E ndjeni mungesen e ... ? - 142 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 110257

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3525 ne: 28-10-2010, 13:32:33
justA lol jo cdo teorem mund te vertetohet!LOL ke studju nmenyren e njejt si te marimangave me pc LOL

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#3526 ne: 28-10-2010, 13:34:16


te askujt  :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#3527 ne: 28-10-2010, 18:57:18
e te qeshurit me ze te larte!

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3528 ne: 30-10-2010, 01:02:55
Sec kam ca mungesa hmmmmm: rrushja duhet te jete e para...dhe ca te tjere!!!!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3529 ne: 30-10-2010, 19:43:11
Te shumekujt dhe te shumeckaje.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3530 ne: 30-10-2010, 22:11:52
...e nje druri, 420 cm te gjate dhe 70 cm te gjere, qe kishte nje pamje tejet te bukur, por e prene.

#3531 ne: 31-10-2010, 12:47:01
Sec kam ca mungesa hmmmmm: rrushja duhet te jete e para...dhe ca te tjere!!!!
:(Te shumekujt dhe te shumeckaje.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3532 ne: 31-10-2010, 13:00:39
shaqes e shaskes  :potelefonoje  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3533 ne: 31-10-2010, 13:18:00
Springut shume shume .... perq

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3534 ne: 31-10-2010, 23:45:31
zhurmes ne forum

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3535 ne: 31-10-2010, 23:50:48
mungesen e te qenit prane asaj

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3536 ne: 31-10-2010, 23:51:57
Shejtania :P i ka zen i ftohti dhe forumin.

Ej po sikur ti blejm tesha te trasha forumit?  hmmmmm:

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#3537 ne: 31-10-2010, 23:53:22
TA LEXOJ NJE POEZI TE VULLKANIT hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3538 ne: 31-10-2010, 23:54:33
TA LEXOJ NJE POEZI TE VULLKANIT hmmmmm:

do ja transmetoj mesazhin

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3539 ne: 31-10-2010, 23:58:28
...e gruas, femija me marrka kohe shume.

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#3540 ne: 31-10-2010, 23:59:00
Te falenderoj  :perqafim shej.....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3541 ne: 01-11-2010, 00:01:10
Te falenderoj  :perqafim shej.....

pa merak  ;)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3542 ne: 01-11-2010, 00:02:34
te te me falenderoje ndokush, ka nje kohe tani s'me falenderon njeri. Keq.

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#3543 ne: 01-11-2010, 00:02:50
te na sjellesh ndonje poezi  ti  shej ,nese nguron ai te vien  :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3544 ne: 01-11-2010, 00:06:22
vullkani po me flet ne telefon
dhe nepermjet meje poezine po e transmeton

ka kohe qe nuk ka shkruar
por juve forumistave nuk ju ka harruar

duro edhe sot
se do vije neser me poezi plot.

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#3545 ne: 01-11-2010, 00:08:45
uavvvvvvvvvv ta pershendeshe shum nje kaff ke nga un... shej

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3546 ne: 01-11-2010, 00:11:16
hahahaa flm tinkaaa  :perqafim

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#3547 ne: 01-11-2010, 00:12:01
 :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3548 ne: 01-11-2010, 00:14:18
flm shej qe e shkruajte ate qe te thash sepse jam nepermjet cel dhe nk mund te shkruaj,por neser do me keni ktu klm shej tinka

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#3549 ne: 01-11-2010, 00:17:20
Po ti mir se vien
 por  me ndonje poezi
e jo me makin  per shej :perqafim

Temat e fundit