E ndjeni mungesen e ... ? - 137 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104588

 • Postime: 1215

#3400 ne: 09-09-2010, 21:06:30
hahahaha ca shprehje ju nga gostivari hahahhaha

i bom lemsh te gjitha temat hahahhaa

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3401 ne: 09-09-2010, 21:07:21
hahahaha ca shprehje ju nga gostivari hahahhaha

i bom lemsh te gjitha temat hahahhaa
 

kush te tha qe jam e gostivarit mi strugane a ? LOL LOL

 • Postime: 1215

#3402 ne: 09-09-2010, 21:11:29
po ti mii...iii se harrova isha ne shkup javen qe kaloj...prej te premtes deri te henen hahhaha jam shkri...pse prej ku je ti???pse me ke rrejt miii??!!!!  :(

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3403 ne: 09-09-2010, 21:22:07
po ti mii...iii se harrova isha ne shkup javen qe kaloj...prej te premtes deri te henen hahhaha jam shkri...pse prej ku je ti???pse me ke rrejt miii??!!!!  :(


dot tregoj tek mp


po ckka kerkove ne shkup miii ,te kush ishe ? un ket vikend aty jam :)

 • Postime: 1215

#3404 ne: 09-09-2010, 23:03:59
ouu me vones je...aj se dhe un atje do te tregoj...

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3405 ne: 10-09-2010, 14:45:16
ouu me vones je...aj se dhe un atje do te tregoj...okkkkk    :perqafim

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#3406 ne: 11-09-2010, 09:02:53
e drites  ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3407 ne: 11-09-2010, 10:11:40
shaqes & shaskes :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3408 ne: 11-09-2010, 11:33:14
..e nje vrapi..te me nxjerre nga kjo gjendje e plogesht ^o) :D

 • Postime: 1215

#3409 ne: 11-09-2010, 16:15:29
..e nje vrapi..te me nxjerre nga kjo gjendje e plogesht ^o) :D
e ke qlluar ketu ...uh kohe e keqe..

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3410 ne: 11-09-2010, 22:06:30

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3411 ne: 14-09-2010, 02:45:43
me ka munguar cdo gje e bukur qe ka kjo jete keto dite

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3412 ne: 14-09-2010, 09:47:17
e sherrit ne forum  :D LOL

 • Postime: 277

#3413 ne: 14-09-2010, 10:01:28


E qiellit qe nuk gjemon per kit robni te mjerume ..... :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3414 ne: 14-09-2010, 10:01:56
.....e nje kundershtareje te denje ne sherr!  :-[

 • Postime: 277

#3415 ne: 14-09-2010, 10:33:00


jam gati ......  :D :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3416 ne: 14-09-2010, 10:35:44
Ik nderro seks si fillim! LOL

 • Postime: 206

#3417 ne: 14-09-2010, 10:36:02
.....e nje kundershtareje te denje ne sherr!  :-[

i am back MISSS.... ;) LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3418 ne: 14-09-2010, 10:40:49
Kjo po!   :P

Doo ma sjellesh Lefton apo jo?  ;) LOL#3419 ne: 14-09-2010, 13:05:04
...ehe e ndjej! :-[ :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3420 ne: 15-09-2010, 23:09:01
E nje mbremjeje ne nje vend te larget..pa vizitore :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3421 ne: 15-09-2010, 23:10:15

 • Postime: 12234

#3422 ne: 15-09-2010, 23:11:01
E nje mbremjeje ne nje vend e larget..pa vizitore :D


Une numerohem si vizitor? :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3423 ne: 15-09-2010, 23:12:19
ti je hyzmeqari. :P LOL

 • Postime: 12234

#3424 ne: 15-09-2010, 23:16:34
Mungesen e ekipit ne maje te malit....LOL

Temat e fundit