E ndjeni mungesen e ... ? - 133 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104592

#3300 ne: 15-07-2010, 15:31:25
do vije me krushqi biles... :D
tani qe u hap tuneli iher, i telefon mjafton! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3301 ne: 15-07-2010, 15:36:35
hahhahahaah per krushqi po i them te ta zere deren ty atehere LOL LOL

#3302 ne: 15-07-2010, 15:38:31
ste di hic ty, qe me rafte e mira mu.. :P
une te sajdis krushqine, ti tu bo muj mjolti anej knej? ^o) LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3303 ne: 15-07-2010, 15:42:27
hahahah bej edhe pajen je qe je...se e ndajme mjaltin pergjysem! LOL LOL  :P

#3304 ne: 15-07-2010, 15:45:55
dua edhe muajin, jo vetem mjaltin! :D
"fifti fifti" LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3305 ne: 15-07-2010, 15:49:45
hhahahahah ok ti muajin une mjaltin...... LOL LOL

#3306 ne: 15-07-2010, 15:51:27
uaaaaa... :O perfundimisht e ndjej shume mungesen e lefter-katalizatorit! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3307 ne: 15-07-2010, 15:54:24
Muaji zgjat 30 dite moj, mjalti mbarohet per 5 min...je ne avantazh! LOL  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3308 ne: 17-07-2010, 11:30:42
E nje avioni mom. :D

 • Postime: 215

#3309 ne: 20-07-2010, 21:15:55
 e mikut tim te vetem ;me te mire ne bote :( :( :perqafim

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#3310 ne: 22-07-2010, 22:29:40
E nje avioni mom. :D
edhe une te nje sedileje afer :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#3311 ne: 22-07-2010, 22:31:15
...pushimit qe tashme kaloi

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3312 ne: 22-07-2010, 22:49:21
............ e ndjej posi  ;)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3313 ne: 23-07-2010, 15:59:18
te njeres, qe robt ku ti kete. :P :P LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3314 ne: 24-07-2010, 21:18:51
edhe une te nje sedileje afer :D

keep dreamin :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3315 ne: 24-07-2010, 21:19:20
..e nje birre mom. :D

#3316 ne: 24-07-2010, 21:20:13
Te nje koncerti rock! :( :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3317 ne: 24-07-2010, 21:21:40
...kape...sa e nxorra nga frigoriferi... :engjell:

Meqe gjeta Dream ne linje...me mungon vullkani & shej  :engjell:

#3318 ne: 24-07-2010, 21:22:26
Mire qe jemi bere dhe te padukshem kto kohet e fundit... :-[ :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3319 ne: 24-07-2010, 21:23:13
 :perqafim Endrrimtare
 :perqafim Spring....

me mire te padukshem :P

#3320 ne: 24-07-2010, 21:24:53
 :P

 :perqafim :perqafim

eshte bere update tema e kenges, gjeje tek temat e palexuara... ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3321 ne: 24-07-2010, 23:17:11
e njeres ktu siper :)

#3322 ne: 24-07-2010, 23:25:23
ghm ghhhmmm.... na myti kolla...  :-[LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3323 ne: 24-07-2010, 23:30:56
tpaska kap garipi..mos fli naten ups me dritaret hapur..:P...tshkume

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3324 ne: 18-08-2010, 03:13:00
Mungesen e nje personi, nje vendi, nje veprimi, nje muzike....nje letre per ta lexuar!

Temat e fundit