E ndjeni mungesen e ... ? - 145 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104973

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3600 ne: 13-01-2011, 14:47:53
Askujt

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#3601 ne: 14-01-2011, 00:18:45
Dikujt

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3602 ne: 14-01-2011, 15:29:37
Rrushes!!!  :)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#3603 ne: 16-01-2011, 09:42:38
  Skam mungesa, te gjitha i kam. :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3604 ne: 17-01-2011, 10:18:17
postimit aktiv dhe pjesemarrjes ne forum.nuk shtyhet kur je vetem! :(

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3605 ne: 18-01-2011, 15:23:20
postimit aktiv dhe pjesemarrjes ne forum.nuk shtyhet kur je vetem! :(
:perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3606 ne: 18-01-2011, 17:28:42
E nje shetitje me makine, neper shi.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3607 ne: 18-01-2011, 17:30:39
...e nje mbasdite te qeshur.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3608 ne: 18-01-2011, 19:20:10
vendlindjes ime.:.

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#3609 ne: 18-01-2011, 19:25:55
e dikujt  :-[

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3610 ne: 20-01-2011, 08:40:37
@ shej : :perqafim :perqafim

 • Postime: 12743

#3611 ne: 20-01-2011, 11:42:41
e ca tipave...si psh Kesaj bishes shejtones...tipit ..kalipsose....capk enes...erlehtes...e te tjere e te tjere

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3612 ne: 20-01-2011, 13:56:11
Kesaj siper... :perqafim :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#3613 ne: 20-01-2011, 14:05:54
 Ksaj siper meje :-[

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3614 ne: 20-01-2011, 15:41:21
e gjyshes im qe nuk do e shoh kure me :S

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3615 ne: 20-01-2011, 18:49:35
e ca tipave...si psh Kesaj bishes shejtones...tipit ..kalipsose....capk enes...erlehtes...e te tjere e te tjere

hahahaaa ca shtrige qe je ...  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3616 ne: 20-01-2011, 19:11:16
lepurushes ime***alikit

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3617 ne: 21-01-2011, 17:44:58

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3618 ne: 21-01-2011, 22:16:50
E nje bisede telefonike  momentalisht. :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3619 ne: 25-01-2011, 09:04:55
aman se sdu asgje vetem te jemi te qete, se na vdiqen me kete stresin e diteve te fundit.

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#3620 ne: 29-01-2011, 23:43:28
e nje bifteku gjysem te pjekur veren e kam ketu

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3621 ne: 30-01-2011, 13:24:15
Cami..mir se te gjeta mik.... :perqafim

 • Postime: 155

#3622 ne: 01-02-2011, 09:08:15
e nje kafeje me shoqeri

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3623 ne: 06-02-2011, 22:49:09
E anetareve qe kane harruar rrugen. :D

Dhe dicka te pi mom. :D

 • Postime: 1498

#3624 ne: 06-02-2011, 22:53:57
E anetareve qe kane harruar rrugen. :D

I bashkangjitem edhe une nostalgjise tende.... :(

Temat e fundit