E ndjeni mungesen e ... ? - 141 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 113700

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3500 ne: 12-10-2010, 17:13:09
qetesise  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3501 ne: 15-10-2010, 21:06:17
Dhjetorit. ^o)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3502 ne: 18-10-2010, 00:22:50
te qenet ulur ne nje kafene diku kudo ne KS

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3503 ne: 19-10-2010, 02:03:28
te qenet ulur ne nje kafene diku kudo ne KS

 te nej miku si ky
p.s te pres miku veq me thuaj se ku dhe kur

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3504 ne: 19-10-2010, 12:04:20
E nje shetitje te gjate, te gjate.

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#3505 ne: 19-10-2010, 12:06:24


e shume cikave qe kam pas, qe  kam dhe qe do kem  LOL

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3506 ne: 21-10-2010, 10:27:28
mamit :(

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3507 ne: 28-10-2010, 00:44:34
te vajzes sime

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3508 ne: 28-10-2010, 01:00:44
asaj lepurushes :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#3509 ne: 28-10-2010, 01:01:16

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3510 ne: 28-10-2010, 01:28:26
po ku eshte shaska shaqe :) vet mos ardhte knej se na ka bor me zemer kto dit :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#3511 ne: 28-10-2010, 01:30:36
ku ta di ku eshte ajo.prej kur kam ik un ate smund ta gjej njeri,perseri me aida shtini duhet te lidhemi looool

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3512 ne: 28-10-2010, 13:08:54
lepurushk shaqeee  :perqafim :perqafim  p.s. skam koh te hy shpesh ne net ,por KTU jam me mendje :)  yll))

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3513 ne: 28-10-2010, 13:13:18
jutsA, ku je moj? ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3514 ne: 28-10-2010, 13:15:50
mos jam ne enderr pashe justa on...:P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#3515 ne: 28-10-2010, 13:16:50
lepurushk shaqeee  :perqafim :perqafim  p.s. skam koh te hy shpesh ne net ,por KTU jam me mendje :)

te ta haj zemren....na ke munguar shum....e di qe e ke mendjen ketu,por mos e mbaj gjithmon se mos i ngaterrosh mesimet loool


 :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3516 ne: 28-10-2010, 13:17:22
jutsA, ku je moj? ^o)

ja ku jam :)  me mori malli per ju ,erdha per pak tju pershendes :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3517 ne: 28-10-2010, 13:19:21
ashtu a? e mire une pres akoma!  pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3518 ne: 28-10-2010, 13:20:02
te ta haj zemren....na ke munguar shum....e di qe e ke mendjen ketu,por mos e mbaj gjithmon se mos i ngaterrosh mesimet loool
te gjith qenkeni ketu ??? wow sa e lumtur jam qe jeni mir  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3519 ne: 28-10-2010, 13:20:55
ashtu a? e mire une pres akoma!  pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

e mbaj fjalen un ,per ket do te vertetohesh ,por kuptom pak edhe ti ..... :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3520 ne: 28-10-2010, 13:23:15
oj lepurushke po ti cdo na tregosh naj new ??? je humb edhe ti ,sjam e vetmja hmmmmm:

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#3521 ne: 28-10-2010, 13:24:48
hahaha un e humbur??pyet nese do hahahaha

hiq vend i bukur ky ku jam tash,gjera te reja.....

te pershendes me kete keng :perqafim
Elvana Gjata - Te kam xhan

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3522 ne: 28-10-2010, 13:26:55
hahaha un e humbur??pyet nese do hahahaha

hiq vend i bukur ky ku jam tash,gjera te reja.....

te pershendes me kete keng :perqafim
Elvana Gjata - Te kam xhane di ti se me titullin e kesaj kenge ma ke mar  fjalen nga goja  :S un ty gjak te zemres :P LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3523 ne: 28-10-2010, 13:28:22
justA lol jo cdo teorem mund te vertetohet!

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#3524 ne: 28-10-2010, 13:31:29
LOL LOL  ;)

Temat e fundit