E ndjeni mungesen e ... ? - 127 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104682

 • Postime: 215

#3150 ne: 25-04-2010, 21:00:13
e askujt :) :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3151 ne: 25-04-2010, 21:10:37
 e  askujt   :)

 • Postime: 1215

#3152 ne: 25-04-2010, 21:13:25
justA :P :D :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3153 ne: 25-04-2010, 21:18:36
Anessaaaaa mke munguu mii shuuummm  :-x :-) perq

 • Postime: 1215

#3154 ne: 25-04-2010, 21:20:04
Anessaaaaa mke munguu mii shuuummm  :-x :-) perq
[/quote
po miiii pse nuk ta kam thene....  :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3155 ne: 25-04-2010, 21:24:41
Anessa jasha mii  :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3156 ne: 25-04-2010, 23:42:27
e plazhit :D

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3157 ne: 26-04-2010, 00:24:42
mungesen e lekut

 • Postime: 1215

#3158 ne: 26-04-2010, 12:44:58
cami sa te duhen... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3159 ne: 27-04-2010, 15:26:30
mungesen e te shoqeruarit me njerez te sinqert! ^o)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3160 ne: 27-04-2010, 21:29:45
Anesses  :( :(

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3161 ne: 27-04-2010, 21:39:27
e Las Vegasit!

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3162 ne: 27-04-2010, 22:58:40
E kam ndje mungesen e juve :(

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3163 ne: 29-04-2010, 01:03:50
mungesen e jetes reale me njerez qe jane te sinqert dhe qe na duan pa hile

 • Postime: 1215

#3164 ne: 29-04-2010, 09:25:55
Anesses  :( :(

me rafte pika mua qe paske ndjere mungesen tem....pse nuk me re nje zile mi....

aj se shihemi me 8 majjj...ska shume edhe 1 jave...

 :perqafim  :perqafim puc puc

 • Postime: 1498

#3165 ne: 29-04-2010, 09:30:06
o shyqur do te ikish,
justA,merre edhe mos ma kthe me LOL

une ndjej mungesen e gjumit  pagjume: pagjume:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3166 ne: 29-04-2010, 11:58:14
ndihej mungesen e se ver8es!!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3167 ne: 29-04-2010, 12:13:50
ehe PO

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3168 ne: 29-04-2010, 12:15:20
mungesen e te munguarve!!

abab si te kam? :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3169 ne: 30-04-2010, 20:46:45
me rafte pika mua qe paske ndjere mungesen tem....pse nuk me re nje zile mi....

aj se shihemi me 8 majjj...ska shume edhe 1 jave...

 :perqafim  :perqafim puc puc

ahaha te raft pak ahaha :p  po po mka mar malli,hajt se shifemi me 8 maj kisss  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3170 ne: 30-04-2010, 22:04:32
cpo ndodhe me 8 maj!

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3171 ne: 30-04-2010, 23:41:01
Askujt..asgjeje.

 • Postime: 1215

#3172 ne: 30-04-2010, 23:42:31
ahaha te raft pak ahaha :p  po po mka mar malli,hajt se shifemi me 8 maj kisss  :perqafim :perqafim

shihemi shihemi...mezi po pres...

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3173 ne: 30-04-2010, 23:43:40
anesaa! na 3go historine e 8 majit :P

 • Postime: 1215

#3174 ne: 30-04-2010, 23:45:17
do jua tregojm me 9 maj....

Temat e fundit