E ndjeni mungesen e ... ? - 148 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 103556

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3675 ne: 30-05-2011, 09:16:17
nga ti ckemi ? familja shoqeria lagja gjith mire :P   :perqafim :-*

:D lagjia rritet, se qe ne mengjes i mbushin kafet plot gjimnazistet poshte pallatit tim, familja dhe te gjithe te tjerat  jane ok...

:D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3676 ne: 30-05-2011, 14:25:00
njerkes... :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3677 ne: 31-05-2011, 12:46:53
plazhit me shoqerine :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3678 ne: 31-05-2011, 20:40:27
Nje shetitje te gjate.....neper pyll...

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3679 ne: 31-05-2011, 21:21:38
Nje shetitje te gjate.....neper pyll...
Kujdes se te ha ujku :P  :P   :engjell:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3680 ne: 01-06-2011, 08:57:13
e nje pikniku ne Dajt me shoqeri te mire,birra te ftohta dhe mish ne zgare :D

ahhh sa me mungon :(

 • Postime: 12234

#3681 ne: 02-06-2011, 13:24:21
Edhe muaaaaa...me merr kur te del heren tjeter? :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3682 ne: 02-06-2011, 20:50:31
Ehhh.. te nje telefonate ^o) :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3683 ne: 02-06-2011, 20:54:19
alooo zana jam deda mdegjon... :D

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#3684 ne: 02-06-2011, 20:56:24
Ehhh,,te nje telefonate... ^o) :)

E humba numrin tend, ma jep prape ne MSN.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3685 ne: 02-06-2011, 21:03:06
E humba numrin tend, ma jep prape ne MSN.

 :D :D

Nickun e meparshem e kishe shh.nice. :) :D

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#3686 ne: 02-06-2011, 21:19:02
Te gjyshes qe me ka rritur:(

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#3687 ne: 02-06-2011, 21:36:04
Emrit qe mban ne varese Thomas Anders (kengetari I Modern Talking).

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3688 ne: 03-06-2011, 08:26:39
cne keshtu ti ?


nga e zbulove ate varsen aman, mendova se nuk e dije :P

 • Postime: 12743

#3689 ne: 03-06-2011, 15:41:03
e personave qe nuk jane me prezent ne forum...skane nevoje per emra sepse jam e bindur qe te gjithve i mungojne......
 :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3690 ne: 03-06-2011, 15:42:49
e personave qe nuk jane me prezent ne forum...skane nevoje per emra sepse jam e bindur qe te gjithve i mungojne......
 :)

:)

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#3691 ne: 03-06-2011, 22:55:54
cne keshtu ti ?


nga e zbulove ate varsen aman, mendova se nuk e dije :P

Epo hallet te bejne te mesosh shume :). Di akoma shume gjera qe ti nuk I di akoma :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3692 ne: 03-06-2011, 22:59:45
zbatimit te ligjit ne shqiperi.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3693 ne: 05-06-2011, 21:21:36
Di akoma shume gjera qe ti nuk I di akoma :)

po fillo mi trego avash avash ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3694 ne: 05-06-2011, 21:39:24
nje masazhe dhe nje saune.  ^o)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3695 ne: 05-06-2011, 22:23:02
shumeeee

 • Postime: 12743

#3696 ne: 06-06-2011, 15:46:59
askujt...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3697 ne: 06-06-2011, 16:16:15

 • Postime: 12743

#3698 ne: 06-06-2011, 16:17:40
POUUUUU :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3699 ne: 06-06-2011, 16:18:13
QASHTUOUUUUU :P

Temat e fundit