Doja te thoja.. - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Doja te thoja..

· 16474 · 287419

Doja te thoja..

· 16474 · 287419

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 23-07-2009, 08:49:52
Doja te thoja...qe kjo teme nuk eshte per te ofendu njeri-tjetrin ketu..

Edhe..

Doja te thoja....qe i urrej pipllat qe i futin hundet ku nuk ju takon..

Edhe..

Doja te thoja..Morning

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-07-2009, 08:52:38
miremengjesi te gjitheve & dite sa me te mbare!   ;)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-07-2009, 09:00:59
Gjesi.. Dite te kendeshme,, :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-07-2009, 09:03:49
Doja te thoje....qe dikush ma dedikon kete kenge mua... :(

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 23-07-2009, 09:18:52
doja te thoja qe **BaByGirL** s'ka pse merzitet qe dikush i dedikon nje kenge, madje eshte vleresim + ;)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 23-07-2009, 09:22:15
Doja te thoja qe Masha ka te drejte,, ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 23-07-2009, 09:24:18
Doja te thoja...ju perqafoj te dyve..dhe ju them Bye 4now..

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 23-07-2009, 10:51:55
Doja te thoja 1 teme intersante kjo  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 23-07-2009, 12:49:28
c'dite te mbushur kam sot  ^o)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-07-2009, 14:06:26
Doja te thoja...qe jam konfuze per mom..

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 23-07-2009, 17:27:15
Doja te thoja qe s'kam asgje per te thene.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 23-07-2009, 17:34:07
...... as une me jane mbaru e fjalet  :(

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 23-07-2009, 17:34:52
Doja te thoja...ato qe duhen thene.. por qe sdua ti them LOL :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 23-07-2009, 17:35:30
...... as une me jane mbaru e fjalet  :(

 :perqafim :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-07-2009, 17:36:40

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 24-07-2009, 08:10:33
Doja te thoja...Miremengjes dhe dite te mbare paci te gjithe!

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 24-07-2009, 08:45:13
Doja te thjam miremngjes babyt,,edhe ty dite te mbare,,  :perqafim

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 24-07-2009, 08:48:36
Doja te thoja sa e pergjumur jam sot dhe kalofshi sa me kendshem.

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 24-07-2009, 09:25:39
Doja te thoja qe Masha duhet ta pij nje kafe edhe kfillet,, :D

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 24-07-2009, 09:36:45
Doja te thoja a shkojme e pime bashke kafen  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 24-07-2009, 09:52:30
Doja te thoja qe s'ta prishi,ikim,,A po pijme kafe turke a makiato,? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 24-07-2009, 10:03:50
Doja te thoja...Si gdhite njerez?

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 24-07-2009, 10:20:19
Doja te thoja qe s'ta prishi,ikim,,A po pijme kafe turke a makiato,? :D

Doja te thoja se e pi makiato  :D urdhero  kafe))

Doja te thoja ja e nje tjeter  kafe)) per Missin qe sapo qenka zgjuar.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 24-07-2009, 10:34:23
Doja te thoja...Thnx Masha :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 24-07-2009, 10:40:10
Doja te thoja qe kush te vjen i fundit i paguan,, :D,,,Miss flm,, :)

Temat e fundit