×
Hyrja
Profili

Doja te thoja..

· 16474 · 229485

Doja te thoja..

· 16474 · 229485

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

ne: 23-07-2009, 08:49:52
Doja te thoja...qe kjo teme nuk eshte per te ofendu njeri-tjetrin ketu..

Edhe..

Doja te thoja....qe i urrej pipllat qe i futin hundet ku nuk ju takon..

Edhe..

Doja te thoja..Morning

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-07-2009, 08:52:38
miremengjesi te gjitheve & dite sa me te mbare!   ;)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-07-2009, 09:00:59
Gjesi.. Dite te kendeshme,, :)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-07-2009, 09:03:49
Doja te thoje....qe dikush ma dedikon kete kenge mua... :(

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 23-07-2009, 09:18:52
doja te thoja qe **BaByGirL** s'ka pse merzitet qe dikush i dedikon nje kenge, madje eshte vleresim + ;)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 23-07-2009, 09:22:15
Doja te thoja qe Masha ka te drejte,, ;)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 23-07-2009, 09:24:18
Doja te thoja...ju perqafoj te dyve..dhe ju them Bye 4now..

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 23-07-2009, 10:51:55
Doja te thoja 1 teme intersante kjo  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 23-07-2009, 12:49:28
c'dite te mbushur kam sot  ^o)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 23-07-2009, 14:06:26
Doja te thoja...qe jam konfuze per mom..

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 23-07-2009, 17:27:15
Doja te thoja qe s'kam asgje per te thene.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 23-07-2009, 17:34:07
...... as une me jane mbaru e fjalet  :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 23-07-2009, 17:34:52
Doja te thoja...ato qe duhen thene.. por qe sdua ti them LOL :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 23-07-2009, 17:35:30
...... as une me jane mbaru e fjalet  :(

 :perqafim :engjell:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-07-2009, 17:36:40

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 24-07-2009, 08:10:33
Doja te thoja...Miremengjes dhe dite te mbare paci te gjithe!

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 24-07-2009, 08:45:13
Doja te thjam miremngjes babyt,,edhe ty dite te mbare,,  :perqafim

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 24-07-2009, 08:48:36
Doja te thoja sa e pergjumur jam sot dhe kalofshi sa me kendshem.

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 24-07-2009, 09:25:39
Doja te thoja qe Masha duhet ta pij nje kafe edhe kfillet,, :D

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 24-07-2009, 09:36:45
Doja te thoja a shkojme e pime bashke kafen  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 24-07-2009, 09:52:30
Doja te thoja qe s'ta prishi,ikim,,A po pijme kafe turke a makiato,? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 24-07-2009, 10:03:50
Doja te thoja...Si gdhite njerez?

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 24-07-2009, 10:20:19
Doja te thoja qe s'ta prishi,ikim,,A po pijme kafe turke a makiato,? :D

Doja te thoja se e pi makiato  :D urdhero  kafe))

Doja te thoja ja e nje tjeter  kafe)) per Missin qe sapo qenka zgjuar.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 24-07-2009, 10:34:23
Doja te thoja...Thnx Masha :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 24-07-2009, 10:40:10
Doja te thoja qe kush te vjen i fundit i paguan,, :D,,,Miss flm,, :)

Temat e fundit