2009, 22:49:56
Doja\ te thoja une jam ne finale/... :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 02-10-2009, 08:20:49
Shko mytu diku.. :D

Doja te thoja...Miremengjes i njerez.. :)

 • Postime: 449

#937 ne: 02-10-2009, 15:43:06
Doja te  thoja mirdita

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#938 ne: 02-10-2009, 15:53:14
spaska njeri sot

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 02-10-2009, 15:56:19
dimmi  :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#940 ne: 02-10-2009, 15:57:51
dove diavolo sei stata tutto il giorno :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 02-10-2009, 16:01:42
a fare porcherie :P (keshtu shkruhet? ) LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#942 ne: 02-10-2009, 16:03:39

 :D allora sei una porchona :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#943 ne: 02-10-2009, 16:05:08
:D allora sei una porchona :P

hahahaaaa lo sapeva qe do thoje kete LOL

 • Postime: 449

#944 ne: 02-10-2009, 16:11:52
Doja te thoja  se kam fillu te lexoj romanin  E  verteta nga  hanne orstsvik  dhe me pelqen .

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#945 ne: 02-10-2009, 16:13:41
doja te thoja ... io vado, Titi un bacio ciao  :puth  :D

 • Postime: 12743

#946 ne: 02-10-2009, 16:21:33
doja te thoja....mbaroi edhe kjo dite   

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#947 ne: 02-10-2009, 16:27:28
doja te thoja ... io vado, Titi un bacio ciao  :puth  :D
sa mire puthka Shejtanka LOL LOL

ca buzesh ka Mishelka :D

 • Postime: 892
 • Gjinia: Mashkull

#948 ne: 07-10-2009, 11:12:00
...miremengjes e nje dite te mbare per te gjithe...:)

 • Postime: 4
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 07-10-2009, 11:36:51
miremengjes te gjithe atyre qe jane online  :)

Temat e fundit