E ndjeni mungesen e ... ? - 143 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 120362

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3550 ne: 06-11-2010, 21:17:52
TA LEXOJ NJE POEZI TE VULLKANIT hmmmmm:

 :engjell:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3551 ne: 06-11-2010, 23:44:48
gjumit mbase

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3552 ne: 06-11-2010, 23:48:53
e dreamm po iku mduket mla vetem hmm :P

 • Postime: 86
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3553 ne: 06-11-2010, 23:52:00
te asnjerit,jam i plotesuar

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3554 ne: 06-11-2010, 23:54:30
e dreamm po iku mduket mla vetem hmm :P

Me sa duket paske pushim neser ti :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3555 ne: 07-11-2010, 00:00:22
mpaske kuptu mduket :)  po pushim e kam se ndryshe do isha ngjumin e 3 tani sot kam vendos ta gdhi  :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3556 ne: 07-11-2010, 12:46:42
Po po e ndjej :P :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3557 ne: 12-11-2010, 23:47:36
Gjumit!!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3558 ne: 12-11-2010, 23:48:49
Eee pra per cfare jam une ketu.... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#3559 ne: 13-11-2010, 11:26:46
ehe ....e ndjej  :fershellime :fershellime

buddha bar desire

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#3560 ne: 13-11-2010, 11:33:41


e njeres ...  :P... jo te asaj tjetres ...  :D prit ... harrova dhe dy te tjera .... :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3561 ne: 13-11-2010, 11:49:57
asnjones :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3562 ne: 13-11-2010, 18:52:33
ehe e ndjej

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3563 ne: 13-11-2010, 18:55:49
mungesen e my ShQiPeRiS

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3564 ne: 13-11-2010, 18:56:49
kush eshte Shpe Qiris :P LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3565 ne: 13-11-2010, 20:08:35
kush eshte Shpe Qiris :P LOL
Ca tersi goca :P, he moj kush eshte :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3566 ne: 13-11-2010, 23:48:49
Nje gote vere..qe s'me vjen vete ne tavoline :D :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3567 ne: 13-11-2010, 23:50:42
dreamm urdhero


 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3568 ne: 13-11-2010, 23:51:05
lepurushes  :S

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3569 ne: 14-11-2010, 01:00:26
e gallates se dikurshme ne forum ... te capit mishelit emires ujkut tipit qe mos qofte kalipsose notos fabit ... etj  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3570 ne: 14-11-2010, 12:10:38

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3571 ne: 04-12-2010, 00:42:21
mungesen e njerzve te gjalle e dinamik qe ishin dikur ne kete vende

 p.s futem cdo dit ne zeri por nuk me jepet te postoj asgje nuk ka te veqant qe te me terhek

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3572 ne: 04-12-2010, 00:43:05
...e mamit....

per mamin do ta lija nusen dhe do e merrja i tjeter

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#3573 ne: 04-12-2010, 00:45:08

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3574 ne: 04-12-2010, 00:47:01
mungesen e njerzve te gjalle e dinamik qe ishin dikur ne kete vende

 p.s futem cdo dit ne zeri por nuk me jepet te postoj asgje nuk ka te veqant qe te me terhek

O Cami, po ku je mer aman?Se ske faj ti lol u plakem ne dhe na kan marre femijet ne dore lol...

Te pershendes dhe kisha kohe qe spo lexoja dicka nga ty hahhahaha

Temat e fundit