E ndjeni mungesen e ... ? - 141 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 103534

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#3500 ne: 12-10-2010, 17:13:09
qetesise  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3501 ne: 15-10-2010, 21:06:17
Dhjetorit. ^o)

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#3502 ne: 18-10-2010, 00:22:50
te qenet ulur ne nje kafene diku kudo ne KS

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3503 ne: 19-10-2010, 02:03:28
te qenet ulur ne nje kafene diku kudo ne KS

 te nej miku si ky
p.s te pres miku veq me thuaj se ku dhe kur

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3504 ne: 19-10-2010, 12:04:20
E nje shetitje te gjate, te gjate.

 • Postime: 277

#3505 ne: 19-10-2010, 12:06:24


e shume cikave qe kam pas, qe  kam dhe qe do kem  LOL

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#3506 ne: 21-10-2010, 10:27:28
mamit :(

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3507 ne: 28-10-2010, 00:44:34
te vajzes sime

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3508 ne: 28-10-2010, 01:00:44
asaj lepurushes :)

 • Postime: 1215

#3509 ne: 28-10-2010, 01:01:16

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3510 ne: 28-10-2010, 01:28:26
po ku eshte shaska shaqe :) vet mos ardhte knej se na ka bor me zemer kto dit :)

 • Postime: 1215

#3511 ne: 28-10-2010, 01:30:36
ku ta di ku eshte ajo.prej kur kam ik un ate smund ta gjej njeri,perseri me aida shtini duhet te lidhemi looool

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3512 ne: 28-10-2010, 13:08:54
lepurushk shaqeee  :perqafim :perqafim  p.s. skam koh te hy shpesh ne net ,por KTU jam me mendje :)  yll))

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3513 ne: 28-10-2010, 13:13:18
jutsA, ku je moj? ^o)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3514 ne: 28-10-2010, 13:15:50
mos jam ne enderr pashe justa on...:P

 • Postime: 1215

#3515 ne: 28-10-2010, 13:16:50
lepurushk shaqeee  :perqafim :perqafim  p.s. skam koh te hy shpesh ne net ,por KTU jam me mendje :)

te ta haj zemren....na ke munguar shum....e di qe e ke mendjen ketu,por mos e mbaj gjithmon se mos i ngaterrosh mesimet loool


 :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3516 ne: 28-10-2010, 13:17:22
jutsA, ku je moj? ^o)

ja ku jam :)  me mori malli per ju ,erdha per pak tju pershendes :)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3517 ne: 28-10-2010, 13:19:21
ashtu a? e mire une pres akoma!  pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3518 ne: 28-10-2010, 13:20:02
te ta haj zemren....na ke munguar shum....e di qe e ke mendjen ketu,por mos e mbaj gjithmon se mos i ngaterrosh mesimet loool
te gjith qenkeni ketu ??? wow sa e lumtur jam qe jeni mir  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3519 ne: 28-10-2010, 13:20:55
ashtu a? e mire une pres akoma!  pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

e mbaj fjalen un ,per ket do te vertetohesh ,por kuptom pak edhe ti ..... :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3520 ne: 28-10-2010, 13:23:15
oj lepurushke po ti cdo na tregosh naj new ??? je humb edhe ti ,sjam e vetmja hmmmmm:

 • Postime: 1215

#3521 ne: 28-10-2010, 13:24:48
hahaha un e humbur??pyet nese do hahahaha

hiq vend i bukur ky ku jam tash,gjera te reja.....

te pershendes me kete keng :perqafim
Elvana Gjata - Te kam xhan

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3522 ne: 28-10-2010, 13:26:55
hahaha un e humbur??pyet nese do hahahaha

hiq vend i bukur ky ku jam tash,gjera te reja.....

te pershendes me kete keng :perqafim
Elvana Gjata - Te kam xhane di ti se me titullin e kesaj kenge ma ke mar  fjalen nga goja  :S un ty gjak te zemres :P LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3523 ne: 28-10-2010, 13:28:22
justA lol jo cdo teorem mund te vertetohet!

 • Postime: 1215

#3524 ne: 28-10-2010, 13:31:29
LOL LOL  ;)

Temat e fundit