E ndjeni mungesen e ... ? - 144 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104607

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3575 ne: 04-12-2010, 00:48:50
epo ca ti besh une jam ketej rrotull cdo dit po kot

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3576 ne: 05-12-2010, 15:52:05
E disa personave qe me ka marre malli!

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3577 ne: 05-12-2010, 17:25:26
Mungesen e njeres :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3578 ne: 05-12-2010, 18:02:58
komshiut

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3579 ne: 05-12-2010, 18:41:45
E shiut qe perplaset ne dritaret e mbyllura.

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3580 ne: 06-12-2010, 02:06:46
E shiut qe perplaset ne dritaret e mbyllura.


 pse pak te doli ky shi qe ra gjithe keto dite pa ndal fare

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3581 ne: 06-12-2010, 09:47:30
SHQIPERISE SE MADHE! me vjen keq qe ne morem hyrjen e lire nr BE dhe Kosova eshte mese se e izoluar!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#3582 ne: 06-12-2010, 16:21:44
Erela, Erela me fjale si sheqera  :perqafim Rrofte kombi yne, rrofte Shqiperia me trojet e saja, si dhe ne fund me e rendesishmja RROFSHA UNE!

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3583 ne: 06-12-2010, 17:10:12
Alikit :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3584 ne: 06-12-2010, 18:16:45

 pse pak te doli ky shi qe ra gjithe keto dite pa ndal fare

Eeee e kisha fjalen per nje fare shiu qe me perkiste vec mua ;) :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3585 ne: 07-12-2010, 09:57:34
RROFSHIM TE GJITHE NE RRACA ARIANE SHQIPETARE VAGA! FUCK SERBIA AND GREECE!

dreamm te marrte e mira sa kam qeshur :) ! ky shiu paska rene ne shume vende pervec teje! ;) :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3586 ne: 09-12-2010, 17:02:16
mungesen e dallgeve te detit ...dhe te rrezeve te grohta te djellit....!!

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#3587 ne: 10-12-2010, 12:46:42
e buzeve te saj  :P

 • Postime: 2568

#3588 ne: 10-12-2010, 23:09:14
e forumit se paska gjera interesante

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3589 ne: 14-12-2010, 09:48:56
E pra dhe mua ashtu me duket :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3590 ne: 17-12-2010, 15:54:44
....e forumit ne pergjithsi dhe te miqve te mi ketu ne veçanti....  :engjell:

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#3591 ne: 18-12-2010, 03:37:11
..........zërit të tij........

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3592 ne: 20-12-2010, 23:31:34
e ketyre zockave sipri

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#3593 ne: 21-12-2010, 09:49:45
te nje shoqes time :(

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3594 ne: 11-01-2011, 21:54:32
Te Sky. ^o)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3595 ne: 11-01-2011, 21:56:03
..telefonit tim te vjeter..me kete te riun snuk shkoj mire....

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3596 ne: 12-01-2011, 15:35:54
..........zërit të tij........


njejt  :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3597 ne: 12-01-2011, 15:37:51
RROFSHIM TE GJITHE NE RRACA ARIANE SHQIPETARE VAGA! FUCK SERBIA AND GREECE!juuup juuuupppp  :party)

 per ty      :lule

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3598 ne: 12-01-2011, 16:26:07
e nje neskafe lol aman cte te them hahahaha

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3599 ne: 13-01-2011, 10:08:05

juuup juuuupppp  :party)

 per ty      :lule

:perqafim per ty :)

Temat e fundit