E ndjeni mungesen e ... ? - 149 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E ndjeni mungesen e ... ?

E ndjeni mungesen e ... ?

· 4260 · 104859

 • Postime: 12743

#3700 ne: 06-06-2011, 16:20:51
Po ri po...se na trashe LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3701 ne: 01-07-2011, 08:52:34
ehe....e ndjej....

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3702 ne: 04-07-2011, 09:58:00
e nje kafeje te forte ne keto momente.

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3703 ne: 04-07-2011, 10:06:29
gjumit

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3704 ne: 04-07-2011, 11:23:27
hashashit :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3705 ne: 04-07-2011, 16:48:06
e nje frape-je.......

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3706 ne: 04-07-2011, 18:29:48
nje udhetimi te ikja ne vendlindje.. :(

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3707 ne: 04-07-2011, 19:52:01
shume gjerave po me shume te gjethes se lazaratit :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3708 ne: 05-07-2011, 13:50:34
nje perqafimi te ngrohte nga dikush :(

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#3709 ne: 05-07-2011, 14:00:25
te nje gjumi 24 ore pa pushim....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3710 ne: 14-07-2011, 12:45:34
Detit, diellit...dhe nje shoqerie te ze-letshme.. :D :D :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3711 ne: 14-07-2011, 12:46:21
nje perqafimi te ngrohte nga dikush :(
ehhh....tell me about it... ^o)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3712 ne: 14-07-2011, 12:47:05
:perqafim sweety :puth

 • Postime: 4261

#3713 ne: 14-07-2011, 15:12:59
Kam fillu me ndje mungesen e detit vallai :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3714 ne: 14-07-2011, 15:14:10
..telefonit tem..long time not touched :D

 • Postime: 4261

#3715 ne: 14-07-2011, 15:15:54
Pse cka te ka gjet ? :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3716 ne: 14-07-2011, 15:17:58
Pse cka te ka gjet ? :D

..me ka ra n'puset para do kohesh so e kam hala tek mjeku :D

 • Postime: 4261

#3717 ne: 14-07-2011, 15:19:55
Keq shume :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#3718 ne: 04-08-2011, 15:41:10
rruges Ismail Qemalit :syzja

 • Postime: 12743

#3719 ne: 04-08-2011, 16:08:44
mungesen e fjales....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3720 ne: 16-08-2011, 16:50:24
...nje  telefonate...

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#3721 ne: 17-08-2011, 13:06:47
...nje  telefonate...

hudh numrin ;)

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#3722 ne: 17-08-2011, 14:06:50
e vitit 2010 te muajit gusht :)

 • Postime: 12743

#3723 ne: 17-08-2011, 21:30:26
te asaj qe iku dhe nuk kthehet me!!!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3724 ne: 20-08-2011, 11:20:44
shiut

Temat e fundit