E ndjeni mungesen e ... ? - 146 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 120356

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3625 ne: 06-02-2011, 23:28:07
e grus qe ka ik per pune e nuk po mendon te kthehet...sme le rehat dhe gjitonja pa le... :D

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#3626 ne: 07-02-2011, 19:13:16
te pushimit dhe argetimit....!!! ;)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#3627 ne: 10-02-2011, 08:36:01
e nje dite me shi te qete

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3628 ne: 10-02-2011, 08:59:45
e nje dite me bore ne Mavrov, me pelqen shume ai qytet :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3629 ne: 10-02-2011, 10:40:41
Hmmmm... Nje shume e madhe lekesh momentalisht...do ishte shume "handy" 4 me :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3630 ne: 10-02-2011, 11:47:28
Te bahkangjitem..... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3631 ne: 10-02-2011, 16:44:45
e plazhit :P

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#3632 ne: 10-02-2011, 16:53:13
E "Window in the skies". Na u zhduk pa thene asgje.

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3633 ne: 10-02-2011, 22:15:23
se di te qkafit............. ....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3634 ne: 10-02-2011, 22:22:28
e bukes vdiqa :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3635 ne: 10-02-2011, 22:24:08
Te Pepsit.

Skish ne asnje shitore.  ^o)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3636 ne: 10-02-2011, 22:37:53
te rakise e mbarova krejt :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3637 ne: 11-02-2011, 08:12:22
nje udhetimi andej poshte nga dhermiu,jala etj...

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#3638 ne: 11-02-2011, 08:18:59
E mames sime!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3639 ne: 11-02-2011, 08:24:31
:perqafim, ia po te perqafoj une ne vendin e saj :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3640 ne: 13-02-2011, 15:16:55
....e disa gjerave njekohesisht...  :-[

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#3641 ne: 14-02-2011, 07:58:30
E prinderve te mi

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3642 ne: 14-02-2011, 23:36:11
...gjumit..

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3643 ne: 15-02-2011, 08:08:28
gjumit :(

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3644 ne: 18-02-2011, 14:33:40
Dicka te ha.. :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3645 ne: 18-02-2011, 14:45:34
e nenes ime :S

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#3646 ne: 21-02-2011, 08:47:28
PRINDERVE TE MI

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3647 ne: 21-02-2011, 09:50:47
E diellit

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3648 ne: 21-02-2011, 12:25:46
asgje tgjitha i kam :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3649 ne: 25-02-2011, 13:28:16
Springut  :(

Temat e fundit